Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

1 minute ago, Pppe said:

Πώς θα παρατείνεις "στέκοντα" Tokens χωρίς να πάρεις νέο επί πληρωμεί  Token?

Αυτή είναι η εξήγηση?

Ότι η αγορά token παρατείνει τα υπάρχοντα και ΟΧΙ η ανανέωση?

Link to comment
Share on other sites

Tip: μπορείτε να δηλώσετε ημερομηνία γέννησης και να παιρνετε δώρο γενεθλίων ένα τοκεν. Επισης επιτρέπει να αλλάξετε 1 φορά την ημερομηνία γέννησης, έτσι παιρνετε και 2ο τοκεν. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, VIPdriver said:

Tip: μπορείτε να δηλώσετε ημερομηνία γέννησης και να παιρνετε δώρο γενεθλίων ένα τοκεν. Επισης επιτρέπει να αλλάξετε 1 φορά την ημερομηνία γέννησης, έτσι παιρνετε και 2ο τοκεν. 

Καλά όλα ΑΥΤΑ αλλά το 12€ κάθε μήνα δεν το γλιτώνεις απ' εδώ και πέρα 

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς, ΚΑΙ "εκεί" το πάνε όταν η 1 εταιρία μετά την ΜΑΥΡΗ θα αφανίσουν την 8ευρη κάποια στιγμή (πχ εντός του 2024). Και δε θα μπορούμε και να "πούμε" και τίποτα πχ για την ανακοίνωση πολύ πριν τις εκλογές για κατάργηση 10ευρης που θα μπορούσαμε να ζητήσουμε τα χρήματα υπολοίπου μας στον τραπεζικό μας λογαριασμό. Ω γέγονε, γέγονε. Κράξτε με αλλά ΕΙΣΤΕ ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ που τα αποδεχτήκατε όλα αυτά.

Εγώ την έχω βρει τη "λύση" αλλά δε πρόκειται να την πω._

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Pppe said:

Ακριβώς, ΚΑΙ "εκεί" το πάνε όταν η 1 εταιρία μετά την ΜΑΥΡΗ θα αφανίσουν την 8ευρη κάποια στιγμή (πχ εντός του 2024). Και δε θα μπορούμε και να "πούμε" και τίποτα πχ για την ανακοίνωση πολύ πριν τις εκλογές για κατάργηση 10ευρης που θα μπορούσαμε να ζητήσουμε τα χρήματα υπολοίπου μας στον τραπεζικό μας λογαριασμό. Ω γέγονε, γέγονε. Κράξτε με αλλά ΕΙΣΤΕ ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ που τα αποδεχτήκατε όλα αυτά.

Εγώ την έχω βρει τη "λύση" αλλά δε πρόκειται να την πω._

ΤΩΡΑ μου ήρθε ειδοποίηση ότι τα token λήγουν σήμερα και μου λέει να κάνω ανανέωση για να τα 'κρατήσω' αλλά ΔΕΝ μου λέει από 12€ !!!!

Link to comment
Share on other sites

Και να την πεις δεν θα την καταλάβουμε, θα είναι πολύ smart, πού να καταλάβουμε εμείς οι πλεμπαραίοι τα υψηλά νοήματα...

6 minutes ago, Pppe said:

....

Εγώ την έχω βρει τη "λύση" αλλά δε πρόκειται να την πω._

 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Pppe said:

Ακριβώς, ΚΑΙ "εκεί" το πάνε όταν η 1 εταιρία μετά την ΜΑΥΡΗ θα αφανίσουν την 8ευρη κάποια στιγμή (πχ εντός του 2024). Και δε θα μπορούμε και να "πούμε" και τίποτα πχ για την ανακοίνωση πολύ πριν τις εκλογές για κατάργηση 10ευρης που θα μπορούσαμε να ζητήσουμε τα χρήματα υπολοίπου μας στον τραπεζικό μας λογαριασμό. Ω γέγονε, γέγονε. Κράξτε με αλλά ΕΙΣΤΕ ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ που τα αποδεχτήκατε όλα αυτά.

