Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τι κόστος έχει η αντικατάσταση της κάρτας sim με microsim;

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Όταν πρωτοπήγα στην Ιταλία ( προ ευρώ εποχής) αγόραζες μια κάρτα ανανέωσης πχ 10 ευρώ και σου πιστωναν 8. Αυτό συνεχίστηκε μέχρι το 2006 περίπου, αν θυμάμαι καλά, όταν ο υπουργός οικονομικών το έκρινε παράνομο και το σταμάτησε. Η λογική της απόφασης ηταν: ο καταναλωτής πρέπει να πληρώνει ακριβώς το αντίτιμο που καταναλώνει.

Έγινε ένας σχετικός χαμός όμως οι εταιρείες συμμορφώθηκαν.

Οι εταιρείες τηλεπικοινωνίας στην Ελλάδα δρουν με παράνομες μεθόδους, συντασσουν παράνομους και καταχρηστικούς όρους στις συμβάσεις κι όλα αυτά με τις ευλογίες του κράτους. Το οποίο φέρει τη μεγαλύτερη ευθύνη.

 

Το λυπηρό της υπόθεσης είναι ότι τα μέλη της Ελληνικής κοινωνίας, έχουν αποδεκτεί τέτοιου είδους πρακτικές και τις θεωρούν '' νορμάλ '' - έννομες.

Συγνώμη για το off-topic

 

καθολου off-topic...!!! αυτη ειναι η ουσια της παρεμβασης μου και δυστυχως το συμπερασμα απο καποιους ειναι οτι καλα μας κανουν αφου δεν εχουμε αρχικη σελιδα στον browser την cosmote, vodafone κτλ...

 

btw, η ανανεωση εγινε με sms (καμια ενημερωση για την μειωση των 3€ λοιπον). επισης με τηλεφωνικη ανανεωση στο 1314, απλα σου ανακοινωνει οτι θα μειωθουν αυτοματα 3€ και συνεχιζει κανονικα μετα στην πληκτρολογηση του κωδικου της καρτας. δεν σε ρωταει αν το αποδεχεσαι ή οχι. ενας ηλικιωμενος μπορει να ανταπεξελθει σε αυτο?

Edited by petrost8
Link to comment
Share on other sites

Τι κόστος έχει η αντικατάσταση της κάρτας sim με microsim;

 

5Ε αλλά τσέκαρε μήπως βρεις κατάστημα που να έχει κόφτη και σου την κόψουν.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Όταν πρωτοπήγα στην Ιταλία ( προ ευρώ εποχής) αγόραζες μια κάρτα ανανέωσης πχ 10 ευρώ και σου πιστωναν 8. Αυτό συνεχίστηκε μέχρι το 2006 περίπου, αν θυμάμαι καλά, όταν ο υπουργός οικονομικών το έκρινε παράνομο και το σταμάτησε. Η λογική της απόφασης ηταν: ο καταναλωτής πρέπει να πληρώνει ακριβώς το αντίτιμο που καταναλώνει.

Έγινε ένας σχετικός χαμός όμως οι εταιρείες συμμορφώθηκαν.

Οι εταιρείες τηλεπικοινωνίας στην Ελλάδα δρουν με παράνομες μεθόδους, συντασσουν παράνομους και καταχρηστικούς όρους στις συμβάσεις κι όλα αυτά με τις ευλογίες του κράτους. Το οποίο φέρει τη μεγαλύτερη ευθύνη.

 

Το λυπηρό της υπόθεσης είναι ότι τα μέλη της Ελληνικής κοινωνίας, έχουν αποδεκτεί τέτοιου είδους πρακτικές και τις θεωρούν '' νορμάλ '' - έννομες.

Συγνώμη για το off-topic

 

Μιλάμε για την καρτοκινητή εδώ. Θεωρείς ότι η καρτοκινητή της Ελλάδας είναι ακριβή; Θες να μας κάνεις μια σύγκριση με την καρτοκινητή έξω; Δεν νομίζω ότι ισχύει κάτι τέτοιο. Αντίθετα, η καρτοκινητή που έχουμε είναι από τις πιο φθηνές της Ευρώπης.

