Jump to content

Cosmote: Συμβόλαια κινητής: Επιδοτήσεις, προγράμματα, χρεώσεις κλπ


JustMe
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και φτανουμε που λετε παιδια στη φαση ληξης των συμβολαίων.Επειδη ειναι η πρωτη φορα που θα το κανω θα ηθελα καποιες συμβουλες καθως προσφατα δεν εχω καλες εμπειριες απο φορητοτητα σε παροχο σταθερης. Εχουμε και λεμε..παιρνω τηλεφωνο στη vodafone παιρνω προσφορα τηλεφωνικα και συμφωνω.(Σε αυτη τη φαση ενημερώνεται η cosmote για αντιπρόταση?).Ερχεται ο courier υπογραφω...Παραλαμβανω sim η οχι?Μετα την υπογραφη ποσες μερες εχω ωστε να προβω στην ακυρωση ?Παιζει ρολο το αν παραλαβω σιμ η οχι ?Υπαρχει περιπτωση να μη γινει δεκτο αιτημα ακυρωσης φορητοτητας απο τη Vodafone? Θα με παρει αμεσα η cosmote τηλεφωνο ?Ευχαριστώ εκ των προτερων και περιμενω τα 'φωτα' σας!

Υ.γ εχει καποιος ευκαιρο τον αριθμο φαξ vodafone για την αποστολη του φαξ της ακυρωσης ?

 

Λοιπόν, μόλις δώσεις τηλεφωνικά το οκ στη vodafone, την επόμενη ημέρα σου έρχεται ο courier με το συμβόλαιο και τις αιτήσεις φορητότητας κτλ και περιμένει να τα πάρει πίσω υπογεγραμμένα, μαζί με φωτοτυπία ταυτότητας και έναν πρόσφατο (τελευταίου εξαμήνου) λογαριασμό από την εταιρεία κινητής που φεύγεις. Σου αφήνει μία σειρά εγγράφων όμοια με αυτά που υπέγραψες μαζί με τη νέα sim. Την επόμενη ημέρα (μόλις δηλαδή η vodafone έχει την υπογραφή σου), υποβάλει αίτημα φορητότητας και σε παίρνει η Cosmote για αντιπροσφορά. Τις περισσότερες φορές είναι τόσο καλή που θέλεις να επιστρέψεις πίσω, οπότε πρέπει είτε να στείλεις με φαξ (*) φωτοτυπία ταυτότητας δηλώνοντας ότι επιθυμείς την ακύρωση της φορητότητας, ή να τηλεφωνίσεις δωρεάν στο 13894 (ηχογραφημένο μήνυμα και πατάς 2) προκειμένου να σε πάρουν πίσω αυτοί (αλλά δεν πρόκειται να σε πάρουν ποτέ, οπότε μετά τηλεφωνείς με χρέωση στο 13830 και μιλάς με εκπρόσωπο), είτε και τα δύο μαζί (για σιγουριά :confused:). Ότι και να κάνεις πάντως, η vodafone τελικά θα σε τραβήξει :mad: και θα χρειαστεί να υποβάλεις νέο αίτημα φορητότητας, στην Cosmote αυτή τη φορά για να επαναληφθεί η διαδικασία αντίστροφα αυτή τη φορά.

 

(*) Στέλνεις στη vodafone στο 2104279222 και μετά, την ίδια φωτοτυπία ταυτότητας μαζί με το αποδεικτικό παραλαβής τα στέλνεις και στην Cosmote στο 2102501204.

Όπως προείπα, ό,τι και αν κάνεις, τελικά η vodafone θα σε τραβήξει και για όσες ημέρες παραμείνεις εκεί, θα σου στείλει λογαριασμό. Να βγάλει δηλαδή και η vodafone το κατιτίς της, έτσι επειδή την απασχόλησες ή (αν θέλεις) επειδή τη "χρησιμοποίησες" προκειμένου να λάβεις καλύτερη προσφορά από την Cosmote...

Να πεθαίνεις για την Ελλάδα είναι άλλο

και άλλο εκείνη να σε πεθαίνει...

