Jump to content

Wind My Tones!


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 379
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Ωχ τώρα η ΤΙΜ μου έκανε την καρδιά περιβόλι. Παιδιά κατέβασα άλλο ένα τραγούδι και με χρεώσε 3ευρώ! Για να πω την αλήθεια το περίμενα πρίν κατεβάσω να με χρεώσει γιατί έγιναν αλλαγές. Τώρα τα τραγούδια τα λέει με Ελληνικούς χαρακτήρες και όχι λατινικά όπως τα έλεγε! Οπότε προσοχή μην κατεβάσετε λέγοντας πως είναι δωρεάν! Τουλάχιστον χαίρομαι που δεν αφερεσε τα 6 τραγούδια που έχω βάλει :)
Link to comment
Share on other sites

Ωχ τώρα η ΤΙΜ μου έκανε την καρδιά περιβόλι. Παιδιά κατέβασα άλλο ένα τραγούδι και με χρεώσε 3ευρώ! Για να πω την αλήθεια το περίμενα πρίν κατεβάσω να με χρεώσει γιατί έγιναν αλλαγές. Τώρα τα τραγούδια τα λέει με Ελληνικούς χαρακτήρες και όχι λατινικά όπως τα έλεγε! Οπότε προσοχή μην κατεβάσετε λέγοντας πως είναι δωρεάν! Τουλάχιστον χαίρομαι που δεν αφερεσε τα 6 τραγούδια που έχω βάλει :)

3 ευρώ γιατί; Έπρεπε 1.785 και το πολύ πολύ το μηνιάτικο 0.595...

Link to comment
Share on other sites

3 ευρώ γιατί; Έπρεπε 1.785 και το πολύ πολύ το μηνιάτικο 0.595...

Δεν ξέρω γιατί! Όταν το κατέβασα και με χρέωσε από 11,11ευρώ πήγε στα 7,98ευρώ. Τώρα που κοίταξα έφτασε 7,54 και δεν γνωρίζω γιατί!

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω γιατί! Όταν το κατέβασα και με χρέωσε από 11,11ευρώ πήγε στα 7,98ευρώ. Τώρα που κοίταξα έφτασε 7,54 και δεν γνωρίζω γιατί!

Μήπως σου τελείωσε το non-stop και σε χρέωσε και για την είσοδο; Μήπως έκανες και κάτι άλλο; Δεν μπορεί...

Link to comment
Share on other sites

Μήπως σου τελείωσε το non-stop και σε χρέωσε και για την είσοδο; Μήπως έκανες και κάτι άλλο; Δεν μπορεί...

Αφού εχω απεριόριστη πλοήγηση. Αυτή η απεριόριστη πλοήγηση πόσα ΜΒ είναι; Υπάρχει περίπτωση να γίνει και από αυτό;

Link to comment
Share on other sites

Αφού εχω απεριόριστη πλοήγηση. Αυτή η απεριόριστη πλοήγηση πόσα ΜΒ είναι; Υπάρχει περίπτωση να γίνει και από αυτό;

Ρε Μήτσο ξέρεις τι είναι το Non-Stop;;;; Ξέρεις τις νέες χρεώσεις WAP;; :p

Ανανεώσιμη συνδρομή είναι! Κάθε 30 ημέρες πρέπει να το ανανεώνεις. Δεν είναι μόνιμα ενεργοποιημένο...

Όταν τελειώσει η μηνιαία συνδρομή και δεν την ανανεώσεις με το SMS στο 349 χρεώνεσαι κανονικά τα 0,42 ευρώ ανά είσοδο... (το κόστος πια για το WAP)

Link to comment
Share on other sites

Ρε Μήτσο ξέρεις τι είναι το Non-Stop;;;; Ξέρεις τις νέες χρεώσεις WAP;; :p

Ανανεώσιμη συνδρομή είναι! Κάθε 30 ημέρες πρέπει να το ανανεώνεις. Δεν είναι μόνιμα ενεργοποιημένο...

Όταν τελειώσει η μηνιαία συνδρομή και δεν την ανανεώσεις με το SMS στο 349 χρεώνεσαι κανονικά τα 0,42 ευρώ ανά είσοδο... (το κόστος πια για το WAP)

A, όχι. Αυτό λήγει στο τέλος του μήνα.

Link to comment
Share on other sites

τι πρεπει να κανω για να βαλω και εγω mytone?

τι θα χρεωθω?

αλλα θελω ολες τις πληροφοριες: π.χ. θα χρεωθω αν καλεσω το 1432??? κ.τ.λ.

ευχαριστω εκ των προτερων...:)

Link to comment
Share on other sites

τι πρεπει να κανω για να βαλω και εγω mytone?

τι θα χρεωθω?

αλλα θελω ολες τις πληροφοριες: π.χ. θα χρεωθω αν καλεσω το 1432??? κ.τ.λ.

ευχαριστω εκ των προτερων...:)

Χρέωση mytone: 1,785 ευρώ

Μηνιαία χρέωση: 0.595 ευρώ

Για να κατεβάσεις ή μπαίνεις στο TIM Plus, κατηγορία Ringtones (χρέωση 0,42/είσοδο ή αν έχεις TIM Plus Non-Stop 3,49/30 ημέρες) ή από το Internet στο site της TIM ή με κλήση στο 1432 (με χρέωση φυσικά)

Εύχομαι να σε κάλυψα

Link to comment
Share on other sites

Να σημειώσω ότι για πρόσβαση από το Internet πρέπει να στείλεις ένα SMS σε έναν αριθμό που λέει εκεί (δεν θυμάμαι τώρα ποιός είναι) για να πάρεις κωδικό...
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια...εσεις μπορειτε μεσα απο το site να κανετε login?

 

edit: ενταξει κανουν αναβαθμιση της υπηρεσιας εδω και 2 ωρες :)

 

τουλαχιστον βαλτε πεγκυ βρεεεεεεεεεε!!!

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Στη σαλλονίκη να μην έρχεσαι ποτέ;;;; Έλεος! Φτάνει! Δεν μπορώ άλλο! :p

ε ναι!

να βαλω 12 ωρες ρεμο και 12 πεγκυ!

πολλα ζηταω?

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

το προβλημα αποκτασταθηκε :happy:

 

Δυστηχώς ναι :(

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Opera/8.01 (J2ME/MIDP; Opera Mini/1.2.2960/1316; en; U; ssr))

 

Έβαλα και εγω. Μarley... Παρά πολύ καλό. Έχει πλάκα να κολλάνε οι άλλοι όταν σε παίρνουν τηλέφωνο. Σας ευχαριστώ για τη βοήθεια σας.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα! Μια ερώτηση:

 

Πως μπορώ να απενεργοποιήσω την υπηρεσία mytone από καρτοκινητό ΤΙΜ;

3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (MOT-V1050/83.38.49. MIB/2.2.1 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.1)

 

Καλησπέρα! Μια ερώτηση:

 

Πως μπορώ να απενεργοποιήσω την υπηρεσία mytone από καρτοκινητό ΤΙΜ;

 

mpes sto timplus stin katigoria mytone!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Μια ερώτηση:

 

Πως μπορώ να απενεργοποιήσω την υπηρεσία mytone από καρτοκινητό ΤΙΜ;

ή καλεις στο 1432 πατα την επιλογη 1 και μετα το 4

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Thanks!
3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...