Jump to content

Destinator PN


angel1979
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για τη δουλειά που θέλεις θα σου πρότεινα PNA κι όχι PDA. To πλεονέκτημα είναι ότι δε θα χρειαστείς να ξαναασχοληθείς με το μηχάνημα ότι και να γίνει. Επίσης σαν PNA σου προτείνω το shinco (το πιο γρήγορο device που έχω δοκιμάσει με Destinator) το οποίο στη λιανική έχει 399 ευρώ με ΦΠΑ και με Destinator. Για περισσότερα κομμάτια στείλε μου e-mail για να σου κάνω ανάλογη προσφορά.

 

Τέλος, σύντομα θα ανέβει η εφαρμογή POI (μέσα του άλλου μήνα) όπου θα μπορεί ο κάθε επαγγελματίας να προβάλει την επιχείρησή του δωρεάν μέσα στο Destinator, στο http://www.driveme.gr αλλά και στις μελλοντικές εφαρμογές και συνεργασίες με τους χάρτες της NGi.

O άλλος μήνας είναι ο Φεβρουάριος ? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Για τη δουλειά που θέλεις θα σου πρότεινα PNA κι όχι PDA. To πλεονέκτημα είναι ότι δε θα χρειαστείς να ξαναασχοληθείς με το μηχάνημα ότι και να γίνει. Επίσης σαν PNA σου προτείνω το shinco (το πιο γρήγορο device που έχω δοκιμάσει με Destinator) το οποίο στη λιανική έχει 399 ευρώ με ΦΠΑ και με Destinator. Για περισσότερα κομμάτια στείλε μου e-mail για να σου κάνω ανάλογη προσφορά.

 

Τέλος, σύντομα θα ανέβει η εφαρμογή POI (μέσα του άλλου μήνα) όπου θα μπορεί ο κάθε επαγγελματίας να προβάλει την επιχείρησή του δωρεάν μέσα στο Destinator, στο http://www.driveme.gr αλλά και στις μελλοντικές εφαρμογές και συνεργασίες με τους χάρτες της NGi.

 

To PNA ομως δεν τρεχει τιποτα αλλο απο navigation, σωστα? Αν θελω να τρεξω και καμια αλλη εφαρμογη, εστω απλη, πχ organizer, δεν χρειαζομαι ενα PDA?

Link to comment
Share on other sites

To PNA ομως δεν τρεχει τιποτα αλλο απο navigation, σωστα? Αν θελω να τρεξω και καμια αλλη εφαρμογη, εστω απλη, πχ organizer, δεν χρειαζομαι ενα PDA? Που μπορω να δω στοιχει αγια το shinco? Δεν βρηκα κατι στο site της ngi...

Πιό πάνω δεν έλεγες γιά άλλες εφαρμογές.

http://www.ngi.gr/page.php?pageid=59&languageid=2&categoryid=3

Link to comment
Share on other sites

Sorry, δεν ειπα για αλλες εφαρμογες γιατι ειχα το μυαλο μου σε PDA καρφωμενο και η απορια μου ειχε να κανει πιο πολυ με τον "αν δινεται αδεια να χρησιμοποιησεις το Destinator για ...ενοικιαση και αν ναι τοτε ...πρεπει να πουλησουμε 10 πολυκατοκιες" παρα με το πoιο ειναι το πιο value for money πακετο για την περιπτωση της φιλης. Sorry για την παρανοηση!

Ευχαριστω για το link, δεν το ειδα αρχικα, φτιαχνω καφε επειγοντως!

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια επειδη εχω εκνευριστει αφανταστα...

 

Ας μου στειλεις καποιος ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΜΕΝΑ ενα λινκ να κατεβασω το destinator PN καποιο που να ΔΟΥΛΕΥΕΙ, να εχει τουσ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΥΣ χαρτες και να δουλευουν και τα SPEED CAMERAS ........ και καμια οδηγια αν γινεται:)

 

παντου μονο το 6 βρισκω :mad: :mad: :mad:

οτι και αν εβαλα δε λειτουγει καλα και δε βγαζω και ακρη

 

Ας βοηθησει καποιος γιατι τοσες μερες δε μπορω να κανω τιποτα

Link to comment
Share on other sites

Sorry, δεν ειπα για αλλες εφαρμογες γιατι ειχα το μυαλο μου σε PDA καρφωμενο και η απορια μου ειχε να κανει πιο πολυ με τον "αν δινεται αδεια να χρησιμοποιησεις το Destinator για ...ενοικιαση και αν ναι τοτε ...πρεπει να πουλησουμε 10 πολυκατοκιες" παρα με το πoιο ειναι το πιο value for money πακετο για την περιπτωση της φιλης. Sorry για την παρανοηση!

