Jump to content

Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες γενικά περί συσκευών Huawei


mariostamp
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα , εδώ και 2 εβδομάδες δεν μπορώ να συνδεθώ στον λογαριασμό μου huawei και μ λέει ότι υπσρχει σφάλμα στην λήψη δεδομένων δοκιμάστε ξανά αργότερα, έχω επικοινωνήσει και με την εταιρία , έχω δοκιμάσει τα πάντα αλλά δεν γίνεται τίποτα , ούτε να δημιουργήσω καινούργιο λογαριασμό δεν μπορώ διότι μου εμφανίζει το ίδιο πάλι αλλά και ότι η σύνδεση στον διακομιστή απέτυχε , ξέρετε τι μπορώ να κάνω ?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 305
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

το πηρα και εγω απο κωτσοβολο,πολυ μαζεμενο κινητο και αρκετα ελαφρυ λογω της πλαστικοειδους πισω μεριας του,σε καμια περιπτωση δεν φαινεται για 5,9 αφου ηθελα κατι με μεγαλη οθονη και ουτε καν το κοιταξα στο μαγαζι γιατι μου φαινοτανε μικρο.μεχρι που μου λεει ο πωλητης ειναι 5,9 και επαθα πλακα...στα σοσιαλ και στο ιντερνετ ειναι αρκετα γρηγορο,δεν κολαει και γενικα δεν εχω παρατηρησει καποιο lag,η κεραια του ειναι πολυ καλη και πιανει σε δυσκολα σημεια 4g ,εκει που αλλα κινητα που ειχα δεν πιανουν,απο ηχο πολυ καλος δυνατος και καθαρος,led ειδοποιησεων,οι καμερες του εξαιρετικες αλλα την νυχτα χανουν πολυ,βεβαια ακομα δεν το δοκιμασα με manual ρυθμισεις να δω τι ψαρια πιανει,γενικα αρκετα ομορφη συσκευη μαζεμενη και λεπτη,δεν μου αρεσε που δεν εχει usb c ,αλλα η φορτιση ειναι σχετικα γρηγορη,δεν μπορω να δω βιντεο στο youtube σε πληρη οθονη αλλα δεν ξερω μηπως ειναι θεμα του youtube αυτο και κατι που δεν βλεπω να υπαρχει ειναι η αποκρυψη της navbar ,υποψιν οι κ;μερες του προεξεχουν λιγο και απαραιτητως θελει θηκη γιατι γλυστραει περισοτερο και απο συσκευες που εχουν πισω γυαλι,αυτα για την ωρα και λατι που ξεχασα να αναφερω η μπαταρια του με βαρια χρηση την μερα στην βγαζει
Link to comment
Share on other sites

το πηρα και εγω απο κωτσοβολο,πολυ μαζεμενο κινητο και αρκετα ελαφρυ λογω της πλαστικοειδους πισω μεριας του,σε καμια περιπτωση δεν φαινεται για 5,9 αφου ηθελα κατι με μεγαλη οθονη και ουτε καν το κοιταξα στο μαγαζι γιατι μου φαινοτανε μικρο.μεχρι που μου λεει ο πωλητης ειναι 5,9 και επαθα πλακα...στα σοσιαλ και στο ιντερνετ ειναι αρκετα γρηγορο,δεν κολαει και γενικα δεν εχω παρατηρησει καποιο lag,η κεραια του ειναι πολυ καλη και πιανει σε δυσκολα σημεια 4g ,εκει που αλλα κινητα που ειχα δεν πιανουν,απο ηχο πολυ καλος δυνατος και καθαρος,led ειδοποιησεων,οι καμερες του εξαιρετικες αλλα την νυχτα χανουν πολυ,βεβαια ακομα δεν το δοκιμασα με manual ρυθμισεις να δω τι ψαρια πιανει,γενικα αρκετα ομορφη συσκευη μαζεμενη και λεπτη,δεν μου αρεσε που δεν εχει usb c ,αλλα η φορτιση ειναι σχετικα γρηγορη,δεν μπορω να δω βιντεο στο youtube σε πληρη οθονη αλλα δεν ξερω μηπως ειναι θεμα του youtube αυτο και κατι που δεν βλεπω να υπαρχει ειναι η αποκρυψη της navbar ,υποψιν οι κ;μερες του προεξεχουν λιγο και απαραιτητως θελει θηκη γιατι γλυστραει περισοτερο και απο συσκευες που εχουν πισω γυαλι,αυτα για την ωρα και λατι που ξεχασα να αναφερω η μπαταρια του με βαρια χρηση την μερα στην βγαζει
Νέα αναβάθμιση για το Huawei mate 10 lite 19bd5107645f668e74aa3588fe16fa76.jpg

