Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Mόνο τα MB.

 

Ευχαριστω. Kαι αλλη μια παρακαλω. Υπαρχουν προσφορες ( οχι τα φοιτητικα) σε ανανεωση χρονου ομιλιας η ΜΒ που να ισχυουν μονο για τα καταστηματα ή ολες ισχυουν και για ανανεωση απο την whaatsup app ?

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε αυτό εδώ:

 

http://i802.photobucket.com/albums/yy305/bfc_xxx/emobile/Screenshot_2017-02-22-09-58-33-1_zpsjxjtu4zl.png

 

Για όποιον ενδιαφέρεται (εάν του ήρθε μήνυμα) τα MB προστίθενται στο προηγούμενο υπόλοιπο και με ανανέωση της ημερομηνίας λήξης.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα..Η γυναίκα μου είναι σε συμβόλαιο και θέλει να γυρίσει σε κάρτα.Η μηνιαία χρήση που κάνει είναι καμια 500αρα λεπτά προς όλους και 1gb Internet.

Τώρα στο περίπου πάντα ισως και λιγότερα λεπτά ομιλίας.

Τι προτείνετε να κάνει;;

 

Ps.Απαραιτητες οι βιντεοκλήσεις μεσω δικτύου!

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα. έχω ένα whatsup και θέλω να δω αν υπάρχει τρόπος όταν ανανεώνω να μην μου δίνει ΜΒ, αλλά χρόνο ομιλίας. υπάρχει τρόπος?
Link to comment
Share on other sites

Απο το reload μπορείς να επιλέξεις τι θα σου δίνει. Συνηθως εχει λεπτα προς wu.

Tα mb που δίνει σε ανανεωση online ή κατάστημα δεν μπορείς να τα αλλάξεις.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Έκανα πρόσφατα what's up στον πατέρα μου. Αυτό που ήθελα να ρωτήσω επειδή είμαι στη Vodafone είναι, για να του ανανεώνω χρόνο ομιλίας (combo call them all) on line, ώστε να παίρνω τα +100 προς όλους, πρώτα αγοράζω 10€ από το site και μετά το ενεργοποιώ με μήνυμα από το κινητό;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Έκανα πρόσφατα what's up στον πατέρα μου. Αυτό που ήθελα να ρωτήσω επειδή είμαι στη Vodafone είναι, για να του ανανεώνω χρόνο ομιλίας (combo call them all) on line, ώστε να παίρνω τα +100 προς όλους, πρώτα αγοράζω 10€ από το site και μετά το ενεργοποιώ με μήνυμα από το κινητό;

 

Δε παιζει ρολο για το συγκεκριμενο πακετο απο που θα κανεις ανανεωση, για να παρεις τα 100' που δινει δωρο θα πρεπει να ενεργοποιησεις το πακετο ειτε απο την εφαρμογη του WhatsUp ειτε απο τον brownser του κινητου που ειναι το WhatsUp μεσο του m.whatsup.gr.

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Δε παιζει ρολο για το συγκεκριμενο πακετο απο που θα κανεις ανανεωση, για να παρεις τα 100' που δινει δωρο θα πρεπει να ενεργοποιησεις το πακετο ειτε απο την εφαρμογη του WhatsUp ειτε απο τον brownser του κινητου που ειναι το WhatsUp μεσο του m.whatsup.gr.

 

 

 

Στην προκειμένη περίπτωση που το κινητό του είναι συμβατικό Nokia με κουμπιά, δεν υπάρχει τρόπος να αποδοθούν τα επιπλέον 100' δλδ...;

Link to comment
Share on other sites

Δε παιζει ρολο για το συγκεκριμενο πακετο απο που θα κανεις ανανεωση, για να παρεις τα 100' που δινει δωρο θα πρεπει να ενεργοποιησεις το πακετο ειτε απο την εφαρμογη του WhatsUp ειτε απο τον brownser του κινητου που ειναι το WhatsUp μεσο του m.whatsup.gr.

 

Παιδιά επειδή και ο δικός μου πατέρας ενεργοποιήθηκε στη κοσμοκάρτα και του δίνει τα 100 λεπτά με την ανανέωση απ' το site, ήθελα να ρωτήσω αν αυτό ειναι κάτι μόνιμο ή ισχύει π.χ. για 6 μήνες ; Επίσης γίνεται και με 5 ευρη κάρτα;

 

----- προσθήκη μηνύματος 117 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Στην προκειμένη περίπτωση που το κινητό του είναι συμβατικό Nokia με κουμπιά, δεν υπάρχει τρόπος να αποδοθούν τα επιπλέον 100' δλδ...;

 

Κάνε του ανανέωση εσύ απ' το whats up στον υπολογιστή και θα μπαίνουν τα 100 λεπτά μετά! Θα εχεις επιλέξει σε ποιον αριθμό θα μπουν τα 10 ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

Λάθος αυτα τα 100' του ducatista στο wu δεν αποκτωνται λογω της ανανέωσης. Είναι online bonus από ενεργοποίηση του πακέτου. Επομενως στο παλιο νοκια οχι δεν μπορεί να τα πάρει. Τα 100' που λες εσύ λόγω ανανέωσης μπορεί να ειναι ειδική προσφορά της κοσμοκάρτα. Edited by kmpatra
Link to comment
Share on other sites

Μεσα σ' ενα μηνα απο την αιτηση βγαίνεις απο τους καταλόγους.

Κάποιοι από αυτούς που καλούν βέβαια δεν το τηρούν,και δεν ενημερώνουν τους καταλόγους.