Ευχαριστω για το link, δεν το ειδα αρχικα, φτιαχνω καφε επειγοντως!

 

Για ενοικίαση μόνο PNA. Ομολογώ πως με μπέρδεψες λιγάκι.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια επειδη εχω εκνευριστει αφανταστα...

 

Ας μου στειλεις καποιος ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΜΕΝΑ ενα λινκ να κατεβασω το destinator PN καποιο που να ΔΟΥΛΕΥΕΙ, να εχει τουσ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΥΣ χαρτες και να δουλευουν και τα SPEED CAMERAS ........ και καμια οδηγια αν γινεται:)

 

παντου μονο το 6 βρισκω :mad: :mad: :mad:

οτι και αν εβαλα δε λειτουγει καλα και δε βγαζω και ακρη

 

Ας βοηθησει καποιος γιατι τοσες μερες δε μπορω να κανω τιποτα

 

Αν θες να σου δουλεύουν όλα σωστά κατεβάζεις το 6 από το site της NGi και το απλά το βάζεις. Μ' αυτή την εγκατάσταση έχεις και κάμερες κι άλλα "καλούδια"

Link to comment
Share on other sites

Αν θες να σου δουλεύουν όλα σωστά κατεβάζεις το 6 από το site της NGi και το απλά το βάζεις. Μ' αυτή την εγκατάσταση έχεις και κάμερες κι άλλα "καλούδια"

 

Για το HTC p3300 το PN δεν ειναι που δουλευει καλυτερα??

Γιατι να βαλω το 6?

Το ΡΝ που μπορω να το βρω?

Link to comment
Share on other sites

Απλά αν βάλεις το 6, εκεί που θα κατεβάσεις τα αρχεία θα κατεβάσεις και το tmc.cab και θα κάνεις κάποιες ρυθμίσεις και θα είσαι ok.
Link to comment
Share on other sites

Τέλος, σύντομα θα ανέβει η εφαρμογή POI (μέσα του άλλου μήνα) όπου θα μπορεί ο κάθε επαγγελματίας να προβάλει την επιχείρησή του δωρεάν μέσα στο Destinator, στο http://www.driveme.gr αλλά και στις μελλοντικές εφαρμογές και συνεργασίες με τους χάρτες της NGi.

 

1.Mpravo wraia idea(h efarmogi gia taPOI)

2. Exoume kammia exelixi me kammia synergasia opos... px me thn PDAmill(iGO)???

[sIGPIC][/sIGPIC]Ericsson 197,337,388,768,688,788,T39,T68_SE P900,K500,P910,K750,W800,K800,W910,T650,C905,X1,X10mini+pro_Nokia 6150,3210,8210,7110,6510,3650,6100,6600,6680,9500_Motorola MicroTac 7500,StarTac130,V3x,K1_Panasonic G500,GD90,GD92_Siemens C25,SL45,SX1,S65_Sharp GX20,GX30_Samsung D600,B2100,Galaxy SIII, Sonim XP1, Qtek8010,2020i,S100,9100,8310_iPAQ 6515,hx4700_O2 XDA IIs_Dell Axim X51V_FSC N560_MIO A701_SONY Xperia S,J,T,,Z,Z2_Z5_iPhone 3GS,4,5.6,7
Link to comment
Share on other sites

Για το HTC p3300 το PN δεν ειναι που δουλευει καλυτερα??

Γιατι να βαλω το 6?

Το ΡΝ που μπορω να το βρω?

 

δηλ. ρωτάς τον άνθρωπο που είναι μέσα στην εταιρία που φτιάχνει τους Ελληνικούς χάρτες, που να το βρεις;

 

:X :X :X

---

NLS

ilogic.gr

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια επειδη εχω εκνευριστει αφανταστα...