Link to comment
Share on other sites

Τα 400 λεπτά με χρέωση 3€ σε κάθε ανανέωση από 10€ δεν είναι άσχημα. Προσωπικά με βολεύουν. Απλώς θα μπορούσαν να είναι προαιρετικά και όχι υποχρεωτικά με την ανανέωση από 10€. Έτσι όλοι θα ήμασταν ευχαριστημένοι.

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Τι κόστος έχει η αντικατάσταση της κάρτας sim με microsim;

 

5 ευρώ για αντικατάσταση ή συνήθως δωρεάν για κόψιμο :)

Landline Internet : Cosmote VDSL 200 Mbps |  Mobile Internet : Cosmote Gigamax Unlimited

iPhone 13 Pro Max 256GB | Apple Watch Series 8 45MM Aluminium | Apple AirPods Pro 2 | iPad 7th Gen 64GB 10,2''

MacBook Pro 13'' 2022 M2 16GB RAM 256GB SSD  | MacBook Pro 13'' 2015 i5 8GB RAM 128GB SSD

Link to comment
Share on other sites

Τα 400 λεπτά με χρέωση 3€ σε κάθε ανανέωση από 10€ δεν είναι άσχημα. Προσωπικά με βολεύουν. Απλώς θα μπορούσαν να είναι προαιρετικά και όχι υποχρεωτικά με την ανανέωση από 10€. Έτσι όλοι θα ήμασταν ευχαριστημένοι.

 

Ε σαφώς ήταν κερδοσκοπικός ο σκοπός που έγινε και γι αυτό έγινε για όλους. Όσο περισσότερα, τόσο καλύτερα σου λέει!

Link to comment
Share on other sites

Και με 10€ θα το πάρεις το μπόνους

 

To ξερω. Με το 3ευρο ομως που μας τραβανε τωρα δε μου φτανουν τα 10.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παιδιάααα! Με την τσίμπλα στο μάτι, να δούμε τι άλλο θα διαβάσουμε... Πώς προέκυψε η "αύξηση" επειδή υπάρχει κάρτα των 15Ε (εδώ και πολλά χρόνια)... :lol:

 

Τοσα χρονια εγω ξερω οτι υπηρχε 5αρα, 10αρα, 20αρα και 30αρα; Που την αγοραζες εσυ την 15αρα; Αν θες μου δινεις ενα Link ή κατι που να το αποδεικνυει.

 

Η "αυξηση" και σωστα το βαζεις σε εισαγωγικα αφορα τη δικια μου τσεπη.

Link to comment
Share on other sites

 

Τοσα χρονια εγω ξερω οτι υπηρχε 5αρα, 10αρα, 20αρα και 30αρα; Που την αγοραζες εσυ την 15αρα; Αν θες μου δινεις ενα Link ή κατι που να το αποδεικνυει.

 

11 χρόνια πριν καλά είναι; :p

Link to comment
Share on other sites

Να μιλαω με Αμερικη μεσω skype δωρεαν,

και να πρεπει να πληρωσω απο το 1ο λεπτο στην cosmote για να μιλησω εντος Ελλαδας, αν δεν αγορασω πακετο.

Βλεπετε που παει το πραγμα.

Link to comment
Share on other sites

5Ε αλλά τσέκαρε μήπως βρεις κατάστημα που να έχει κόφτη και σου την κόψουν.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Μιλάμε για την καρτοκινητή εδώ. Θεωρείς ότι η καρτοκινητή της Ελλάδας είναι ακριβή; Θες να μας κάνεις μια σύγκριση με την καρτοκινητή έξω; Δεν νομίζω ότι ισχύει κάτι τέτοιο. Αντίθετα, η καρτοκινητή που έχουμε είναι από τις πιο φθηνές της Ευρώπης.

