Jump to content

CU BIG BANG APP


Ilovemetal
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

1 minute ago, CamuCamu said:

Τι λες τωρα? Καταργησαν και τα 200gb στο Big Bang? 

Μιλαμε για ΜΕΓΑΛΗ ΑΛΗΤΕΙΑ που νομιζω οτι σκαβουν τον λακκο τους επικινδυνα πλεον... 

Οχι οτι δεν το ηξερα πως μας διαβαζουν εδω μεσα αλλα ρε λαμογια νομιζετε πως με αυτες τις προκλητικες αυξησεις πακετων και αφαιρεσεις υπηρεσιων που εξυπηρετουσαν πιο φθηνα τον κοσμο θα συνεχισει να σας ανεχεται και να σας πληρωνει? 

Ίσως αυτό να θέλουν, να φύγει ο κοσμος και να σταματήσουν την καρτοκινητή. 

Link to comment
Share on other sites

Εν τω μεταξύ μετά το διαγωνισμό ξαναγύρισα σε 600ρες πίστες μόνο όποια μέρα και να έπαιζα. Και ξαφνικά χθες πετάχτηκε μια 400κατι απ' το πουθενά..

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, VIPdriver said:

Ίσως αυτό να θέλουν, να φύγει ο κοσμος και να σταματήσουν την καρτοκινητή. 

Άσε που θα αποκτήσει ταχύτητα το δίκτυο ξαφνικά..

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη, αύξησαν την τιμή και μετά το κατάργησαν; Ό, τι να ναι...

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

Περίεργο όντως. Δεν αποκλειω παντως καποιο λαθος,τεχνικο θεμα ή άλλη αλλαγή. Θα δείξει το επόμενο διάστημα.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, kmpatra said:

Περίεργο όντως. Δεν αποκλειω παντως καποιο λαθος,τεχνικο θεμα ή άλλη αλλαγή. Θα δείξει το επόμενο διάστημα.

Κι εγώ το πιστεύω αυτό

29 minutes ago, Staccato said:

Άσε που θα αποκτήσει ταχύτητα το δίκτυο ξαφνικά..

Μην λες τέτοια και χαλάς το φτιάρισμα στον @VIPdriver

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, kmpatra said:

Περίεργο όντως. Δεν αποκλειω παντως καποιο λαθος,τεχνικο θεμα ή άλλη αλλαγή. Θα δείξει το επόμενο διάστημα.

Σε κάθε περίπτωση, οι πελάτες που δίνουν τα χρήματά τους, πολλά ή λίγα δεν έχει σημασία, νομίζω πως άξιζαν μία άμεση ενημέρωση απο την εταιρία. 

Link to comment
Share on other sites

Μόλις επικοινώνησα με το Live Chat τους για το θέμα με το πακέτο των 200 GBs.
Με ενημέρωσαν ότι δεν υπάρχει κάποια κατάργηση του συγκεκριμένου πακέτου.
Θα κοιτάξουν το συγκεκριμένο πρόβλημα και θα με ενημερώσουν σύντομα.
 

Αυτά μου είπαν αυτά σας λέω.

Μόλις έχω απάντηση θα σας ενημερώσω! 😉

Link to comment
Share on other sites

Η καλοκαιρινή προσφορα μπήκε και στο big bang. Εάν άφηναν το πακετο των 200gb/11,5€ θα έκαιγαν μόνοι τους την καλοκαιρινή προσφορα. Ίσως το έκαναν παυση για το καλοκαιρι. 

IMG_20240.thumb.jpg.c7cf1f68892c982562db2c8e91387328.jpg

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Alexandros201285 said:

Βλέπω ότι στα πακέτα του bb  προστέθηκε η καλοκαιρινή προσφορά 50gb 

χωρις κανενα λογο απο τη στιγμη που δεν το αγοραζεις με κρυσταλλους

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, stathis123 said:

χωρις κανενα λογο απο τη στιγμη που δεν το αγοραζεις με κρυσταλλους

Ισως για να ισορροπήσουν την απουσία του πακέτου 200gb/11,5€.

Αδιαμφισβήτητες αποδείξεις ζορισμένου δικτύου (απο 200gb σε 50gb) και αύξησης χρέωσης (απο 11,50€ σε 12,70€).

