Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ρε παιδια επειδη εχω χαθει λιγο.

με 5 ευρω παιρνεις το call them all 600 με 5 ε?σωστα?εχει δωρεαν μηνυματα?

επειτα με 7 ευρω παιρνεις 600 μνμ και 100 mb?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 43,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

ρε παιδια επειδη εχω χαθει λιγο.

με 5 ευρω παιρνεις το call them all 600 με 5 ε?σωστα?εχει δωρεαν μηνυματα?

επειτα με 7 ευρω παιρνεις 600 μνμ και 100 mb?

 

5 ευρό 600λεπτά ομιλία

7 ευρό 600+600 λεπτά και sms

 

Το 600sms + τα mb είναι ξεχωριστό πακέτο (δε θυμάμαι το ποσό ή 5ευρό ή 7ευρό).

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια επειδη εχω χαθει λιγο.

με 5 ευρω παιρνεις το call them all 600 με 5 ε?σωστα?εχει δωρεαν μηνυματα?

επειτα με 7 ευρω παιρνεις 600 μνμ και 100 mb?

 

Εδω http://www.whatsup.gr/services/call-them-all-600 εχει τα διαθεσιμα πακετα....

 

Sent from my GT-I5801

Device : Samsung Galaxy 3 (GT I5801)

Rom : Kyrillos' ROM v10 GWK74 beta

Kernel : CM7-kernel 1.3 H.V.

Min Freq: 83Mhz, Max Freq:1200Mhz

Init.d Scripts: Supercharger Storage Method Used: Hybrid Data2SD

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω παιδες!

οποτε καπου εδω ερχομαστε σαυτο που ελεγε ο φιλος παραπανω για πιο ευελικτα πακετα.

πχ εμενα 8α με βολευε 200 λεπτα και 200 σμσ και μερικα mb.η και 400 λεπτα και 400 σμσ.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το θέμα μου εμένα δεν είναι ποια εταιρία θα βγάλει την ίδια προσφορά.. Το θέμα μου είναι ποια εταιρία θα την κρατήσει για πάντα και οχι για 2-3 μήνες..

 

Sent from my Galaxy S using Homing Pigeon

 

 

στην φαση (κλεψιας) που εχουμε φτάσει... και ένα μήνα να δώσουν τα 500mb.... ευχαριστημένος θα μαι. Και εξηγούμαι. Χτυπάω 4 ανανεώσεις... παίρνω 2GB.... και επειτα για το υπολοιπο 2012... με 3 ευρώ θα παιρνω καποια πενιχρα mb και θα μπορω να σερνω στον επομενο μήνα το μεγαλο πακέτο των data... Πατέντες.... αλλα εδώ φτάσαμε.... :(

Current status: Galaxy S7 Duos, HP Spectre X360, Synology DS215j
Link to comment
Share on other sites

H COSMOTE ΣAΣ XAPIZEI 5€! AΠΛA ANANEΩΣTE TO XPONO OMIΛIAΣ ΣAΣ MEXPI TO TEΛOΣ THΣ HMEPAΣ KAI ΘA KEPΔIΣETE EΠIΠΛEON 5€ ΔΩPEAN XPONO OMIΛIAΣ TON EΠOMENO MHNA.

 

Τελικα ειναι μουφα ... Δεν πηρα κανενα Δωρο

 

 

η γουιντ δειχνει τον δρομο στις αλλες 2. 500μβ στα καρτοκινητα με 5 ευρω. Ας ακολουθησουν το παραδειγμα της

 

Σιγα την προσφορα πρεπει να ανεβεις στην κεραια για να πιασεις 3G..

Edited by button
:ninja:
Link to comment
Share on other sites

αριθμος αποστελέα του sms: H COSMOTE ΣAΣ XAPIZEI 5€! AΠΛA ANANEΩΣTE TO XPONO OMIΛIAΣ ΣAΣ MEXPI TO TEΛOΣ THΣ HMEPAΣ KAI ΘA KEPΔIΣETE EΠIΠΛEON 5€ ΔΩPEAN XPONO OMIΛIAΣ TON EΠOMENO MHNA.