Αγαπητέ Κ. Κώστα κι εγώ στην καρτοκινητή αναφερόμουν. Ο σκοπός του μηνύματός μου δεν ήταν να θίξω το κόστος των υπηρεσιών, αλλά των πρακτικών που ακολουθουνται από τις εταιρείες. Κι όλα αυτά με τις ευλογίες του κράτους, το οποίο με ενδιαφέρει και καυτηριάζω.

Πρώτα απ όλα το καπέλο που υπάρχει στην καρτοκινητή είναι παράνομο. Ο μόνος υπαιτιος είναι η πολιτεία, που αδυνατεί να επιβληθεί στις εταιρείες.

Η Κοσμοτέ χρεώνει κοντά στα 42 σεντς το λεπτό ομιλίας. Όχι είναι ακριβό, αλλά αισχροκέρδια κατά την γνώμη μου. Το roaming πιο φθηνά στοιχίζει. Αυτό πρέπει να είναι παγκόσμια πρωτοτυπία.

 

Πακέτα Wind

Για κάποιον που ενδιαφέρεται μόνο για ομιλία :

250 καθαρά λεπτά ( χρέωση δευτερόλεπτο) κόστος 6 ευρώ

550 καθαρά λεπτά ( πάντα προς όλους)

Κόστος 9 ευρώ

Απεριόριστα 19 ευρώ

 

Combo πακέτο

200 λεπτά + 100 μηνύματα + 2 gb Internet 10 ευρώ κόστος

 

400 λεπτά, 200 μηνύματα, 1 gb Internet, 14 ευρώ κόστος

 

800 λεπτά, 400 μηνύματα, 1 gb Internet, 17 ευρώ κόστος

 

Tre

400 λεπτά, 400 μηνύματα, 2 gb Internet

10 ευρώ το μήνα. Με 14 ευρώ 800 λεπτά συν 800 μηνύματα συν 2 gb Internet.

 

Ο κατάλογος είναι μακρύς και δεν είναι σωστό να γίνεται απευθείας σύγκριση. Άλλο μια αγορά 55 εκατομμυρίων κι άλλο 10.

Επαναλαμβάνω το κόλλημα μου είναι οι πρακτικές των εταιρειών κι όχι το κόστος

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη , αλλά είναι λάθος να συγκρίνουμε την βασική χρέωση της Cosmote , με τις τιμές των πακέτων Ιταλίας.

Μια ερευνα στο google μου έδειξε ότι η βασική τιμή της WIND Ιταλίας είναι 0,35 δηλαδή πιό ακριβή από την τιμή Roaming ( 0,23) http://www.wind.it/fileadmin/Materiale/PDF/OffertaVigente/Offerta_Mobile_e_Internet/Autoricarica_01.pdf

Σε κάθε περίπτωση κανείς δεν πληρώνει πλέον την βασική χρέωση ....

 

Τώρα αν συγκρίνουμε τα 200 λεπτά της cosmote 5 ευρώ , με τα 250 λεπτά της WIND Ιταλίας 6 ευρώ δεν βλέπω και διαφορές "αισχροκέρδειας" ( Ναι το τρίλεπτο είναι υπερβολικό )

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

Τα 200 λεπτά δεν είναι συγκρισιμα, γιατί μπορεί να είναι 200 μπορεί και πολύ μα πολύ λιγότερα.

Η χρέωση μου (Wind) είναι 17 σεντς το λεπτό, με χρέωση ανά δευτερόλεπτο. Είναι παλιά ταριφα. Τις καινούργιες δεν τις έχω ψάξει για να είμαι ειλικρινής.

Το θέμα όμως είναι ότι κανείς δεν μου την άλλαξε την ταρίφα με το έτσι θέλω. Ο καινούργιος πελάτης θα πληρώσει την καινούργια ταρίφα κι εγώ αυτή με την οποία συναψαμε το 'συμβόλαιο'.

