Jump to content

MSN Messenger 7.5


Demis_CY
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ξερει κανεις πως μπορω στο nickname μου,να βαλω καποιο απο τα δικα μου emoticons?Γιατι αναγωριζει μονο αυτα που υπαρχουν εκ default!

Νομίζω δεν γίνεται αυτό,εκτός κι αν το καλύπτει κάποιο patch.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 377
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Για όσους έχουν το Messenger Plus, μπορούν να μας πουν αν τους λειτουργεί η επιλογή όταν αλλάζει κάποιος νικ να ενημερώνει με ποπ απ παράθυρο; Σε μένα δεν λειτουργεί πάντως. (Plus-Επιλογές-Ενημερώσεις-Προεπιλογές Pop up- H επαφή άλλαξε το όνομά της)

 

Όπως επίσης και όταν συνομιλούσες με κάποιον και αυτός έκλεινε το παράθυρο, εσύ το έβλεπες (σε ενημέρωνε). Καμιά ιδέα; :worry:

Link to comment
Share on other sites

Με τον 0303 και το τελευταιο Plus μου λειτουργεί όταν πάει offline αλλά όχι όταν αλλάζει Nick.

 

Εδιτ: τώρα είδα οτι δεν το είχα ενεργοποιημενο να με ειδοποιει για αλλαγη nick. Το ενεργοποιησα και μου τα δείχνει ολα κανονικα. :)

Link to comment
Share on other sites

Με τον 0303 και το τελευταιο Plus μου λειτουργεί όταν πάει offline αλλά όχι όταν αλλάζει Nick.

 

Εδιτ: τώρα είδα οτι δεν το είχα ενεργοποιημενο να με ειδοποιει για αλλαγη nick. Το ενεργοποιησα και μου τα δείχνει ολα κανονικα. :)

Πού βρήκες το 0303; :confused: Από το κεντρικό σάιτ κατεβαίνει ο 0299 (για το ελληνικό μιλάω)... Εγώ τα έχω τικαρισμένα και δεν με ειδοποιεί... Bug; :worry:

Link to comment
Share on other sites

Όπως επίσης και όταν συνομιλούσες με κάποιον και αυτός έκλεινε το παράθυρο, εσύ το έβλεπες (σε ενημέρωνε). Καμιά ιδέα; :worry:

 

Auto einai leitourgia tou STUFFPLUG (plugin tou PLUS!) to opoio exei vgei se kainouria version eidika gia to 7.5

Link to comment
Share on other sites

Πού βρήκες το 0303; :confused: Από το κεντρικό σάιτ κατεβαίνει ο 0299 (για το ελληνικό μιλάω)... Εγώ τα έχω τικαρισμένα και δεν με ειδοποιεί... Bug; :worry:

Για ελληνικό δεν ξέρω αν υπάρχει.

Εγώ έχω αγγλικό. Ποτέ δεν μπαίνει πρόγραμμα με ελληνικό interface στο PC μου.

Ειναι patch για το 0299, το περνάς από πάνω.

Link to comment
Share on other sites

Για ελληνικό δεν ξέρω αν υπάρχει.

Εγώ έχω αγγλικό. Ποτέ δεν μπαίνει πρόγραμμα με ελληνικό interface στο PC μου.

Ειναι patch για το 0299, το περνάς από πάνω.

 

 

Ta patch pou ta vrikate ?

 

Thanks!!!

Link to comment
Share on other sites

Ta patch pou ta vrikate ?

 

Thanks!!!

Τα πατς είναι εδώ: http://mess.be

 

Σε μένα πάντως εξακολουθεί να μην δουλεύει η ειδοποίηση με pop up παράθυρο όταν κάποιος αλλάζει νικ παρόλο που έχω τικαρισμένη την επιλογή... :mad:

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω αν αναφερθηκε, αλλα εχουμε δυο νεα dynamic backgrounds στον msn
http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Τα οποία τα βρίσκουμαι που;

 

Ευχαριστώ!

