Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 43,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Παιδια ξερει κανεις πως βαζουμε calling tune σε whats up?

Θα καλέσεις το 14014 και θα επιλέξεις το τραγούδι που θέλεις. Μπορείς να δεις την λίστα με τα τραγούδια εδώ..!!

Link to comment
Share on other sites

Θελω να βγαλω κωδικους my account και δεν θυμαμαι τον κωδικο χρηστη. Θα επιλεξω την αλλη μεθοδο που το κανεις επωνυμο, μεσω fax στελενεις τα δικαιολογητικα και στους στελνουν.(αληθεια ποσο καιρο παιρνει να μου τους στειλουν με αυτον τον τροπο?)

Αν το κανω επωνυμο μεσω αυτης της διασικασιας για να αποκτησω τους κωδικους για το my account, θα πρεπει υστερα να ξαναπαω σε καποιο καταστημα να το δηλωσω απο την αρχη για τον τελευταιο περιβόητο νόμο?

Link to comment
Share on other sites

Γίνεται να αγοράσω frog και να τη μετατρεψω σε what's up? Κάτι τέτοιο άκουσα αλλα δεν το πολυκατάλαβα..
Link to comment
Share on other sites

Θα πρέπει να κάνεις διπλή φορητότητα για να πας σε What's Up?. Δηλαδή, να κάνεις αίτηση φορητότητας σε κάποιο άλλο δίκτυο και στη συνέχεια να κάνεις αίτηση φορητότητας στη Cosmote. Η διαδικασία θα πάρει 1 μήνα περίπου.

 

Περισσότερες πληροφορίες:"Τα πάντα για το Frog" και "Ερωτήσεις για τη φορητότητα" .

Link to comment
Share on other sites

Αα καλά με μπέρδεψες τώρα με τη φορητότητα :) Ξέρεις μήπως πόσο χρεώνει η what's up sms προς το εξωτερικο?
Link to comment
Share on other sites

Αα καλά με μπέρδεψες τώρα με τη φορητότητα :) Ξέρεις μήπως πόσο χρεώνει η what's up sms προς το εξωτερικο?

Χρεώνει 0.1749 το sms προς εξωτερικό.. :)

Link to comment
Share on other sites

Χρεώνει 0.1749 το sms προς εξωτερικό.. :)

 

Χμμ, μάλιστα..μικρή απογοήτευση γιατί τώρα έχω free2go και μου το χρεώνει 0,02 αλλά θα δω τι θα κάνω. thanks:happy:!

Link to comment
Share on other sites

Θελω να βγαλω κωδικους my account και δεν θυμαμαι τον κωδικο χρηστη. Θα επιλεξω την αλλη μεθοδο που το κανεις επωνυμο, μεσω fax στελενεις τα δικαιολογητικα και στους στελνουν.(αληθεια ποσο καιρο παιρνει να μου τους στειλουν με αυτον τον τροπο?)

Αν το κανω επωνυμο μεσω αυτης της διασικασιας για να αποκτησω τους κωδικους για το my account, θα πρεπει υστερα να ξαναπαω σε καποιο καταστημα να το δηλωσω απο την αρχη για τον τελευταιο περιβόητο νόμο?

 

Κανεις??:worry:

Link to comment
Share on other sites

Ναι θα πρέπει να ξαναπάς , διότι ο νέος νόμος περιλαμβάνει και την υπογραφή μίας δήλωσης προς την Ε.Ε.Τ.Τ.

Αλλά ο νέος νόμος ξεκινάει από τις 7 Νοεμβρίου. Πήγαινε λοιπόν μια και καλή.

Link to comment
Share on other sites

Πριν από λίγο έβαλα σε ένα κινητό μια κάρτα What's Up? να δω αν είναι ακόμα ενεργή και πόσο υπόλοιπο έχει μέσα. Κάλεσα στο 1314 και πάτησω το 2 να δω πότε λήγει, αλλά το μόνο που άκουσα είναι:"Ο λογαριασμός χρειάζεται ανανέωση". Πως θα ξέρω εγώ μέχρι ποτέ θα διατηρηθεί ο αριθμός στη Cosmote και μέχρι πότε θα πρέπει να τον ανανεώσω πριν λήξει; :worry:
Link to comment
Share on other sites

Μήπως να έβαζες μια κάρτα από σήμερα και να μην περίμενες να λήξει;
Link to comment
Share on other sites

Ο αριθμός αυτός είναι άγνωστος σε όλους τους φίλους και συγγενείς μου και θα ήθελα μόνο να μάθω πότε λήγει.. Δεν θέλω να ανανεώσω γιατί τα λεφτά θα πάνε χαμένα.. ;) Το 1313 μπορεί να μου πότε λήγει ο αριθμός;
Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα η εξυπηρέτηση μπορεί να σου πει :)

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

Από την ώρα που θα λήξει μια κάρτα , Ακυρώνετε μετά από 31 ημέρες.

Δεδομένου ότι η κάρτα έχει λήξει , έχει καμμιά σημασία αν θα την ανανεώσης σήμερα ή στις 30 Νοεμβρίου?

