Jump to content

Sony Ericsson W550i


marios1988
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Οχι και σε εμενα ετυχε... Προφανως εχει να κανει με το ποια γλωσσα εχεις επιλεξει για το κινητο! Αν δεν το ειχες στα Ελληνικα και το ειχες στην "προεπιλογη απο sim" τοτε μαλλον σβηνει τα Ελληνικα! Εμενα δεν με πειραξε ιδιαιτερα... Το εχω τωρα μονιμα στα Αγγλικα οπως και τα Windows μου! :p

 

Αν εχεις προβλημα με τα Αγγλικα τοτε απλα πηγαινε το σε ενα service point! θα στο φτιαξουν...

 

μονο σε service point?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 767
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

μονο σε service point?

 

 

Παιδια εχει κανενας αλλος αναβαθμιση και δεν εχει Ελληνικα?????????????????????????????:) :)

Να μην κανω στης αδερφης μου δηλαδη??????????????????

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει κανα καλο site να κατεβασω themes για το κινητο μου?και αν ναι που να παω?

 

free themes:lock:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχει κανενας αλλος αναβαθμιση και δεν εχει Ελληνικα?????????????????????????????:) :)

Να μην κανω στης αδερφης μου δηλαδη??????????????????

Μην φοβάστε το update

Link to comment
Share on other sites

Ένα άλλο που παρατήρησα μετά το update...

Χάθηκαν οι 'γλώσσες' 123... και abc... δεν μπορώ να τις επιλέξώ...μόνο τα ελληνικά και αγγλικά μπορώ.

Έπίσης πατώντας παρατεταμένα τη # όταν γράφω μήνυμα πάει απο τα ελληνικά στα αγγλικά κατευθείαν χωρίς να βγάζει κανένα παράθυρο να το επιλέξω.

Και τα δύο αυτά ευτυχώς είναι ασήμαντα και λιγότερο ενοχλητικά από το πρόβλημα που είχε πριν με τους ελληνικούς χαρακτήρες.

Link to comment
Share on other sites

[quote name=parapara

Έπίσης πατώντας παρατεταμένα τη # όταν γράφω μήνυμα πάει απο τα ελληνικά στα αγγλικά κατευθείαν χωρίς να βγάζει κανένα παράθυρο να το επιλέξω.

[/quote]

Εγώ αυτό το θεωρώ πλεονέκτημα. Με ένα κλικ αλλάζεις γλώσσα.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ αυτό το θεωρώ πλεονέκτημα. Με ένα κλικ αλλάζεις γλώσσα.

 

Μετά την αναβάθμιση κάνατε επαναφορά ρυθμίσεων???

Άρθρο 5 παρ.4 εδ.2 του Ν.2251/94:

 

"Σε περίπτωση αντικατάστασης του προιόντος ή ανταλλακτικού του , η εγγύηση αυτόματα ανανεώνεται για όλη της τη διάρκεια για το νέο προιόν ή το ανταλλακτικό ."

 

:up:

Link to comment
Share on other sites

:worry: Super ευκαιρια.το κινητακι στην καλυτερη τιμη.μονο 207 euro!!!
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή όχι από κατάστημα αλλά από ιδιώτη που απλά δεν το ήθελε και το πουλούσε?

 

//dfinikis

 

Ναι παιδια sorry π ουδεν το ανεφερα νωριτερα...Το ειχε παρει αυτος ο γνωστος της αδερφης μου με το bonus του και το ειχε στο κουτι του...ετσι του το αγορασε η αδερφη μου!!!

Sorry για το off post!!!:( :( :O

Link to comment
Share on other sites

Ναι παιδια sorry π ουδεν το ανεφερα νωριτερα...Το ειχε παρει αυτος ο γνωστος της αδερφης μου με το bonus του και το ειχε στο κουτι του...ετσι του το αγορασε η αδερφη μου!!!

Sorry για το off post!!!:( :( :O

να ηταν και το πρωτο σου off post :whistle:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πείτε μου μεγιά !!!

 

Το πήρα για την κοπέλα μου από το Μicroland-Στουρνάρη, θα της το δώσω αύριο! Προφανώς δεν το έχω ανοίξει ... :-(

 

//dfinikis

Link to comment
Share on other sites

Πρώτες εντυπώσεις ...

 

2,5 ώρες το παιδεύαμε και η μπαταρία όπως ήταν στο κουτί από 45% περιορίστηκε στο 23%, θα έλεγα πάρα πολύ καλά... Η κοπελιά συνεχίζει το παίδεμα. Καταπληκτικό το ραδιόφωνο με το RDS, όπως και το mp3 software. Η κάμερα μέτρια αλλά δεν θέλαμε κάτι παραπάνω.

 

Να ρωτήσω κάτι. Πως κάνατε firmware αναβάθμιση. OK το συνδέεις με usb στο pc αλλά χρειάζεται να κατεβάσεις το νέο firmware με gprs από την επιλογή service update ή το κατεβάζεις από το site στον σκληρό δίσκο και μετά το φορτώνεις με κάποια εφαρμογή?

 

//dfinikis

Link to comment
Share on other sites

Αγνόείστε την ερώτηση ...μάλλον και με τους 2 τρόπους. Τα γράφετε όλα :)

 

Όταν το αναβαθμίσουμε θα έχουμε επιλεγμένη την ελληνική γλώσσα σαν γλώσσα συσκευής για να παραμείνουν τα Ελληνικά.

 

//dfinikis

Link to comment
Share on other sites

e gia pes mas tote

 

 

emena padws maresi ipervolika poli

 

 

18 σελιδες σχολια...τι αλλο να ακουσεις πια!!!

Το γούστο μου είναι πολύ απλό. Είμαι πάντα ικανοποιημένος, έχοντας το καλύτερο. -------Oscar Wilde
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W550i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...