 

Ας μου στειλεις καποιος ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΜΕΝΑ ενα λινκ να κατεβασω το destinator PN καποιο που να ΔΟΥΛΕΥΕΙ, να εχει τουσ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΥΣ χαρτες και να δουλευουν και τα SPEED CAMERAS ........ και καμια οδηγια αν γινεται:)

 

παντου μονο το 6 βρισκω :mad: :mad: :mad:

οτι και αν εβαλα δε λειτουγει καλα και δε βγαζω και ακρη

 

Ας βοηθησει καποιος γιατι τοσες μερες δε μπορω να κανω τιποτα

Ήρθα να βάλω τα πράγματα σε τάξη!:p

 

Κατ'αρχην μη γράφεις το ίδιο -αντίθετο με τους κανονισμούς- μήνυμα σε όλα τα topics.

Μου αρέσει που τα θέλεις όοολα αυτά και νευριάζεις που δεν τα βρίσκεις λες και εμείς σου φταίμε.

btw μήπως θέλεις η γκόμενα του destinator να σου παίρνει και π**α όταν οδηγείς;:D

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια επειδη εχω εκνευριστει αφανταστα...

 

Ας μου στειλεις καποιος ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΜΕΝΑ ενα λινκ να κατεβασω το destinator PN καποιο που να ΔΟΥΛΕΥΕΙ, να εχει τουσ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΥΣ χαρτες και να δουλευουν και τα SPEED CAMERAS ........ και καμια οδηγια αν γινεται:)

 

παντου μονο το 6 βρισκω :mad: :mad: :mad:

οτι και αν εβαλα δε λειτουγει καλα και δε βγαζω και ακρη

 

Ας βοηθησει καποιος γιατι τοσες μερες δε μπορω να κανω τιποτα

 

Poio Sygekrimeno link apo afto den yparxei rixe mia matia.. :cool: http://www.ngi.gr/page.php?pageid=52&languageid=2

Link to comment
Share on other sites

Ήρθα να βάλω τα πράγματα σε τάξη!:p

 

Κατ'αρχην μη γράφεις το ίδιο -αντίθετο με τους κανονισμούς- μήνυμα σε όλα τα topics.

Μου αρέσει που τα θέλεις όοολα αυτά και νευριάζεις που δεν τα βρίσκεις λες και εμείς σου φταίμε.

btw μήπως θέλεις η γκόμενα του destinator να σου παίρνει και π**α όταν οδηγείς;:D

 

Ts ts ts ..

 

Ntroph re Giannh sygratisoy :blink: :D

Link to comment
Share on other sites

Ήρθα να βάλω τα πράγματα σε τάξη!:p

 

Κατ'αρχην μη γράφεις το ίδιο -αντίθετο με τους κανονισμούς- μήνυμα σε όλα τα topics.

Μου αρέσει που τα θέλεις όοολα αυτά και νευριάζεις που δεν τα βρίσκεις λες και εμείς σου φταίμε.

btw μήπως θέλεις η γκόμενα του destinator να σου παίρνει και π**α όταν οδηγείς;:D

 

Johner δε νευριαζω :) . Απλα επειδη ειμαι σιγουρος οτι ολοι εχετε αυτα που ζηταω , ζηταω να μου στειλει και κανενας κανα πμ μπας και βοηθησει τον καινουριο. Πρωτη φορα πηρα pda (πριν 5 μερες για την ακριβεια )

 

δε πρεπει να βαριουνται οι παλιοι , διοτι και αυτοι ηταν καποτε στη θεση μου :(

Link to comment
Share on other sites

Johner δε νευριαζω :) . Απλα επειδη ειμαι σιγουρος οτι ολοι εχετε αυτα που ζηταω , ζηταω να μου στειλει και κανενας κανα πμ μπας και βοηθησει τον καινουριο. Πρωτη φορα πηρα pda (πριν 5 μερες για την ακριβεια )

 

δε πρεπει να βαριουνται οι παλιοι , διοτι και αυτοι ηταν καποτε στη θεση μου :(

 

Eisai adikos filaraki ..

 

Ean les oti variete o johner san palios h oti den voithaei ..

