Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

1 hour ago, andreas545 said:

Οι γιορτές ήρθαν νωρίτερα για τη Nova και κυρίως τους συνδρομητές της κινητής της.....δωρεάν απεριόριστα GB με διάρκεια 7 ημέρες.

Περίεργο που η Cosmote φέτος δεν έχει κάνει κάποια καμία κίνηση

Link to comment
Share on other sites

Περίεργο που η Cosmote φέτος δεν έχει κάνει κάποια καμία κίνηση
Μέχρι και χτες είχε αυτή τη προσφορά για balck friday (#black ατελείωτη" θα την έλεγα, πώς κατέληξε έτσι αυτή η μόδα ). Δλδ για κάνα διβδομαδο έδωσε τσάμπα σχεδόν απεριόριστα. Η λογική λέει ότι από την επόμενη βδομάδα το πολύ θα παρουσιάσει κάποιο πακέτο απεριόριστων για τις γιορτές θαρρώ

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, andreas545 said:

Οι γιορτές ήρθαν νωρίτερα για τη Nova και κυρίως τους συνδρομητές της κινητής της.....δωρεάν απεριόριστα GB με διάρκεια 7 ημέρες.

Στο F2G τίποτα...

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, GREGORYMO said:

Η vodafone έκανε?

Όχι 

 

2 ώρες πριν, johnny_htc said:

Μέχρι και χτες είχε αυτή τη προσφορά για balck friday (#black ατελείωτη" θα την έλεγα, πώς κατέληξε έτσι αυτή η μόδα emoji1787.png). Δλδ για κάνα διβδομαδο έδωσε τσάμπα σχεδόν απεριόριστα. Η λογική λέει ότι από την επόμενη βδομάδα το πολύ θα παρουσιάσει κάποιο πακέτο απεριόριστων για τις γιορτές θαρρώ emoji57.png

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Χριστουγεννιάτικο πακέτο απεριορίστων θα δώσει. Δεν θα δώσει όμως δώρα μέχρι να δώσει αυτό το πακέτο;;;;Έτσι δεν έκανε δύο χρόνια τώρα;;;;H Nova φέτος στα συμβόλαια κάθε εβδομάδα μέχρι τα Χριστούγεννα θα δίνει κάτι

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πριν, aektzhs 1 said:

Όχι 

 

Χριστουγεννιάτικο πακέτο απεριορίστων θα δώσει. Δεν θα δώσει όμως δώρα μέχρι να δώσει αυτό το πακέτο;;;;Έτσι δεν έκανε δύο χρόνια τώρα;;;;H Nova φέτος στα συμβόλαια κάθε εβδομάδα μέχρι τα Χριστούγεννα θα δίνει κάτι

Τα προηγούμενα δύο χρόνια έδωσε -μεταξύ άλλων- και 1 μήνα δωρεάν Cosmote TV (χωρίς τα αθλητικά φυσικά, αλλά με τις ταινίες). Με είχε βολέψει πολύ, μέσα στις γιορτές! 🙂

Edited by greatst
Link to comment
Share on other sites

Όποιος έχει ενεργοποιησει την αυτόματη ενεργοποίηση του πακέτου basic με 7.2€  ΠΡΙΝ τις 13 Νοεμβρίου και δεν ανανεώσει στο μήνα, χάνει βέβαια τυχόν υπόλοιπο αλλά ΟΧΙ το δικαίωμα να το ξαναπάρει μετά από πχ 2 μήνες.

Edited by GREGORYMO
Συμπληρώμα
Link to comment
Share on other sites

Η Χριστουγεννιάτικη προσφορά της Vodafone είναι εδώ... Απεριόριστα Data για 30 μέρες.
Η τιμή της προσφοράς είναι 11,5€.
Ισχύει για ενεργοποιήσεις από 05/12 έως και 05/01.

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, andreas545 said:

Η Χριστουγεννιάτικη προσφορά της Vodafone είναι εδώ... Απεριόριστα Data για 30 μέρες.
Η τιμή της προσφοράς είναι 11,5€.
Ισχύει για ενεργοποιήσεις από 05/12 έως και 05/01.

10€+1,5€ λόγω πληθωρισμού και επενδύσεων δικτύου innit?

Μη ξεχνάμε και τον κόφτη στα 300gb...

Edited by VIPdriver
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, andreas545 said:

Η Χριστουγεννιάτικη προσφορά της Vodafone είναι εδώ... Απεριόριστα Data για 30 μέρες.
Η τιμή της προσφοράς είναι 11,5€.
Ισχύει για ενεργοποιήσεις από 05/12 έως και 05/01.

Φίλε από τη χαρά σου για τα απεριόριστα με 11.5 ευρώ έγραψες στο θέμα της cosmote. Ε, αυτά παθαίνεις με τις προσφοραρες της voda.  Να είχε και κάλυψη τι καλά θα ήταν.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, leo06 said:

Φίλε από τη χαρά σου για τα απεριόριστα με 11.5 ευρώ έγραψες στο θέμα της cosmote. Ε, αυτά παθαίνεις με τις προσφοραρες της voda.  Να είχε και κάλυψη τι καλά θα ήταν.

