Jump to content

Samsung Galaxy S21 Ultra


George6633
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα.. έχω αγοράσει χώρο στο OneDrive  πριν 15 μέρες για να συγχρονίσει όλες μου τις φωτογραφίες.. το ίντερνετ του σπιτιού μου είναι αργό(εως 24mps) οπότε λογικά τις ανεβάζει αργά.. στη δουλειά η γραμμή ειναι 100ρα.. ο συγχρονισμός γίνεται μόνο με WiFi.

1.βλέπω πως το upload γίνεται με πολύ αργό Ρυθμό.. να υποθέσω πως αυτό έχει να κάνει με τη σύνδεση μου που είναι αργή; Η φωτογραφίες που έχω να συγχρονίσει είναι 101 γιγα και έχει ανεβάσει 62.. πρέπει να κάνω κάτι ή οπότε τις ανεβάσει;; Επίσης αν τι κάνω να τις ανεβάζει με τα δεδομένα μου (cosmote 5g) παίζει να τις ανεβάσει σε κανένα 2μερο;

2. Τι άλλο μπορώ να συγχονισω αυτόματα το με τον χώρο αυτό; Θα ήθελα να μου πείτε πως ότι έχω στο κινητό να ανεβαίνει αυτόματα στο cloud 

3. Πώς θα καταλάβω ότι έχουν συγχρονίσει όλα  και όταν συγχρονίζουν πως θα βλέπω αν είναι για συγχρονισμό κάτι νέο και αν έχει ολοκληρωθεί εκ νέου ο συγχρονισμός;;

Θέλω να βάλω τα πάντα στο cloud εστί ώστε να τα έχω πάντα διαθέσιμα και αν χαλάσει το κινητό η το χάσω να μη χάσω τα δεδομένα μου .

Άσχετο αλλά πολύ μας άργησε το update Αυγούστου..

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα σας,

Έχω κάνει την κλασική ρουτίνα όταν αποσυνδέομαι από ένα wifi να ανοίγουν τα δεδομένα και να μπαίνει 5g. Την τελευταία εβδομάδα αν αποσυνδεθώ ή κλείσω το wifi,αλλάζει σε 5g(έχω cosmote και έχω κρατήσει την παλιά ρουτίνα με wifi να είναι 2g) αλλά δεν ανοίγουν τα δεδομένα με συνέπεια να μην μπορώ να μπω στο internet (δεν το κάνει πάντα αυτό αλλά αρκετές φορές)! Παίζει να γίνεται βλακεία με τις αλλαγές που κάνει η cosmote.. 

Όταν κάνω επανεκκίνηση φτιάχνει. Τι προτείνετε να κάνω;

Να κάνω επαναφορά δικτύου ή μπορώ να κάνω κάτι άλλο;; Στην επαναφορά το μόνο κακό είναι πως πρέπει να περάσω τους κωδικούς wifi και να κάνω σύζευξη σε blouetooth σωστά; Μπορώ να αποθηκεύσω κάπως τις ρυθμίσεις δικτύου έτσι ώστε να μην τα περνάω από την αρχή;

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, LELELO said:

Καλησπέρα σας,

Έχω κάνει την κλασική ρουτίνα όταν αποσυνδέομαι από ένα wifi να ανοίγουν τα δεδομένα και να μπαίνει 5g. Την τελευταία εβδομάδα αν αποσυνδεθώ ή κλείσω το wifi,αλλάζει σε 5g(έχω cosmote και έχω κρατήσει την παλιά ρουτίνα με wifi να είναι 2g) αλλά δεν ανοίγουν τα δεδομένα με συνέπεια να μην μπορώ να μπω στο internet (δεν το κάνει πάντα αυτό αλλά αρκετές φορές)! Παίζει να γίνεται βλακεία με τις αλλαγές που κάνει η cosmote.. 

Όταν κάνω επανεκκίνηση φτιάχνει. Τι προτείνετε να κάνω;

Να κάνω επαναφορά δικτύου ή μπορώ να κάνω κάτι άλλο;; Στην επαναφορά το μόνο κακό είναι πως πρέπει να περάσω τους κωδικούς wifi και να κάνω σύζευξη σε blouetooth σωστά; Μπορώ να αποθηκεύσω κάπως τις ρυθμίσεις δικτύου έτσι ώστε να μην τα περνάω από την αρχή;

Και γιατί να μην τα έχεις ανοικτά και τα 2 και έτσι όταν φεύγεις από ένα δίκτυο να ανοίγουν τα δεδομένα; 

Δεν χρειάζεται ρουτίνα για αυτό...

