Jump to content

Poco X3 NFC


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μπακαλίστικο, αλλά δοκίμασε να το ζεστάνεις στο κουμπάκι με πιστολάκι. Εχει κάτι σαν λαστιχάκι από μέσα και ίσως σκαλώνει εκεί.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, conan1 said:

Μπακαλίστικο, αλλά δοκίμασε να το ζεστάνεις στο κουμπάκι με πιστολάκι. Εχει κάτι σαν λαστιχάκι από μέσα και ίσως σκαλώνει εκεί.

θα το δοκιμάσω και αυτό. δεν χάνουμε κάτι!!

I am a programmer, i write code,

I will NOT fix your pc!

Link to comment
Share on other sites

On 11/2/2022 at 4:35 ΜΜ, admen said:

Καλημέρα εχω την 12.5.4.0 και μου έβγαλε καινούργια στα 528 ΜΒ .12.5.5.0

 

Edited by morcheeba
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, morcheeba said:

 

Την κατεβάζω κι εγώ τώρα, ευχαριστούμε 

Link to comment
Share on other sites

Ενημέρωση ασφαλείας είναι μόνο....

Ζήσε την κάθε σου μέρα σαν να ήταν η τελευταία!

καποια στιγμή θα τα καταφέρεις....

 

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είδα διαφορά στην οθόνη επεξεργασίας των screenshot πάντως από την αμέσως προηγούμενη μέχρι στιγμής. 

Link to comment
Share on other sites

Ερωτηση......REDMI NOTE 9 PRO - POCO X3 NFC η Redmi Note 10S NFC ??? 
Αν θέλεις amoled, 10s. Αν δεν σε πειράζει, το poco τότε. Καλύτερες κάμερες, ήχος.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Προς ημερών έκανα σύνδεση του viber. Κατά τη σύνδεση, έστειλε ένα SMS και για τη σύνδεση και από τότε άλλαξε η γραμματοσειρά στα SMS και έγινε xl. Προσπάθησα να την αλλάξω από τις ρυθμίσεις αλλά πρέπει να την πάω σε xxs για να έρθει στο s. Έκανα restart αρκετές φορές αλλά δεν άλλαξε κάτι.

Καμία ιδέα;

Link to comment
Share on other sites

Όποιος ξέρει ας μου απαντήσει.
με nova lancer δεν μου ανοίγουν τα γραφικά που έχω στην οθόνη.
Πολλές φορές πρέπει να πατήσω πρώτα να ανοίξει η εφαρμογή και μετά λειτουργεί το γραφικό.
Αν κάνω εκκαθάριση εφαρμογών και κλείσουν όλες οι εφαρμογές τότε το γραφικό που έχω στην οθόνη τα γραφικά που έχω στην οθόνη δεν λειτουργούν αν όμως ανοίξω την εφαρμογή την αντίστοιχη από πίσω μετά λειτουργούν.

Γιατί το κάνει αυτό τι πρέπει να κάνω;

Στάλθηκε από το M2012K11AG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, agriniopk said:

Όποιος ξέρει ας μου απαντήσει.
με nova lancer δεν μου ανοίγουν τα γραφικά που έχω στην οθόνη.
Πολλές φορές πρέπει να πατήσω πρώτα να ανοίξει η εφαρμογή και μετά λειτουργεί το γραφικό.
Αν κάνω εκκαθάριση εφαρμογών και κλείσουν όλες οι εφαρμογές τότε το γραφικό που έχω στην οθόνη τα γραφικά που έχω στην οθόνη δεν λειτουργούν αν όμως ανοίξω την εφαρμογή την αντίστοιχη από πίσω μετά λειτουργούν.

Γιατί το κάνει αυτό τι πρέπει να κάνω;

Στάλθηκε από το M2012K11AG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Αν κατάλαβα τι εννοείς...Κράτα πατημένο το γραφικό και πήγαινε Πληροφ. εφαρμογής=>Άλλες άδειες και δώσε άδεια στην Προβολή αναδυόμενων παράθυρων όσο εκτελείται στο παρασκήνιο. Μετά από αυτό πιστεύω θα σου δουλεύουν.

Link to comment
Share on other sites

Αν κατάλαβα τι εννοείς...Κράτα πατημένο το γραφικό και πήγαινε Πληροφ. εφαρμογής=>Άλλες άδειες και δώσε άδεια στην Προβολή αναδυόμενων παράθυρων όσο εκτελείται στο παρασκήνιο. Μετά από αυτό πιστεύω θα σου δουλεύουν.
Καλά κατάλαβες.
Αυτό ήταν.
Ευχαριστώ


Στάλθηκε από το M2012K11AG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ανάμεσα σε Χ3 NFC και redmi note 11 Pro (όταν με το καλό έρθει....) Αξίζει να πάω στο 11 η να κάτσω στο Χ3;

Ζήσε την κάθε σου μέρα σαν να ήταν η τελευταία!

