Jump to content

CU BIG BANG APP


Ilovemetal
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

27 minutes ago, eridion25 said:

Παιδιά έχω μια ερώτηση γιατί ενώ σε 2 νούμερα όπου το bing bang είναι επιδεδο 1 σε κάθε γύρο παιρνο 410 και 500 κρυστάλλους ενώ σε ένα νούμερο από είναι επίπεδο 3 παίρνω 310-410 κρυστάλλους επίσης από τι φέρεται ο διαγωνισμος αυτός θα πάρει παρατάσεις λόγο ότι κάνεις δεν μπορεί να φτάσει 50.000 σε 4 εβδομαδες;

Το θέμα είναι ότι βγήκε Παρασκευή και όχι Δευτέρα.

Όλους εμάς τους φανατικούς του παιχνιδιού που από Δευτέρα τελειώνουμε και τις 15 ζωές, βλέπω μας τίμησε καλά.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Πώς παίζεις τα CU around worlds μέσα στα καταστήματα; Σε εντοπίζει αυτόματα το gps ή πρέπει να σκαναρεις κάτι μέσα στο κατάστημα;

Επίσης, πόσους παραπάνω κρυστάλλους παίρνεις;

Edited by gpapas640
Link to comment
Share on other sites

2 παιχνίδια πρόλαβα να παίξω. Στα τέσσερα λεπτά τα εφτυσε η εφαρμογή. Βγείτε εξω οοοολοι...

🤣

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, kmpatra said:

2 παιχνίδια πρόλαβα να παίξω. Στα τέσσερα λεπτά τα εφτυσε η εφαρμογή. Βγείτε εξω οοοολοι...

🤣

Γι αυτό δεν μιλούσανε καθόλου.. μην το θυμηθούμε και περιμένουμε να πάει 12.. 

Σας γλεντάει η Voda κι εσείς προσπαθείτε να παίξετε μπας και προλάβετε κάνα earphone!!!

Link to comment
Share on other sites

On 8/3/2024 at 4:34 ΜΜ, Vibraphone said:

Αφήστε να κάτσουν τα καμένα να παίζουν 00:01 τη Δευτέρα και να ξεπαστρεύουν τα δώρα μέχρι τις 00:15.

Η απόλυτη δικαίωση. 00:16 είχαν εξαντληθεί όλα τα δώρα κάτω 20.000 πόντων.

Edited by gpapas640
Link to comment
Share on other sites

Πρόσεξα ότι στα φοιτητικά δίνει 600max (αντί 700), για λόγους ισοτιμίας. Ενδιαφέρον.  🤓

Επίσης πρόσεξα ότι το daily bonus δεν μετράει στους madpoints.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, gpapas640 said:

Η απόλυτη δικαίωση. 00:16 είχαν εξαντληθεί όλα τα δώρα κάτω 20.000 πόντων.

Το αμέσως χειρότερο φιάσκο σε διαγωνισμό απ'αυτόν εδώ ήταν παλιά κάτι καλλιστεία, που όποια "κέρναγε" τους κριτές τα κέρδιζε 😜

Όποιοι έπαιξαν την Παρασκευή και σήμερα έπιασαν τους 15.000 και πήραν δώρο. Εμείς οι υπόλοιποι μαγκούφηδες που είχαμε παίξει μέχρι και την Πέμπτη φάγαμε πόρτα!

Link to comment
Share on other sites

Ο επόμενος σκοτωμός θα γίνει για τα άλλα μισά δώρα (αφού στους όρους μιλάει για τα διπλάσια).

Το λέω γιατί μερικοί κάνουν ησυχία γιατί τα λιγουρεύονται..

Θα ενημερώσω και τις πέτρες ρε! Έτσι να σας βλέπω να ξενυχτάτε και να crashάρετε το σύστημα!!

😂😂😂😂

Edited by Vibraphone
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, sycorpios said:

Το αμέσως χειρότερο φιάσκο σε διαγωνισμό απ'αυτόν εδώ ήταν παλιά κάτι καλλιστεία, που όποια "κέρναγε" τους κριτές τα κέρδιζε 😜

Όποιοι έπαιξαν την Παρασκευή και σήμερα έπιασαν τους 15.000 και πήραν δώρο. Εμείς οι υπόλοιποι μαγκούφηδες που είχαμε παίξει μέχρι και την Πέμπτη φάγαμε πόρτα!

Αυτοί που τσιμπησαν τα δώρα ήταν αυτοί που πρόλαβαν να παίξουν οσο διαρκούσε η αναλογία 1:2.

Εγώ μαζευω μετα βιας 8000 καθε εβδομάδα (μαζί με τους cu around worlds). Πιάνω κατα μέσο ορο 450 σε καθε πίστα. Δεν ξερω να κανω κολπάκια χακερ για να χτυπάω 100% σε καθε πίστα.

Προφανώς αυτούς θέλει να επιβραβεύσει η Vodafone οταν δίνει iphone για 50.000 πόντους, τους οποίους ενας τίμιος παίκτης δε μπορεί να πιάσει αντικειμενικά.

Edited by gpapas640
Link to comment
Share on other sites

Το οτι "μηδενισε" τους κανονικούς κρυστάλους ετών δείχνει την αδιαφορία για τους παλαιότερους συνδρομητές. Θυμάμαι να παίζω με πλανητες 1 και 4 κρυστάλλων...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, gpapas640 said:

Αυτοί που τσιμπησαν τα δώρα ήταν αυτοί που πρόλαβαν να παίξουν οσο διαρκούσε η αναλογία 1:2.

Όχι, τα μεσάνυχτα τσίμπησαν τα δώρα που δεν ίσχυε η αναλογία 1:2. Και με αναλογία 1:1 μια χαρά βγαίνει, με 7.500-8.000 την Παρασκευή κι άλλα τόσα τα μεσάνυχτα.