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Gorge said:

Και γιατί να μην τα έχεις ανοικτά και τα 2 και έτσι όταν φεύγεις από ένα δίκτυο να ανοίγουν τα δεδομένα; 

Δεν χρειάζεται ρουτίνα για αυτό...

Για εξοικονόμηση μπαταρίας το έχω κάνει να ανοίγει αυτόματα όταν δεν έχω σύνδεση με wifi..

Link to comment
Share on other sites

Μα δεν το χρησιμοποιεί το 5g αν έχεις ανοικτό το wifi. Πως θα κάνει κατανάλωση; και αν έχεις και wifi calling δεν δουλεύει καθόλου το δίκτυο. 

Edited by Gorge
Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι επειδή την έχω κ εγώ την ρουτίνα αυτή όταν πάω σπίτι και στην έργασια μου να μπαίνει το 2g κ όταν φεύγω να γυρίζει στο 4g ,έχει μεγάλη διαφορά κατανάλωσης στην μπαταρία γιατί δεν έχω καθόλου καλό σήμα ούτε σπίτι ούτε στην εργασία.  Κ δουλεύει μια χαρά. ( το έκανα αυτό γιατί αρκετές φορές έχανα κ κλήση. ) 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, challenge143 said:

Η αλήθεια είναι επειδή την έχω κ εγώ την ρουτίνα αυτή όταν πάω σπίτι και στην έργασια μου να μπαίνει το 2g κ όταν φεύγω να γυρίζει στο 4g ,έχει μεγάλη διαφορά κατανάλωσης στην μπαταρία γιατί δεν έχω καθόλου καλό σήμα ούτε σπίτι ούτε στην εργασία.  Κ δουλεύει μια χαρά. ( το έκανα αυτό γιατί αρκετές φορές έχανα κ κλήση. ) 

Και εγώ πάντα έτσι το είχα αλλά ίσως κάτι έχει αλλάξει η cosmote και αν δεν είναι 4g 5g όταν η ρουτίνα επιλέξει να αποσυνδεθεί από το wi-fi και να ανοίξουν τα δεδομένα είτε καθυστερεί 3 με 10 λεπτά να συνδεθεί είτε πρέπει να ανηγοοκλείσω το κουμπί των δεδομένων εγώ.. το έψαξα δύο μέρες πήρα και την cosmote άκρη δεν βρήκα οπότε αναγκαστικά για να είμαι μόνιμα δικτυωμένος στην ρουτίνα έχω βάλει 4g όταν είμαι σε wi-fi και όταν αποσυνδεθώ 5g... Αυτό όπως είπες έχει κάποια επίπτωση στην μπαταρία αλλά δεν μπορώ να κάνω διαφορετικά.. θα περιμένω επόμενη αναβάθμιση γιατί αυτό ίσως μου παρουσιάστηκε τελευταίες δύο αναβαθμίσεις και αν δεν φτιάξει θα το αφήσω έτσι...

Με αυτή τη λογική λειτουργούν τα iphone και όσο πάει και η samsung πάει προς τα εκεί... Να δεις που εκτός από το volt που κρύψανε θα μας υποχρεώσουν για τοποθεσία να είναι μόνιμα ανοιχτή όπως έχει το iphone.. αν το έχει..

Επίσης,

Εχω το s21 ultra και σήμερα έκανα επαναφορά στο galaxy watch. Θυμάμαι για τα sms χρησιμοποιούσα την εφαρμογή μηνύματα (όχι της google "messages") και αν δεν κάνω λάθος ότι μήνυμα έβλεπα στο κινητό έβλεπα και στο ρολόι! Τώρα που άνοιξα την εφαρμογή δεν βλέπω να συγχρονίζει. Είναι έτσι ή κάνω κάτι λάθος; Αν συγχρονίζει με ποίο τρόπο γίνεται;

Στο τηλέφωνο χρησιμοποιώ την εφαρμογή της samsung και όχι της google οπότε δεν θα ήθελα να χρησιμοποιήσω τo messeges στο ρολόι! 