 

Στάλθηκε από το RNE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Νέα αναβάθμιση για το Huawei mate 10 lite 19bd5107645f668e74aa3588fe16fa76.jpg

 

Στάλθηκε από το RNE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

με το που ανοιξα το κινητο την περασε,την 7.1 η 8 θα την παρουμε;
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
καλησπερα εχω το παραπανω κινητο στη σελιδα του λεει θα γινει αναβαθμιση απο κιτ κατ 4.4.2 σε Marshmallow.οπως ολα τα κινητα ετσι κ το δικο μ εκει που λεει λογισμικο ενημερωση δεν μου εχει κατι. οσες φορες και να εχω πατησει μηπως τελικα δεν θα παρει αναβαθμιση ./εχει κανεις το ιδιο κινητο με μενα ?
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα ειδα οτι εχει προσφορα σημερα στο πλασιο το Huawei Matebook 12 και θα ηθελα αν γνωριζει καποιος αν ειναι αξιοπιστο και αν το εχει καποιος αν εχει βγαλει καποιο προβλημα επειδη εχω δει κριτικες μονο απο εξωτερικο.

http://www.plaisio.gr/tablet/tablets/tablets-all/Huawei-Matebook-%CE%A4ablet-12-WiFime-thiki-pliktrologio.htm

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Γεια σας

Εχει κυκλοφορησει εδω και λιγους μηνες το κινητο αυτο και εχω δει και διαβασει πολλα reviews αλλα αρνητικα κ αλλα θετικα το εχει κανεις στην κατοχη του να μας ενημερωσει? Ευχαριστω προκαταβολικα

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και χρόνια πολλά

Σκεφτομαί να αγορασω ενα απο τα παραπανω κινητα Μπορεί καποιος να με βοήθησει πιο κατα την γνωμη του είναι το καλύτερο?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και χρόνια πολλά

Σκεφτομαί να αγορασω ενα απο τα παραπανω κινητα Μπορεί καποιος να με βοήθησει πιο κατα την γνωμη του είναι το καλύτερο?

 

καλύτερα να ανοίξεις ενα νεο θέμα στην ενότητα Επιλογή συσκευής φίλε

aka bill_thes
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Καμια ιδεα για rom για το

HUAWEI Y360-U61 , εγκατεστησα παγκοσμια με αποτελεσμα να μην διαβαζει την sim και να μου βγαζει μη εγκυρο imei

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Καλημερα .....εχω το κινητο HUAWEI Y360-U31 και το φλασαρα προσφατα αλλα δεν με αναγνωρισει τη sim μονο σαν δεδομενα την βλεπει χωρις ομως δικτυο και μου γραφει μη εγκυρο imei Edited by kostaskavala
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Παιδιά καλησπέρα.Μόλις αγόρασα το p9 lite mini αλλά στην αρχική οθόνη μου εμφανίζει το εικονίδιο που φαίνεται στην φωτογραφία που ανέβασα.

Ξέρετε τι είναι αλλά και πως το αφαιρώ ?

image.png' alt='image.png'>

Link to comment
Share on other sites

Είναι το πόσα βήματα κάνεις, μπορείς να το απενεργοποιήσεις μέσω της προεγκατεστημένης εφαρμογής "Huawei Health".
Ό,τι είμαστε, είναι αποτέλεσμα του πως σκεφτόμαστε.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Galaxy s9 ειναι ολοκληρωμενο απο αποψη οτι ολες οι λειτουργιες ειναι σε πολυ ψηλα επιπεδα.

