Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα σας . Ήρθα σε COSMOTE Neo και βρίσκομαι εξωτερικό τα καρτοκινητά της what’s up Στο εξωτερικό αν και αναφέρουν ότι έχουν κάποιο όριο για τους τέσσερις μήνες αυτό δεν εφαρμόζονται ποτέ και τα κινητά αυτά μπορούν να είναι μόνιμα στο εξωτερικό. Ισχύει το ίδιο και για το νέο; Έχει κάποιος εμπειρία..;;

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, aektzhs 1 said:

Τελικά η COSMOTE είναι η μόνη που δεν έδωσε παράταση στο απεριόριστο καλοκαιρινό πακέτο

Μεχρι 28/9 λεει το what's up app

Και το φρογκ αππ

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, VIPdriver said:

Μεχρι 28/9 λεει το what's up app

Και το φρογκ αππ

Έδω και λίγη ώρα ξαναμπήκε. Στις 19:00 που το είδα στο MY COSMOTE app δεν υπήρχε. Σε ευχαριστώ για την ενημέρωση

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πριν, paanos said:

Ναι, είναι καρτοκινητο το Neo και ισχύουν τα ίδια 

Ότι δήθεν έχει περιορισμό 4 μήνες αλλά τελικά δεν βάζουν καμία φραγή κ έξτρα χρέωση …;; Αυτό εννοείς ..;;

Link to comment
Share on other sites

Είχα πληρώσει απεριόριστο ίντερνετ μέχρι και 28/9 και έδωσα προχθές 10,90€ για να προλάβω την επέκταση της προσφοράς έως 17/9........και τώρα θυμήθηκαν να το βάλουν 28/9. Με εξαπάτησαν 🤧

Edited by andreas545
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, andreas545 said:

Είχα πληρώσει απεριόριστο ίντερνετ μέχρι και 28/9 και έδωσα προχθές 10,90€ για να προλάβω την επέκταση της προσφοράς έως 17/9........και τώρα θυμήθηκαν να το βάλουν 28/9. Με εξαπάτησαν 🤧

Μέχρι το απόγευμα χτες τουλάχιστον στο MY COSMOTE app δεν είχε πάρει παράταση

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας έχω What's Up. Αν το μετατρεψω σε cosmote neo και μετά το διακόψω θα επιστρέψω στο What's up που είχα;

Link to comment
Share on other sites

Για να το κόψεις στέλνεις ΑΛΠΑΚ άρα διαλέγεις εσυ που θα πας. Απλά αν έχεις προνομιακά φοιτητικά κλπ θα τα χάσεις, όπως και όλα τα υπόλοιπα σε λεπτά, ΜΒ και SMS 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Έχω what's up και πρόκειται να ταξιδέψω Κύπρο. Πρέπει να κάνω κάποια ενέργεια για να μπορώ να μιλάω με Ελλάδα και να καταναλονωνται τα λεπτά ομιλίας που έχω?

Poco f3 via Tapatalk

No root->No problem
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, minotavros said:

Καλησπέρα! Έχω what's up και πρόκειται να ταξιδέψω Κύπρο. Πρέπει να κάνω κάποια ενέργεια για να μπορώ να μιλάω με Ελλάδα και να καταναλονωνται τα λεπτά ομιλίας που έχω?

Poco f3 via Tapatalk
 

Μόνο να τσεκάρεις μέσω live chat ή μέσω του 13888 αν είναι ενεργοποιημένη η περιαγωγή στην γραμμή σου(που από ότι ξέρω είναι αυτόματα ενεργοποιημένη στους περισσότερους). Πήρα εγώ σήμερα τηλ γιατί αύριο φεύγω για Αγγλία και μου είπαν ότι ήταν ήδη ενεργοποιημένη και ότι μπορώ να το τσεκάρω και μέσω live chat

Link to comment
Share on other sites

On 25/8/2023 at 8:59 ΜΜ, TypeRS said:

Ενεργοποίησα το calls to all που δίνει 800 λεπτά, αν καταλαβαίνω καλά λογικά πρέπει να λήξει το πακέτο και μετά να ενεργοποιήσω ξανά οπότε στους 3 μήνες δε θα μπορέσω να εκμεταλλευτώ από τυχόν υπολειπόμενα λεπτά αλλά δεν πειράζει

Μου ήρθε σήμερα μήνυμα πως αν ενεργοποιήσω πακέτο μέχρι 22/10 θα λάβω ξανά την προσφορά με τα 15gb και 500' για ένα μήνα οπότε και ενεργοποίησα σήμερα μια μέρα πριν λήξει το πακέτο και προστέθηκαν όλα, υπόλοιπα πακέτου αλλά και της προσφοράς

Link to comment
Share on other sites

Πρόκειται να ταξιδέψω για Μεξικό, υπάρχει δυνατότητα να αγοράσω κάποιο πρόγραμμα για να μπορώ να μιλάω με Ελλάδα ή μόνο μέσω WiFi;

Edited by kainourgiazalh
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην παρέα

Ξέρει κανείς αν μπορώ να εκμεταλλευτώ κάπως υο περίσιο υπόλοιπο του What's up εκτός φυσικά από την ενεργοποίηση πακέτων ομιλίας κλπ;

 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, duckino said:

Καλημέρα στην παρέα

Ξέρει κανείς αν μπορώ να εκμεταλλευτώ κάπως υο περίσιο υπόλοιπο του What's up εκτός φυσικά από την ενεργοποίηση πακέτων ομιλίας κλπ;

 

Easy transfer σε άλλο ν

Link to comment
Share on other sites

Επομένως ή μεταφορά σε άλλο νούμερο ή αγορά πακέτων, αλλιώς χάνονται.

Μεταφορά δεν μου επιτρέπει να κάνω γιατί δεν έχω ανανεώσει τους τελευταίους 2 μήνες

Link to comment
Share on other sites

Επομένως ή μεταφορά σε άλλο νούμερο ή αγορά πακέτων, αλλιώς χάνονται.
Μεταφορά δεν μου επιτρέπει να κάνω γιατί δεν έχω ανανεώσει τους τελευταίους 2 μήνες
Θέλει να έχεις κάνει ανανέωση 35 ευρώ τους τελευταίους 6 μήνες για να μεταφέρειςdb28cdfd87affc69793c76084a31b531.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ισχύει 2μηνο για τον παραλήπτη επίσης.
Σωστος. Το γράφει παραπάνω στη φωτό που εβαλα
Η whats up εφαρμογή τι έχει πάθει? Προσπαθώ από το μεσημέρι να ανανεώσω και δε

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,σπάζω το κεφάλι μου και δεν μπορώ να βρω τρόπο για να διαγράψω μια σύνδεση καρτοκινητού από το app,έχω φτάσει στο μάξιμουμ και δεν με αφήνει να προσθέσω άλλον αριθμό.

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, papdoux said:

ξέρει κανείς αν δίνουν esim για καρτοκινητό; 

https://www.cosmote.gr/cs/cosmote/gr/esim.html

Link to comment
Share on other sites

Είχα token που λήγουν ΣΗΜΕΡΑ και πρόγραμμα token με λεπτά ομιλίας.

Ανανέωσα 8€ (χωρίς να πάρω νέο token, βέβαια).

Δεν μεταφέρθηκε η ημερομηνία των token που είχα ήδη!!!.

Έχω ενεργό silver token με λεπτά ομιλίας, έβαλα 1 token από το απόθεμα και μεταφέρθηκε η ομιλία.

 

Στο wact up φαίνονται που πουθενά οι ανανεώσεις? (Όπως στο cosmote app)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...