Jump to content

Samsung Galaxy S20+


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

7 ώρες πριν, Vlasismiriagos said:

Ενημέρωση Μαρτίου! Μόνο εγώ έχω μείνει από ότι βλέπω πλέον🤣🤣

Screenshot_20240321_024904_Software update.jpg

Το εχεις σαν 2ο φανταζομαι ομως...

 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κι εγώ παρών!!! σαν 2ο το έχω😛

ΥΓ την αναβάθμιση δεν μου τη βγάζει, ούτε μέσα από την ενημέρωση λογισμικού ούτε από το smart switch...Δεν πειράζει, θα περιμένω

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra

τώρα: s21plus 5G 8/128 & s20plus 4G 8/128

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το έχω σαν βασικό κινητό, ακόμα. Και πάει σφαίρα, δεν έχω κανένα λόγο να το αλλάξω. Μόνο η μπαταρία έχει πέσει καπως, αλλά κ πάλι είμαι ευχαριστημένος.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

και εγω εχω μεινει ακομα , βασικα το εχω δωσει στην μανα μου , κραταει γερα

Edited by lambgeo
Link to comment
Share on other sites

Και μενα κατεχει μεχρι τωρα (θα το ξεπερασει το S22 U σε 3 μηνες) το ρεκορ παραμονης smartphone στα χερια μου. Αν δεν με ειχε πιασει η τρελα τοτε με την οθοναρα του S22 U πιθανον να το ειχα ακομα...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ενημέρωση Μαρτίου και εδώ και για άλλη μια φορά η Sammy με τα καλά της και τα άσχημά της παραδίδει μαθήματα συνέπειας.

Οι ξεφτύλες της Xiaomi έχουν αφήσει παρατημένο το σχετικά καινούργιο 13Τ με την ενημέρωση Δεκεμβρίου! 

Σκέφτομαι να του αλλάξω μπαταρία και να το ξανακάνω πρώτο κινητό.

Τέτοια ικανοποίηση με κινητό έχω να νιώσω από το HTC desire του 2012 και από το S7 edge.

Link to comment
Share on other sites

Η Xiaomi έτσι κάνει με τόσα μοντέλα που παρουσιάζει συνέχεια. Από την άλλη οποιαδήποτε συσκευή της και να έχει περάσει από τα χέρια μου και της οικογένειάς μου γενικότερα δεν έχουν βγάλει ποτέ το παραμικρό...η Samsung είναι εδώ και καιρό Νο1 όσον αφορά το χρονοδιάγραμμα της σε επίπεδο ενημερώσεων των ναυαρχίδων της ειδικότερα...

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Σε θέμα hardware το 13T, πετάει. Κανένα παράπονο.

Το after sale όμως της Xiaomi είναι απογοητευτικό. Δεν μιλάμε για το πολυδιαφημισμένο hyperOS που μάλλον θαααα έρθει κάποτε, αλλά για απλές τυπικές ενημερώσεις ασφαλείας που απ’ότι δείχνει, ούτε για αυτές είναι ικανή.

Για να μην βγω off topic, με δάκρυα στα μάτια, Sammy συγγνώμη, δεν θα το ξανακάνω.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...