Jump to content

Δυο Μέρες Μόνο (Mega)


nelly
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Sto epomeno epeisodio:arxizoun erwtikh sxesh bazaka-savas, h zounh gnwrizei ton papakaliath kai o markoulakhs ws guest star epistrefei gia na diekdhkisei thn baleria xristodoulidou!!! eleos aman poia o papakaliaths exei 3emeinei apo idees kai epanalambanei ta idia...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 371
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Sto epomeno epeisodio:arxizoun erwtikh sxesh bazaka-savas, h zounh gnwrizei ton papakaliath kai o markoulakhs ws guest star epistrefei gia na diekdhkisei thn baleria xristodoulidou!!! eleos aman poia o papakaliaths exei 3emeinei apo idees kai epanalambanei ta idia...

 

 

.... καλό θα ήταν να βάλεις και κανά "spoiler" , για να μην την χαλάσεις σε κανέναν...(αν υπάρχει πλέον κανείς:p )! Άλλο ήθελα να πώ όμως: ξέχασες να πείς και τον γκόμενο που θα βρεί και το πιθήκι ...:pig:

Όντως, το παράκανε ο παπακαλιάτης αυτή τη φορά :down:

Βαρετή βραδιά σήμερα, ψιλομούφα και η 10η εντολή.. ίσως το πιο ενδιαφέρον σήμερα ήταν τα

2 γκολάκια

:p :happy:

Link to comment
Share on other sites

ποσο τηλεθεαση εχει ρε παιδια κ ολοι λετε γιαυτο?

το 2 μερες μονο ειναι για νοημονες ανθρωπους οποτε ισως καποιοι ''προτειμουν'' να δουν κατι σε στιλ της αγαπης μαχαιρια...

η σειρα ειναι κορυφαια κ ο παπακ ακομη περισσοτερο.συγκρινετε ανετα κ με σειρες του εξωτερικου...

λιγο Πεμη οντως επρεπε να δουμε,κ αυτη μονο στο παπακ λεει ναι ομως ετσι?

Link to comment
Share on other sites

den katalava ta yponooymena poy elege i pemi zoyni me tin mana toy papak... ti ennooysan??? ELEOS me to eidilio savas kai mana.......

 

Eμενα δεν μου μοιαζει ειδιλιο!Απλος αναγκη ψυχηκη!!:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Sto epomeno epeisodio:arxizoun erwtikh sxesh bazaka-savas, h zounh gnwrizei ton papakaliath kai o markoulakhs ws guest star epistrefei gia na diekdhkisei thn baleria xristodoulidou!!! eleos aman poia o papakaliaths exei 3emeinei apo idees kai epanalambanei ta idia...

 

υποθετω κανεις πλακα...:D :D :D

http://www.danasoft.com/vipersig.jpg

 

"...Ποτέ μην εξηγείς...Οι φίλοι σου δεν το χρειάζονται και οι εχθροί σου δεν θα σε πιστέψουν έτσι και αλλιώς..."

Link to comment
Share on other sites

Eμενα δεν μου μοιαζει ειδιλιο!Απλος αναγκη ψυχηκη!!:)

 

 

αναγκη ξεαναγκη μπλιαχ ειναι το ειδυλλιο :down:

http://img230.imageshack.us/img230/962/shirtlw.jpg

In this light and on this evening

Link to comment
Share on other sites

Sto epomeno epeisodio:arxizoun erwtikh sxesh bazaka-savas, h zounh gnwrizei ton papakaliath kai o markoulakhs ws guest star epistrefei gia na diekdhkisei thn baleria xristodoulidou!!! eleos aman poia o papakaliaths exei 3emeinei apo idees kai epanalambanei ta idia...

 

υποθετω κανεις πλακα...:D :D :D

 

Εννοείται [εκτός πια κι αν πέφτω τόσο πολύ έξω] αλλά από τον Παπακαλιά όλα να τα περιμένεις.

 

Υ.Γ. Ο Λούλης κινείται με επιτυχία στα βήματα του Μαρκουλάκη. Θα κάνει λαμπρή καριέρα ως τηλεοπτικός κερατάς... :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Τι έγινε στο προχθεσινό επεισόδιο του «Δυο μέρες μόνο»; ΖΑΠ Ο δολοφόνος πυροβολεί τον Χρήστο Λούλη και παίρνει μαζί του τη Λήδα Ματσάγγου, ενώ τους κυνηγά ο Παπακαλιάτης με ένα όπλο. ΖΑΠ Η Λήδα Ματσάγγου σκοτώνει τον δολοφόνο. ΖΑΠ Επόμενη σκηνή, λίγους μήνες μετά: Ο Παπακαλιάτης βρίσκεται σε γκρουπ θέραπι, ο Λούλης είναι στην εντατική, η Ματσάγγου φεύγει για το εξωτερικό, ενώ ανάμεσα στη Θέμιδα Μπαζάκα, μητέρα του Παπακαλιάτη, και του φίλου τού γιου της, Γιώργου Πυρπασόπουλου, ένας έρωτας αρχίζει να γεννιέται. ΖΑΠ Και μέσα στη σύγχυση και την ταραχή, σκάει μύτη και η Πέμυ Ζούνη, που υποδύεται τη γιατρό και κολλητή της Θέμιδας Μπαζάκα. ΖΑΠ Πινόκιο, έχω μια απορία. Ποιο είναι αυτό το 15,5% (το μεγαλύτερο ποσοστό τηλεθέασης) του τηλεοπτικού κοινού που άντεξε για ένα τέταρτο να παρακολουθήσει το πόνημα του Παπακαλιάτη; OFF