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, μόλις δώσεις τηλεφωνικά το οκ στη vodafone, την επόμενη ημέρα σου έρχεται ο courier με το συμβόλαιο και τις αιτήσεις φορητότητας κτλ και περιμένει να τα πάρει πίσω υπογεγραμμένα, μαζί με φωτοτυπία ταυτότητας και έναν πρόσφατο (τελευταίου εξαμήνου) λογαριασμό από την εταιρεία κινητής που φεύγεις. Σου αφήνει μία σειρά εγγράφων όμοια με αυτά που υπέγραψες μαζί με τη νέα sim. Την επόμενη ημέρα (μόλις δηλαδή η vodafone έχει την υπογραφή σου), υποβάλει αίτημα φορητότητας και σε παίρνει η Cosmote για αντιπροσφορά. Τις περισσότερες φορές είναι τόσο καλή που θέλεις να επιστρέψεις πίσω, οπότε πρέπει είτε να στείλεις με φαξ (*) φωτοτυπία ταυτότητας δηλώνοντας ότι επιθυμείς την ακύρωση της φορητότητας, ή να τηλεφωνίσεις δωρεάν στο 13894 (ηχογραφημένο μήνυμα και πατάς 2) προκειμένου να σε πάρουν πίσω αυτοί (αλλά δεν πρόκειται να σε πάρουν ποτέ, οπότε μετά τηλεφωνείς με χρέωση στο 13830 και μιλάς με εκπρόσωπο), είτε και τα δύο μαζί (για σιγουριά :confused:). Ότι και να κάνεις πάντως, η vodafone τελικά θα σε τραβήξει :mad: και θα χρειαστεί να υποβάλεις νέο αίτημα φορητότητας, στην Cosmote αυτή τη φορά για να επαναληφθεί η διαδικασία αντίστροφα αυτή τη φορά.

 

(*) Στέλνεις στη vodafone στο 2104279222 και μετά, την ίδια φωτοτυπία ταυτότητας μαζί με το αποδεικτικό παραλαβής τα στέλνεις και στην Cosmote στο 2102501204.

Όπως προείπα, ό,τι και αν κάνεις, τελικά η vodafone θα σε τραβήξει και για όσες ημέρες παραμείνεις εκεί, θα σου στείλει λογαριασμό. Να βγάλει δηλαδή και η vodafone το κατιτίς της, έτσι επειδή την απασχόλησες ή (αν θέλεις) επειδή τη "χρησιμοποίησες" προκειμένου να λάβεις καλύτερη προσφορά από την Cosmote...

 

Για να μεταφερθείς στην Vodafone(ή όπου αλλού κάνεις φορητότητα για να πας) πρέπει η cosmote να εγκρίνει το αίτημα φορητότητας. Επειδή όμως θέλει να σε πάρει να σου κάνει αντιπροσφορά για να σε κρατήσει δεν το εγκρίνει και το καθυστερεί. Αν σε πάρει και σου κάνει μια προσφορά και εσύ τους πεις ότι θέλεις να το σκεφτείς και να σε ξαναπάρουν την επομένη , αυτοί έχουν πάτημα να μην εγκρίνουν το αίτημα φορητότητας που τους στέλνει η vodafone. Οπότε όσο κρατάει αυτή η διαδικασία η σιμ σου της vodafone δεν ενεργοποιείται και δεν έχεις μεταφερθεί ουσιαστικά στην vodafone οπότε δεν έχουν λόγο να σου στείλουν λογαριασμό για κάτι ούτε να στείλεις νέο αίτημα φορητότητας αντίστροφο(γιατί δεν αλλαξες δικτυο ποτε ουσιαστικά).

 

Απλώς έχεις περιθώριο 14 ημέρες από όταν υπογράψεις το συμβόλαιο και παραλάβεις τις σιμ γ να ακυρώσεις το αίτημα φορητότητας(γιατί θεωρείται πώληση από απόσταση).

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω παιδιά δηλαδή ισχύει ότι ίσχυε γενικά ως τώρα δεν εχει αλλάξει κάτι ! Με τις sim τι κάνω τις επιστρέφω ;

s7 edge 935F

LG Gpad V500

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που άλλαξε είναι ότι πλέον (από Δευτέρα 24/11/2014) οι φορητότητα ολοκληρώνεται εντός 6 ωρών.

