Jump to content

[S21 series] Αξεσουάρ (θήκες, προστασία οθόνης κτλ)


George6633
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σκεφτηκα σιγα σιγα να εμπλουτισουμε λιγο το θεμα γιατι τοσο ακριβα κινητα θελουν και τα καταλληλα αξεσουαρ.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 62
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

βρήκα μπόλικες θήκες από το amazon.uk, γνήσιες και σε καλουτσικες τιμές.

μιας και που τα στελνει το ιδιο το αμαζον, παλι θα φάμε τελωνειο?

Link to comment
Share on other sites

Εγώ παρήγγειλα την θήκη σιλικόνης της Samsung τη λευκή και μου έχει έρθει και για την οθόνη το panzerglass από Κωτσοβολο..Το κινητό μου είπαν Δευτέρα θα ρθει
Link to comment
Share on other sites

Σε παρα πολύ καλή τιμή, χτύπησα αυτή

https://www.amazon.co.uk/gp/product/B08PPV4QGR/ref=ppx_od_dt_b_asin_title_s00?ie=UTF8&psc=1

χωρίς VAT χωρίς import taxes

Link to comment
Share on other sites

Από Δευτέρα; κουριερ θέλοντος, περιμένω clear view cover. Λέω να μην μπλέξω καθόλου με τζάμι θα αφήσω την εργοστασιακή ζελατίνα όσο πάει. Αργότερα θα ήθελα και δύο θήκες ακόμα. Την κλασσική spigen liquid air back cover και μια Samsung kvadrat. Από φορτιστή έχουμε κάτι καλό?
Link to comment
Share on other sites

εγω χτυπησα αυτη μαζι με το spen, την οριτζιναλ

 

https://www.amazon.co.uk/gp/product/B08PPTGX12/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

Link to comment
Share on other sites

Θήκη στην Θεσσαλονίκη για το S21U, ούτε για δείγμα πάντως και το έχω "γυμνό". Όπου το ακουμπάω, με πανάκι από κάτω :lol: (Φυσικά εκτός σπιτιού δεν βγαίνει.)

Είμαι στο έλεος των κούριερ .....

Link to comment
Share on other sites

Επειδη πηρα το silver,αποφασισα να παρω και την λευκη θηκη σιλικονης της Samsung...Μαλλον εκανα λαθος,μαζευει πολυ σκονη
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους εγω εχω παρει την σιλικονης και την δερματινη σε μαυρο.

Η δερμάτινη εχει ωραια αισθηση μυριζει δερμα και το κάλυμμα της καμερας ειναι μεταλικο με ωραια αισθηση ,επισης τα πλαινα κουμπια ειναι μεταλλικά και αυτα. Η σιλικονης ειναι απαλή και νομιζω προστατευει λιγο καλυτερα το κινητο .

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει ένα καλό τζαμακι ρε παιδιά να πιάνει η αφή?Έβαλα ένα panzerglass και ενώ έχει περαστεί καλά δεν πιάνει η αφή σε κάποια σημεία και το δακτυλικο...
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει ένα καλό τζαμακι ρε παιδιά να πιάνει η αφή?Έβαλα ένα panzerglass και ενώ έχει περαστεί καλά δεν πιάνει η αφή σε κάποια σημεία και το δακτυλικο...

 

Νομίζω το ultra ,έχει δύο προστατευτικες μεμβράνες από το εργοστάσιο. Ίσως δηλαδή είσαι τώρα με μεμβράνη κ τζάμι.

Στο 1:44

Edited by nikpoth
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω το ultra ,έχει δύο προστατευτικες μεμβράνες από το εργοστάσιο. Ίσως δηλαδή είσαι τώρα με μεμβράνη κ τζάμι.

Στο 1:44

 

Δεν ισχύει μόλις το δοκίμασα... Τουλάχιστον όχι στο δικό μου

Link to comment
Share on other sites

εγω χτυπησα αυτη μαζι με το spen, την οριτζιναλ

 

https://www.amazon.co.uk/gp/product/B08PPTGX12/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

 

Φιλε σου ηρθε; εντυπωσεις; Διαβασα οτι μαζευει αρκετη σκονη λογω υλικου και απο τη μια πλευρα δεν προστατευει το γυαλι της οθονης στην ακρη.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα θέλω να βαλω τζάμι την συγκεκριμένη Whitestone Dome Tempered Glass μια ερώτηση οσοι την έχετε βάλει (επειδή πέφτει υγρό μέσα ) μετα απο ενα χρόνο παράδειγμα έχετε κανενα πρόβλημα αφου την βγάλετε πάνω απο την οθόνη ?

iPHONE 14 Pro Max 512GB   S24ULTRA 512GB

Link to comment
Share on other sites

Καποια καλη προταση για wireless charger??

 

Εγώ χρησιμοποιώ αυτόν https://www.e-shop.gr/4smarts-inductive-fast-charger-voltbeam-fold-15w-white-p-TEL.066543 έχει πολύ καλή ποιότητα και φορτίζει σχετικά γρήγορα. Υπάρχει και μαύρο.

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εχουμε καποιο δοκιμασμενο type c to jack? Διαβαζω οτι δεν αναγνωρίζει η συσκευή μερικά.

 

Γνήσιο Samsung https://www.kotsovolos.gr/mobile-phones-gps/mobile-phones/aksesouar-kiniton/202624-samsung-usb-c-%CF%83%CE%B5-jack-35mm

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Κάποιο τζαμακι που το δαχτυλικο να λειτουργεί ικανοποιητικά; Προφανώς είναι δύσκολο κάτι τέτοιο, αλλά υπάρχει κάποια πρόταση;
Link to comment
Share on other sites

 

Σε ευχαριστώ. Έχει εμφανίσει σημάδια αποκόλλησης στις γωνίες; Επίσης μια κριτικη΄στο skroutz αναφέρει πως δεν πρέπει να χρησιμοποιήσουμε όλη την κόλλα. Ισχύει;

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους, περιμενω να ερθει το S21 Ultra...δεν εχω σκοπο να βαλω εξτρα τζαμακι μπροστα...ποια θηκη προτεινετε? επισης τον μαμισιο φορτιστη (Samsung Fast Charger 25w (Ep-TA800)? εχω και τον "αργο" φορτιστη απο το Note8...:lol:
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S21 series] Αξεσουάρ (θήκες, προστασία οθόνης κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...