Ξέρω θα μου πείτε η Κοσμοτέ το αναγράφει στους όρους ότι επιφυλασσεται κτλ.

Πιστεύω να έγινα κατανοητός.

Υγ με την κοσμοκαρτα χαλάω 20 ευρώ το μήνα και είμαι πολύ προσεκτικός. Έξω με 20 ευρώ ήμουν πολύ άνετος.

Αλλά όπως προείπα το θέμα δεν είναι το κόστος υπηρεσιών

Link to comment
Share on other sites

5Ε αλλά τσέκαρε μήπως βρεις κατάστημα που να έχει κόφτη και σου την κόψουν.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Μιλάμε για την καρτοκινητή εδώ. Θεωρείς ότι η καρτοκινητή της Ελλάδας είναι ακριβή; Θες να μας κάνεις μια σύγκριση με την καρτοκινητή έξω; Δεν νομίζω ότι ισχύει κάτι τέτοιο. Αντίθετα, η καρτοκινητή που έχουμε είναι από τις πιο φθηνές της Ευρώπης.

 

Σε σχέση με ποιές αγορές είναι φθηνή η καρτοκινητή της Ελλάδας;

Για Αγγλία που γνωρίζω τιμές και μπορώ να συγκρίνω, η καρτοκινητή της Ελλάδας είναι κατά πολύ ακριβότερη.

Link to comment
Share on other sites

Κανένας δεν μιλάει πια με τη βασική χρέωση. Όλοι ενεργοποιούν πακέτα. Δεν χρειάζεται να γκρινιάζουμε τόσο. Τα πακέτα είναι μια χαρά και συμβαδίζουν με την κακή οικονομική περίοδο. Φυσικά θα μπορούσαν να είναι καλύτερα, αλλά δεν είναι δα και απαγορευτικά ούτε άσχημα.

 

Όσο για τους όρους, από τη στιγμή που όλες οι εταιρίες αναφέρουν ότι μπορούν να τροποποιούν πακέτα, προσφορές και χρεώσεις όποτε εκείνες θέλουν, τι μπορούμε να πούμε ή να κάνουμε; Να μη βάζουμε κάρτα ως αντίδραση; Όποιος έχει εφεύρει κάποιο άλλο τρόπο να επικοινωνεί ανά πάσα ώρα και στιγμή, μπορεί να ξεκινήσει κι εμείς θα ακολουθήσουμε.

Edited by kostas_v
Link to comment
Share on other sites

Δεν κρίνω τις τιμές των πακέτων τηλεφωνίας. Κρίνω όμως τις εταιρείες που έχουν κάνει καρτέλ. Ανεβάζουν παρέα τις τιμές, κόβουν παρέα τις προσφορές, συνενοημένα αφήνουν τις τιμές υψηλά πχ κόστος sms κτλ.

Και περισσότερο κατακρινω το κράτος με τις αρμόδιες αρχές, που με την ανοχή του συντηρεί αυτή την κατάσταση.

Εγώ από την πλευρά μου ως πολίτης το μόνο που μπορώ να κάνω, είναι να καταγγείλω ανάλογες συμπεριφορές στην προστασία καταναλωτή. Στην Ιταλία τουλάχιστον έτσι λειτουργεί το σύστημα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

να ρωτήσω για το Internet της Cosmote και εγώ, μιας και από Δευτέρα θα το χρησιμοποιήσω για λίγες μέρες......

 

Έχω Καρτοκινητό What's Up και αγόρασα το πακέτο των 500ΜΒ για 1 μήνα, σήμερα. Ακόμα δεν έχω ενεργοποιήσει τα δεδομένα στην κάρτα, μιας και μπαίνω με Wifi στο σπίτι μου.

