Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μου έχει τύχει και γίνεται αυτό που λέω.. Μάλιστα, μπήκα στη διαδικασία να το επιβεβαιώσω ρωτώντας το συνδρομητή και μου είπε ότι όντως έχει ενεργοποιήσει την υπηρεσία ώστε να μη δέχεται αποκρύψεις.. Για Cosmote πάντα μιλάμε.

 

Για να μην μπερδευόμαστε, αυτό που λες το έχει κάνει από την συσκευή του. Πχ κάποιο app που απορρίπτει κλήσεις με απόκρυψη.

Αν το είχε κάνει μέσω δικτύου, δεν θα έφτανε ποτέ η κλήση στο κινητό που όπως λες χτυπάει μια φορά και μετά κλείνει.

 

Ουσιαστικά το app μόλις δει κλήση από απόκρυψη είναι σαν να πατάει το πλήκτρο απόρριψης και άρα βγαίνει κατειλημμένο στον καλούντα.

Link to comment
Share on other sites

πφφφ, αν μιλαμε για το mycosmos, ναι, δωρεαν

 

μην την ευκαιρια να ρωτησω κατι κ εγω:

εχω ενεργοποιησει την προωθηση κ παιρνω τα mail μου εκει και

μου στελνει ειδοποιηση καθε φορα που εχω mail σε sms,

κ ειχε γραψει εδω ενας φιλος οτι μπαινει καθε τοσο κ σβηνει τα mail

(γιατι γεμιζει καθε τοσο),

ηθελα να ρωτησω, πρεπει να τα σβηνουμε κι απο τα διαγραμμενα;

νομιζω ναι ε;

Link to comment
Share on other sites

Μoυ ηρθε πριν κατι μερες ενα sms απο την cosmote που ελεγε οτι αλαλζουν οι ρυθμισεις ιντερνετ απο 1η Μαιου αν δεν κανω λαθος,και οτι αν θελω να συνεχισω να μπαινω ιντερνετ,να παρω τηλ σε εναν 4ψηφιο αριθμο,αλλα κατα λαθος εσβησα το μηνυμα και δεν εχω τον αριθμο.

Εχει ερθει και σε αλλους αυτο το μνμ?Ξερει κανεις τον αριθμο που καλουμε?

Link to comment
Share on other sites

Με την 5€ κάρτα, πόσα χρήματα πιστώνονται μετά την αφαίρεση του φόρου;

Be the change you wish to see in the world! 🧿

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει τροπος ειτε οταν ειναι κλειστο το κινητο ειτε ανοικτο, οταν παιρνει καποιος να βγαινει τηλεφωννητης και να λεει καποιο μηνυμα ? πχ καλεστε στο ταδε νουμερο

Αυτος που ακουει το μηνυμα χρεωνεται ?

Edited by adi32
Link to comment
Share on other sites

Μoυ ηρθε πριν κατι μερες ενα sms απο την cosmote που ελεγε οτι αλαλζουν οι ρυθμισεις ιντερνετ απο 1η Μαιου αν δεν κανω λαθος,και οτι αν θελω να συνεχισω να μπαινω ιντερνετ,να παρω τηλ σε εναν 4ψηφιο αριθμο,αλλα κατα λαθος εσβησα το μηνυμα και δεν εχω τον αριθμο.

Εχει ερθει και σε αλλους αυτο το μνμ?Ξερει κανεις τον αριθμο που καλουμε?

 

Tι ειναι τουτο παλι?

 

Εγω μπαινω με cosmote internet daily pass. Ειπαν θα αλλαξει κατι?

Link to comment
Share on other sites

Μoυ ηρθε πριν κατι μερες ενα sms απο την cosmote που ελεγε οτι αλαλζουν οι ρυθμισεις ιντερνετ απο 1η Μαιου αν δεν κανω λαθος,και οτι αν θελω να συνεχισω να μπαινω ιντερνετ,να παρω τηλ σε εναν 4ψηφιο αριθμο,αλλα κατα λαθος εσβησα το μηνυμα και δεν εχω τον αριθμο.

Εχει ερθει και σε αλλους αυτο το μνμ?Ξερει κανεις τον αριθμο που καλουμε?

 

1250 δωρεαν

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Tι ειναι τουτο παλι?

 

Εγω μπαινω με cosmote internet daily pass. Ειπαν θα αλλαξει κατι?

 

ελα ντε, εγω με μηνιατικο, αλλα δεν μου ρθε κατι,

 

αν εχει κανεις περισσοτερες πληροφοριες ας μας πει

Link to comment
Share on other sites

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Για κάποιο λόγο όταν μπαίνω στο 0.facebook υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να μου στείλει μήνυμα η ΚΟΤΕ για το ντέιλι πας και με χρεώνει 1 ευρώ, την έχω πάθει ήδη 2 φορές και απο τότε δεν ξαναμπήκα.

