Jump to content

Sony Ericsson W550i


marios1988
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

EXO ENA PROVLIMA. EVALA VIDEO SE MORFI AVI MEGETHOYS 75 MB KAI EKTOS TO OTI DEN TA EDIXNE , OTAN TA EKANA DELETE , EDIXE POS SVISTIKAN APO TO KINITO ALLA H MNIMH DEN ELEYTHEROTHIKE.

EPISIS THA ITHELA NA ROTISO , SE TI MORFI PREPEI NA EINAI ENA VIDEO OSTE NA TO DEIXNEI TO W550i ??? THANKS

Καλησπερα.το κινητο μπορει να παιξει αρχεια βιντεο 3gp.avi δεν μπορει!

τωρα κανε μια επαναφορα ρυθμισεων για να ερθει στα "ισα" του το τηλεφωνο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 767
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

EXO ENA PROVLIMA. EVALA VIDEO SE MORFI AVI MEGETHOYS 75 MB KAI EKTOS TO OTI DEN TA EDIXNE , OTAN TA EKANA DELETE , EDIXE POS SVISTIKAN APO TO KINITO ALLA H MNIMH DEN ELEYTHEROTHIKE.

EPISIS THA ITHELA NA ROTISO , SE TI MORFI PREPEI NA EINAI ENA VIDEO OSTE NA TO DEIXNEI TO W550i ??? THANKS

Έβαλες video 75 MB στο κινητό:!:

Δεν υποστηρίζει avi. Αυτά που υποστηρίζει είναι 3GP, Mpeg4.

Link to comment
Share on other sites

Έβαλες video 75 MB στο κινητό:!:

Δεν υποστηρίζει avi. Αυτά που υποστηρίζει είναι 3GP, Mpeg4.

Καλησπερα Χρονια Πολλα Χριστος ανεστη Εγω εχω ολα τα επισοδια του παρα πεντε σε k750 σε .MP4 ομως...............................

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητε lpapachr ΛΟΙΠΟΝ εκτος των αλλων ειμαι και κατοχος του sony ericsson s700i τον προγονο του δικου σου μοντελου κια ειχα το ιδιο προβλημα.... Πηγαινε σε καταστημα SE ΑΜΕΣΩς ΚΑΙ ΜΗΝ ''Ενοχλεις'' την συσκευη.....

πχ.Αν δεν ''θελει''να ανοιξει αστο ετσι........

Για πες ομως πως εκανες την αναβαθμιση απο SE με usb καλωδιο???????

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητε lpapachr ΛΟΙΠΟΝ εκτος των αλλων ειμαι και κατοχος του sony ericsson s700i τον προγονο του δικου σου μοντελου κια ειχα το ιδιο προβλημα.... Πηγαινε σε καταστημα SE ΑΜΕΣΩς ΚΑΙ ΜΗΝ ''Ενοχλεις'' την συσκευη.....

πχ.Αν δεν ''θελει''να ανοιξει αστο ετσι........

Για πες ομως πως εκανες την αναβαθμιση απο SE με usb καλωδιο???????

και που ειναι το περιεργο:blink: .το w550i αναβαθμιζεται με το καλωδιο που περιεχεται στην συσκευασια!

το s700i θελει βαση συγχρονισμου.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω ολα τα επισοδια του παρα πεντε σε k750 σε .MP4 ομως...............................

 

Έχεις συνδέσει εξωτερικό σκληρό με το k750?:)

Πλάκα κάνω αλλά είσαι ...κομματάκι υπερβολικός. Ακόμα και σε mp4 δεν θα σου έφταναν τα 2 giga (αν έχεις) για αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Πόσο σου έχει βγεί(χωριτηκότητα) το ένα βίντεο από το παρα πέντε?

εμένα η ταινία λούφα και παραλαγή μου έχει βγεί 139.5 Μb, μέσω του Nero Express

Link to comment
Share on other sites

Πόσο σου έχει βγεί(χωριτηκότητα) το ένα βίντεο από το παρα πέντε?

