Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πρέπει να κάνεις login προφανώς πρώτα...

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 43,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Πρέπει να κάνεις login προφανώς πρώτα...

 

εχω κανει, εσβησα το ονοματεπωνυμο μου απο πανω δεξια

Link to comment
Share on other sites

Να σαι καλα!

Παρακαλώ!

Και όποιος έχει σταθερό ΟΤΕ μπορεί να μπει και σε αυτό https://tools.otenet.gr που είναι ολόιδιο με τα παραπάνω σαν εφαρμογή και να έχει άλλα 100sms/μήνα!

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

Αν βάλεις online από το site τους 30€, ξέρουμε αν σου δίνει ΚΑΙ δώρο GB ή μόνο +3€? Τα 3 αυτά ευρώ σε περιορίζει στο πώς θα χρησιμοποιήσεις, ή απλά προστίθενται και τα κάνεις ό,τι θέλεις? Γιατί και κατά την αγορά των 10€ πχ δε λέει κάτι για δώρο 1GB, παρόλα αυτά το δίνει... (Τουλάχιστον μέχρι τον προηγούμενο μήνα το έδινε, ισχύει ακόμα ή μήπως με τις τελευταίες αλλαγές το έκοψαν?)

Ευχαριστώ

 

Ενημερωτικά, έβαλα σήμερα 10€ online με χρεωστική, και μου έδωσε κανονικά το 1GB για 15 μέρες... Μετά αγόρασα το πακέτο με τα 6€ (200'+100ΜΒ) και μου μετέφερε για άλλον ένα μήνα κι άλλα 2,5GB περίπου που είχα από προηγούμενους μήνες και εληγαν 16/10...

Link to comment
Share on other sites

Έχουν παγώσει (σταματήσει) οι νέες ενεργοποιήσεις από το 2014. Δοκίμασε να γραφτείς εδώ: http://mail.cosmote.gr . Τα ίδια ακριβώς είναι με το mycosmos!

 

Μπορεί κάποιος να δώσει πληροφορίες για το παραπάνω ; Μπορώ εγώ να γραφτώ που έχω WU και να έχω δωρεάν 100sms/μήνα όπως αναφέρθηκε παρακάτω ; Μπορεί να γραφτεί και όποιος έχει σύνδεση ; Έχει κάποια μηνιαία συνδρομή ή κάποιο άλλο κόστος ;

Edited by volleyball
Link to comment
Share on other sites

http://i.imgur.com/gMey1Yv.png

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να δώσει πληροφορίες για το παραπάνω ; Μπορώ εγώ να γραφτώ που έχω WU και να έχω δωρεάν 100sms/μήνα όπως αναφέρθηκε παρακάτω ; Μπορεί να γραφτεί και όποιος έχει σύνδεση ; Έχει κάποια μηνιαία συνδρομή ή κάποιο άλλο κόστος ;

Ξεκίνα από εδώ.. https://cloud.cosmote.gr/web/guest/residential/registration-splash-screen

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

Και με το web2sms GR για Android μπορείτε να χρησιμοποιειτε τα sms χωρίς να μπαίνετε στα site. Χρειάζεται ενα login και εκεί βέβαια για να μένει ενεργός ο λογαριασμός,νομίζω μια φορά το εξάμηνο.
Link to comment
Share on other sites

ναι, απο εκει τα εχουμε μαζεμενα και συγκεντρωμενα, δεν ηξερα αυτο με το login, αλλα πριν λιγο που δοκιμασα και τις 3 υπηρεσιες μου δουλευαν,

την οτενετ χρησιμοποιω ενιοτε, της mycosmos κανω login στο email της μια στο τοσο, οποτε ισως μετραει αυτο

Link to comment
Share on other sites

Για το mycosmos σίγουρα ισχύει το 6μηνο, για τα υπόλοιπα δεν ξέρω
Link to comment
Share on other sites

Και με το web2sms GR για Android μπορείτε να χρησιμοποιειτε τα sms χωρίς να μπαίνετε στα site. Χρειάζεται ενα login και εκεί βέβαια για να μένει ενεργός ο λογαριασμός,νομίζω μια φορά το εξάμηνο.