1 ώρα πριν, gpapas640 said:

Προφανώς αυτούς θέλει να επιβραβεύσει η Vodafone οταν δίνει iphone για 50.000 πόντους, τους οποίους ενας τίμιος παίκτης δε μπορεί να πιάσει αντικειμενικά.

Δε πιάνονται οι 50.000 ούτε και με τέλειες πίστες.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, sycorpios said:

Δε πιάνονται οι 50.000 ούτε και με τέλειες πίστες.

Εντωμεταξύ στο σαιτ με τους όρους του διαγωνισμού λέει ότι έχει 2 iPhones και 2 Samsung στους 50κ.

Ηδη τα 60 πιο φτηνά δώρα έφυγαν. Τώρα θέλει τουλάχιστον 20κ.

Link to comment
Share on other sites

Να δείτε που τέλος εβδομάδας θα ξανά διπλασιάσουν τους πόντους αφού δεν βγαίνει αλλιώς. Το μάθημα το πήρα. Σαββατοκύριακο θα ασχολούμαι με τους πλανήτες, ποτέ αρχή εβδομάδας.

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, sycorpios said:

Και με αναλογία 1:1 μια χαρά βγαίνει, με 7.500-8.000

Μόνο εγώ παλεύω να πάρω 7.000; Πφφφφ 😂😂

Link to comment
Share on other sites

Ευτυχώς σε μια από τις 6-7 συνδέσεις, δεν είχα παίξει τις ΒΒ πίστες από τη Δευτέρα 00:01... 🤓

 

Screenshot_20240311_113310_Google.jpg

Έβγαλα 8800 την Κυριακή και συμπλήρωσα με το άνοιγμα τη Δευτέρα. 😎

6 minutes ago, sou_d said:

Μόνο εγώ παλεύω να πάρω 7.000; Πφφφφ 😂😂

Έχουμε δώσει οδηγίες 😉

https://myphone.gr/forum/topic/182203/page/26/?tab=comments#comment-7084048

(Παλιότερα ήμουνα πιο χαλαρός και δεν έπαιζα από τη Δευτέρα αξημέρωτα... 🙄)

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, johndouk said:

Έχουμε δώσει οδηγίες 😉

https://myphone.gr/forum/topic/182203/page/26/?tab=comments#comment-7084048

(Παλιότερα ήμουνα πιο χαλαρός και δεν έπαιζα από τη Δευτέρα αξημέρωτα... 🙄)

Τι μου λες!!;; 😂😂 Με βλέπω να ξεκινάω από την πρώτη σελίδα 😂

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, VIPdriver said:

Ηδη τα 60 πιο φτηνά δώρα έφυγαν.

Και να ταν μόνο 60 αυτά που έφυγαν. Σύμφωνα με τους αναλυτικούς όρους είναι 120.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, sou_d said:

Τι μου λες!!;; 😂😂 Με βλέπω να ξεκινάω από την πρώτη σελίδα 😂

Είδες, για να λείπεις σ'εκείνο το μάθημα.... 🤓

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πριν, johndouk said:

Πρόσεξα ότι στα φοιτητικά δίνει 600max (αντί 700), για λόγους ισοτιμίας. Ενδιαφέρον.  🤓

Να ορίστε λοιπόν, ο μόνος τρόπος να βγουν οι 50.000 θα ήταν κάποιος να μην είχε παίξει μέχρι την Παρασκευή (άρα να παίξει 5 φορές) και να βγάλει τέλεια όλες τις πίστες σε όλες αυτές τις 5 φορές. Δε παίζει να το καταφέρει αυτό παίχτης!

2 ώρες πριν, gpapas640 said:

Δεν ξερω να κανω κολπάκια χακερ για να χτυπάω 100% σε καθε πίστα.

Από ότι διάβασα εδώ μέσα σε προηγούμενες σελίδες, στο 100% πλησιάζεις μόνο με ποντίκι και landscape κλειδωμένη περιστροφή οθόνης. Ακόμη κι έτσι όμως, μόνο ένα παίχτη απ' την πρώτη πεντάδα έχω δει να πετυχαίνει το 100% και μόνο για μία φορά.

6 ώρες πριν, Vibraphone said:

Ο επόμενος σκοτωμός θα γίνει για τα άλλα μισά δώρα (αφού στους όρους μιλάει για τα διπλάσια).

Νομίζω ότι έχουν φύγει και τα διπλάσια. Εκτός και καταλάβουν το λάθος του app και τα ξεκλειδώσουν, αν δεν έχουν φύγει.

Μόλις διόρθωσαν app, ξεκλειδωσαν κάποια, με παραπάνω πόντους από πριν.

IMG_20240311_150700.jpg

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, sou_d said:

Έχω 14.000. Δεν με βλέπω να προλαβαίνω την σκούπα

Άλλαξαν είδα, η σκούπα είναι 34.000. Τόσο ήταν και πριν; Το ρολόι πχ νομίζω ήταν 12.000 και πήγε 17.000 τώρα στα διαθέσιμα τεμάχια.

Edited by sycorpios
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, sou_d said:

Έχω 14.000. Δεν με βλέπω να προλαβαίνω την σκούπα

Εγώ πήρα το hands free και δεν ξανασχολούμαι.. αυτό είναι αρρώστια δεν είναι διαγωνισμός.. 😂😂

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, sycorpios said:

Άλλαξαν είδα, η σκούπα είναι 34.000. Τόσο ήταν και πριν; Το ρολόι πχ νομίζω ήταν 12.000 και πήγε 17.000 τώρα στα διαθέσιμα τεμάχια.

39 ήταν πριν

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...