Link to comment
Share on other sites

Μπορω να δω καπου ποτε ακριβως ληγει το φοιτητικο μου?

Για 13 μηνες με ειχαν πει, ομως θελω να δω ακριβως ημερομηνία ληξης

 

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση

Έχω what's up

Ενεργοποίησα την ευρωπαϊκή κάρτα νέων και μου λέει θα έχετε δώρο 600' και 600mb κάθε μήνα με την ανανέωση αλλά δεν λέει ποσά χρήματα ανανέωση

10€ λέτε να είναι;

Με κανα 5€ γίνεται η δουλειά μας η τζάμπα θα τα βαλω;

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Μεσα σ' ενα μηνα απο την αιτηση βγαίνεις απο τους καταλόγους.

Κάποιοι από αυτούς που καλούν βέβαια δεν το τηρούν,και δεν ενημερώνουν τους καταλόγους.

δεν το σκεφτηκα εκεινη την ωρα να τους το/την πω,

και το κακο/χειροτερο απ ολα ειναι οτι αν σε παρουν μια φορα σε παιρνουν ξανα και ξανα και

στην δουλεια χρησιμοποιω feature phone (twin sim),

στην αλλη συσκευη θα φανε block που θα παει συννεφο,

anyway, την επομενη φορα που θα παρουν θα ειμαι προετοιμασμενος και θα τα ακουσουν καλα

και οι της wind και οι της cosmote

Link to comment
Share on other sites

Μπορω να δω καπου ποτε ακριβως ληγει το φοιτητικο μου?

Για 13 μηνες με ειχαν πει, ομως θελω να δω ακριβως ημερομηνία ληξης

 

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

 

Βαιζεσαι να τελειώσει; Δε λήγει.

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Δε βιαζομαι, απλα να ξερω.

Δεν ειναι με φοιτητικό πασο, αλλα με αντιπροσφορα φορητοτητας

 

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δε βιαζομαι, απλα να ξερω.

Δεν ειναι με φοιτητικό πασο, αλλα με αντιπροσφορα φορητοτητας

 

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

 

1/9/2016 "ξεκίνησες"... Ως 30/9/2017 θα έχεις ό,τι σου υποσχέθηκαν στην αντιπροσφορά (9/2017 ο τελευταίος μήνας από τους 13 που σου υποσχέθηκαν)...

 

Ακόμα και να τους πάρεις τελ. :"Πότε λήγει..."...

1) Δεν είναι φοιτητικό αυτό που έχεις.

2) Τα παραπάνω για τους 13 μήνες θα σου πουν.

 

Τί άλλο θες;

Να σου δώσουν κάτι που δε σου υποσχέθηκαν για το να μην κάνεις φορητότητα από το whats'Up σου;

ΑΝ γίνει κάτι τέτοιο, ΜΟΝΟ την 1/10/2017 θα το ξέρεις.....

Αλλά, λες να κάνει τέτοια λάθη η Κ-Οτε; Δε νομίζω!

Link to comment
Share on other sites

Δώρο 5GB mobile data για συνδρομητές COSMOΚΑΡΤΑ, δίνει η COSMOTE για το τριήμερο της Καθαρής Δευτέρας, Για την ενεργοποίηση της προσφοράς στείλτε την λέξη " GIGASK" στο 1330.
Link to comment
Share on other sites

και σε frog

 

δεν το σκεφτηκα εκεινη την ωρα να τους το/την πω,

και το κακο/χειροτερο απ ολα ειναι οτι αν σε παρουν μια φορα σε παιρνουν ξανα και ξανα και

στην δουλεια χρησιμοποιω feature phone (twin sim),

στην αλλη συσκευη θα φανε block που θα παει συννεφο,

anyway, την επομενη φορα που θα παρουν θα ειμαι προετοιμασμενος και θα τα ακουσουν καλα

και οι της wind και οι της cosmote

αντε παλι σημερα τηλ wind... απο αλλο αριθμο εννοειται, κινητο αυτη την φορα,

τους ειπα για την υπαγωγη στο αρθρο 11 και μου ζητησαν χιλια συγνωμη..

Edited by Mark_K
Link to comment
Share on other sites

1/9/2016 "ξεκίνησες"... Ως 30/9/2017 θα έχεις ό,τι σου υποσχέθηκαν στην αντιπροσφορά (9/2017 ο τελευταίος μήνας από τους 13 που σου υποσχέθηκαν)...

 

Ακόμα και να τους πάρεις τελ. :"Πότε λήγει..."...

1) Δεν είναι φοιτητικό αυτό που έχεις.

2) Τα παραπάνω για τους 13 μήνες θα σου πουν.

 

Τί άλλο θες;

Να σου δώσουν κάτι που δε σου υποσχέθηκαν για το να μην κάνεις φορητότητα από το whats'Up σου;

ΑΝ γίνει κάτι τέτοιο, ΜΟΝΟ την 1/10/2017 θα το ξέρεις.....

Αλλά, λες να κάνει τέτοια λάθη η Κ-Οτε; Δε νομίζω!

Οκ

Δώρο 5GB mobile data για συνδρομητές COSMOΚΑΡΤΑ, δίνει η COSMOTE για το τριήμερο της Καθαρής Δευτέρας, Για την ενεργοποίηση της προσφοράς στείλτε την λέξη " GIGASK" στο 1330.

Αυτο δεν έχει κάποιο κοστος???

 

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...