 

Από Δευτέρα λοιπόν, θα χρησιμοποιώ αποκλειστικά για σερφάρισμα + πολύ λίγα email το Internet από το κινητό μου, επί 7 ημέρες περίπου. Το ερώτημά μου είναι: Θα μου φτασουν τα 500ΜΒ για τις 7 αυτές ημέρες, με τη χρήση που αναφέρω πιο πάνω? Πόσα ΜΒ περίπου καταναλώνονται, με απλό σερφάρισμα (ιστοσελίδες & Facebook) χωρίς κατέβασμα αρχείων, με ανοιχτά τα δεδομένα για περίπου 12 ώρες/ημέρα Χ 7 ημέρες?

 

Χρησιμοποίησα τον οδηγό της Cosmote (εδώ) για τον υπολογισμό των ΜΒ που χρειάζομαι μηνιαίως, όπου αναφέρει ότι 1ώρα = 10ΜΒ, αλλά μου φαίνονται πολλά. Ισχύει αυτός ο οδηγός στην πράξη??

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Edited by topmar

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα δεν μου βγάζει τα φοιτητικά προγράμματα, έγινε κάτι??

Edit : στο 1330 μου τα δίνει, η εφαρμογή what's up δεν τα εμφανίζει. Με μια εκκαθάριση της εφαρμογής έστρωσε.

Edited by achillesgk
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

να ρωτήσω για το Internet της Cosmote και εγώ, μιας και από Δευτέρα θα το χρησιμοποιήσω για λίγες μέρες......

 

Έχω Καρτοκινητό What's Up και αγόρασα το πακέτο των 500ΜΒ για 1 μήνα, σήμερα. Ακόμα δεν έχω ενεργοποιήσει τα δεδομένα στην κάρτα, μιας και μπαίνω με Wifi στο σπίτι μου.

 

Από Δευτέρα λοιπόν, θα χρησιμοποιώ αποκλειστικά για σερφάρισμα + πολύ λίγα email το Internet από το κινητό μου, επί 7 ημέρες περίπου. Το ερώτημά μου είναι: Θα μου φτασουν τα 500ΜΒ για τις 7 αυτές ημέρες, με τη χρήση που αναφέρω πιο πάνω? Πόσα ΜΒ περίπου καταναλώνονται, με απλό σερφάρισμα (ιστοσελίδες & Facebook) χωρίς κατέβασμα αρχείων, με ανοιχτά τα δεδομένα για περίπου 12 ώρες/ημέρα Χ 7 ημέρες?

 

Χρησιμοποίησα τον οδηγό της Cosmote (εδώ) για τον υπολογισμό των ΜΒ που χρειάζομαι μηνιαίως, όπου αναφέρει ότι 1ώρα = 10ΜΒ, αλλά μου φαίνονται πολλά. Ισχύει αυτός ο οδηγός στην πράξη??

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

 

 

 

 

 

Ο κάθε άνθρωπος είναι μια διαφορετική περίπτωση .

Κανονικά για την χρήση που περιγράφεις θα σου φτάσουν

Απλά στέλνεις ΥΠ στο 1330 και μαθένεις το υπόλοιπο σου .

Αν δεν σου φτάσουν αγοράζεις άλλα 500 με 5 ευρώ.

Προσοχή : αν σου τελειώσουν τα 500 ΜΒ και βρεθείς χωρίς πακέτο ,θα πληρώνεις 1 ευρώ το ΜΒ καθώς το ημερήσιο πάσο απενεργοποιείται για 30 ημέρες από την ενεργοποίηση του πακέτου.

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

Ο κάθε άνθρωπος είναι μια διαφορετική περίπτωση .

Κανονικά για την χρήση που περιγράφεις θα σου φτάσουν

Απλά στέλνεις ΥΠ στο 1330 και μαθένεις το υπόλοιπο σου .

Αν δεν σου φτάσουν αγοράζεις άλλα 500 με 5 ευρώ.