Εγώ την έχω βρει τη "λύση" αλλά δε πρόκειται να την πω._

Η 8€ ΤΩΡΑ έγινε!!!!

Έλεγες την επόμενη των εκλογών!!!

ΤΩΡΑ λες 2024 ?

Link to comment
Share on other sites

Τελικά η 8ευρη ανανέωση φαίνεται να συνέφερε τις εταιρίες, αφου εκεί που κάποιος έπαιρνε μπόνους ανανέωσης με 10ε, τώρα θα πρεπει να βάλει 12ε για να πάρει μπόνους ανανέωσης. 

Edited by VIPdriver
Link to comment
Share on other sites

Τελικά η 8ευρη ανανέωση φαίνεται να συνέφερε τις εταιρίες, αφου εκεί που κάποιος έπαιρνε μπόνους ανανέωσης με 10ε, τώρα θα πρεπει να βάλει 12ε για να πάρει μπόνους ανανέωσης. 
Μπα.4d4ec8274c533aacdb87f7895883bfb1.jpg
Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πριν, paanos said:

Σε ποιο στάδιο στο δείχνει; πριν φτάσει στην 2FA επαλήθευση της κάρτας; Έχει σημασία 

Εχθές τα κατάφερα από broser στο my cosmote.gr τελικά. Το πρόβλημα ήταν όταν έφτασα εκεί που λέει ανανέωση από κάρτα. 

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, motoboots said:

Μπα.4d4ec8274c533aacdb87f7895883bfb1.jpg

"Μπα" στο φρογκ (που ανεβασες σκρινσοτ).... Στα υπόλοιπα να δω σκρηνσοτς....

Edited by VIPdriver
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους, έχω Vodafone cu και θα μεταφέρω το νούμερο μου στην κοσμοτε. Έχω δυο ερωτήσεις: 1) εάν κάνω ανανέωση στην 30η ημερα ότι δεδομένα, ομιλία έχω κλπ μεταφέρονται στον επόμενο μήνα; 2) ποιο πακέτο αξίζει περισσότερο cosmoκάρτα ή what’s up; Υπερτερεί δηλ κάποιο σε κάτι ή απλά μόνο στην ονομασία; 

Ευχαριστώ! 

Link to comment
Share on other sites

Αν ανανεώσεις με τα ίδια πακέτα και επιλογές στο reload πριν λήξουν, τότε μεταφέρονται. 

Το Whatsup θεωρώ ότι συμφέρει περισσότερο γιατί πλέον δίνει τα ίδια λεπτά αλλά περισσότερα δεδομένα 

Link to comment
Share on other sites

Κάτι τελευταίο… ξέρουμε αν κάνω μεταφορά απο Vodafone cu προς κοσμοτε και λάβω την κάρτα σιμ σε πόσες ημέρες γίνεται η μετάβαση στο νέο δίκτυο;

Link to comment
Share on other sites

Ανάλογα.. Συνήθως αν λάβεις την κάρτα και δώσεις τα χαρτιά στον courier τότε μόλις φτάσουν μέσα σε 1-2 εργάσιμες ενεργοποιείσαι. 

Αν τα δώσεις ηλεκτρονικά, τότε σε 2-3 εργάσιμες. 

Αν επιλέξεις άμεση φορητότητα ισχύουν αυτά, αν επιλέξεις σε 14 ημέρες τότε θα ολοκληρωθεί την ημερομηνία που θα σου πουν 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους. Προσπάθησα να αλλάξω την εικόνα προφίλ στην εφαρμογή του what's up σε samsung A54. Έχω δώσει όλα τα δικαιώματα αλλά δεν μπαίνει στη συλλογή. Το έχει αντιμετωπίσει άλλος; Κάποια λύση;

Στάλθηκε από το SM-A546B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...