Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

.καλα για wind δεν συζηταω.αντι να κρατησει τα 1500+1500 μπας και δει ανοδο..μου ακολουθαει το whats up..:)

 

:offtopic:

 

Wind Non Stop

Link to comment
Share on other sites

Η αληθεια ειναι πως με το ρελοαντ ιτ σε φτιαχνει κομματακι το whats up.

Σημερα εβαλε η κοπελα μου 5 ευρω καρτα και κερδισε 300λεπτα για 1 μηνα!

Συνηθως η καρτα των 5 εδινε χρονο η sms για βδομαδα.....

huawei p8,nexus 5x,xiaomi note 4x 4/64

[sIGPIC][/sIGPIC] ΑΕΚ!

Link to comment
Share on other sites

Επειδή πολλοί έχετε ρωτήσει πώς μπορούμε να δούμε σε ποιο δίκτυο ανήκει ένα νούμερο βρήκα αυτό http://www.on.gr/el/call_rating.html

Εμένα όσα νούμερα έχω ψάξει τα βγάζει σωστά ακόμα και αυτά με φορητότητα.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή πολλοί έχετε ρωτήσει πώς μπορούμε να δούμε σε ποιο δίκτυο ανήκει ένα νούμερο βρήκα αυτό http://www.on.gr/el/call_rating.html

Εμένα όσα νούμερα έχω ψάξει τα βγάζει σωστά ακόμα και αυτά με φορητότητα.

 

Nινητα πολυ χρήσιμο αυτό μου έβαλες!!

Ευχαριστω!!!:)

Και για τους κατόχους Android συσκευής υπάρχει και η σχετική εφαρμογή OnPhoneDestination

Link to comment
Share on other sites

κ εγώ μαζί σου αλλα και που να πάς,η CU δεν αφήνει να γραφτείς στο unlimited πλεον

 

Χωρίς να είμαι οπαδός καμιάς εταιρείας, το πιο φθηνό πακέτο αυτή τη στιγμή είναι της Q Card.

__________

 

Αν οι εκλογές άλλαζαν κάτι θα ήταν παράνομες

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς να είμαι οπαδός καμιάς εταιρείας, το πιο φθηνό πακέτο αυτή τη στιγμή είναι της Q Card.

 

εγω νομιζω οτι ειναι πρωτα το f2g2 οσον αφορα μονο την ομιλια και μετα η φρογκ και κιου διοτι εχουνε τισ ιδιες χρεωσεις οσον αφορα την ομιλια και μυνηματα εντος ελλαδας και τελευταια το international που μπορει να εχει το ιδιο κοστος στα σμσ με την κιου και την φρογκ αλλα το κοστος ομιλιας ερχεται το λεπτο 0,25€.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

εγω νομιζω οτι ειναι πρωτα το f2g2 οσον αφορα μονο την ομιλια και μετα η φρογκ και κιου διοτι εχουνε τισ ιδιες χρεωσεις οσον αφορα την ομιλια και μυνηματα εντος ελλαδας και τελευταια το international που μπορει να εχει το ιδιο κοστος στα σμσ με την κιου και την φρογκ αλλα το κοστος ομιλιας ερχεται το λεπτο 0,25€.

 

Το frog δίνει κάθε μήνα και 300' δωρεάν (με ελάχιστη χρέωση το 1') με κάθε ανανέωση και ΔΙΠΛΑΣΙΟ χρόνο ομιλίας χωρίς περιορισμούς ... Αρα για να μιλάς προς όλους αλλά να έχεις και δωρεάν χρόνο ομιλίας ειναι πολύ πιο οικονομικό απο την Q....

 

Ασε που και στο SMS η Q απο 28/2 θα το έχει στα 0,064 ενώ το frog στο 0,050..

Το VD international είναι κολλημενο στο 0,04 !!!! δεν παίζεται....

Link to comment
Share on other sites

Ναι μια χαρα δουλευει..

Δοκιμασε απο αλλο browse και κλείσε και το antivirys!!!

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασα και απο chrome. Κλειστό το antivirus.

Φορτώνει το background, μετά δείχνει στο κέντρο το "Preloading" και μετά από 3" πάπαλα....

μένει μόνο το γκρι φόντο.

Link to comment
Share on other sites

Το frog δίνει κάθε μήνα και 300' δωρεάν (με ελάχιστη χρέωση το 1') με κάθε ανανέωση και ΔΙΠΛΑΣΙΟ χρόνο ομιλίας χωρίς περιορισμούς ... Αρα για να μιλάς προς όλους αλλά να έχεις και δωρεάν χρόνο ομιλίας ειναι πολύ πιο οικονομικό απο την Q....

 

Ασε που και στο SMS η Q απο 28/2 θα το έχει στα 0,064 ενώ το frog στο 0,050..

Το VD international είναι κολλημενο στο 0,04 !!!! δεν παίζεται....

 

αρα το πιο οικονομικο πακετο για να στελνεις μυνηματα ειναι το vodafone international εχει την χαμηλοτερη χρεωση 0,04€ προς ολους χωρις να ενεργοποιησεις καποιο πακετο μυνηματων . και το φρογκ σε συμφερει καλυτερα μονο τις προσφορας του διπλασιασμου . οσον αφορα το champion,carrefour marinopoulos εχει και αυτο χρεωση 0,04€ το σμσ προς ολα τα δικτυα; .