???

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω whats up . Αμα κανω φορητοτητα σε Vodafone και μετα ξανα σε whats up για να παρω καινουργια sim τζαμπα , θα μπορω μετα να βαλω ολα τα πακετα που προσφερει το whats up ?

 

(Γιατι κατι ειχα διαβασει για παλιους και νεους συνδρομητες , γι αυτο ρωταω )

 

Επισης μεσα σε ποσο καιρο μπορω να ξανακανω φορητοτητα απο Vodafone σε Cosmote ξανα ?

My third beast Xiaomi Mi 9

My second mini Sony Z3 Compact : stock

Μy first android phone LG Optimus 2x Rom : CM10.1 - tonyp - T-Build 05 with kk M1

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω whats up . Αμα κανω φορητοτητα σε Vodafone και μετα ξανα σε whats up για να παρω καινουργια sim τζαμπα , θα μπορω μετα να βαλω ολα τα πακετα που προσφερει το whats up ?

 

(Γιατι κατι ειχα διαβασει για παλιους και νεους συνδρομητες , γι αυτο ρωταω )

 

Επισης μεσα σε ποσο καιρο μπορω να ξανακανω φορητοτητα απο Vodafone σε Cosmote ξανα ?

 

μπορείς να ξανά κανείς αίτηση φορητότητας μέσα σε ένα μήνα. Δηλαδή μετά από ένα μήνα μπορείς να φύγεις από την βοντα για άλλο δίκτυο. Έχει ελάχιστο παραμονής στο δίκτυο. Εγώ στην θέση σου θα πληρώνα 5ευρώ που έχει η αντικατάσταση σημ και δεν θα έκανα όλη αυτή την χρονοβόρη διαδικασία. Δεν έχει νόημα.

θελουμε φετος απεριοριστα data σε ολους τους παροχους κινητης τηλεφωνιας στην Ελλαδα για ολο το καλοκαιρι. 

Link to comment
Share on other sites

ολη αυτη η διαδικασια για 5 ευρω?

οσο μια καρτα,ενα πακετο τσιγαρα.

αν ειναι πραγματικα προβλημα τα 5 ευρω( και οχι τιποτε αλλο...) ,τοτε καλυτερα να καταργησεις και το κινητο γενικα!

http://img651.imageshack.us/img651/9279/bfreeavatar21024x768102.jpg
Link to comment
Share on other sites

μπορείς να ξανά κανείς αίτηση φορητότητας μέσα σε ένα μήνα. Δηλαδή μετά από ένα μήνα μπορείς να φύγεις από την βοντα για άλλο δίκτυο. Έχει ελάχιστο παραμονής στο δίκτυο. Εγώ στην θέση σου θα πληρώνα 5ευρώ που έχει η αντικατάσταση σημ και δεν θα έκανα όλη αυτή την χρονοβόρη διαδικασία. Δεν έχει νόημα.

 

Απλα ειχα ακουσει οτι μπορεις να το κανεις μεσα σε 2 μερες .... αλλα αν ειναι σε ενα μηνα δε με βολευει

My third beast Xiaomi Mi 9

My second mini Sony Z3 Compact : stock

Μy first android phone LG Optimus 2x Rom : CM10.1 - tonyp - T-Build 05 with kk M1

Link to comment
Share on other sites

 

 

Σιγα την προσφορα πρεπει να ανεβεις στην κεραια για να πιασεις 3G..

 

Μπα φιλε κ στην κεραια να ανεβεις παλι δεν θα πιασεις...Αντε κ αν εισαι τυχερος κ πιασεις θα κανει διακοπες...