Edited by LELELO
Link to comment
Share on other sites

On 7/8/2024 at 12:14 ΜΜ, LELELO said:

Καλημέρα! Έχω το s21 ultra και σκέφτομαι μετάβαση στο s24 ultra ή το s25 ultra.

Το κινητό δουλεύει άψογα αλλά εδώ και 5 ημέρες βγάζοντας τη θήκη πίσω παρατηρώ πως έχει ξεκολλήσει ελαφρώς το πίσω μέρος του κινητού από τη μέση και κάτω. Διακρίνεται ένα αρκετά μικρό άνοιγμα στο καπάκι που όταν το πατάω ενώνει αλλά ξανανοίγει. Υποθέτω πως είναι θέμα μπαταρίας και υψηλών θερμοκρασιών (θα ήθελα να το πάω στη smartec αλλά είμαι από επαρχία και είναι θέμα να βρεθώ εκεί ή να το στείλω)! Ανά 4 χρόνια αλλάζω samsung και μόλις είδα και αυτό λέω να κάνω την αλλαγή. Αυτό που ψάχνω είναι μια καλή κάμερα αλλά διαβάζω πως το 24+25 θα έχουν την ίδια κύρια κάμερα (λογικά από το s26 ultra και μετά θα αλλάξει κύρια κάμερα μιας και αφήνει την ίδια κύρια κάμερα για 3 ναυαρχίδες). Να σημειώσω πως τα ultra της samsung έχουν όλα όσα θέλω πέρα από κάμερα και τα θεωρώ φουλ ολοκληρωμένα κινητά. Επίσης κάτι που με χαλάει είναι η φωτογραφία σε εσωτερικό χώρο με τεχνητό φως μιας και έχω μικρό 7 μηνών και το s21 ultra υστερεί πολύ σε αυτές τις λήψεις!   Έχετε εικόνα για το συγκεκριμένο θέμα; Λογικά αν αντέξει το s21 ultra και δεν βγάλει πρόβλημα θα περιμένω το s25 ultra.

Παρακαλώ μια άποψη για:

  1. το πρόβλημα του s21 ultra. Το έχετε ακούσει κάπου. Τι θα κάνατε στη θέση μου;
  2. Για μια υποθετική συζήτηση της κύρια κάμερας μεταξύ του s24 ultra και s25 ultra και με κριτήριο αυτό ποια θα επιλέγατε (θεωρώ πως μεταξύ των 2 αυτών κινητών η διαφορά σε αυτό το κομμάτι δεν θα είναι μεγάλη αλλά θα ήθελα την άποψη από τους γνώστες);

Δυστυχως ειναι γνωστο και εκτεταμενο προβλημα (ψαχνοντας μετα σε φορα και στο reddit και αφορα πολλα μοντελα της εταιριας ειδικα με curved σχεδιασμο). Μου ετυχε 2 φορες μια σε note 10 plus (2 φορες νομιζοντας αρχικα οτι φουσκωσε η μπαταρια - το σερβις συμφωνησε με την εκδοχη μου και την αλλαξε 2 φορες - την πρωτη δεν εδωσα σημασια και καιρο μετα βλεποντας το ιδιο φαινομενο πηγα ξανα για αλλαγη βλεποντας μετα οτι δεν εκλεινε καλα το καπακι πισω σαν να ηταν ελαχιστα μικροτερο στο πλατος αλλα τουλαχιστον φαινοταν κολλημενο και δεν προεξειχε σημαντικα οπως πριν) και πολυ προσφατα σε s21 ultra που ηρθε στην κατοχη μου με μεγαλο ανοιγμα στο καπακι και ουσιαστικα η κολλα να πιανει μονο απ την πλευρα της καμερας. Πιστευω οτι ειναι θεμα του καπακιου που με τον καιρο η κολληση χανει τις ιδιοτητες τις και πιθανον μικραινει σε μεγεθος τοσο ωστε να μην καθεται καλα στην θεση που πρεπει (ασχετα απο συστολες διαστολες της μπαταριας που εχουν πιο καταστροφικο αποτελεσμα στην επαφη της πλατης). Αν αποφασισεις να το στειλεις για επισκευη να επιμεινεις ωστε να τσεκαρουν καλα αν οντως ειναι θεμα μπαταριας και αν μετα το ανοιγμα κλεινει καλα και σφραγιζει το ιδιο απ ολες τις πλευρες.