εμένα η ταινία λούφα και παραλαγή μου έχει βγεί 139.5 Μb, μέσω του Nero Express

Tο 1 λεπτό είναι περίπου 1 mb. Λίγο παραπάνω ή λίγο παρακάτω ανάλογα την ποιότητα. Τα επεισόδια του παραπέντε κρατάνε γύρω στην 1 ώρα και πρέπει να είναι καμιά 30αριά. Άρα χρειαζόταν μια καλή κάρτα μνήμης. Από αυτές που δεν έχουν κυκλοφορήσει ακόμα:)

Link to comment
Share on other sites

Κάτι σχετικό με το Bluetooth

Μου τυχαίνει πολλές φορές να προσπαθούνε να μου στείλουν αρχεία του τύπου .sis Τα ονόματα των αρχείων είναι τυχαίοι χαρακτήρες που δεν σχηματίζουν πραγματική λέξη. Σας έχει τύχει;

Τρέχουν μόνο σε Νοκια αυτά τα αρχεία,ε;

Αν τα δεχτεί Νόκια μπορεί να 'δεχτεί επίθεση';

(Όχι οτι είχα καμιά φορα Νόκια αλλά απλά για να ξέρω ;) )

Link to comment
Share on other sites

Έχεις συνδέσει εξωτερικό σκληρό με το k750?:)

Πλάκα κάνω αλλά είσαι ...κομματάκι υπερβολικός. Ακόμα και σε mp4 δεν θα σου έφταναν τα 2 giga (αν έχεις) για αυτό.

 

 

Παιδια κοιταξτε εγω ειπα οτι εχω μεσα και τα 22 επισοδια παρα πεντε σε .mp4 αλλα δεν ειπα και τι αναλυση εχουν εεεεεεεε:shifty: :shifty: : την χειροτερη δυνατη :blink: :blink: :blink: .ε ναι λοιπον και τα εκανα με ενα προγραμμα της makamaya ενα καινουργιο που τα μετατρεπει για το PSP........:p Θα το βρειτε σπασμενο στο emule σιγουρα!!!!!!!:) Επισης μετα επρεπε να πειραξω το μεγεθος και κ.ο.κ

 

α ναι και το stick ειναι 2 giga....(δεν ειναι δικο μου βεβαια σιγα μην αγοραζα 2gb για το κινητο 512 το πολυ 1 gb με τα χιλια ζορια)Αυτη η υπηρεσια της ΤΙΜ εχει δει κανενας παρα πεντε απο εκει ?????????????Η αναλυση ειναι ικανοποιητικη η σαν τα δικα μου?????????????????:blink: :D

Link to comment
Share on other sites

Tο 1 λεπτό είναι περίπου 1 mb. Λίγο παραπάνω ή λίγο παρακάτω ανάλογα την ποιότητα. Τα επεισόδια του παραπέντε κρατάνε γύρω στην 1 ώρα και πρέπει να είναι καμιά 30αριά. Άρα χρειαζόταν μια καλή κάρτα μνήμης. Από αυτές που δεν έχουν κυκλοφορήσει ακόμα:)

 

τΑ ΕΠΙΣΟΔΙΑ ειναι 22 και διαρκουν 40 λεπτα το μεγιστο που εχουν φτασει ειναι 45....Εισαι υπερβολικος οταν λες 1 ωρα:cry: :cry: Επισηε οχι η καρτα πρεπει να εχει αγοραστει απο εδω αν θελετε να ρωτησω αλλα η συσκευη ειναι αγορασμενη εδω και οχι οχι απο εδω την εχει παρει.........

να εχεις στα υποψιν σου οτι η φωτεινοτητα του βιντεο ειναι παρα πολυ μειωμενη και γενικα η χειροτερη δυνατη αναλυση......................Οπως ειπα και παραπανω :confused: Αλλα σημασια εχει οτι τα πηρε ολα και υπαρχουν σε 1 memory stick!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Το σενεριο καταλαβαινεται και ας τα εχει ''παιξει ''το βιντεο.......:X

Link to comment
Share on other sites

Paidia ena paranoiko provlima meta tin teleftaia anavathmisi.

 

An 'anoikso' to tilefono grigora tote svinei. An i peristrofi ginei siga siga, kanena provlima. Eimai o monos me afto to provlima?

 

PS. Se osous to exo deiksei den pistevane sta matia tous....