καποια στιγμή θα τα καταφέρεις....

 

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, minast said:

Η πιο εμφανής διαφορά είναι η οθόνη. Τα άλλα, εξαρτώνται από τις προτιμήσεις σου...

Άρα μάλλον θα κάτσω αυτού που βρίσκομαι μιας και το Χ καλύπτει τις ανάγκες μου μια χαρά και με το παραπάνω... Δεν είναι και μεγάλες, άλλωστε

Ζήσε την κάθε σου μέρα σαν να ήταν η τελευταία!

καποια στιγμή θα τα καταφέρεις....

 

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπέρα!

Εχω πρόβλημα με την φωνητική πληκτρολόγηση στο Gboard πληκτρολογιο.Μου γράφει προετοιμασία για πολύ ωρα και μετα οτι δεν είναι δυνατή η επικοινωνία με την google τωρα.Αλλες φορες παλι με αφήνει να μιλήσω αλλά σταματάει στις 2 πρώτες λέξεις που εκφωνώ. Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει?

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κι απο εμενα, αντιμετωπισε κανεις προβλημα με το NFC?

Το ενεργοποιησα στην εφαρμογη της Εθνικης Τραπεζας αλλα δεν μου δουλεψε.

Link to comment
Share on other sites

Κάπου έχει στις ρυθμίσεις τον προεπιλεγμένο τρόπο πληρωμής.Λογικα είναι ενεργοποιημένο το gpay.Το αλλάζεις και βάζεις nbg

Στάλθηκε από το M2007J20CG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

My Devices (Απ' όσες θυμάμαι δηλαδή) Philips DIGA/Ericsson 768/Ericsson 788/Ericsson T28/Nokia 3200/Siemens SL55/Nokia 6210/Nokia 6510/Ericsson W600/Nokia E52/Nokia E65/Sony Ericsson Neo V/Moto G/Xiaomi Redmi Note 3/Xiaomi Redmi Note 5
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Alex-T said:

Κάπου έχει στις ρυθμίσεις τον προεπιλεγμένο τρόπο πληρωμής.Λογικα είναι ενεργοποιημένο το gpay.Το αλλάζεις και βάζεις nbg

Στάλθηκε από το M2007J20CG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Ειναι ενεργοποιημενο αυτο, ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

On 15/4/2022 at 10:36 ΜΜ, danorfias said:

Καλησπέρα!

Εχω πρόβλημα με την φωνητική πληκτρολόγηση στο Gboard πληκτρολογιο.Μου γράφει προετοιμασία για πολύ ωρα και μετα οτι δεν είναι δυνατή η επικοινωνία με την google τωρα.Αλλες φορες παλι με αφήνει να μιλήσω αλλά σταματάει στις 2 πρώτες λέξεις που εκφωνώ. Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει?

Κανενας δεν εχει αντιμετώπιση αυτο το προβλημα?

Δεν μπορει  εγω και ο γιος μου που εχουμε το ιδιο τηλέφωνό να ειμαστε η εξαιρεση.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, danorfias said:

Κανενας δεν εχει αντιμετώπιση αυτο το προβλημα?

Δεν μπορει  εγω και ο γιος μου που εχουμε το ιδιο τηλέφωνό να ειμαστε η εξαιρεση.

εμένα μου το κάνει αυτό εκτός σπιτιού με δεδομένα ανοιχτά αν δεν έχω καλό σήμα. μονο άμα έχω 4g λειτουργεί κανονικά. 

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, antonis46_ said:

εμένα μου το κάνει αυτό εκτός σπιτιού με δεδομένα ανοιχτά αν δεν έχω καλό σήμα. μονο άμα έχω 4g λειτουργεί κανονικά. 

Εμενα δυστυχως μου το κανει παντα.Στην αρχη νομιζα οτι ηταν το μικροφωνο αλλα δεν....

Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα συνειδητοποίησα κατι εντελώς κουφο.Μονο όταν εχω ανοιχτο το wifi δεν λειτουργεί η φωνητική πληκτρολόγηση.

Όταν εχω τα δεδομένα ακομα και στο 2g λειτουργεί άψογα.

Μια βοηθεια ρε παιδια γιατι αρχιζω και το χανω!!!

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς έχει γίνει κάποιο φάουλ στην ανάπτυξη της εφαρμογής και έχουν ξεχάσει να περιλάβουν την λειτουργία σε wifi... Λογικά θα γίνουν αναφορές και θα διορθωθεί σε επόμενο update.... Το έχω ξαναδεί το έργο σε άλλες εφαρμογές.

Ζήσε την κάθε σου μέρα σαν να ήταν η τελευταία!

καποια στιγμή θα τα καταφέρεις....

 

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...