Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το myview υποστηρίζεται από όλα τα κινητά,δεν είναι συσκευή-based :p
Link to comment
Share on other sites

Ok then!!Ευχαριστω για την απαντηση!

Yo estoy aqui.todos estamos aqui...

Humanidad ahora habita dos mundos

(I am here.We are here...

Mankind now inhabits two worlds...)

Deus Ex 2

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παίδες...μια ερώτηση! είχα μια καρτα what's up και την είχα ενεργοποιήσει αλλά μετά απά αυτό δεν την είχα χρησιμοποιήσει για αρκετό καιρό! τώρα θέλω να την ξαναχρησιμοποιήσω αλλά όταν με πέρνουν τηλ τους λέει πως έχω κάνει φραγή εισερχομένων. Ιποθέτω πως έχει μπλοκάρει η κάρτα! υπάρχει κάποιος τρόπος να την ξεμπλοκάρω ή πρέπει να πάρω άλλη???
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παίδες...μια ερώτηση! είχα μια καρτα what's up και την είχα ενεργοποιήσει αλλά μετά απά αυτό δεν την είχα χρησιμοποιήσει για αρκετό καιρό! τώρα θέλω να την ξαναχρησιμοποιήσω αλλά όταν με πέρνουν τηλ τους λέει πως έχω κάνει φραγή εισερχομένων. Ιποθέτω πως έχει μπλοκάρει η κάρτα! υπάρχει κάποιος τρόπος να την ξεμπλοκάρω ή πρέπει να πάρω άλλη???

 

H γραμμή σου ειναι στην τελική φάση για να αποσυνδεθεί απο το δίκτυο της cosmote, για αυτό οσο ποιο γρήγορα ανανεωσεις τον χρονο ομιλίας με μια κάρτα τοσο το καλύτερο για σενα.Εννοείται αν σε ενδιαφέρει να κρατήσεις τον συγκεκριμένο αριθμό

Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

Σε SonyEricsson συσκευη γιατι οταν στελνω το μηνυμα ΥΠΟΛ στο 1313 λεει οτι δεν υπαρχει η υπηρεσια ενω απο Νοκια ερχεται κανονικα η ενημερωση;
http://www.danasoft.com/sig/grlansin.jpg
Link to comment
Share on other sites

Σε SonyEricsson συσκευη γιατι οταν στελνω το μηνυμα ΥΠΟΛ στο 1313 λεει οτι δεν υπαρχει η υπηρεσια ενω απο Νοκια ερχεται κανονικα η ενημερωση;

 

Στο 1314 πρέπει να το στείλεις.:)

Link to comment
Share on other sites

Στο 1313 το στελνω και ερχεται ενημερωση (στο νοκια) για το υπολοιπο των 1000'+1000sms, αν το στειλω στο 1314 ερχεται μηνυμα "λαθος πληκτρολογηση".
http://www.danasoft.com/sig/grlansin.jpg
Link to comment
Share on other sites

Στο 1313 το στελνω και ερχεται ενημερωση (στο νοκια) για το υπολοιπο των 1000'+1000sms, αν το στειλω στο 1314 ερχεται μηνυμα "λαθος πληκτρολογηση".

 

To σωστό είναι to 1313. Για στείλε ypol στο 1313.

Link to comment
Share on other sites

Σε SonyEricsson συσκευη γιατι οταν στελνω το μηνυμα ΥΠΟΛ στο 1313 λεει οτι δεν υπαρχει η υπηρεσια ενω απο Νοκια ερχεται κανονικα η ενημερωση;

Πρόσεχε λίγο τους ελληνικούς χαρακτήρες! Μερικές συσκευές (όπως μία από τις δικιές μου, ένα Sharp 770 SH) το ελληνικό Υ το αποδίδει στο κέντρο μηνυμάτων ως U. Και έτσι είναι σα να στέλνω UΠΟΛ στο 1313 με αποτέλεσμα να μου έρχεται «λάθος πληκτρολόγηση». Δοκίμασε το αγγλικό Y, το οποίο σε μένα τουλάχιστον το δέχεται. ;)

Link to comment
Share on other sites

Σε SonyEricsson συσκευη γιατι οταν στελνω το μηνυμα ΥΠΟΛ στο 1313 λεει οτι δεν υπαρχει η υπηρεσια ενω απο Νοκια ερχεται κανονικα η ενημερωση;

 

Και εγώ ΥΠΟΛ στο 1313 στέλνω από Sony Ericsson αλλά χωρίς κάποιο πρόβλημα :confused:

Link to comment
Share on other sites

είναι θέμα γραμματοσειράς.

Στείλε το μήνυμα ΥΠΟΛ από το Νοκια στο sonny ericsson αποθήκευσε το, και μετά να το προωθείς στο 1313 και θα σου έρχετε απάντηση κανονικά.

Link to comment
Share on other sites

Ή απλά γυρνάς τη γλώσσα γραφής στα Αγγλικά και στέλνεις τους αντίστοιχους αγγλικούς χαρακτήρες ( το Υ πατώντας το πλήκτρο 9 δηλαδή ).
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά για πείτε κάποιος που γνωρίζει... Αυτή η ρημάδα η ειδοποίηση κλήσεων πώς ενεργοποιείται σε νέο καρτοκινητό what's up; Νόμιζα ότι ενεργοποιείται αυτόματα με την ενεργοποίηση, αλλά δοκιμάζω και δεν έρχεται κάποιο μήνυμα. Στέλνουμε κάπου μήνυμα μήπως;
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά για πείτε κάποιος που γνωρίζει... Αυτή η ρημάδα η ειδοποίηση κλήσεων πώς ενεργοποιείται σε νέο καρτοκινητό what's up; Νόμιζα ότι ενεργοποιείται αυτόματα με την ενεργοποίηση, αλλά δοκιμάζω και δεν έρχεται κάποιο μήνυμα. Στέλνουμε κάπου μήνυμα μήπως;