 

Ανάμεσα στα 2 τμήματα του κινητού περνάνε καλωδιοταινίες.Ίσως υπάρχει εκεί κάποια φθορά και να μην έχει σχέση με την αναβάθμιση.Να είναι δλδ εντελώς τυχαίο που παρουσιάστηκε ακριβώς μετά το update.Πήγαινε στη SE καλύτερα:!:

Άρθρο 5 παρ.4 εδ.2 του Ν.2251/94:

 

"Σε περίπτωση αντικατάστασης του προιόντος ή ανταλλακτικού του , η εγγύηση αυτόματα ανανεώνεται για όλη της τη διάρκεια για το νέο προιόν ή το ανταλλακτικό ."

 

:up:

Link to comment
Share on other sites

Κάτι σχετικό με το Bluetooth

Μου τυχαίνει πολλές φορές να προσπαθούνε να μου στείλουν αρχεία του τύπου .sis Τα ονόματα των αρχείων είναι τυχαίοι χαρακτήρες που δεν σχηματίζουν πραγματική λέξη. Σας έχει τύχει;

Τρέχουν μόνο σε Νοκια αυτά τα αρχεία,ε;

Αν τα δεχτεί Νόκια μπορεί να 'δεχτεί επίθεση';

(Όχι οτι είχα καμιά φορα Νόκια αλλά απλά για να ξέρω ;) )

τα αρχεια sis τρεχουν σε nokia αλλα και σε Sony Ericsson UIQ.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδια κοιταξτε εγω ειπα οτι εχω μεσα και τα 22 επισοδια παρα πεντε σε .mp4 αλλα δεν ειπα και τι αναλυση εχουν εεεεεεεε:shifty: :shifty: : την χειροτερη δυνατη :blink: .ε ναι λοιπον και τα εκανα με ενα προγραμμα της makamaya ενα καινουργιο που τα μετατρεπει για το PSP........:p Θα το βρειτε σπασμενο στο emule σιγουρα!!!!!!!:) Επισης μετα επρεπε να πειραξω το μεγεθος και κ.ο.κ

 

α ναι και το stick ειναι 2 giga....(δεν ειναι δικο μου βεβαια σιγα μην αγοραζα 2gb για το κινητο 512 το πολυ 1 gb με τα χιλια ζορια)Αυτη η υπηρεσια της ΤΙΜ εχει δει κανενας παρα πεντε απο εκει ?????????????Η αναλυση ειναι ικανοποιητικη η σαν τα δικα μου?????????????????:blink: :D

γιατι εχουμε :worry: τα δικα σου για να τα συγκρινουμε :blink:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

γιατι εχουμε :worry: τα δικα σου για να τα συγκρινουμε :blink:

 

πιστευω πως ειπα η χειροτερη δυνατη ............καποιος που εχει δοκιμασει να μετατρεψει ενα βιντεακι σε .mp4 θα μπορουσε (ελαχιστα βεβαια να καταλαβει!!!):O

Link to comment
Share on other sites

Ανάμεσα στα 2 τμήματα του κινητού περνάνε καλωδιοταινίες.Ίσως υπάρχει εκεί κάποια φθορά και να μην έχει σχέση με την αναβάθμιση.Να είναι δλδ εντελώς τυχαίο που παρουσιάστηκε ακριβώς μετά το update.Πήγαινε στη SE καλύτερα:!:

 

 

Δεν ειναι σιγουρο αλλα υπαρχει η πιθανοτητα αφου σε μενα το s700i μου εκανε το ιδιο προβλημα με το ανοιγμα και δεν το ειχα αναβαθμισει η να μου εχει πεσει εκεινη την περιοδο

Πηγαινε στην:!: SE:!:

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι σιγουρο αλλα υπαρχει η πιθανοτητα αφου σε μενα το s700i μου εκανε το ιδιο προβλημα με το ανοιγμα και δεν το ειχα αναβαθμισει η να μου εχει πεσει εκεινη την περιοδο

Πηγαινε στην:!: SE:!:

Το ίδιο πράγμα λέμε.:)

Άρθρο 5 παρ.4 εδ.2 του Ν.2251/94:

 

"Σε περίπτωση αντικατάστασης του προιόντος ή ανταλλακτικού του , η εγγύηση αυτόματα ανανεώνεται για όλη της τη διάρκεια για το νέο προιόν ή το ανταλλακτικό ."