 

Tote ti na pw ta posts tou edw einai rixe mia matia ase pouy kai ta pm gia afto yparxoun den nomizw na esteiles pm kai na mhn vohthis3... :blink: :blink: :blink:

Link to comment
Share on other sites

Johner δε νευριαζω :) . Απλα επειδη ειμαι σιγουρος οτι ολοι εχετε αυτα που ζηταω , ζηταω να μου στειλει και κανενας κανα πμ μπας και βοηθησει τον καινουριο. Πρωτη φορα πηρα pda (πριν 5 μερες για την ακριβεια )

 

δε πρεπει να βαριουνται οι παλιοι , διοτι και αυτοι ηταν καποτε στη θεση μου :(

Σου δίνουμε την εντύπωση οτι βαριόμαστε όταν ποστάρουμε εδώ;

Δε μας κάνει κόπο να στείλουμε ένα link, άλλο είναι το πρόβλημα.

Anyway, εγώ δεν ασχολούμαι άλλο, εξουσιοδοτώ τον κ. minotavrs να απαντάει για μένα.:D

Link to comment
Share on other sites

τιιι γινετε και αυτο?:lol:

 

Μόνο στο MLS talk & drive.

 

den nomizw na esteiles pm kai na mhn vohthis3... :blink: :blink: :blink:

Kαι να στείλει πάλι δεν θα απαντήσω, όχι από βαρεμάρα, αλλά από άποψη.:cool:

 

edit: Όλοι με iphone avatars είμαστε! :D

Link to comment
Share on other sites

Σου δίνουμε την εντύπωση οτι βαριόμαστε όταν ποστάρουμε εδώ;

Δε μας κάνει κόπο να στείλουμε ένα link, άλλο είναι το πρόβλημα.

Anyway, εγώ δεν ασχολούμαι άλλο, εξουσιοδοτώ τον κ. minotavrs να απαντάει για μένα.:D

 

Lamogio :D

 

Xrwstas kerasma gia ta dikigorika exoda.. :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Μόνο στο MLS talk & drive.

 

 

Kαι να στείλει πάλι δεν θα απαντήσω, όχι από βαρεμάρα, αλλά από άποψη.:cool:

 

edit: Όλοι με iphone avatars είμαστε! :D

 

βαικα χωρις παρεξηγηση εστειλα στον johner pm προχθες αλλα απαντηση δε πηρα. Υπεθεσα οτι δε θα το ειδε ή θα ειχε πολλα και τελος παντων δε μπορεσε . Αλλα αμα λεει δεν απανταει απο αποψη αλλαζει το πραγμα

 

Το βαριεμαι που ειπα , το ειπα γενικα και στα πλαισια του χαβαλε μπας και μου στειλει κανενας:(

 

και οσο για τα λινκ ενταξει καταλαβα, δε μπορειτε να βαζετε...:X

πιστευω johner να καταλαβες τις διαθεσεις μου και να μη παρεξηγηθηκες

και οτι αν θελω κατι ειμαι σιγουρος πως θα βοηθησετε.Αυτα και sorry gia τα off topic:worry:

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια επειδη εχω εκνευριστει αφανταστα...

Ας μου στειλεις καποιος ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΜΕΝΑ ενα λινκ να κατεβασω το destinator PN καποιο που να ΔΟΥΛΕΥΕΙ, να εχει τουσ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΥΣ χαρτες και να δουλευουν και τα SPEED CAMERAS ........ και καμια οδηγια αν γινεται:)

παντου μονο το 6 βρισκω :mad: :mad: :mad:

οτι και αν εβαλα δε λειτουγει καλα και δε βγαζω και ακρη

Ας βοηθησει καποιος γιατι τοσες μερες δε μπορω να κανω τιποτα

Η μόνη λύση απ' οτι βλέπω είναι να αφιερώσεις λίγο χρόνο και να το ρίξεις στο διάβασμα. Καλό θα σου κάνει. :p

 

Υ.Γ. Αν βαρεθήκατε να έχετε όλοι το ίδιο avatar βάλτε το δικό μου που είναι και extreme. :lol:

Link to comment
Share on other sites

ειναι πιο καλο απο το tomtom

για τα δωδεκανησα;;

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...