Αν θες να παραμεινεις σε android δες τα pixel και oneplus με κυρια μειονεκτηματα την δυσκολια ευρεσης αξεσουαρ συγκριτικα με samsung και την απουσια των ευκολιων του λογισμικου της samsung (και το πενακι). Τα οneplus με κυριο πλεονεκτημα την ταχυτητα σε ολα και τις πολυ ποιοτικες και προσιτες επισημες θηκες (αλλα καποιες καθυστερησεις σε update περιστασιακα). Τα pixel με πλεονεκτηματα στην καμερα και στην ταχυτητα και συχνοτητα των update (αλλα με σχετικα μειωμενη αυτονομια και παλιοτερης τεχνολογιας chip). 

Edited by goldeneye
Link to comment
Share on other sites

Σωστά τα έγραψες εκτός το ότι το τελευταίο oneplus  12 το λογισμικό είναι για τα μπάνια κ ακόμα μετά από τόσα update προσπαθούν να διωρθωσουν το lag . Καλές συσκευές αλλά από υποστήριξη λογισμικού πάσχει κ όταν φτάνεις σε ένα τόσο μεγάλο ποσό θα κοιτάξεις να τα έχεις όλα όσο γίνεται χωρίς να σε πεδευουν.  Κ τουλάχιστον οι Samy έχει δείξει ότι τους ακούει τους πελάτες του. Ο συνάδελφος μου που έχει το oneplus 12 το έχει πάρει από Κίνα στα 600 ευρώ περίπου ,σε αυτή την τιμή τα καταπινεις τα θεματακια που έχει κ το κακογραμμένο λογισμικό.  Στα 1000plus όμως..... πρέπει να σκεφτόμαστε.  Όταν έρθει η ώρα της αλλαγής καλό θα είναι ο καθένας μας να κάνει υπομονή και να δει τις συσκευές που τον ενδιαφέρουν. Ε ηρεμία χωρίς βιασύνη κ να συγκρίνει τα αρνητικά κ τα θετικά που σε όλες υπάρχουν. 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, challenge143 said:

Σωστά τα έγραψες εκτός το ότι το τελευταίο oneplus  12 το λογισμικό είναι για τα μπάνια κ ακόμα μετά από τόσα update προσπαθούν να διωρθωσουν το lag . Καλές συσκευές αλλά από υποστήριξη λογισμικού πάσχει κ όταν φτάνεις σε ένα τόσο μεγάλο ποσό θα κοιτάξεις να τα έχεις όλα όσο γίνεται χωρίς να σε πεδευουν.  Κ τουλάχιστον οι Samy έχει δείξει ότι τους ακούει τους πελάτες του. Ο συνάδελφος μου που έχει το oneplus 12 το έχει πάρει από Κίνα στα 600 ευρώ περίπου ,σε αυτή την τιμή τα καταπινεις τα θεματακια που έχει κ το κακογραμμένο λογισμικό.  Στα 1000plus όμως..... πρέπει να σκεφτόμαστε.  Όταν έρθει η ώρα της αλλαγής καλό θα είναι ο καθένας μας να κάνει υπομονή και να δει τις συσκευές που τον ενδιαφέρουν. Ε ηρεμία χωρίς βιασύνη κ να συγκρίνει τα αρνητικά κ τα θετικά που σε όλες υπάρχουν. 

Για το 12 δεν ξερω να σου απαντησω το εχω δει μονο σε μαγαζι και δεν μου φανηκε τοσο dealbreaker ειδικα για 400 ευρω λιγοτερα απο το s24 ultra. Ειχα το oneplus 11 για περιπου ενα χρονο (μετα απο το 14 pro max) και ημουν απολυτα ευχαριστημενος με μονο παραπονο το ζουμ στην καμερα και την καθυστερηση σε καποια update. Κακογραμμενο σε καμμια περιπτωση αλλα μου αρεσε που ηταν πιο κοντα σε πιξελ (ειδικα βαζοντας εικονιδια και μεταβασεις της oneplus που το εκαναν σαν τα παλιοτερα oxygen OS) η ταχυτητα στο λογισμικο και στην φορτιση και η αυτονομια (παντα συνειδητη επιλογη συγκριτικα με samsung που προσφερει περισσοτερα αλλα στα διπλα σχεδον λεφτα τοτε). Τωρα εχω το pixel 8 pro και μου λειπει η ταχυτητα του oneplus και η μπαταρια. Αν δεν αγοραζει καποιος day one δεν ειναι προβλημα να περιμενεις λιγο και να τα ζυγισεις οσο χρειαζεται για το καλυτερο. 