What's up έχω και δεν χαίρομαι καθόλου για την προσφορά των 11,50€ γιατί όταν τα πληρώνει ο "γείτονας" τότε κάτι τέτοιο θα πληρώσω κι εγώ. 

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, andreas545 said:

What's up έχω και δεν χαίρομαι καθόλου για την προσφορά των 11,50€ γιατί όταν τα πληρώνει ο "γείτονας" τότε κάτι τέτοιο θα πληρώσω κι εγώ. 

Εκτός από αυτό που πολύ σωστά αναφέρεις το καλοκαιρινό πακέτο βαδίζει ολοταχώς προς τα 11.50 ευρώ. Την άνοιξη η Cosmote είχε βγάλει απεριόριστα ντάτα για ένα μήνα στα 10.90 ευρώ και το καλοκαίρι το αντίστοιχο πακέτο από 9.90 το πήγε στα 10.90 ευρώ. Κάτι τέτοιο αναμένω και σε αυτήν την περίπτωση

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, VIPdriver said:

Κατάλληλη περίοδος να δώσει και η Νοβα σε εξευτελιστική τιμή να πέσουν τα τσιμέντα.... 

Από αυτό θα εξαρτηθούν πολλά

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, aektzhs 1 said:

Εκτός από αυτό που πολύ σωστά αναφέρεις το καλοκαιρινό πακέτο βαδίζει ολοταχώς προς τα 11.50 ευρώ. Την άνοιξη η Cosmote είχε βγάλει απεριόριστα ντάτα για ένα μήνα στα 10.90 ευρώ και το καλοκαίρι το αντίστοιχο πακέτο από 9.90 το πήγε στα 10.90 ευρώ. Κάτι τέτοιο αναμένω και σε αυτήν την περίπτωση

Πέρυσι με την ελάχιστη ανανέωση 12€, το είχε δώσει 10,90 γιατί κάπου τόσα μένανε μετά την αφαίρεση του τέλους κινητής τηλεφωνίας. Φέτος με κατώτατη ανανέωση τα 13€, το καθαρό ποσό που μπαίνει είναι 11,81 άρα κάπου εκεί το περιμένουμε. 

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, nick.76 said:

https://techmaniacs.gr/vodafone-xmas-unlimited-data/

"Συγκεκριμένα, από τις 8/12 έως και τις 3/1 όλοι οι συνδρομητές συμβολαίου, ιδιώτες και επαγγελματίες, καθώς και οι συνδρομητές καρτοκινητής Vodafone και καρτοπρογράμματος μπορούν να ενεργοποιήσουν και να κάνουν δωρεάν χρήση απεριόριστου Mobile Internet για 10 ημέρες, για να έρθουν πιο κοντά με τα αγαπημένα τους πρόσωπα και να απολαύσουν τις γιορτές με απεριόριστη επικοινωνία και ψυχαγωγία.

Η προσφορά μπορεί να ενεργοποιηθεί μέσα από το Vodafone App, Taza App ή από τη σελίδα της Vodafone στο https://bit.ly/XmasOffer_2023"

Στο Vodafone CU γιατί δεν έδωσαν;;;;

Link to comment
Share on other sites

Just now, VIPdriver said:

Για να πλερώ τα 11,50€ της προσφοράς...

Δεν θέλω να το πω αλλά θα με αναγκάσουν να πάνε να αυτοθούν. Δεν θα δώσω 11.50 ευρώ και τώρα και το καλοκαίρι

Link to comment
Share on other sites

Just now, aektzhs 1 said:

Δεν θέλω να το πω αλλά θα με αναγκάσουν να πάνε να αυτοθούν. Δεν θα δώσω 11.50 ευρώ και τώρα και το καλοκαίρι

Εγω εχω φαει τέτοιο ξενερωμα με τα συστήματα τους που ετοιμαζομαι να τα πάω σε Νοβα (καταστημα) και με 1€/2μηνο θα συντηρω ολα τα νουμερα και το cashback τους να το βάλουν......

Link to comment
Share on other sites

Τι γίνεται με τα Χριστουγεννιάτικα δώρα φέτος; Θα δώσουν τπτ; Πέρσι έδιναν 3 δώρα κάθε εβδομάδα για 4 εβδομάδες αν θυμάμαι καλα

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, pn1fon1 said:

Τι γίνεται με τα Χριστουγεννιάτικα δώρα φέτος; Θα δώσουν τπτ; Πέρσι έδιναν 3 δώρα κάθε εβδομάδα για 4 εβδομάδες αν θυμάμαι καλα
 

Περιμένω τον 1 μήνα δωρεάν Cosmote TV πώς και πώς... 🙂

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, pn1fon1 said:

Τι γίνεται με τα Χριστουγεννιάτικα δώρα φέτος; Θα δώσουν τπτ; Πέρσι έδιναν 3 δώρα κάθε εβδομάδα για 4 εβδομάδες αν θυμάμαι καλα
 

Οι περσινές Χριστουγεννιάτικες ξεκίνησαν 16/12 στο what's up....υπομονή 🤞

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...