Link to comment
Share on other sites

Πιθανότατα κάποιος παίζει εκεί πέρα και δεν ξέρει τι κάνει...

26 minutes ago, stathis123 said:

χωρις κανενα λογο απο τη στιγμη που δεν το αγοραζεις με κρυσταλλους

 

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, VIPdriver said:

Ισως για να ισορροπήσουν την απουσία του πακέτου 200gb/11,5€.

Αδιαμφισβήτητες αποδείξεις ζορισμένου δικτύου (απο 200gb σε 50gb) και αύξησης χρέωσης (απο 11,50€ σε 12,70€).

Εν τω μεταξύ τι σόι καλοκαιρινή προσφορά είναι αυτή τη στιγμή που στην Cosmote αγοράζεις 200GB με 25 ευρώ στο moblie internet με κάρτα;

Εξάλλου, φαντάζομαι όσοι βάζατε αυτό το πακέτο δεν το είχατε για το κινητό αλλά για κάποιο ρούτερ/mifi κλπ

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, MIKU said:

Εν τω μεταξύ τι σόι καλοκαιρινή προσφορά είναι αυτή τη στιγμή που στην Cosmote αγοράζεις 200GB με 25 ευρώ στο moblie internet με κάρτα;

Εξάλλου, φαντάζομαι όσοι βάζατε αυτό το πακέτο δεν το είχατε για το κινητό αλλά για κάποιο ρούτερ/mifi κλπ

Πέρυσι το καλοκαιρι η κοσμοτε εδινε απεριοριστο ίντερνετ. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, VIPdriver said:

Πέρυσι το καλοκαιρι η κοσμοτε εδινε απεριοριστο ίντερνετ. 

Το ξέρω ρε, εννοώ με βάση τα τωρινά δεδομένα.

Δηλαδή ο ΟΤΕ δεν έχει ανακοινώσει καν πακέτο για το καλοκαίρι και είναι πάλι φθηνότερος και με 1000 φορές καλύτερο δίκτυο.

Τι να πεις για τους μάνατζερ της Vodafone.

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, konstantinos77 said:

Μόλις επικοινώνησα με το Live Chat τους για το θέμα με το πακέτο των 200 GBs.
Με ενημέρωσαν ότι δεν υπάρχει κάποια κατάργηση του συγκεκριμένου πακέτου.
Θα κοιτάξουν το συγκεκριμένο πρόβλημα και θα με ενημερώσουν σύντομα.
 

Αυτά μου είπαν αυτά σας λέω.

Μόλις έχω απάντηση θα σας ενημερώσω! 😉

🙏🙏🙏

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, konstantinos77 said:

Μόλις επικοινώνησα με το Live Chat τους για το θέμα με το πακέτο των 200 GBs.
Με ενημέρωσαν ότι δεν υπάρχει κάποια κατάργηση του συγκεκριμένου πακέτου.
Θα κοιτάξουν το συγκεκριμένο πρόβλημα και θα με ενημερώσουν σύντομα.
 

Αυτά μου είπαν αυτά σας λέω.

Μόλις έχω απάντηση θα σας ενημερώσω! 😉

Κι εμένα.. και βάζει και χαμόγελο στο τέλος!!

Screenshot_2024-04-24-15-36-29-130_gr.mobile.vodafone.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή στον έναν σας είπαν ότι δεν υπάρχει κατάργηση πακέτου και στον άλλον ότι καταργήθηκε πλέον; Σαν εφορία και ΙΚΑ δηλαδή, όποιον υπάλληλο ρωτήσεις θα σου πει κάτι άλλο;

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, sycorpios said:

Δηλαδή στον έναν σας είπαν ότι δεν υπάρχει κατάργηση πακέτου και στον άλλον ότι καταργήθηκε πλέον; Σαν εφορία και ΙΚΑ δηλαδή, όποιον υπάλληλο ρωτήσεις θα σου πει κάτι άλλο;

Ε, καλά, δεν είναι η πρώτη φορά που απαντάνε διαφορετικά στην εξυπηρέτηση. Ακόμη και σε καταστήματα έχουμε δει διάφορες. Κάθε εταιρείας. Εδώ πχ, άλλα λένε σε ένα κατάστημα Γερμανός και άλλα σε άλλο. Βλέπουμε και κάνουμε

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Staccato said:

Κι εμένα.. και βάζει και χαμόγελο στο τέλος!!