Προσοχή : αν σου τελειώσουν τα 500 ΜΒ και βρεθείς χωρίς πακέτο ,θα πληρώνεις 1 ευρώ το ΜΒ καθώς το ημερήσιο πάσο απενεργοποιείται για 30 ημέρες από την ενεργοποίηση του πακέτου.

 

Ευχαριστώ για την απάντηση!

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

11 χρόνια πριν καλά είναι; :p

 

Μου κανεις πλακα; Αμα δεν θες να απαντησεις σοβαρα αστο. Μπαινεις στο archive.org για να βρεις ενα site πως ηταν πριν απο 12 χρονια;; Ναι αμυδρα θυμαμαι τις 7αρες και τις 15αρες. Τα τελευταια 2-3 χρονια μπορουσες να την αγορασεις τη 15αρα απο καπου; Διαβαζω τα φυλλαδια του Γερμανου χρονια. Ε ΠΟΤΕ δεν ειχε 15αρα.

Link to comment
Share on other sites

Μου κανεις πλακα; Αμα δεν θες να απαντησεις σοβαρα αστο. Μπαινεις στο archive.org για να βρεις ενα site πως ηταν πριν απο 12 χρονια;; Ναι αμυδρα θυμαμαι τις 7αρες και τις 15αρες. Τα τελευταια 2-3 χρονια μπορουσες να την αγορασεις τη 15αρα απο καπου; Διαβαζω τα φυλλαδια του Γερμανου χρονια. Ε ΠΟΤΕ δεν ειχε 15αρα.

 

Παντα υπηρχαν 15αρες. Τις χρησιμοποιουσα πολυ διοτι εδειναν καποια μνματα μπονους προς ολους σε χρηστες WhatsUp. Υπηρχαν παντα.

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Μου κανεις πλακα; Αμα δεν θες να απαντησεις σοβαρα αστο. Μπαινεις στο archive.org για να βρεις ενα site πως ηταν πριν απο 12 χρονια;; Ναι αμυδρα θυμαμαι τις 7αρες και τις 15αρες. Τα τελευταια 2-3 χρονια μπορουσες να την αγορασεις τη 15αρα απο καπου; Διαβαζω τα φυλλαδια του Γερμανου χρονια. Ε ΠΟΤΕ δεν ειχε 15αρα.

 

 

 

Πάντα υπήρχαν κάρτες των 15 ευρώ .

Σε παραπέμπω στο παρακάτω μήνυμα μου με ημερομηνία 16 Ιουνίου 2014 και στην σχετική συζήτηση.

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5452903#post5452903

 

Επίσης στο παρακάτω link θα δεις την κάρτα 15 ευρώ με ημερομηνία λήξης 11/2010 μόνο 4 χρόνια πριν

http://www.phonecards.gr/Gr/detail.asp?c=3&id=cos&txttitle=Cosmote+Mobile+prepaid+cards&offset=60&crd_code=4765

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε παιδια αυτο λεμε, εδω και 4 χρονια δεν υπαρχει πουθενα.

 

Από τις 16 Ιουνίου μέχρι σήμερα είναι 5 μήνες όπου αποδεδειγμένα υπάρχει γιατί έχει αναφερθεί στο myphone .

Μην ζητάς μόνο να αποδείξουμε για κάθε μήνα.

Η κάρτα υπήρχε υπάρχει και πιθανόν θα υπάρχει , αποδεδειγμένα

 

 

Archives Org 19/5/2013

https://web.archive.org/web/20130519164044/http://www.cosmote.gr/cosmoportal/page/T21/xml/Personal__service__service_ananeosi_xronou_omilias_COSMOKARTA/section/Prepaid_COSMOKARTA

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

Είναι η δεύτερη φορά εδω και 5-6 μήνες που χάνω 100MB ακριβώς απο το πρόγραμμα μου.

Επειδή εχω εφαρμογή και τα βλέπω μου φαίνεται πολύ περίεργο γιατί και τις δυο φορές χάθηκαν 100ΜΒ.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...