Edited by JOHNMEGARYTHMOS

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

αρα το πιο οικονομικο πακετο για να στελνεις μυνηματα ειναι το vodafone international εχει την χαμηλοτερη χρεωση 0,04€ προς ολους χωρις να ενεργοποιησεις καποιο πακετο μυνηματων . και το φρογκ σε συμφερει καλυτερα μονο τις προσφορας του διπλασιασμου . οσον αφορα το champion,carrefour marinopoulos εχει και αυτο χρεωση 0,04€ το σμσ προς ολα τα δικτυα; .

 

με ενα μικρό προβληματάκι..

2. Οι χρεώσεις ισχύουν εφόσον ο συνδρομητής δεν είναι εγγεγραμμένος στο Vodafone Unlimited ή στο νέο πρόγραμμα Vodafone Bonus ανανέωσης. Διαφορετικά, η χρέωση είναι 0,12 € /μήνυμα.

 

Αρα αν κάνεις πως πας να πάρεις και free on pack η on net.... την έκατσες...

 

Το ιδιο και με τη φωνή

 

1. Οι χρεώσεις ισχύουν εφόσον ο συνδρομητής δεν είναι εγγεγραμμένος στο πρόγραμμα Vodafone Unlimited. Διαφορετικά οι χρεώσεις είναι ως εξής: 0,37 € / λεπτό για κλήσεις προς όλους τους εθνικούς προορισμούς με ελάχιστο χρόνο χρέωσης κλήσης τα 60 δευτερόλεπτα. Μετά την πάροδο των 60 πρώτων δευτερολέπτων η χρέωση είναι ανά επιπρόσθετο δευτερόλεπτο ομιλίας.

 

τώρα για το σκλαβενίτη τον ΑΒ και τα super market atlantic :lol: δεν έχω ιδέα....

Link to comment
Share on other sites

η αληθεια ειναι οτι η καρφουρ δεν ειναι τοσο για γελια εχει τις καλυτερες χρεωσεις απο ολες τις εταιριες http://www.vodafone.gr/portal/client/cms/viewCmsPage.action?pageId=2400 μειωνεκτιμα βλεπω το οτι δεν υπαρχει διπλασιασμος και φυσικα οτι δεν υπαρχει τπτ δωρεαν η πακετο για ομιλια η μυνηματα προς την ιδια εταιρια αλλα ετσι ωμα ειναι σιγουρα οτι ποιο οικονομικο...
Link to comment
Share on other sites

μια ερωτηση, στο κοσμοτε απεριοριστα 15, ποια ειναι η τελικη τιμη στο λογαριασμο?

 

χωρις βεβαια να χεις ξεπερασει τα δωρεαν.

Link to comment
Share on other sites

Σιγουρα καποιος θα εχει ρωτησει το ιδιο αλλα δεν εχω χρονο να ψαξω

 

Η Cosmote για whats up θα βγαλει κανα πακετο internet? Γι πανω απο 300mb μιλαω. Ακομη αν ξερει κανενας κανα δυκτιο με οικονομικο internet ας μου πει .

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Σιγουρα καποιος θα εχει ρωτησει το ιδιο αλλα δεν εχω χρονο να ψαξω

 

Η Cosmote για whats up θα βγαλει κανα πακετο internet? Γι πανω απο 300mb μιλαω. Ακομη αν ξερει κανενας κανα δυκτιο με οικονομικο internet ας μου πει .

Ευχαριστω.

Η Cosmote πακέτο internet με πάνω από 300ΜΒ δεν έχει.

Κοίταξε στην WIND με 5€ 500ΜΒ όπως και στη Vodafone με 7€ 200ΜΒ τα οποία προφανώς δεν συμφέρουν και δεν καλύπτουν τις απαιτήσεις σου.

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

μια ερωτηση, στο κοσμοτε απεριοριστα 15, ποια ειναι η τελικη τιμη στο λογαριασμο?

 

χωρις βεβαια να χεις ξεπερασει τα δωρεαν.

 

 

16,80€ :)

grsaint13
Link to comment
Share on other sites

απο το site του γουατς απ

Θέλεις πολλά λεπτά και πολλά sms?

 

Με το CALL THEM ALL PLUS έχεις 1200 λεπτά ομιλίας και videoκλήσεων αλλά και 1200 SMS προς όλο τον κόσμο του What’s Up για ένα μήνα, μόνο με 7€. Για ενεργοποίηση κάλεσε δωρεάν στο 1330 ή στείλε δωρεάν το μήνυμα PLUS στο 1313.

 

Και ακόμα με τη νέα προσφορά έχεις εντελώς δωρεάν:

 

επιπλέον 600 λεπτά με κάθε ανανέωση 10€

 

Για εγγραφή στη νέα προσφορά κάλεσε δωρεάν στο 1330 εκτός εάν είχες γραφτεί στην προηγούμενη προσφορά οπότε και η καινούρια ισχύει αυτόματα. Η προσφορά ισχύει για ανανεώσεις μέχρι 30/6/2011.

 

Επιπλέον με κάθε ανανέωση χρόνου ομιλίας από 5€ μπορείς με το What’s Up Reload it να κερδίσεις νέα μηνιαία πακέτα με δωρεάν λεπτά και SMS προς όλο τον κόσμο του WHAT’S UP καθώς και πολλά ακόμα μοναδικά δώρα.

Link to comment
Share on other sites

δεν μου λέτε εχω μπερδευτεί με κάτι

 

Με 5€ μπορείς να έχεις 600 η οχι

Με 5 ευρώ έχεις 600 μόνο αν τα αγοράσεις σα πακέτο.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...