Να πεθαίνεις για την Ελλάδα είναι άλλο

και άλλο εκείνη να σε πεθαίνει...

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που άλλαξε είναι ότι πλέον (από Δευτέρα 24/11/2014) οι φορητότητα ολοκληρώνεται εντός 6 ωρών.

 

 

Ακριβώς αυτό λέω όποτε δεν προλαβαίνουμε να πραγματοποιήσουμε όλη τη διαδικασία καθώς θα γίνει άμεσα η φορητότητα στη Vodafone έτσι δεν ειναι ή λέω κάτι λάθος;

s7 edge 935F

LG Gpad V500

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που άλλαξε είναι ότι πλέον (από Δευτέρα 24/11/2014) οι φορητότητα ολοκληρώνεται εντός 6 ωρών.

 

Σοβαρά;; Δεν ήξερα τίποτα! Πως το μάθατε ρε παιδιά;;

Link to comment
Share on other sites

Τελικώς ναι, έτσι γίνεται, ακόμη κι αν προλάβεις μέσα στο 6ωρο να στείλεις φαξ ή να τηλεφωνήσεις για να το ακυρώσεις, δεν προλαβαίνεις και σε τραβάνε. Edited by JohnnyBoy2

Να πεθαίνεις για την Ελλάδα είναι άλλο

και άλλο εκείνη να σε πεθαίνει...

Link to comment
Share on other sites

Τελικώς ναι, έτσι γίνεται, ακόμη κι αν προλάβεις μέσα στο 6ωρο να στείλεις φαξ ή να τηλεφωνήσεις για να το ακυρώσεις, δεν προλαβαίνεις και σε τραβάνε.

 

 

Όποτε μπορούμε στη συνέχεια να φύγουμε η όχι ;οι 14 μέρες ισχύουν ;Πιθανολογώ πως ναι απλά δυο τρεις μέρες μέχρι να γίνει η ακύρωση που θα έχεις περάσει στη Vodafone χρεώνεσαι έτσι δεν ειναι ;Αυτό δεν εννοείς ;

s7 edge 935F

LG Gpad V500

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Θέλω να κάνω αλλαγή από cosmote απεριόριστα που έχω σε μηδενικό πάγιο. Πότε προτείνετε να κάνω την αλλαγή για να μη γίνει μπέρδεμα με τους λογαριασμούς. Ο μήνας κάθε λογαριασμού είναι από 8 μέχρι τις 7 του επόμενου και λογικά ο λογαριασμός εκδίδεται στις 8 του μήνα. Επίσης ξέρετε αν το μηδενικό έχει κάποια απαίτηση, αν π.χ πρέπει μέσα σε κάποιους μήνες να έχεις κάνει κάποιο Χ ποσό στο λογαριασμό;
Link to comment
Share on other sites

Μήπως έχουμε κάτι νεότερο όσον αφορά τη φορητότητα ? Ισχύει το 6ώρο ? Θέλω να αλλάξω πρόγραμμα κινητής και οι τελευταίες εξελίξεις με έχουνε προβληματίσει.. :/
Link to comment
Share on other sites

Όποτε μπορούμε στη συνέχεια να φύγουμε η όχι ;οι 14 μέρες ισχύουν ;Πιθανολογώ πως ναι απλά δυο τρεις μέρες μέχρι να γίνει η ακύρωση που θα έχεις περάσει στη Vodafone χρεώνεσαι έτσι δεν ειναι ;Αυτό δεν εννοείς ;

 

Μπορούμε να φύγουμε, αρκεί η αρχική εταιρεία να υποβάλει και αυτή αίτημα φορητότητας για να σε πάρει πίσω. Για τις ημέρες που έμεινες στη Vodafone θα χρειαστεί να πληρώσεις κάποια ποσά, τα οποία δεν τα γνωρίζω, καθότι δεν ήρθε λογαριασμός ακόμη.