 

Sent from my GT-I5801

Device : Samsung Galaxy 3 (GT I5801)

Rom : Kyrillos' ROM v10 GWK74 beta

Kernel : CM7-kernel 1.3 H.V.

Min Freq: 83Mhz, Max Freq:1200Mhz

Init.d Scripts: Supercharger Storage Method Used: Hybrid Data2SD

Link to comment
Share on other sites

Απλα ειχα ακουσει οτι μπορεις να το κανεις μεσα σε 2 μερες .... αλλα αν ειναι σε ενα μηνα δε με βολευει

εγώ ξέρω ότι η φορητότητα γίνεται σε 3-4 εργάσιμες ημέρες και δεν υπάρχει ΄δέσμευση παραμονής στο δίκτυο αλλά σε συμβουλεύω δώσε καλύτερα τα 5 γιατί είναι κρίμα να περιμένεις 4+4 ημέρες .

Link to comment
Share on other sites

Ο αδερφός μου πήρε μια κάρτα ανανέωσης απ το περίπτερο και στην βιασύνη του να ξύσει την επιφάνεια με κέρμα 4 απ τους αριθμούς έχουν αλλοιωθεί και δεν φαίνονται. Υπάρχει τρόπος να χρησιμοποιήσουμε την κάρτα αυτή και να μην χαθεί;
Link to comment
Share on other sites

Ο αδερφός μου πήρε μια κάρτα ανανέωσης απ το περίπτερο και στην βιασύνη του να ξύσει την επιφάνεια με κέρμα 4 απ τους αριθμούς έχουν αλλοιωθεί και δεν φαίνονται. Υπάρχει τρόπος να χρησιμοποιήσουμε την κάρτα αυτή και να μην χαθεί;

 

Ναι πάρε στην εξυπηρέτηση και διάβασε έναν κωδικό που έχει κάπου πάνω της η κάρτα. Όχι αυτόν που έξυσες, έναν που φαίνεται χωρίς ξύσιμο!

Link to comment
Share on other sites

καμια προσφορα για ανανεωση η κοσμοτε?οι αλλες δυο εβγαλαν. το παρατησε το καρτοκινητο η κοσμοτε?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καμια προσφορα για ανανεωση η κοσμοτε?οι αλλες δυο εβγαλαν. το παρατησε το καρτοκινητο η κοσμοτε?

 

αφου εχει τους 'πιστούς' του what's up εδω και πολυ καιρο, που το ακολουθουν τυφλά... εγω απορω γιατι δεν εχει σκεφτει ακομη η cosmo να διπλασιασει τις χρεωσεις του what's up σε ολα... αφου ηδη μειωσε στο μισο τα δωρεαν λεπτα και οι οπαδοι της συνεχιζουν να την προσκυνανε...

 

'' 100ε/100' για μια βδομαδα, θα ερθεις; αφου ολοι εχουν..''

'' ε, αφου ολοι εχουν, ας το κανω και εγω, με συμφερει'' :dash: :heat: :w00t:

Link to comment
Share on other sites

κανα νέο για χριστούγεννα έχουμε; :p

 

φυσικάαααααα..... 25% αυξηση κοστους καρτοκινητής για τους μηνες Δεκεμβριο και Ιανουάριο. Επίσης με κάθε κάρτα των 20 ευρώ, μενουν μονο τα 10 ευρώ υπολοιπό. Αποκλειστική προσφορά της Cosmote στους συδρομητές της. :mad:

Current status: Galaxy S7 Duos, HP Spectre X360, Synology DS215j
Link to comment
Share on other sites

φυσικάαααααα..... 25% αυξηση κοστους καρτοκινητής για τους μηνες Δεκεμβριο και Ιανουάριο. Επίσης με κάθε κάρτα των 20 ευρώ, μενουν μονο τα 10 ευρώ υπολοιπό. Αποκλειστική προσφορά της Cosmote στους συδρομητές της. :mad:

 

αρχησε η αποχωρηση.Δεν εχει καταλαβει η κοσμοτε οτι αν φυγουμε δυσκολα θα γυρισουμε.Θα μας παρακαλα μα θαναι αργα.Να ζητησουμε ελεημοσυνη για καμια προσφορουλα .Ε οχι!!!αν δεν δωσει κατι σημαντικο γιασου και μην μας ξαναδεις.