Επίσης μπορείς να βάλεις 5 ευρπω και μετά να τα μεταφέρεις στο καρτοκινητό cosmnote που χρησιμοποιείς ώστε να μην πάνε χαμένα

Αν το κάνεις μέσω myaccount η μεταφορά είναι δωρεάν

Link to comment
Share on other sites

Γίνεται να αγοράσω frog και να τη μετατρεψω σε what's up? Κάτι τέτοιο άκουσα αλλα δεν το πολυκατάλαβα..

 

Και γιατί να μην αγοράσεις κατευθείαν What' s up;

 

Χρεώνει 0.1749 το sms προς εξωτερικό.. :)

 

Χμμ, μάλιστα..μικρή απογοήτευση γιατί τώρα έχω free2go και μου το χρεώνει 0,02 αλλά θα δω τι θα κάνω. thanks:happy:!

 

Αν δε κάνω τόσο λάθος το 0,02 είναι λιγότερο από το 0,17. :)

Link to comment
Share on other sites

Και γιατί να μην αγοράσεις κατευθείαν What' s up;

 

γιατι μπορει να εχει πολυ ευκολο νουμερο και να μην θελει να το χασει

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

γιατι μπορει να εχει πολυ ευκολο νουμερο και να μην θελει να το χασει

 

 

Το ερώτημα ήταν

Γίνεται να αγοράσω frog και να τη μετατρεψω σε what's up? Κάτι τέτοιο άκουσα αλλα δεν το πολυκατάλαβα..

το οποίο, μάλλον, σημαίνει ότι δεν έχει ήδη αριθμό. :)

Link to comment
Share on other sites

Το ερώτημα ήταν

 

το οποίο, μάλλον, σημαίνει ότι δεν έχει ήδη αριθμό. :)

 

διορθωνω, μπορει να εχει βρει πολυ ευκολο αριθμο frog και να θελει να το παρει αλλα τον βολευει πιο πολυ να ειναι whats up

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αν δε κάνω τόσο λάθος το 0,02 είναι λιγότερο από το 0,17. :)

 

Δεν κάνεις λάθος. Αλλά ούτε και η γελαστούλα κάνει λάθος! Γι' αυτό απογοητεύτηκε.

Link to comment
Share on other sites

στο παρελθον σε αυτες τις προσφορες δινοταν παντα παραταση. προσωπικη μου αποψη οτι και σε αυτην θα δωθει παραταση

 

Γεια σας forumers!!! Ξέρουμε αν πήρε παράταση η προσφορά? χρειάζομαι να ενεργοποιήσω ένα πακέτο και λέω αν είναι να μην ενεργοποιήσω το 5-600 αν πήρε παράταση η προσφορά!

Link to comment
Share on other sites

Χθες το βράδυ προσπαθούσα να καλέσω ένα νούμερο what's up αλλά ακυρωνόταν η κλήση. Δοκίμασα να καλέσω το νούμερο από cu και σύνδεση και γινόταν από πουθενά. Άλλα νούμερα what's up μπορούσα να τα καλέσω.

Τί μπορεί να φταίει?

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας forumers!!! Ξέρουμε αν πήρε παράταση η προσφορά? χρειάζομαι να ενεργοποιήσω ένα πακέτο και λέω αν είναι να μην ενεργοποιήσω το 5-600 αν πήρε παράταση η προσφορά!

 

By the way, τηλεφώνησα στο Customer Care και μου είπαν πως δεν ισχύει! εγώ σε κάθε περίπτωση θα προτιμούσα να βγάλεί κάτι πιο μόνιμο το What's Up. όλο κάτι τέτοιες προσφορές ξεκινά, ακολουθεί η Voda και η Wind, και μετά τις σταματά! Πυροτεχνήματα είναι αυτά και όχι πραγματικές προσφορές! Στάχτη στα μάτια μας ρίχνουν!

Link to comment
Share on other sites

παιδια μολις εβαλα κοσμοκαρτα μπορω να βαλω ηχο οταν με καλουνε ? αν ναι πως και ποσοσ στοιχιζει? θελεει ανανεωση καθε μηνα? ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

παιδια μολις εβαλα κοσμοκαρτα μπορω να βαλω ηχο οταν με καλουνε ? αν ναι πως και ποσοσ στοιχιζει? θελεει ανανεωση καθε μηνα? ευχαριστω

Μπορείς να έχεις ήχο όταν σε καλούνε με το Calling Tunes. Για να επιλέξεις κάποιο τραγούδι, αλλά και να κάνεις τις δικές σου ρυθμίσεις (πότε θα ακούγεται το τραγούδι, ποιοι να ακούν το τραγούδι κλπ) κάλεσε στο 14014.. Η υπηρεσία στοιχίζει - αν δεν κάνω λάθος - 1,79 ευρώ/τραγούδι και μπορείς να το έχεις για πάντα.. Η υπηρεσία αυτή δεν έχει μηνιαία χρέωση.. Δες εδώ την tracklist: http://callingtunes.mycosmos.gr/ .. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...