Jump to content

Samsung Galaxy S20+


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα παιδιά.. Βγήκε η Beta 2 για Πολωνία από ότι βλέπω στο XDA. Εγώ έχω την έκδοση ZTJA, αν βάλω της Πολωνίας που είναι XEO και τελειώνει σε ZTJF δεν θα υπάρχει πρόβλημα λογικά έτσι δεν είναι; ευρωπαϊκή rom είναι και αυτή

 

HyTjGXr.jpg

 

Όχι γιατί αυτή πάει από BTIJ κατευθείαν στην jf επειδή εκεί δώσανε κατευθείαν την beta2.

Μπορείς να γυρίσεις σε BTIJ και να βάλεις αυτή που λες χωρίς format. Το περιγράφει ένας πιο πίσω στο xda με reboot σε κάποια φάση.

https://forum.xda-developers.com/galaxy-s20/how-to/oneui-3-0-beta-s20-ultra-beta-thread-t4176833/post83766721

Edited by NIKOSXRI
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ναι. Δεν λειτουγει ουτε αν το κατεβασεις σαν apk απο σχετικα site.
Link to comment
Share on other sites

Έβαλα την beta2

 

 

 

Πόλυ πιο σβέλτο το τηλέφωνο!

Κ εγώ. Αλλά γενικά θέλει δουλίτσα ακόμα.

 

Sent from my SM-G985F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κ εγώ. Αλλά γενικά θέλει δουλίτσα ακόμα.

 

Sent from my SM-G985F using Tapatalk

 

Όλα θα γίνουν σιγά σιγά.. Καλά είναι!

Link to comment
Share on other sites

Εχει δουλεψει σε κανεναν το keys cafe για good-nice lock?

 

Edit: Σημερα εντοπισα και 2 γρατζουνιες... Δυσκολα διακρινονται αλλα οσο και να το προσεχει καποιος χωρις προστασια οθονης θα αποκτησει...

Edited by GMF80
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, πρόκειται να αγοράσω (μεταχειρισμένο 590) την συσκευή και θέλω να σας κάνω κάποιες ερωτήσεις!

Αρχικά έχει κάποιο κουσούρι; 2ο βλέποντας από σχετικά βιντεάκια για να δω αν έχει γράψει ο knox στο download mode δεν φαίνεται όπως τα παλιά κινητά πάρα μόνο αν γίνει σύνδεση με υπολογιστή ισχυει;

Γενικά τι να προσέξω μάγκες δώστε τα δώρα σας!

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Sony Ericsson W760i -> Sony Ericsson Xperia X8 (GingerDX 2.3.7 - OC) -> Samsung S3 Mini (R-Mod v2) -> Samsung Galaxy S6 (Stock) -> Samsung Galaxy S20
Link to comment
Share on other sites

Πήρα πριν 3 μήνες το δικό μου στα 450 μεταχειρισμένο 25 ημερών και βλέπω τώρα κάτι τιμές και λέω ήταν σαν να μου το έστειλε δώρο ο Θεός....
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα στην παρεα θα ηθελα να ρωτησω αυτοι που εχουν βαλει το one ui 3.0 beta..μπορουν να χρησιμοποιησουν τα 120 hz με την wqhd+ η μονο τα fhd+...ειναι αμαρτια να εχουμε την δυνατοτητα και να μην μπορουμε...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, πρόκειται να αγοράσω (μεταχειρισμένο 590) την συσκευή και θέλω να σας κάνω κάποιες ερωτήσεις!

Αρχικά έχει κάποιο κουσούρι; 2ο βλέποντας από σχετικά βιντεάκια για να δω αν έχει γράψει ο knox στο download mode δεν φαίνεται όπως τα παλιά κινητά πάρα μόνο αν γίνει σύνδεση με υπολογιστή ισχυει;

Γενικά τι να προσέξω μάγκες δώστε τα δώρα σας!

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Φίλε μου σε λίγες μέρες θα παίξουν προσφορές με black Friday και τουλάχιστον παίζει να τι βρεις καινούριο σε αυτή την τιμή από αγγελία ή με τιμολόγιο πιο φθηνά αν μπορείς να κόψεις. Για μένα δες το γιατί έπαιζε κάπου στα 500-520 σε αγγελίες πριν μέρες

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Παιδες χθες αποκτησα και εγω μετα το s9+ και το s20+ . Γαλλικο ...δεν το γυρισα σε eur.