 

ΥΓ: Από τη στιγμή που επικοινώνησα τηλεφωνικά με τη Vodafone, κινήθηκε άμεσα. Την επόμενη μέρα μου ήρθε ο courier, ενώ την μεθεπόμενη (που λογικά πήραν πίσω το υπογεγραμμένο συμβόλαιο) με τράβηξαν. Η Cosmote από τη μεριά της είναι πιο αργή. Περιμένω 5 ημέρες για να μου στείλει το email με τα συμβόλαια ώστε να με τραβήξει πίσω και να επιστρέψω σε αυτούς αλλά μάταια. Έγινε όμως ένα λάθος και μου έστειλαν συμβόλαιο άλλου πελάτη τους (ίδιο επώνυμο με εμένα) και τώρα περιμένω να στείλουν το σωστό... Έκλεισα μια εβδομάδα στη Vodafone.

Να πεθαίνεις για την Ελλάδα είναι άλλο

και άλλο εκείνη να σε πεθαίνει...

Link to comment
Share on other sites

Μια ακόμα ερώτηση.. Έχω 2 νούμερα (συμβόλαια) στην cosmote,double play ote και ote tv. Αυτό που με ενδιαφέρει κυρίως είναι να αλλάξω το πρόγραμμα του ενός κινητού μιας και πλέον χρειάζομαι ίντερνετ. Με ποιο τρόπο να προσεγγίσω την cosmote ώστε να πάρω την καλύτερη δυνατή τιμή/παροχές για τα παραπάνω?

 

Με μπλά μπλά και παρακαλετά άκρη δεν έβγαλα, δεν μου δώσανε επιπλέον εκπτώσεις. Εγώ τώρα τι προτείνετε να κάνω? Η αλήθεια είναι οτι ΔΕΝ θέλω να φύγω απο ote-cosmote. Να κάνω απλά αίτηση φορητότητας σε vodafone(κινητή) ή hol (double play) και να δώ τι θα γίνει ? Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Αν στο τέλος συμβολαίου κάνουμε αίτηση να γίνει καρτοκινητο θα πάρουμε καλύτερη προσφορά ;

s7 edge 935F

LG Gpad V500

Link to comment
Share on other sites

Τιμολογιακές αλλαγές και διάφορα άλλα έρχονται σε ισχύ από 8/12.

 

1. Αλλάζει ο τρόπος υπολογισμού των εκπτώσεων στις συνδέσεις (υπολογίζονται πλέον όλες οι εκπτώσεις πάνω στο ποσό που προκύπτει από την προηγούμενη έκπτωση και όχι στην αρχική τιμή του συμβολαίου, αλλαγή που φέρνει εν τέλει αύξηση στην τιμή του τελικού παγίου μετά τις εκπτώσεις (π.χ. γύρω στο 1Ε και κάτι για σύνδεση 35).

 

2. Αυξάνεται η χρέωση μετά την κατανάλωση των δωρεάν λεπτών, με τη χρέωση από 0,0062/δευτ. να πηγαίνει σε 0,0070. Ωστόσο (κάτι θετικό) το πακέτο 60' για 10 μέρες θα δίνει πλέον 100' με χρέωση 5Ε.

 

3. Και κάτι άλλο κακό. Εφαρμόζονται τέλη επανασύνδεσης 5Ε κάθε φορά που κόβεται το τηλέφωνο (μέχρι τώρα ίσχυε από την δεύτερη φραγή στο 6μηνο).

Edited by kostas_v
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους!

οσοι πηρατε το απεριοριστα 65 στα 25 ευρω,ειχατε κ καποιο ποσό επιδοτησης?

ηταν μια γραμμη ή /και σε οικογενειακο πακετο ή/και συνδυασμος με σταθερο οτε?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους!

οσοι πηρατε το απεριοριστα 65 στα 25 ευρω,ειχατε κ καποιο ποσό επιδοτησης?

ηταν μια γραμμη ή /και σε οικογενειακο πακετο ή/και συνδυασμος με σταθερο οτε?

 

Μια απλή σύνδεση είχα εγώ, έκανα φορητότητα προς Cyta, και την επόμενη με κέρδισε η cosmote και μου έδωσε το Απεριόριστα 65 προς 25 ευρώ. Όμορφα και ωραία.

Link to comment
Share on other sites

Μια απλή σύνδεση είχα εγώ, έκανα φορητότητα προς Cyta, και την επόμενη με κέρδισε η cosmote και μου έδωσε το Απεριόριστα 65 προς 25 ευρώ. Όμορφα και ωραία.