 

Pixel 2xl τρομερο κορυφαιο σε ταχυτητα πολυ γρηγορο αισθηση πολλες φορες πιο γρηγορο απο s9 ολες οι λειτουργιες σε υψηλα επιπεδα , σε λεπτομεριες για πολυ προχωρημενους χρηστες χανει σε σχεση με s9 σε μερικα ζητηματα αλλα δεν το καταλαβαινεις πρεπει να εισαι λιγο ψειρας.

 

Huawei p20 pro πολυ καλο σε ολα τα επιπεδα δεν φτανει τα παραπανω 2 αλλα για ενα μεσο χρηστη αφηνει αριστες εντυπωσεις.

 

One plus 5t πολυ καλο οχι καλυτερο απο τα πρωτα 2 ειναι γρηγορο αλλα το pixel2 xl απλα σκοτωνει:p

Edited by s_wind
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Καλησπέρα,

ήθελα να ρωτήσω αν αντιμετωπίζει κανείς άλλος πρόβλημα με το ακουστικό. Όταν βρίσκεται σε κλήση ο ήχος είναι πολύ χαμηλός ακόμα και στο φουλ με αποτέλεσμα να μην ακούω τον συνομιλητή.

Επίσης, έχω παρατηρήσει ότι όταν συνδέσω ακουστικά αρχίζει το κινητό τα δικά του. Ξεκινάει η μουσική μόνη της, κλείνει η γραμμή αν μιλάω, πάει στο επόμενη ή προηγούμενο τραγούδι. Το παρατήρησα αυτό όταν κουνιέται το καλώδιο αλλά δεν μπορώ να καταλάβω ακριβώς τι παίζει. Έχει κανείς άλλος αυτά τα θέματα;

Ευχαριστώ

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

κλείστε το, έκανα λάθος. ευχαριστώ

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Όπως όλες η άλλες (Samsung πρόσφατα έκανε κάτι παρόμοιο) γενικός εταιρεία και τημιο δεν πάνε μαζί προσπαθούν να βγάλουν κέρδος και πελάτες οπός μπορούν μς όποιον τρόπο μπορούν.

Όλα είναι στα χέρια του καταναλωτή το να μην κολλάει σε κάτι συνγεκριμενο (fan boy Κοινός)

Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη υπαρχει ανθρωπος που πιστευει πως οι φωτογραφιες και τα βιντεο μιας διαφημισης ειναι απο την ιδια την συσκευη;

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Όλες αυτές οι πρακτικές, από οποιαδήποτε εταιρεία και εάν προέρχονται, είναι απαράδεκτες.

Αλλά η Huawei το έχει παρακάνει. Εκτός από το ότι έχει κάνει το ίδιο πράγμα και στο παρελθόν, είχε καθίσει και είχε γράψει εκατοντάδες ψεύτικες κριτικές σε διάφορα sites όπως το bestbuy για τα κινητά της.

 

Sent from my SM-N915FY using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη υπαρχει ανθρωπος που πιστευει πως οι φωτογραφιες και τα βιντεο μιας διαφημισης ειναι απο την ιδια την συσκευη;

 

O Bezbozny.

Google Pixel 5
Link to comment
Share on other sites

Όλες αυτές οι πρακτικές, από οποιαδήποτε εταιρεία και εάν προέρχονται, είναι απαράδεκτες.

Αλλά η Huawei το έχει παρακάνει. Εκτός από το ότι έχει κάνει το ίδιο πράγμα και στο παρελθόν, είχε καθίσει και είχε γράψει εκατοντάδες ψεύτικες κριτικές σε διάφορα sites όπως το bestbuy για τα κινητά της.

 

Sent from my SM-N915FY using Tapatalk

Πραγματικά δεν καταλαβαίνω γιατί σου προκαλεί έκπληξη όλες η μεγάλες εταιρείες κάνουν και αυτά που περιεγραψες και χειρότερα και η '' τημηα'' xiaomi ακόμη και no ame leagoo κλπ καλα για Samsung Sony htc huawei Apple δεν το συζητάω καν.

 

Έτσι οπός το παίρνεις κάνεις απλά δεν πρέπει να αγοράσουμε τύποτα από καμιά εταιρεία

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες γενικά περί συσκευών Huawei
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...