Link to comment
Share on other sites

αρχησε η αποχωρηση.Δεν εχει καταλαβει η κοσμοτε οτι αν φυγουμε δυσκολα θα γυρισουμε.Θα μας παρακαλα μα θαναι αργα.Να ζητησουμε ελεημοσυνη για καμια προσφορουλα .Ε οχι!!!αν δεν δωσει κατι σημαντικο γιασου και μην μας ξαναδεις.

 

ευκολα το λες, δυσκολα το κάνεις... και ολοι οι φιλοι σου που εχουν whats up; πώς θα μιλατε; τοσο καιρο εδινε χρονο μονο προς whats up (ενω οι αλλες 2 εταιριες προς ολους - και προς συμβολαια) και εσεις καθοσασταν... μετα ηρθε η υπερφορτωση δικτυου και εσεις ξανακαθοσασταν... μετά μειωσε το μπονους και εσεις ξανακαθοσασταν...

 

οι whats upηδες ειναι ενα φοβερο φαινομενο... η κοσμοτε το ξερει πολυ καλα και δεν προκειται να ασχοληθει ιδιαιτερα (σας εχει standarακι) :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ναι πρόσφορες και δώρα η παλιό κλέφτρα κάθε φορά που βάζω κάρτα δεν κρατάει ούτε 5 μέρες και με το κλεφτό σύστημα 1€/24ωρες ίντερνετ , ωραίο είναι δεν λέω άλλα γίνεται να σε χρεώνει για το τίποτα και μην πείτε μ@%#^%ιες οτι είναι email η εφαρμογή καιρού γιατί δεν έχω και όταν είχα δεν με χρέωνε χωρίς να με ρωτάει:mad:
:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Ναι πρόσφορες και δώρα η παλιό κλέφτρα κάθε φορά που βάζω κάρτα δεν κρατάει ούτε 5 μέρες και με το κλεφτό σύστημα 1€/24ωρες ίντερνετ , ωραίο είναι δεν λέω άλλα γίνεται να σε χρεώνει για το τίποτα και μην πείτε μ@%#^%ιες οτι είναι email η εφαρμογή καιρού γιατί δεν έχω και όταν είχα δεν με χρέωνε χωρίς να με ρωτάει:mad:

 

γιατι δεν διαγραφεις το σημειο προσβασης?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ναι πρόσφορες και δώρα η παλιό κλέφτρα κάθε φορά που βάζω κάρτα δεν κρατάει ούτε 5 μέρες και με το κλεφτό σύστημα 1€/24ωρες ίντερνετ , ωραίο είναι δεν λέω άλλα γίνεται να σε χρεώνει για το τίποτα και μην πείτε μ@%#^%ιες οτι είναι email η εφαρμογή καιρού γιατί δεν έχω και όταν είχα δεν με χρέωνε χωρίς να με ρωτάει:mad:

 

και εγω γενικα δεν μπορω να καταλαβω πως οι εταιρειες σε χρεωνουν χωρις να υπαρξει καποια ειδοποιηση πριν αν θελεις να συνδεθεις στο ιντερνετ, εγω εκανα φορητοτητα στη vodafone, μπορει να ειναι πιο ακριβη και να μην μπορω να μιλαω με αυτους που εχουν what up αλλα δεν μπορω να αντεξω και τις διακοπες στις κλησεις στην cosmote και τον παραμορφωμενο ηχο στην κληση αμα φτιαξει τοτε βλεπουμε να γυρισουμε αλλιως vodafone

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...