 

Το θέμα είναι αν στην πραγματικοτητα εισαι κερδισμενος. Στην δικη μου περιπτωση δηλαδη ισχυει το εξης...

Εχω επιδοτηση 80 ευρω για ανανεωση συνδεσης 24 μηνες στο 25plus (τωρα εχω απερ 25 παλαιο με παγιο 26.5 ευρω) αλλα μου δινει υπερεπιδοτηση 130 ευρω για συγκεκριμενες συσκευες οπως το LUMIA 630 και 170 η 220 για μεγαλυτερες οπως Ζ3, IPHONE6, G5.

Αν λοιπον κανω αιτηση φορητοτητας και μου αντιπροσφερουν το απερ. 65 με 25 ευρω αυτο που θα συμβει στην πραγματικοτητα ειναι να κερδισω χρονους και mb που ετσι και αλλιως δεν χρησιμοποιω (γιατι αν τα χρειαζομουν θα εκανα μεγαλυτερο παγιο εξ'αρχης) πληρωνοντας τα ιδια λεφτα και χανοντας ενα κινητο ή επιδοτηση 130+ ευρω. Δηλαδη η cosmote θα κερδισει 130+ ευρω και εγω θα κερδισω προιον που για αυτους ειναι χωρις κοστος αλλα και εγω δεν το χρειαζομαι ετσι και αλλιως.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

θέλω να ρωτήσω ποιο είναι το τηλ του τμήματος προσφορών της COSMOTE;

Ζήτω συγνώμη αν εχει απαντηθεί πολλές φορές αλλά δεν το βρήκα

ευχαριστώ πολύ προκαταβολικά για το χρόνο σας

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα οι κύριοι της cosmote δεν νοιάζονται για να μας κάνουν προσφορές στα συμβόλαια που έχουμε όσο πίεση και να ρίξετε στα τηλεφωνά και για μένα αυτό που γίνεται δεν είναι δίκαιο επιλεκτικά να περνούν τα συμβόλαια τον 65 ευρώ στα 25 γιατί εμείς που είμαστε χρονιά με 60 ευρώ λογαριασμούς δεν έχει δοθεί κάτι ανάλογο το κόλπο για να μην κουράζω είναι το αίτημά φορητοτητας σε άλλη εταιρία από εκεί και μετά αρχίζει το παζάρι και ο νοών νοητο !!!!!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα οι κύριοι της cosmote δεν νοιάζονται για να μας κάνουν προσφορές στα συμβόλαια που έχουμε όσο πίεση και να ρίξετε στα τηλεφωνά και για μένα αυτό που γίνεται δεν είναι δίκαιο επιλεκτικά να περνούν τα συμβόλαια τον 65 ευρώ στα 25 γιατί εμείς που είμαστε χρονιά με 60 ευρώ λογαριασμούς δεν έχει δοθεί κάτι ανάλογο το κόλπο για να μην κουράζω είναι το αίτημά φορητοτητας σε άλλη εταιρία από εκεί και μετά αρχίζει το παζάρι και ο νοών νοητο !!!!!!!!!!!

 

Τα ιδια γινονται και στις αλλες εταιρειες αγαπητε μου. Γενικα οι εμπορικες πολιτικες τους ειναι η τρομερα ηλιθιες η μας κανουν πλακα δεν μπορω να το εξηγησω αλλιως.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα σε αντιπροσφορά μου έδωσε η Cosmote το 65 στα 25,48 +200 ευρώ επιδότηση (βέβαια η τόσο μεγάλη επιδότηση προέκυψε όταν με ρώτησε ο υπάλληλος "γιατί θέλετε να φύγετε" και απάντησα ότι μετά από 13 χρόνια η συμπεριφορά τους με κάνει να αισθάνομαι πρόβατο). Όσον αφορά την φορητότητα ναι, πρέπει να πραγματοποιηθεί εντός 6 ωρών ενώ ο καταναλωτής έχει δικαίωμα να ζητήσει ακύρωση μέχρι την στιγμή που θα παραλάβει την sim (και φυσικά θα υπογράψει το συμβόλαιο). Για ακύρωση φορητότητας καλό είναι να στείλουμε το ΦΑΞ εκτυπώνοντας το αποδεικτικό αποστολής (για να έχουμε και αποδεικτικά στοιχεία) και μετά να καλέσουμε στο 13894 (που όταν το έκανα με κάλεσαν μέσα σε 2 ώρες, δεν ξέρω γιατί άργησαν στον φίλο παραπάνω)...

