Jump to content

Huawei P40


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σαν κινητό είναι πολύ καλό. Αν δεν υπήρχε το θέμα με τα gms πιστεύω θα κόστιζε πολύ περισσότερο. Στιβαρό, ωραίο, οι φωτογραφίες και το video πολύ δυνατά. Φορτίζει γρήγορα, η μπαταρία με Zoom Meetings 4-5 ώρες την ημέρα και φουλ τηλέφωνα λόγω δουλειάς, από το 100% στις 7 το πρωί πέφτει στο 20% στις 10 το βράδυ. Κι αν δεν έχεις τα gms που τωνε πόρους - μπαταρία, φαντάζομαι οι αντοχές θα είναι περισσότερες Αν μπορώ να πω κάτι αρνητικό, είναι το μονοφωνικό ηχείο.

..τα σκεπάσματα είναι κρύα

κοιταζόμαστε βουβά

ό,τι απέμεινε απ' την ευτυχία

ξεψυχάει στα σκοτεινά..

Link to comment
Share on other sites

Σαν κινητό είναι πολύ καλό. Αν δεν υπήρχε το θέμα με τα gms πιστεύω θα κόστιζε πολύ περισσότερο. Στιβαρό, ωραίο, οι φωτογραφίες και το video πολύ δυνατά. Φορτίζει γρήγορα, η μπαταρία με Zoom Meetings 4-5 ώρες την ημέρα και φουλ τηλέφωνα λόγω δουλειάς, από το 100% στις 7 το πρωί πέφτει στο 20% στις 10 το βράδυ. Κι αν δεν έχεις τα gms που τωνε πόρους - μπαταρία, φαντάζομαι οι αντοχές θα είναι περισσότερες Αν μπορώ να πω κάτι αρνητικό, είναι το μονοφωνικό ηχείο.

 

Τέλεια! Λογικά τιε επόμενες ημέρες θα προχωρήσω σε παραγγελία! Σε ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο και τις απαντήσεις σου! Καλή συνέχεια!

Link to comment
Share on other sites

Το παρήγγειλα ! Μπορείτε να μου προτείνετε κάποιο τζαμακι προστασίας ? Θήκη λογικά θα παραγγείλω αυτή https://www.skroutz.gr/s/23453853/Huawei-Original-Pu-Cover-Ink-Green-Huawei-P40-Pro.html#reviews
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα.

Το σκέφτομαι αυτό το κινητό να το αγοράσω. Στα 400 που έχει πέσει τώρα θεωρώ ότι είναι πολύ value for money. Η Pro έκδοση δεν με ενδιαφέρει και είναι και πανάκριβη.

Πιστεύετε ότι είναι πλήρως λειτουργικό και χωρίς τα Google services? Δεν με ενδιαφέρει να τα περάσω πλαγίως.

>Implying I have a signature
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
πειτε μου εντυπωσεις για την καμερα οσοι το εχετε.πουλησα το p20 pro και το σκεφτομαι για το p40
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

390€

Καινούριο

 

Αξίζει;

Περνάνε εύκολα τα GMS????

Για πείτε

 

Στάλθηκε από το POCO F2 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

390€

Καινούριο

 

Αξίζει;

Περνάνε εύκολα τα GMS????

Για πείτε

 

Στάλθηκε από το POCO F2 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

φυσικά αξίζει.. που το βρήκες τόσο;

aka bill_thes
Link to comment
Share on other sites

Best price

Με PayPal

 

Στάλθηκε από το POCO F2 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 33 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Περνάνε τα GMS εύκολα?

 

Στάλθηκε από το POCO F2 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αφού τις εφαρμογές και τα παιχνιδια που θέλουμε τις περνάμε και από την εφαρμογή app gallery της huawei, ποιος ο λόγος να μην το αγοράσει κάποιος το τηλέφωνο; Απαντήστε μου να ξέρω κι εγώ.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αφού τις εφαρμογές και τα παιχνιδια που θέλουμε τις περνάμε και από την εφαρμογή app gallery της huawei, ποιος ο λόγος να μην το αγοράσει κάποιος το τηλέφωνο; Απαντήστε μου να ξέρω κι εγώ.
Δεν δουλεύουν εφαρμογες που τρέχουν σε GMS

 

Στάλθηκε από το POCO F2 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

καλησπερα παιδια αξιζει να παω απο poco f2 pro στο p40?

Gms δουλευουν πλεον?

Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα.Μετά απο πολλά χρόνια μετάβαση απο το σκυλί του πολέμου Moto G στο P40.Στα 377 ευρώ ψάχνει για αντίπαλο.Σε λίγες μέρες που θα το παραλάβω θα γράψω ένα mini review. Θετικότατο οτι έρχεται με προεγκατεστημένο τζάμι προστασίας. Δε θυμάμαι πόσα reviews διάβασα και πόσα συγκριτικά video είδα στο youtube. Μην το σκέφτεστε αν σας αρέσουν οι φωτογραφίες.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα.Μετά απο πολλά χρόνια μετάβαση απο το σκυλί του πολέμου Moto G στο P40.Στα 377 ευρώ ψάχνει για αντίπαλο.Σε λίγες μέρες που θα το παραλάβω θα γράψω ένα mini review. Θετικότατο οτι έρχεται με προεγκατεστημένο τζάμι προστασίας. Δε θυμάμαι πόσα reviews διάβασα και πόσα συγκριτικά video είδα στο youtube. Μην το σκέφτεστε αν σας αρέσουν οι φωτογραφίες.

