Jump to content

Destinator PN


angel1979
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

δεν θα σου πω τα άλλα τα χιλιοειπωμένα (περί λογισμικού κλπ.), μόνο θα σου πω ότι αν ελπίζεις να παίξεις τους τελευταίους χάρτες με το PN, έχασες

---

NLS

ilogic.gr

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδιά όποιος ξέρει κάτι ας βοηθήσει. Υπάρχει περίπτωση το PN που ήδη έχω σε palmtop να "τρέξει" σε οθόνη kenwood ddx 6029 και με ποιο τρόπο; Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Ενας φιλος εχει το airis t920,το οποιο εχει το navimate 420.

 

Μπορει να περασει το destinator?

................................

Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Η NGi υποστηρίζει το destinator στο airis.Πάρε ένα τηλ να σε κατατοπίσουν :cool:

http://www.ngi.gr/page.php?pageid=600&languageid=2

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Παιδιά έχω το mio c220 και εγκατέστησα το destinator 6.1 και αντιμετωπίζω πρόβλημα: όταν επιλέγω "διευθυνση" και πληκτρολογώντας το δεύτερο γράμμα εμφανίζει "το όνομα της΄πόλης δεν βρέθηκε"! Τι μπορεί να φταίει????
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω το mio c220 και εγκατέστησα το destinator 6.1 και αντιμετωπίζω πρόβλημα: όταν επιλέγω "διευθυνση" και πληκτρολογώντας το δεύτερο γράμμα εμφανίζει "το όνομα της΄πόλης δεν βρέθηκε"! Τι μπορεί να φταίει????

 

Φταίει το αρχείο με το ελληνικό πληκτρολόγιο.

 

Πρέπει να το αντικαταστήσεις. Προσπάθησε να το βρεις στο site της NGR.

Βασίλης
Link to comment
Share on other sites

Ο.Κ. το έφτιαξα! Το πρώτο γράμμα θέλει κεφαλαίο και τα άλλα μικρά για να βρεις την πόλυ που ψάχνεις!!!:up:
Link to comment
Share on other sites

Ο.Κ. το έφτιαξα! Το πρώτο γράμμα θέλει κεφαλαίο και τα άλλα μικρά για να βρεις την πόλυ που ψάχνεις!!!:up:

 

 

Ακριβώςτο ίδιο αντιμετώπισα κι εγώ (σε ενός γνωστού για την ακρίβεια το c220). Είναι μάλλο κουραστική αυτή η λύση. Υπάρχει κάποια άλλη λύση;

Link to comment
Share on other sites

H μόνη λύση ειναι στο keyboard.ini να ορίσεις default στο πληκτρολόγιο τα μικρά γράμματα.
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους,

Μηπως γνωριζει καποιος τι πρεπει να κανω για να παιξει το destinator σε mio c320?(εχει τον mio map v3.3)

Και ποια εκδοση του destinotor χρειαζομαι?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
μετα απο καιρο ανοιξα το pda μου και αφου μου ειχε τελειωσει η μπαταρια αναγκαστηκα να ξαναπερασω το destinator pn που ειχα ελα μου ομωσ που εχω χασει τα κλειδια ενεργοποιησης! και πρεπει να εχω πεταξει και το κουτι του και το μαγαζι που το πηρα εχει κλεισει για ανακαινιση! τι κανω τωρα?????????????????????????????????????:ninja:
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
βρε παιδια γιατι μου κολλαει το destinator pn στο s200 μου?αυτο γινεται οταν σβηνει η οθονη(προστασια) και οταν παταω το κουμπι επαναφορας το destinator παγωνει...
Link to comment
Share on other sites

βρε παιδια γιατι μου κολλαει το destinator pn στο s200 μου?αυτο γινεται οταν σβηνει η οθονη(προστασια) και οταν παταω το κουμπι επαναφορας το destinator παγωνει...

 

Το pn, το έχει αυτό το πρόβλημα (bug, το οποίο έχει λυθεί στο 6 και το 7). Απλά, πριν το τρέξεις, απενεργοποίησε τις ρυθμίσεις για εξοικονόμηση ενέργειας, όπως το σβήσιμο της οθόνης μετά από "ν" λεπτά. :)

Βασίλης
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...