 

:up:

Link to comment
Share on other sites

γινεται να βαλει καποιος μονιμη υπενθυμιση πχ κα8ε μερα να χτυπαει το κινιτο σε μια συγκεκριμενη ωρα χωρις να το κανεις χειροκινιτα καθε φορα?

ρωταω για εναν φιλο μου καθως εγω δεν εχω το συγκεκριμενο μοντελο

Live2Di3 <FFvsSK>

UK burN 4 Me

Link to comment
Share on other sites

γινεται να βαλει καποιος μονιμη υπενθυμιση πχ κα8ε μερα να χτυπαει το κινιτο σε μια συγκεκριμενη ωρα χωρις να το κανεις χειροκινιτα καθε φορα?

ρωταω για εναν φιλο μου καθως εγω δεν εχω το συγκεκριμενο μοντελο

Και βέβαια γίνεται, και μάλιστα με τρεις τρόπους:

 

- Μπορείς είτε να ρυθμίσεις κάθε μέρα, ή όποιες θέλεις την εβδομάδα και να χτυπάει το ξυνπητήρι, μέσω του Organizer-Ξυπνητήρι-Επαναλαμβανόμενο ξυπνητήρι

 

- Μπορείς να φτιάξεις μια επαναλαμβανόμενη συνάντηση στο outlook και να τη στείλεις στο κινητό (καθώς αυτό δε δέχεται επαναλαμβανόμενα γεγονότα στο ημερολόγιό του)

 

- Είτε τέλος, να κάνεις το ανωτέρω με τη χρήση του MyPhoneExplorer

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Παιδια συγνωμη για το ασχετο της ερωτησης αλλα υπαρχει καποιο forum με πωλησεις κινητων???????(στο myphone βεβαια!!!!!!!!!!!!!!!)
Link to comment
Share on other sites

μεσα σε ενα μηνα κατοχης το κινητο εμεινε εντελως νεκρο ,αφου ειχα βαλει το ξυπνητηρι για το πρωι δεν ανοιγει απο τοτε

που βρισκεται το κοντινοτερo service στα νοτια προαστια ξερει κανεις?

Samsung Note II
Link to comment
Share on other sites

μεσα σε ενα μηνα κατοχης το κινητο εμεινε εντελως νεκρο ,αφου ειχα βαλει το ξυπνητηρι για το πρωι δεν ανοιγει απο τοτε

που βρισκεται το κοντινοτερo service στα νοτια προαστια ξερει κανεις?

ΝΟΤΙΑ ΠΡΟΑΣΤΙΑ

 

ΓΛΥΦΑΔΑ ARVATO-TELESERVICE-ΛΕΩΦ. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 85, ΕΜΠ. ΚΕΝΤΡΟ CITIPLAZA 210-9614540

 

ΚΑΛΛΙΘΕΑ-INTRATEL-ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ 247 - 210-9566150

 

ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΞΗΡΟΥΧΑΚΗΣ-ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ 180 - 210-9569752

Link to comment
Share on other sites

ΝΟΤΙΑ ΠΡΟΑΣΤΙΑ

 

ΓΛΥΦΑΔΑ ARVATO-TELESERVICE-ΛΕΩΦ. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 85, ΕΜΠ. ΚΕΝΤΡΟ CITIPLAZA 210-9614540

 

ΚΑΛΛΙΘΕΑ-INTRATEL-ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ 247 - 210-9566150

 

ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΞΗΡΟΥΧΑΚΗΣ-ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ 180 - 210-9569752

 

 

ΚΑΛΛΙΘΕΑ-INTRATEL-ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ 247 - 210-9566150

δεν ειναι ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ ειναι Θησεως

Εκει να πας;) ;) ;) ;)

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΛΙΘΕΑ-INTRATEL-ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ 247 - 210-9566150

δεν ειναι ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ ειναι Θησεως

Εκει να πας;) ;) ;) ;)

 

Από την SE μου έστειλαν πρόσφατα(εχτές) τον κατάλογο με τα καταστήματά της. Εγώ γράφω αυτό που μου είπαν.:O

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W550i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...