Άκυρο... :O Ενεργοποιείται όντως αυτόματα η ειδοποίηση, απλά η Cosmote στέλνει τα μηνύματα αρκετάαααααα αργότερα. :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Άκυρο... :O Ενεργοποιείται όντως αυτόματα η ειδοποίηση, απλά η Cosmote στέλνει τα μηνύματα αρκετάαααααα αργότερα. :ninja:

 

Η Cosmote ΓΡΟΓΟΡΟΤΑΤΑ τα στέλνει τα μηνύματα. Άλλη φάση το What's Up! Καμία εταιρία δεν έχει ίδια ποιότητα υπηρεσιών στα καρτοκινητά της και στα συμβόλαιά της. :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Paidia, 8elo tin boi8ia sas giati eimai asxetos entelos.

Exo watch up kai nokia 5300. 8elo na mpain0 sto msn meso tou ebudy, alla i xreoseis sto net mono f8ines den einai... Mipos 3eretai an uparxei kapoio programataki-prosfora tis cosmote kai tin bgaloume pio oikonomika?

Giati blepo alli etairia i opoia exei.

 

EUXARISTO

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420Χ150 και 16Κ.
Link to comment
Share on other sites

kalispera se olous,

pou lete simera piga na steilo ena minima k mou leei fragei minimaton.na episimano oti exo to 2009 to paketo auto me ta 1000' k ta 1000 sms,leo tha teleiose i karta an k pos na teleiosei afou mono s what's up stelno.tespa pao agorazo 9 euro karta tin vazo k mou leei oti to ipolipo mou einia -7,36 euro.me ta 9 euro karta pou evala gia na paei sto -7,36 tha prepei na itan sto -16.pos egine auto??einai dinaton na paei sto -16?eimia 100% sigouros oti dn exo valei to kinito mou se kamia selida periergi gia na me xreosei k diafora tetoia.tha pao aurio apo tin cosmote na do ti egine.exei tixei se allon auto?parakalo peite mou giati katalavenete pos eimai tora

 

:blink::blink::blink::blink::blink:

 

euxaristo

Link to comment
Share on other sites

Πάρε τηλ στο 1313 βρε ( στο μενού που θα ακούσεις θα πατήσεις 9 ), που να τρέχεις στη cosmote. Για περιττά χιλιόμετρα είμαστε τώρα;;
Link to comment
Share on other sites

piga to proi stin cosmote k mou eipan oti einai provlima sta sistimata tous k oti tha to koitaksoun.prin ligo mou evalan k to teleutaio euro sto ipolipo mou k einai entaksei tora.cosmote s**ks ego leo.

 

euxaristo gia tis apantiseis sas

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια!

 

τελειως ξαφνικα σταματησε να ερχεται sms,ειδοποιηση κλησεων για οταν εχω τη συσκευη μου απενεργοποιημενη!

 

μηπως ξερει κανεις πως να ενεργοποιησω παλι την υπηρεσια αυτη?

 

Εψαξα στο site της Cosmote αλλα δεν βρηκα κατι!

 

Καπου πρεπει να στειλω sms?

 

Eυχαριστω εκ των προτερων

http://i43.tinypic.com/21lj1jd.jpgαθάνατο 'Στρογγυλό'
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια!

 

τελειως ξαφνικα σταματησε να ερχεται sms,ειδοποιηση κλησεων για οταν εχω τη συσκευη μου απενεργοποιημενη!

 

μηπως ξερει κανεις πως να ενεργοποιησω παλι την υπηρεσια αυτη?

 

Εψαξα στο site της Cosmote αλλα δεν βρηκα κατι!

 

Καπου πρεπει να στειλω sms?

 

Eυχαριστω εκ των προτερων

Μήπως έχεις μηδενικό υπόλοιπο;

Link to comment
Share on other sites

Μήπως έχεις μηδενικό υπόλοιπο;

 

oχι οχι!κανονικα πανω απο 1 ευρω'!

http://i43.tinypic.com/21lj1jd.jpgαθάνατο 'Στρογγυλό'
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια!

 

τελειως ξαφνικα σταματησε να ερχεται sms,ειδοποιηση κλησεων για οταν εχω τη συσκευη μου απενεργοποιημενη!

 

μηπως ξερει κανεις πως να ενεργοποιησω παλι την υπηρεσια αυτη?

 

Εψαξα στο site της Cosmote αλλα δεν βρηκα κατι!

 

Καπου πρεπει να στειλω sms?

 

Eυχαριστω εκ των προτερων

 

k emena pio palia eixe tixei auto me to F2G alla itan provlima tis sikeueis.dn eperne katholou minimata

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει αντίστοιχη δυνατότητα "Call me back" στο What's Up?

Call Me Back

 

Με την δωρεάν υπηρεσία Call Me Back* μπορείς να ειδοποιήσεις έναν συνδρομητή Vodafone να σε καλέσει εκείνος. Πληκτρολόγησε τη δίεση (#) και τον αριθμό του κινητού Vodafone και κάλεσε την υπηρεσία. Ο συνδρομητής θα λάβει αυτόματα το παρακάτω μήνυμα: "ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΜΑΖΙ ΜΟΥ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ"

 

*Σε περίπτωση που οι χρήστες της υπηρεσίας επιθυμούν να σταματήσουν να λαμβάνουν μήνυμα από την υπηρεσία CALL ME BACK , μπορούν να καλέσουν χωρίς χρέωση το 1326, και να επιλέξουν να μη λάβουν ποτέ ξανά μήνυμα .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...