Edited by goldeneye
Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πριν, goldeneye said:

Δυστυχως ειναι γνωστο και εκτεταμενο προβλημα (ψαχνοντας μετα σε φορα και στο reddit και αφορα πολλα μοντελα της εταιριας ειδικα με curved σχεδιασμο). Μου ετυχε 2 φορες μια σε note 10 plus (2 φορες νομιζοντας αρχικα οτι φουσκωσε η μπαταρια - το σερβις συμφωνησε με την εκδοχη μου και την αλλαξε 2 φορες - την πρωτη δεν εδωσα σημασια και καιρο μετα βλεποντας το ιδιο φαινομενο πηγα ξανα για αλλαγη βλεποντας μετα οτι δεν εκλεινε καλα το καπακι πισω σαν να ηταν ελαχιστα μικροτερο στο πλατος αλλα τουλαχιστον φαινοταν κολλημενο και δεν προεξειχε σημαντικα οπως πριν) και πολυ προσφατα σε s21 ultra που ηρθε στην κατοχη μου με μεγαλο ανοιγμα στο καπακι και ουσιαστικα η κολλα να πιανει μονο απ την πλευρα της καμερας. Πιστευω οτι ειναι θεμα του καπακιου που με τον καιρο η κολληση χανει τις ιδιοτητες τις και πιθανον μικραινει σε μεγεθος τοσο ωστε να μην καθεται καλα στην θεση που πρεπει (ασχετα απο συστολες διαστολες της μπαταριας που εχουν πιο καταστροφικο αποτελεσμα στην επαφη της πλατης). Αν αποφασισεις να το στειλεις για επισκευη να επιμεινεις ωστε να τσεκαρουν καλα αν οντως ειναι θεμα μπαταριας και αν μετα το ανοιγμα κλεινει καλα και σφραγιζει το ιδιο απ ολες τις πλευρες.

Αν θες να παραμεινεις σε android δες τα pixel και oneplus με κυρια μειονεκτηματα την δυσκολια ευρεσης αξεσουαρ συγκριτικα με samsung και την απουσια των ευκολιων του λογισμικου της samsung (και το πενακι). Τα οneplus με κυριο πλεονεκτημα την ταχυτητα σε ολα και τις πολυ ποιοτικες και προσιτες επισημες θηκες (αλλα καποιες καθυστερησεις σε update περιστασιακα). Τα pixel με πλεονεκτηματα στην καμερα και στην ταχυτητα και συχνοτητα των update (αλλα με σχετικα μειωμενη αυτονομια και παλιοτερης τεχνολογιας chip). 

 

3 ώρες πριν, challenge143 said:

Σωστά τα έγραψες εκτός το ότι το τελευταίο oneplus  12 το λογισμικό είναι για τα μπάνια κ ακόμα μετά από τόσα update προσπαθούν να διωρθωσουν το lag . Καλές συσκευές αλλά από υποστήριξη λογισμικού πάσχει κ όταν φτάνεις σε ένα τόσο μεγάλο ποσό θα κοιτάξεις να τα έχεις όλα όσο γίνεται χωρίς να σε πεδευουν.  Κ τουλάχιστον οι Samy έχει δείξει ότι τους ακούει τους πελάτες του. Ο συνάδελφος μου που έχει το oneplus 12 το έχει πάρει από Κίνα στα 600 ευρώ περίπου ,σε αυτή την τιμή τα καταπινεις τα θεματακια που έχει κ το κακογραμμένο λογισμικό.  Στα 1000plus όμως..... πρέπει να σκεφτόμαστε.  Όταν έρθει η ώρα της αλλαγής καλό θα είναι ο καθένας μας να κάνει υπομονή και να δει τις συσκευές που τον ενδιαφέρουν. Ε ηρεμία χωρίς βιασύνη κ να συγκρίνει τα αρνητικά κ τα θετικά που σε όλες υπάρχουν. 