Screenshot_2024-04-24-15-36-29-130_gr.mobile.vodafone.jpg

Έχω επικοινωνήσει από χθες 3 φορές γι'αυτό το θέμα.
2 φορές στο Live Chat και μία στον FB Messenger.

Η μία κοπέλα δεν ήξερε λίγο τι της γίνεται, δεν θα μπω σε λεπτομέριες, πρέπει να ήταν καινούργια στην εξυπηρέτηση.
Από τις άλλες δύο επικοινωνίες απορούσαν που δεν φαίνεται ως πακέτο στο Big Bang, τους ανάφερα ότι το ίδιο πρόβλημα έχουν και άλλοι χρήστες και ότι γίνεται ένας "πανικός" στο myphone.gr
Μου ανάφεραν ότι το έχουν προωθήσει ήδη ως αίτημα για έλεγχο, θα με ενημερώσουν και ότι δεν φαίνεται κάποια κατάργηση του συγκεκριμένου πακέτου.
Αυτά από εμένα.
Θα ενημερώσω όπως είπα και πριν όταν έχω απάντηση.
Αυτά από εμένα! 😉

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, konstantinos77 said:

Έχω επικοινωνήσει από χθες 3 φορές γι'αυτό το θέμα.
2 φορές στο Live Chat και μία στον FB Messenger.

Η μία κοπέλα δεν ήξερε λίγο τι της γίνεται, δεν θα μπω σε λεπτομέριες, πρέπει να ήταν καινούργια στην εξυπηρέτηση.
Από τις άλλες δύο επικοινωνίες απορούσαν που δεν φαίνεται ως πακέτο στο Big Bang, τους ανάφερα ότι το ίδιο πρόβλημα έχουν και άλλοι χρήστες και ότι γίνεται ένας "πανικός" στο myphone.gr
Μου ανάφεραν ότι το έχουν προωθήσει ήδη ως αίτημα για έλεγχο, θα με ενημερώσουν και ότι δεν φαίνεται κάποια κατάργηση του συγκεκριμένου πακέτου.
Αυτά από εμένα.
Θα ενημερώσω όπως είπα και πριν όταν έχω απάντηση.
Αυτά από εμένα! 😉

Ένα screenshot θα σε μπορούσε να μας απαλλάξει από κάθε καχυποψία. Άλλη φορά καλό είναι να το θυμάσαι..

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Staccato said:

Ένα screenshot θα σε μπορούσε να μας απαλλάξει από κάθε καχυποψία. Άλλη φορά καλό είναι να το θυμάσαι..

Καλά... Το αν έχεις καχυποψίες είναι δικό σου θέμα, δεν είναι δικό μου! 😉
Βαριέμαι να βγάζω screenshots και να τα ανεβάζω γιατί δεν έχω να αποδείξω τίποτα στα χρόνια που είμαι χρήστης του myphone!
Τις συνομιλίες μου τις έχουν στείλει μέσω email από το live chat και στο FB υπάρχει στον messenger.
Τόσο απλά. 😊

Edited by konstantinos77
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, konstantinos77 said:

Καλά... Το αν έχεις καχυποψίες είναι δικό σου θέμα, δεν είναι δικό μου! 😉
Βαριέμαι να βγάζω screenshots και να τα ανεβάζω γιατί δεν έχω να αποδείξω τίποτα στα χρόνια που είμαι χρήστης του myphone!
Τις συνομιλίες μου τις έχουν στείλει μέσω email από το live chat και στο FB υπάρχει στον messenger.
Τόσο απλά. 😊

Γιατί δεν τις βάζεις τότε να δει κι ο κόσμος ποσό γελοίοι είναι στην εξυπηρέτηση;;

Βαριέσαι..

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Staccato said:

Κι εμένα.. και βάζει και χαμόγελο στο τέλος!!

Screenshot_2024-04-24-15-36-29-130_gr.mobile.vodafone.jpg

Έχω μιλήσει αρκετές φορές με τη συγκεκριμένη κυρία στο chat κι έχω να πω ότι πολύ σπάνια θα κάνει λάθος. Είναι πάντα πολύ καλά ενημερωμένη. 😎

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...