 

Θελει ιντερνετ η εφαρμογη για να λειτουργησει ή οχι;

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά. Τα δωρεάν μηνύματα δεν αποδίδονται στον αριθμό σου. Μέσω των site στέλνονται.
Link to comment
Share on other sites

Έχει θέματα πάντως. Γράφτηκα, πήγα να κάνω επιβεβαίωση ότι είμαι συνδρομητής κινητής, για το cosmote email 2GB μου λέει παρουσιάστηκε πρόβλημα να δοκιμάσω αργότερα και για το cloud είναι εδώ και πόση ώρα σε επεξεργασία..
Link to comment
Share on other sites

οποτε φανταζομαι δεν έχεις να φοβασαι κατι

 

 

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

Τελικά όντως δεν εληξαν αλλά ανανεωθηκαν!

Καλό και αυτό και δεν το γνώριζα.

 

Στάλθηκε από το "κτήνος" V10

Είμαι αυτός που όταν ήμουν μικρός ήθελα να του μοιάσω!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έκανα μια ανανέωση απο paypal και μου εδωσε μονο 500μβ ενω λεει 1gb.

Ειμαι εξωτερικό όμως και δεν μου δουλεύει η εφαρμογή για να έχω εικόνα.

Τι μπορώ να κάνω?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έκανα μια ανανέωση απο paypal και μου εδωσε μονο 500μβ ενω λεει 1gb.

Ειμαι εξωτερικό όμως και δεν μου δουλεύει η εφαρμογή για να έχω εικόνα.

Τι μπορώ να κάνω?

 

Πρέπει να το άλλαξαν από 1/10. Πλέον πρέπει να δίνει 500 ΜΒ. Αυτό το λέω σύμφωνα με κάτι σχόλια που διάβασα, γιατί στη σελίδα τους ακόμα αναφέρει το 1GB που λες, αλλά αναφέρει για ανανεώσεις μέχρι 30/9. Μπορείς να ενημερώσεις αν αυτά που πήρες έχουν ισχύ 1 μήνα ή 15 μέρες ;

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να το άλλαξαν από 1/10. Πλέον πρέπει να δίνει 500 ΜΒ. Αυτό το λέω σύμφωνα με κάτι σχόλια που διάβασα, γιατί στη σελίδα τους ακόμα αναφέρει το 1GB που λες, αλλά αναφέρει για ανανεώσεις μέχρι 30/9. Μπορείς να ενημερώσεις αν αυτά που πήρες έχουν ισχύ 1 μήνα ή 15 μέρες ;

Πωω ρε παιδία τι είναι αυτοί.

 

15 μέρες φιλε.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει προσφορά που ενεργοποιειται από την εφαρμογή,τη σελίδα ή με sms και δίνει 500 mb για ενα μηνα με ανανέωση 10 ευρώ. Αν δεν την έχεις ενεργοποιήσει και αυτά που πήρες είναι για 15 μέρες τότε μάλλον πρόκειται για την προηγούμενη προσφορά. Τώρα γιατί πήρες 500 mb δεν ξέρω... Edited by kmpatra
Link to comment
Share on other sites

Αν κάνεις ανανέωση σε κατάστημα 10€ Τι σου δίνει παραπάνω από το να κάνεις απο περίπτερο?

 

Στάλθηκε από το Nexus 5X μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Στη σελίδα του whatsup έχει ακόμα την προσφορά του 1 γίγα με 15 μέρες. Αρα κακώς αποδόθηκαν 500mb.
Link to comment
Share on other sites

Στη σελίδα του whatsup έχει ακόμα την προσφορά του 1 γίγα με 15 μέρες. Αρα κακώς αποδόθηκαν 500mb.

Αυτό λέω απο την σελίδα έκανα την ανανέωση.

Κοροιδια πάντως είναι, μπορω να παρω καπου τηλέφωνο?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...