 

 

 

EGINAN OLA AYTA XTHES?

trelo xali o papak pia! :-)

Link to comment
Share on other sites

Ένα επεισόδιο χάσαμε και έγινε χαμός. Πάντως το κάνει ιδιαίτερα πολύπλοκο κι αυτός βρε παιδί μου...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Τι έγινε στο προχθεσινό επεισόδιο του «Δυο μέρες μόνο»; ΖΑΠ Ο δολοφόνος πυροβολεί τον Χρήστο Λούλη και παίρνει μαζί του τη Λήδα Ματσάγγου, ενώ τους κυνηγά ο Παπακαλιάτης με ένα όπλο. ΖΑΠ Η Λήδα Ματσάγγου σκοτώνει τον δολοφόνο. ΖΑΠ Επόμενη σκηνή, λίγους μήνες μετά: Ο Παπακαλιάτης βρίσκεται σε γκρουπ θέραπι, ο Λούλης είναι στην εντατική, η Ματσάγγου φεύγει για το εξωτερικό, ενώ ανάμεσα στη Θέμιδα Μπαζάκα, μητέρα του Παπακαλιάτη, και του φίλου τού γιου της, Γιώργου Πυρπασόπουλου, ένας έρωτας αρχίζει να γεννιέται. ΖΑΠ Και μέσα στη σύγχυση και την ταραχή, σκάει μύτη και η Πέμυ Ζούνη, που υποδύεται τη γιατρό και κολλητή της Θέμιδας Μπαζάκα. ΖΑΠ Πινόκιο, έχω μια απορία. Ποιο είναι αυτό το 15,5% (το μεγαλύτερο ποσοστό τηλεθέασης) του τηλεοπτικού κοινού που άντεξε για ένα τέταρτο να παρακολουθήσει το πόνημα του Παπακαλιάτη; OFF

 

Kατάντια... :down:

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Εχω απορία!! Αυτος ο τρελλός ας πούμε πυροβολησε το Χρήστο Λούλη ε? Πέθανε? μετα ο τρελλός τί έγινε??

 

Οκ πήρα απάντηση.. μ*λ*κία μου..

Link to comment
Share on other sites

diladi suggnwmi epeidi den to eida alla mia periergeia tin exw...i sofia ekei pou sto trailer tis elege o psixakias na dialexei eipe ton papakaliati????aklautos o loulis?????k auti ti apegine tous ligous mines meta???
Link to comment
Share on other sites

γεια χαρα σ'ολους. Ειμαι καινουρια στο forum, και τυχαια ανακαλυψα αυτο το site.

θα΄θελα τη βοηθεια σας για τη σειρα "δυο μερες μονο". Θα σας παω πισω στον πρωτο κύκλο. στο πρωτο επεισόδιο, στο τελος εκει που ειναι νυφη μπροστα στον καθρεφτη και θυμαται, ακουγεται μια μουσική. ποια μουσικη ειναι?

ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

geia sas paidia...

psaxnw ena tragoudi apo to prwto epeisodio ths 2hs sezon ths seiras 2 meres mono.einai background se mia erwtikh skhnh pros to telos tou epeisodiou sto 40 lepto peripou kserei kanenas pws legetai?

 

an den exete dei to epeisodio sas para8etw link ... apla valte to cursor sto 40 lepto kai pathste play wste na mhn perimenete na fwrtwsei olh h tainia...

euxaristw ek twn proterwn :)

 

http://video.google.com/videoplay?docid=871909560736458994

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω μια άσχετη απορία..Πού είναι το σπίτι του Παπακαλιάτη στο έργο? Πωπω..όποτε το βλέπω..:cry:

http://img178.imageshack.us/img178/1052/rainwa8.gif

But I miss you most of all, my darling

When autumn leaves start to fall...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω μια άσχετη απορία..Πού είναι το σπίτι του Παπακαλιάτη στο έργο? Πωπω..όποτε το βλέπω..:cry:

Wraio meros....

Episis wraio meros einai kai o Faros pou paei pote pote me ti Sofia:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω μια άσχετη απορία..Πού είναι το σπίτι του Παπακαλιάτη στο έργο? Πωπω..όποτε το βλέπω..:cry:

 

πρεπει να ειναι το private house στο club Island

Link to comment
Share on other sites

Χαίρεται κι από εμένα.

 

Παρακολουθώ κι εγώ φανατικά όλα τα επεισόδια της σειράς, αλλά εχθές το έχασα λόγω του αγώνα.

 

Αλήθεια, έπαιξε εχθές το επεισόδιο, ή ήταν επανάληψη? Επειδή δεν το βλέπω να έχει μπεί στα torrents όπου και τα κατεβάζω όλα...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...