Μεχρι τωρα το κινητο ειναι τελειο. Τρομερα γρηγορο . Εκανε update ναι μπορω να πω οτι ανεβασε θερμοκρασια αλλα ειναι κατι που δεν παιζει προσωπικα ρολο.

Καμερα μπορω να πω οτι σε σχεση με το s9+ ειναι πολυ πολυ καλυτερη. Ειμαι στα 120 hz και θα τεσταρω μπαταρια να δω ποσο κραταει . Αν και για 1η μερα με συνεχες πειραγμα φαινεται βραχος σε σχεση με την νεα μπαταρια του s9+ που ειχα

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Έχετε κάποιο καλώδιο να προτείνετε για σύνδεση με USB θύρα σε PC?

 

Ugreen type C ψάξε στο ebay. Απλά κορυφή. Ότι καλύτερο υπάρχει

Link to comment
Share on other sites

Ugreen type C ψάξε στο ebay. Απλά κορυφή. Ότι καλύτερο υπάρχει

Φαινεται πολυ καλο. Το χτυπησα και εγω. Εχω ενα 2ο φορτιστη Samsung (απο S8) στην δουλεια οποτε θα χρησιμευσει.

Link to comment
Share on other sites

Έχω και διπλούς Φορτιστές τοίχου με γρήγορη φόρτιση και στις δύο θύρες από την ugreen και καμιά 10αρια καλώδια σε αμάξι Φορτιστές σπιτιού και powerbank... Γενικά είναι κορυφή η εταιρεία. Επίσης έχει με 8-9€ Φορτιστές αυτοκινήτου με διπλή fast charge θύρα...
Link to comment
Share on other sites

Εχω εναν baseus φορτιστη αυτοκινητου. Εχει θυρα και c και b. Σπανια τον χρησιμοποιω βεβαια... Γενικως φορτιστες και καλωδια πρεπει να ειναι καλης ποιοτητας παντα...
Link to comment
Share on other sites

Εχω εναν baseus φορτιστη αυτοκινητου. Εχει θυρα και c και b. Σπανια τον χρησιμοποιω βεβαια... Γενικως φορτιστες και καλωδια πρεπει να ειναι καλης ποιοτητας παντα...
Και εγώ χθες ένα baseus παρήγγειλα με 2 θύρες μια usb και μια type c

Είσαι ευχαριστημένος;

 

Send from my S20+ using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1-2 φορες τον χρησιμοποιησα στις διακοπες. Καλος φανηκε. Γρηγορος και το κινητο δεν ζεσταθηκε παραπανω απο το κανονικο. Για τακτικη χρηση πιθανον να επαιρνα κατι καλυτερο
Link to comment
Share on other sites

Εγώ φορτίζω 80% στο αμάξι... Σπίτι δε κάθομαι τόσες πολλές ώρες ώστε να αδειάζει η μπαταρία οπότε όσο είμαι στο αμάξι πήγαινε έλα στη δουλειά και βόλτες φορτίζω πάντα. Οπότε έχω πάντα κοντά στο 100% μπαταρία. Πάντα με Φορτιστές και καλώδια της ugreen δεν είχα ποτέ μα ποτέ θέμα!
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Αν φορτιζεις συχνα στο αμαξι ναι ειναι σωστη επιλογη. Αν σπανια παιρνεις εναν οικονομικο να κανεις τη δουλεια σου.
Link to comment
Share on other sites

Αφου δυστυχως και το S20 + γρατζουναει για πλακα του εβαλα παλι προστασια Full glue x-one τζαμακι. Δουλευει χωρις κανενα προβλημα το δαχτυλικο αποτυπωμα και δεν δειχνει προβλημα εφαρμογης με θηκη.
Link to comment
Share on other sites

Μόνο έτσι γίνεται δουλειά δυστυχώς... αλλιώς με την εργοστασιακή ζελατίνα ή γυμνό και ο θεός βοηθός...ο λόγος που το έδωσα και παρέμεινα με το 1+ 7pro σε συνδυασμό με την μέτρια σχετικά διάρκεια της μπαταρίας (τα 120 απόλαυση δεν μπορούσα καν τα 60) ας ελπίσουμε το επερχόμενο s21 να τα πάει καλύτερα συνολικά.
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Λιγες μερες το αφησα χωρις προστασια. Παντα με θηκη Spigen και εκτος σπιτιου μεσα σε θηκη shellshock για πληρη καλυψη. Και απεκτησε 2 λεπτες γρατζουνιες! Ορατες βεβαια μονο αν τις ψαξεις σε δυνατο φωτισμο.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S20+

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...