:)

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Σε ενα ανοιχτο παραθυρο με συνομιλια,Backgrounds->My Dynanic Backgrounds->More..

*tada* :p

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Σε ενα ανοιχτο παραθυρο με συνομιλια,Backgrounds->My Dynanic Backgrounds->More..

*tada* :p

 

Πήγα να προσθέσω μερικά winks με τον installer.exe αλλά απέτυχα :Ρ Έχει καταφέρει κανείς στον 7.5;

 

Είναι ένα από τα βράδια που πραγματικά βαριέμαι να ψάξω, όλη μέρα διάβαζα hiragana και μετά έκανα δουλίτσα (ναι... κυριακάτικα!) :)

Link to comment
Share on other sites

ta winks den ginontai install an exeis to MSN plus egatestimeno... pigene ston task manager, sta processes kai kleise to MsgPlus.exe... kai ksanaprospathise me to msn na einai sindedemeno...

 

Δεν έχω εγκατεστημένο το plus... απλά ανοίγω το installer.exe, επιλέγω τα winks, πατάω προσθήκη και κολάει...

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω εγκατεστημένο το plus... απλά ανοίγω το installer.exe, επιλέγω τα winks, πατάω προσθήκη και κολάει...

 

όταν προσπαθεις να τα εγκαταστήσεις το msn σου είναι ανοιχτο και συνδεδεμένο?

http://briefcase.pathfinder.gr/download/317490
Link to comment
Share on other sites

ta winks den ginontai install an exeis to MSN plus egatestimeno... pigene ston task manager, sta processes kai kleise to MsgPlus.exe... kai ksanaprospathise me to msn na einai sindedemeno...

 

Paraxeno, ta winks ginane mia xara install me to plus panw.. kai spiti kai stin douleia.. :X

Link to comment
Share on other sites

όταν προσπαθεις να τα εγκαταστήσεις το msn σου είναι ανοιχτο και συνδεδεμένο?

 

Ανοιχτό, κλειστό, όλα τα έχω δοκιμάσει... μάλλον πρέπει να κατεβάσω νέο installer.exe :)

Link to comment
Share on other sites

Paraxeno, ta winks ginane mia xara install me to plus panw.. kai spiti kai stin douleia.. :X

 

to exei me mikra gramatakia sto support... an den ginetai egatastasi isos fteei to MSN plus opote apla kleiste to process gia ligo...

emena afto to isos itan to provlima! :)

eisai tixeros 'i exeis pio prosfati ekdosi tou MSN plus (pou i dikia mou einai tou martiou peripou)

Link to comment
Share on other sites

Θέλω 2-3 συγκεκριμένα winks από εκείνο το πακέτο με τα 100+. Ξέρει κανείς πως θα τα εγκαταστήσω μόνα τους κι όχι παρέα με όλη τη σαβούρα;
Link to comment
Share on other sites

Θέλω 2-3 συγκεκριμένα winks από εκείνο το πακέτο με τα 100+. Ξέρει κανείς πως θα τα εγκαταστήσω μόνα τους κι όχι παρέα με όλη τη σαβούρα;

 

και 'γω αυτό ήθελα να κάνω αλλά η μόνη λύση που βρήκα ήταν να τα βάλω όλα και μετά να αρχίσω να σβήνω...

http://briefcase.pathfinder.gr/download/317490
Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα πρόγραμμα που λέγετε

 

MSN Winks Installer 1.2

 

Αν ειναι αυτό που θέλετε πείτε μου να σας στο στείλω.

Μπορείς να ρυθμίσεις ποια θέλεις να βάλεις...

Φιλικά Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Βρήκα κι εγώ ένα που λέγεται "MSN Content Installer 4 Free" κι έκανα τη δουλειά μου :)
Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα πρόγραμμα που λέγετε

 

MSN Winks Installer 1.2

 

Αν ειναι αυτό που θέλετε πείτε μου να σας στο στείλω.

Μπορείς να ρυθμίσεις ποια θέλεις να βάλεις...

 

για στείλτο στο kpilidis@gmail.com

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...