Jump to content

[Επίσημο] Nokia 7200


johner
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 224
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

αγορασα χθες το 7200 κ το βρισκω αψογο αισθητικα ..

ειμαι πολυ ικανοποιημενη.. βεβαια το ικανοποιητικο κινητο για μενα ειναι περιπου για κανα μηνα μετα αλλαγη παλι..

τωρα..το πηρα σε γαλαζιο χρωμα εκτος απο αυτο το καφε κ το μαυρο δ υπαρχει σε αλλα χρωματα ?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

παιδια εχει καποιος τις ρυθμισεις για mms/cosmote για το συγκεκριμενο μοντελο???

ειναι οι ιδιες με το 6630?

προσπαθω να τις βαλω για ενα φιλο μου αλλα τιποτα.... :mad:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

egw prin apo 2 ebdomades piga kai pira to 6600 gia 160 euro.

 

meta apo sxedon 6 mines, to 7200 einai telika ena apo ta xeirotera kinita pou exoun perasei apo ta xeria mou. akoma kai apo ta motorola pou antipatho me pathos :)

 

6600 rules kai ta miala sto mixer

poriotis
Link to comment
Share on other sites

to kinito einai entelos xalia pedia! to eida prin ligo pu to eixe mia filh kai einai mbliax! :blink:
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Αρχικό Μήνυμα από το μέλος papas (19 Δεκ. 2004 , 14:30)

 

Παιδια ποια ειναι η καλυτερη τιμη αυτην την στιγμη στην αγορα?και που?

 

 

Νομίζω φθηνότερα δεν θα το βρεις... ;)

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση: Τα 4ΜΒ μνήμης που έχει είναι κοινόχρηστα. Μέχρι πόσα sms μπορεί να αποθηκεύσει σε αυτό το χώρο; Απεριόριστα (πάρα πολλά δηλαδή) ή υπάρχει κάποιο ανώτατο όριο; (π.χ. 150 sms σε κάποια παλιότερα Νοκια).

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
se 9volto kai germanos to briskeis kanonikotata pantos!!!!!!!!!!!!!!!

http://briefcase.pathfinder.gr/download/laios23/38168/578002

 

Το γούστο μου είναι πολύ απλό. Είμαι πάντα ικανοποιημένος, έχοντας το καλύτερο...''Oscar Wilde

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΑΠΕΣΥΡΑΝ....ΑΠ'ΟΤΙ ΛΕΝΕ ΕΙΧΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΟ ΑΚΟΥΣΤΙΚΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΧΑΝΟΝΤΟΥΣΑΝ ΚΑΠΟΙΕΣ ΚΛΗΣΕΙΣ. ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΕΝΑΝ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΤΙ ΕΙΧΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΚΑΙ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ, ΚΑΝΕΙΣ ΑΛΛΟΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ?
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδία,βάζω την κάρτα SIM στο κινητό και αφού πληκτρολογώ τον κωδικό μου βγάζει το Κωδικός δεκτός και μετά μένει με την άσπρη οθόνη και την ένδειξη της μπαταρίας.Το κινητό δεν έχει αναβαθμιστεί ποτέ.Έχουν βγεί αναβαθμίσεις για το 7200 ? Λέτε να λυθεί με την αναβάθμιση ?

 

Επίσης έχω χάσει την απόδειξη αγοράς.Το κινητό το είχα πάρει τον Δεκέμβριο απο επιδότηση της Vodafone.Αν πάω σε Nokia Shop θα μπορέσουν να δούν ότι το κινητό δεν έχει περάσει χρόνο ώστε να μην πληρώσω ?

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

The greatest risk of all is to take no risk at all...
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδία,βάζω την κάρτα SIM στο κινητό και αφού πληκτρολογώ τον κωδικό μου βγάζει το Κωδικός δεκτός και μετά μένει με την άσπρη οθόνη και την ένδειξη της μπαταρίας.Το κινητό δεν έχει αναβαθμιστεί ποτέ.Έχουν βγεί αναβαθμίσεις για το 7200 ? Λέτε να λυθεί με την αναβάθμιση ?

 

Επίσης έχω χάσει την απόδειξη αγοράς.Το κινητό το είχα πάρει τον Δεκέμβριο απο επιδότηση της Vodafone.Αν πάω σε Nokia Shop θα μπορέσουν να δούν ότι το κινητό δεν έχει περάσει χρόνο ώστε να μην πληρώσω ?

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

 

Η τελευταια πρεπει να ειναι η v 4.30.

Δεν νομιζω να εχεις προβλημα .

Πληκτρολογωντας το ΙΜΕΙ του τηλεφωνου θα το τσεκαρουν.

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 2 months later...
paidia kserei kaneis pws vazoume ellinika sto 7200?

 

Mε επισκεψη στη νοκια (νοκια shop) ,η αλλαγη γλωσσας στοιχιζει 15€ .

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Εχω ενα nokia 7200, series 40.

Η μνημη του ειναι μονο 4mb(αν θυμαμαι καλα).

 

Παρολα αυτα, θα ηθελα να μου πειτε, αν υπαρχει καποιο οριο στο μεγεθος του αρχειου video που μπορω να παιξω.

 

Πχ, αν υποθεσουμε οτι εχω ελευθερη μνημη 3mb, μπορω να μεταφερω με καλωδιο απο το pc μου ενα video 3mb στην καταλληλη μορφη (3gp) και το nokia να το αναπαραγει κανονικα?

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και χρονια πολλα.Εχω ενα Νοκια 7200 και μολις ενεργοποιω την Camera μου γραφει (ο χειρισμος απετυχε),τι συμβαινει?μπορει να βοηθησει κανεις?
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Μετά από μια πτώση τα γραφικά στην οθόνη αργούν να έθουν. Μόλις το "ξεδιπλώνω" στην αρχή η οθόνη φαίνεται άσπρη και κάνει κάποια δευτερόλεπτα να έθει. Και συνεχώς μια γραμή πηγαίνει πάνω κάτω στην οθόνη και σε όποια μενού κι αν μπώ αργεί λίγο. Τι να κάνω?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...