 

τζάμι καμία εταιρεια δεν βάζει.. μόνο ζελατίνα

aka bill_thes
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα.Μετά απο πολλά χρόνια μετάβαση απο το σκυλί του πολέμου Moto G στο P40.Στα 377 ευρώ ψάχνει για αντίπαλο.Σε λίγες μέρες που θα το παραλάβω θα γράψω ένα mini review. Θετικότατο οτι έρχεται με προεγκατεστημένο τζάμι προστασίας. Δε θυμάμαι πόσα reviews διάβασα και πόσα συγκριτικά video είδα στο youtube. Μην το σκέφτεστε αν σας αρέσουν οι φωτογραφίες.
377€ από πού;

 

Στάλθηκε από το POCO F2 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

377€ από πού;

 

Στάλθηκε από το POCO F2 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

kiniti.net αλλά έχει και άλλα 3 καταστήματα στην ίδια τιμή στο bestprice

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

τζάμι καμία εταιρεια δεν βάζει.. μόνο ζελατίνα

 

καλά που το επισήμανες. Έτσι και αλλιώς το δίνουν δώρο απο το κατάστημα με το κινητό.

Link to comment
Share on other sites

kiniti.net αλλά έχει και άλλα 3 καταστήματα στην ίδια τιμή στο bestprice

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

καλά που το επισήμανες. Έτσι και αλλιώς το δίνουν δώρο απο το κατάστημα με το κινητό.

 

σε gold ε; αξιοπιστο το καταστημα ολα ενταξει;

aka bill_thes
Link to comment
Share on other sites

σε gold ε; αξιοπιστο το καταστημα ολα ενταξει;

Μου άρεσε η άμεση επικοινωνία στο τηλέφωνο και τα θετικά reviews. Το πρόβλημα αυτές τις μέρες είναι στις παραδόσεις τις ACS. Όπως και να'χει θα ενημερώσω όταν παραλάβω και γράψω ολοκληρωμένη άποψη.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Γνωριζει καποιος εαν εχει θυρα υπερυθρων για χρηση χειριστηριων πχ tv, air-condition κτλ
Link to comment
Share on other sites

Γνωριζει καποιος εαν εχει θυρα υπερυθρων για χρηση χειριστηριων πχ tv, air-condition κτλ

 

Δεν έχει, μόνο το pro.

..τα σκεπάσματα είναι κρύα

κοιταζόμαστε βουβά

ό,τι απέμεινε απ' την ευτυχία

ξεψυχάει στα σκοτεινά..

Link to comment
Share on other sites

με gms τι γίνεται? youtube και playstore τρεχουν?

γιατί από φωτογραφίες και το πιξελ σε αυτά τα χρήματα βγάζει καλές

Link to comment
Share on other sites

Out of the box Δεν τρέχουν ούτε gms ούτε playstore παίζει. Υπάρχουν όμως διαδικασίες που μπορείς να τα περάσεις και τα 2 και μετά όλα τρέχουν απροβλημάτιστα. Το μόνο που δεν παίζει είναι το wallet στο app της eurobank για ανέπαφες συναλλαγές από το κινητό. Ότι άλλο και να δοκίμασα παίζει σωστά.

..τα σκεπάσματα είναι κρύα

κοιταζόμαστε βουβά

ό,τι απέμεινε απ' την ευτυχία

ξεψυχάει στα σκοτεινά..

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά σ όλους!

Μια ερώτηση κι από μένα προς τους κατόχους.

 

Υπάρχει συμβατότητα με chromecast? Υπάρχει η εφαρμογή Home της Google στο appstore της Huawei?

Link to comment
Share on other sites

Το πήρα κ εγώ 300 ευρώ 2ο χέρι.. Όμορφο κ μέγεθος τόσο όσο.. Ούτε τούβλο ούτε μίνι.. Οκ πολλές εφαρμογές που χρησιμοποιεί κάποιος τις βρίσκει στο δικό του store. Το μόνο που μου λείπει είναι το Google photos που έχω μέσα χιλιάδες φωτογραφίες.. Κατεβαίνει σαν apk αλλά δεν...
Link to comment
Share on other sites

Το πήρα κ εγώ 300 ευρώ 2ο χέρι.. Όμορφο κ μέγεθος τόσο όσο.. Ούτε τούβλο ούτε μίνι.. Οκ πολλές εφαρμογές που χρησιμοποιεί κάποιος τις βρίσκει στο δικό του store. Το μόνο που μου λείπει είναι το Google photos που έχω μέσα χιλιάδες φωτογραφίες.. Κατεβαίνει σαν apk αλλά δεν...

 

Μόνο εάν περάσεις τα gms με τον γνωστό τρόπο θα μπορέσεις να το δουλέψεις. Λειτουργεί κανονικά και απροβλημάτιστα.

..τα σκεπάσματα είναι κρύα

κοιταζόμαστε βουβά

ό,τι απέμεινε απ' την ευτυχία

ξεψυχάει στα σκοτεινά..

Link to comment
Share on other sites

Επειδή πέρασα το emui 11 έχουν βγάλει τρόπο να περάσουν κ εδώ?? Επίσης μπορώ να κάνω πληρωμές με nfc? Εννοώ να συνδέσω την κάρτα της άλφα?
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei P40

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...