 

1 hour ago, goldeneye said:

Για το 12 δεν ξερω να σου απαντησω το εχω δει μονο σε μαγαζι και δεν μου φανηκε τοσο dealbreaker ειδικα για 400 ευρω λιγοτερα απο το s24 ultra. Ειχα το oneplus 11 για περιπου ενα χρονο (μετα απο το 14 pro max) και ημουν απολυτα ευχαριστημενος με μονο παραπονο το ζουμ στην καμερα και την καθυστερηση σε καποια update. Κακογραμμενο σε καμμια περιπτωση αλλα μου αρεσε που ηταν πιο κοντα σε πιξελ (ειδικα βαζοντας εικονιδια και μεταβασεις της oneplus που το εκαναν σαν τα παλιοτερα oxygen OS) η ταχυτητα στο λογισμικο και στην φορτιση και η αυτονομια (παντα συνειδητη επιλογη συγκριτικα με samsung που προσφερει περισσοτερα αλλα στα διπλα σχεδον λεφτα τοτε). Τωρα εχω το pixel 8 pro και μου λειπει η ταχυτητα του oneplus και η μπαταρια. Αν δεν αγοραζει καποιος day one δεν ειναι προβλημα να περιμενεις λιγο και να τα ζυγισεις οσο χρειαζεται για το καλυτερο. 

Δυστυχώς το s21ultra to εχω απο το 2021 και δεν παιζει εγγυηση.. όπως εχω γράψει ξανα οταν βρεθω αθήνα θα το παω smartec για έλεγχο και επισκευή.. Στόχος αλλαγής είναι το πρωτο εξαμηνο του 25 οπότε θα περιμένω με το s21ultra όσο η κατασταση του προβλήματος είναι σταθερή και όταν έρθει η ώρα θα ζυγίσω τα πράγματα και θα επιλέξω! με ενδιαφέρει το android και η κάμερα στην οποία η samsung δεν είναι στις πρώτες θέσεις.. Ιδανική επιλογή θα ήταν το Xiaomi 15 Ultra λόγω κάμερας αλλά το κινητό δεν είναι μόνο κάμερα όπως εχει πει και συμφωνώ ο challenge143 και σε αυτό το θέμα τα s series είναι σε android αν οχι το ποιο ολοκληρωμένο, απο τα πιο ολοκληρωμένα κινητά.. Οπότε περιμένω το s25ultra να ανακοινωθεί, να κυκλοφορίσει, να δοκιμαστεί και μετά θα επιλέξω! 

Link to comment
Share on other sites

Από ότι έχουν δηλώσει μάλλον ναι. Θα δείξει ο χρόνος κ η όρεξη τους. Ενώ στην σειρά 24 έπρεπε να το είχαμε πάρει με βελτιώσεις στην κάμερα...... τίποτα δεν έχει δώσει ...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.. αν μπορεί κάποιος που χρησιμοποιεί outlook και έχει αγοράσει χώρο για αποθήκευση δεδομένων να με κατευθύνει.. έχω αγοράσει το πακέτο Microsoft 365 για Οικογένειες (έως 6 TB) και θέλω να συγχονισω όσες φωτογραφίες έχω..

Αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι αν μπορεί να φανεί αν τις έχει συγχρονίσει όλες και αν όχι πόσες του απομένουν να συγχρονίσει..

Επίσης μου δίνει τη δυνατότητα να απελευθερώσω χώρο στο κινητό σβήνοντας τις φωτογραφίες που έχει συγχρονίσει αλλά μου λέει να τις σβήσω όλες.. δεν μπορώ να σβήσω από το κινητό μόνο όσους φακέλους δεν χρειάζομαι(θέλω να μείνουν στο κινητό όσες ανατρέχω συχνά και όλες τις άλλες ας τις έχει εικονικά και να τις κατεβάζω οπότε θέλω αν χρειαστεί).

Πραγματικά αν μπορεί κάποιος να απαντήσει θα βοηθούσε αρκετά..

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα!!!

 

Επειδη εχασα τη πενα, εχετε να προτεινετε καποια που να αξιζει?

Υπαρχει καποιος που να εχει αλλαξει κινητο και να πουλαει αυτη που ειχε?

Link to comment
Share on other sites

Και το 24u ακομα αυγουστου εχει. Δε ξερω μεγαλο fail.. 

Σημερα μου ερχετε η πλακετα απο ali που πηρα για το δικο μου s21u. Να δουμε αν δουλεψει...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...