 

Είναι γενικό πρόβλημα ή είναι πχ λόγω συσκευής;

 

Έχω το Νοκια 5800

That is Mahogany!
Link to comment
Share on other sites

http://www.cosmote.gr/cosmoportal/page/T07/xml/Personal__article__article_freetalktime_allnetworks/section/COSMOKARTA_Services

δωστε μου μια ερμηνεία. Βάζει κάποιος 10 ευρώ στις 15/5 (εχοντας ηδη ενεργοποιήσει την προσφορά 10 ->300') . Ο χρόνος των 300΄ που παιρνει στις 15/5 θα ισχύει ως 15/6,το καταλαβα καλά?

 

update:

επίσης εδω:

http://www.cosmote.gr/cosmoportal/page/T07/xml/Personal__article__article_200_lepta/section/COSMOKARTA_Services

λέει οτι οσοι εχουν τα 300' δεν μπορούν να πάρουν το πακέτο. Μετά τις 15/5 που μάλλον τελειώνουν τα 300' θα μπορούν να το έχουν?

Link to comment
Share on other sites

Τα 300 λεπτα που δινει η cosmocarta einai mexri 15/5

 

Ο δωρεάν χρόνος ισχύει για ανανεώσεις χρόνου ομιλίας έως 15/05/2013.

 

http://www.cosmote.gr/cosmoportal/page/T07/xml/Personal__article__article_freetalktime_allnetworks/section/COSMOKARTA_Services

 

Tα 500 ΜΒ μεχρι 31/5

 

Η προσφορά ισχύει για ενεργοποιήσεις πακέτων έως 31/5/2013.

 

http://www.cosmote.gr/cosmoportal/page/T07/xml/Personal__article__article_Internet_Monthly_Pass200_ck/section/COSMOKARTA_Services

Link to comment
Share on other sites

δεν αντιλέγω,αλλά δεν ρώτησα ακριβώς αυτό. Μέχρι 15/5 ισχύουν οι ανανεώσεις που δίνουν τα 300΄ή τα ίδια τα 300' πρέπει να καταναλωθούν ως 15/5?
Link to comment
Share on other sites

Κάτι ετοιμάζει για το internet η cosmote. Πιθανόν προσφορά αντίστοιχη της vodafone cu που δίνει 3 Gb δωρεάν για την εβδομάδα 29/4 έως 06/5. Αναμονή...
Link to comment
Share on other sites

δεν αντιλέγω,αλλά δεν ρώτησα ακριβώς αυτό. Μέχρι 15/5 ισχύουν οι ανανεώσεις που δίνουν τα 300΄ή τα ίδια τα 300' πρέπει να καταναλωθούν ως 15/5?

 

Η προσφορά ισχύει μέχρι 15/5.

Link to comment
Share on other sites

πλακα μας κανουν εκει στην cosmote ε?? τι πακετα για 15 μερες ειναι αυτα??? ουτε δωρα απο reloaded να ηταν! πωπωπω... τα μαζευω τα μπογαλακια μου σιγα σιγα....
Link to comment
Share on other sites

πλακα μας κανουν εκει στην cosmote ε?? τι πακετα για 15 μερες ειναι αυτα??? ουτε δωρα απο reloaded να ηταν! πωπωπω... τα μαζευω τα μπογαλακια μου σιγα σιγα....

 

Τα μπέρδεψες λίγο ή μου φαίνεται. Η προσφορά ισχύει εδώ και αρκετό καιρό και πήρε παράταση για ανανεώσεις έως 15/5. Φυσικά τα 300' δώρο ισχύουν για 30 ημέρες.

Να ξέρουμε τι διαβάζουμε και τι λέμε.

Link to comment
Share on other sites

μαλλον σου φαινεται γιατι εδω αυτο γραφει:

 

http://www.whatsup.gr/services/360-pros-what-s-kai-60-pros-ola-ta-diktya

 

ανεφερομουν σε πακετα που εχουν και χρονο (και sms αλλα τωρα πλεον κλαφτα) προς ολους.

 

υπαρχει αυτη τη στιγμη αλλο πακετο με sms και χρονο προς ολους?

 

τελευταια εβαλα με 7 ευρω ενα τετοιο το οποιο απ' οτι βλεπω τωρα, παπαλα....

Link to comment
Share on other sites

Κάτι ετοιμάζει για το internet η cosmote. Πιθανόν προσφορά αντίστοιχη της vodafone cu που δίνει 3 Gb δωρεάν για την εβδομάδα 29/4 έως 06/5. Αναμονή...

 

Nαι αλλα παει η Μ. Δευτερα...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...