1) Οδηγός καταναλωτή (περί εγγυήσεων) -> http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=357763

2) Backup της rom χωρίς root -> http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=357312.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως σκέφτομαι πολύ σοβαρά, μετά τους 18 μήνες του συμβολαίου μου, να αγοράσω ένα δίκαρτο τηλέφωνο και να έχω μια Cosmoκάρτα στην μια (για να κρατήσω τον αριθμό για τις εισερχόμενες), και μια σύνδεση Internet Any Way από την άλλη. Να πληρώνω 15 ευρώ το μήνα στο ίντερνετ και να κάνω κλήσεις μέσω Viber που είναι πάμφτηνες ή μέσω δικτύου πχ στη γυναίκα μου που μιλάμε 2-3 φορές τη μέρα.

Γενικά οι επικοινωνίες μου είναι πολύ περιορισμένες και βλέπω ότι και οι φίλοι μου στρέφονται προς Viber μεριά... οπότε θα το τολμήσω...

Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω δυο cosmote plus 25 σε οικογενειακο. δεν ειχα παρει επιδοτηση για 21 μηνες και μου δινουν 40 ευρω για 18μηνη ανανεωση και 70 για 24μηνο. δινουν και μεγαλυτερες για συγκεκριμενα μοντελα ομως. Ετσι πηρα το LUMIA 630 για την γυναικα μου δωρεαν με ανανεωση 24 μηνες. (δηλαδη επιδοτηση 130 ευρω)

 

Για την δικη μου συνδεση εκατσα και σκεφτικα....λιγο

Κοιταξα στο κινητο τις εξερχομενες κλησεις μου και βγηκε το εξης συμπερασμα γιατους μηνες Σεπτεμβριο και Νοεμβριο.

1. περιπου 100 κλησεις απο 1-2 λεπτα σε 2 αριθμους cosmote.

2. Περιπου 80 κλησεις μεχρι 3 λεπτα οι περισσοτερες σε σταθερα και αλλα κινητα.

3. 23 sms

 

Για αυτα πληρωνω 25 παγιο + κατι φορους - το οικογενειακο = ~ 25 ευρω

 

Ομως αν παω Cosmoκαρτακ και φορτισω με 60 ευρω +15% δωρο = 69 / 1.12 (φοροι) = 61.6 ευρω και εχουμε.

1. 100 κλησεις σε 2 μηνες = 50 το μηνα Χ 3 ΛΕΠΤΑ (και πολυ βαζω) = 150 λεπτα Χ 0.01 = 1.5 ΕΥΡΩ

2. 80 κλησεις σε 2 μηνες = 40 τον μηνα = 40Χ3 λεπτα = 120 λεπτα απο μια καρτα των 5 που δινει 200 λεπτα προς ολους. Αρα 5 ευρω το μηνα και καλυπτομαι ακομα και αν αλλαξουν τα δεδομενα της προσφορας 5 ευρω για 200 λεπτα.

3. 25 sms σε 2 μηνες = ~15 το μηνα = 15 Χ 0.12 = 1.8 ευρω

 

Συνολο το μηνα

1.5 + 5 + 1.8 = 8.3 ευρω και θα το κανω 9 αν εχω πεσει λιγο εξω

Για ενα χρονο

12 Χ 9 = 108 ΕΥΡΩ

Ας θεωρησω λοιπον οτι θα χαλαω και μερικα 5ευρα για ΜΒ και διαφορα αλλα εκτακτα και οτι τελικα θελω 2 φορτισεις των 60 ευρω = 120 ευρω ολο το χρονο

 

Πληρωνα 12 Χ 25 = 300 ΕΥΡΩ

Θα πληρωνω 120 ευρω

κερδος 180 το χρονο και σε δυο χρονο ΑΥΤΟΕΠΙΔΟΤΟΥΜΑΙ με 360 ΕΥΡΩ

 

Βεβαια το λαθος ειναι δικο μου που για τοσους μηνες πληρωνα υπηρεσιες των 9 ευρω με 25 ευρω.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...