Jump to content

Redmi Note 8T


stefanospets
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μια απορία, πώς μπορώ να προσθέσω λογαριασμό Outlook στη μαμά εφαρμογή ημερολόγιο; Χωρίς να χρειάζεται να κατεβάσω το Outlook από το play store.

Γίνεται κάτι τέτοιο;

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

από την εφαρμογή gmail θα προσθέσεις τον outlook λογαριασμό σου και θα στο προσθέσει στο ημερολόγιο αυτόματα
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Εάν δεν σας αρέσει αυτό το άσχημο γκρι χρώμα στο συρτάρι ειδοποιήσεων και θέλετε το blur,

μέσω adb στον υπολογιστή (θέλει ενεργό usb debugging):

[b][size="3"]adb shell settings put system deviceLevelList v:1,c:3,g:3[/size][/b]

 

Και κάντε επανεκκίνηση.

Edited by zurabi_97

[img]http://mowned.com/sig/zurabi.smart.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Εάν δεν σας αρέσει αυτό το άσχημο γκρι χρώμα στο συρτάρι ειδοποιήσεων και θέλετε το blur,

μέσω adb στον υπολογιστή (θέλει ενεργό usb debugging):

[b][size="3"]adb shell settings put system deviceLevelList v:1,c:3,g:3[/size][/b]

 

Και κάντε επανεκκίνηση.

 

Πώς το κάνουμε αυτό δηλαδή;

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου ήρθε η 12.0.4 σήμερα EU.

Πώς και δεν σας ήρθε το MIUI 12.5 με το Android 11 μαζί; Είχα την εντύπωση ότι θα ερχόταν σε όλη τη σειρά Note 8.

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Πώς και δεν σας ήρθε το MIUI 12.5 με το Android 11 μαζί;

 

Για το 8/8Τ πιθανώς τον Σεπτέμβριο με Οκτώβριο, εφόσον η Κινέζικη έκδοση του μεταβεί στο σταθερό κανάλι.

[img]http://mowned.com/sig/zurabi.smart.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Για όσους έχουν εγγραφεί στο Mi Pilot. Και ως συνήθως, ξέχασαν το "Note". Πριν, Readmi :lol:9360209ab77737f45b438e17e40b7609.jpg

[img]http://mowned.com/sig/zurabi.smart.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε και σε μένα ή ενημέρωση τώρα χωρίς να είμαι γραμμένος στο Mi Pilot. Android 11 μέγεθος 2.3 GB. Edited by katsiletra
Link to comment
Share on other sites

Ήρθε και σε μένα ή ενημέρωση τώρα χωρίς να είμαι γραμμένος στο Mi Pilot. Android 11 μέγεθος 2.3 GB.

Μαζί με το MIUI 12.5 φαντάζομαι. Στο 8 pro ήταν 2.2GB.

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε και σε μένα ή ενημέρωση τώρα χωρίς να είμαι γραμμένος στο Mi Pilot. Android 11 μέγεθος 2.3 GB.

 

Και σε εμένα ήρθε. Κάνε όμως μια επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων, θα δεις, θα πάει σφαίρα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 36 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μαζί με το MIUI 12.5 φαντάζομαι. Στο 8 pro ήταν 2.2GB.

 

MIUI 12.0.2.0.RCXEUXM

[img]http://mowned.com/sig/zurabi.smart.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Και σε εμένα ήρθε. Κάνε όμως μια επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων, θα δεις, θα πάει σφαίρα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 36 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

MIUI 12.0.2.0.RCXEUXM

 

Μπα δεν έχω χρόνο για τέτοια. Σφαίρα πάει και τώρα.

Το μόνο που κάνει τώρα είναι να μου αλλάζει τον ήχο στο viber. Ενώ βάζω άλλο μου το αλλάζει πάλι. Έχει κανείς καμιά ιδέα;

Edited by katsiletra
Link to comment
Share on other sites

Το μόνο που κάνει τώρα είναι να μου αλλάζει τον ήχο στο viber. Ενώ βάζω άλλο μου το αλλάζει πάλι. Έχει κανείς καμιά ιδέα;

 

Τρώει κόλλημα η εφαρμογή. Εγώ για να το λύσω απλά έσβησα το αρχείο ήχου του viber και καθάρισα. Σπάει νεύρα, το ξέρω!

Link to comment
Share on other sites

Πώς το έσβησες; Το δικό σου ή το προκαθορισμενο;;

 

To προκαθορισμένο έσβησα. Οπότε δεν το βρίσκει και παίζει το αρχείο που βάζεις εσύ. Το έσβησα από τον file manager του κινητού.

Link to comment
Share on other sites

To προκαθορισμένο έσβησα. Οπότε δεν το βρίσκει και παίζει το αρχείο που βάζεις εσύ. Το έσβησα από τον file manager του κινητού.

 

Το έκανα κι εγώ αυτό και πάλι αυτό βάζει.

Link to comment
Share on other sites

Το έκανα κι εγώ αυτό και πάλι αυτό βάζει.

 

Το δικό σου αρχείο το βάζεις στον φάκελο notifications, έτσι; Αν το έχεις σε άλλον φάκελο πιθανόν να μην γουστάρει να το παίξει...

Link to comment
Share on other sites

Το δικό σου αρχείο το βάζεις στον φάκελο notifications, έτσι; Αν το έχεις σε άλλον φάκελο πιθανόν να μην γουστάρει να το παίξει...

 

Έτσι το έχω και όντως κάνει ότι γουστάρει.

Link to comment
Share on other sites

Έτσι το έχω και όντως κάνει ότι γουστάρει.

 

Φαντάζομαι πως έχεις δοκιμάσει να ξηλώσεις και να εγκαταστήσεις ξανά την εφαρμογή, έτσι;

Link to comment
Share on other sites

Μήπως στις ρυθμίσεις της εφαρμογής να είναι ρυθμισμένο έτσι ώστε να ακούγονται οι ειδοποιήσεις όπως και στο σύστημα;

[img]http://mowned.com/sig/zurabi.smart.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Φαντάζομαι πως έχεις δοκιμάσει να ξηλώσεις και να εγκαταστήσεις ξανά την εφαρμογή, έτσι;

 

Δύο τρεις φορές το έκανα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 68 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μήπως στις ρυθμίσεις της εφαρμογής να είναι ρυθμισμένο έτσι ώστε να ακούγονται οι ειδοποιήσεις όπως και στο σύστημα;

 

Το έχω κάνει κι αυτό. Μετά από κάθε αναβάθμιση μου το κάνει πάντα αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...