Jump to content

Huawei P40


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

σημερα το πηρα και εγω δευτερο χερι 2-3 ημερων

ας ελπισω να την παλεψω

 

Μπες ictfix. Net μόλις πέρασα τα πάντα από Google σε 10 λεπτά. Gmail. Google photos. Play store

Link to comment
Share on other sites

Όχι και κανονικά!!!

 

----- προσθήκη μηνύματος 17 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Το Google keep δεν εμφανίζει τις σημειώσεις

Το viber ενώ βρίσκει το backup δε το επαναφέρει

Κλείνει η εφαρμογή

Link to comment
Share on other sites

Όχι και κανονικά!!!

 

----- προσθήκη μηνύματος 17 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Το Google keep δεν εμφανίζει τις σημειώσεις

Το viber ενώ βρίσκει το backup δε το επαναφέρει

Κλείνει η εφαρμογή

 

Οκ αυτά που δοκίμασα εγώ τουλάχιστον δουλεύουν..

Link to comment
Share on other sites

Καλή Χρονιά.Σήμερα πήρα επιτέλους τη συσκευή.Πολύ ποιοτική κατασκευή και όπως την ήθελα όχι τεράστια οθόνη. Κάποια στιγμή θα ανεβάσω και φωτογραφίες. Ήθελα να ρωτήσω αν έχει πάρει κάποιος το update emui 11.
Link to comment
Share on other sites

Καλή Χρονιά.Σήμερα πήρα επιτέλους τη συσκευή.Πολύ ποιοτική κατασκευή και όπως την ήθελα όχι τεράστια οθόνη. Κάποια στιγμή θα ανεβάσω και φωτογραφίες. Ήθελα να ρωτήσω αν έχει πάρει κάποιος το update emui 11.

 

Ναι εγώ το έχω κανονικά από τις 28 /12 που το έχω το κινητό.. Την ίδια μέρα ήρθε η αναβάθμιση 2.4 γιγα..

 

----- προσθήκη μηνύματος 115 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Σου έκανε επαναφορά στο viber?

 

Να σου πω την αλήθεια επειδή το Δεκέμβριο άλλαξα 5 συσκευές μαζί με αυτό δεν είχα αποθηκεύσει τίποτα στο viber.. Δεν είχα αντίγραφο δλδ.. Οπότε δεν έχω εικόνα αν κάνει backup

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τι δεν κάνει το p40 που κάνουν αλλά κινητά που έχουν Google services? Ξερει κάποιος να μου πει;
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τι δεν κάνει το p40 που κάνουν αλλά κινητά που έχουν Google services? Ξερει κάποιος να μου πει;

 

Τα πάντα κάνει κανονικά.

Link to comment
Share on other sites

Mα τι κάνει τα πάντα κανονικά!Τα κλασικά παιχνίδια angry birds και candy crush δεν τα κατέβαζει καθόλου.Σε έχει στην αναμονή εδώ και 2 τουλάχιστον μήνες και όταν είναι έτοιμα προς κατεβασμα σου λέει ότι θα δε ειδοποιήσει.
Link to comment
Share on other sites

Mα τι κάνει τα πάντα κανονικά!Τα κλασικά παιχνίδια angry birds και candy crush δεν τα κατέβαζει καθόλου.Σε έχει στην αναμονή εδώ και 2 τουλάχιστον μήνες και όταν είναι έτοιμα προς κατεβασμα σου λέει ότι θα δε ειδοποιήσει.

 

Κατέβασε το από το aptoide...

Link to comment
Share on other sites

Mου αρέσουν οι λεπτομέρειες που τράβηξες από τη Σελήνη και τ' αστέρια.Ποιο χωριό είναι;

 

Άγιος Αθανάσιος

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε αναβάθμιση 11.0.0.168

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

IMG_20210130_211804

IMG_20210130_211848

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Παιδιά στην εφαρμογή app gallery aν πας να κατεβάσεις κάποιο παιχνίδι δεν το υποστηρίζει. Όλο λέει '' το προσπαθούμε εδώ και καιρό"... και δεν κατεβάζει τίποτα.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Παιδιά στην εφαρμογή app gallery aν πας να κατεβάσεις κάποιο παιχνίδι δεν το υποστηρίζει. Όλο λέει '' το προσπαθούμε εδώ και καιρό"... και δεν κατεβάζει τίποτα.

 

Κατέβασε από το app gallery το gspace και από εκεί μπορείς να κατεβάσεις οποία εφαρμογή θέλεις από το play store. Δουλεύει άψογα!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[ATTACH]67645[/ATTACH]

 

Εντωμεταξυ εβαλα το antutu score και το συγκρινα με το redmi note 10 pro σε review γνωστού ελληνα youtuber και μου εσβησαν το σχολιο. :lol:

Edited by Iceglow
Link to comment
Share on other sites

[ATTACH]67645[/ATTACH]

 

Εντωμεταξυ εβαλα το antutu score και το συγκρινα με το redmi note 10 pro σε review γνωστού ελληνα youtuber και μου εσβησαν το σχολιο. :lol:

 

Παίζουν λεφτά δεν κάνει να λες κακίες για Xiaomi

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Υπάρχει κάποιος που έχει βρει τρόπο να ενεργοποιησουμε το 5g στην cosmote? Δεν ανήκει στις πιστοποιημένες 5g συσκευές στην cosmote το p40, ενώ το p40 pro ανήκει εδώ και καιρό.

..τα σκεπάσματα είναι κρύα

κοιταζόμαστε βουβά

ό,τι απέμεινε απ' την ευτυχία

ξεψυχάει στα σκοτεινά..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά και χρόνια πολλά!

 

Μπορεί κάποιος που έχει το P40 pro να επιβεβαιώσει εάν διαθέτει θύρα jack 3,5 και ραδιόφωνο FM ( όχι ιντερνετικό ). Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei P40

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...