Jump to content

Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για Tablets


AlexR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχω ένα 10αρι μαϊμού lenovo, ξεκίνησα τη διαδικασία επαναφοράς εργοστασιακών ρυθμίσεων και έμεινε από μπαταρία. Το βάζω να φορτιστεί (με διάφορους φορτιστες) και αναβοσβηνει το σήμα της μπαταρίας ανά διαστήματα και δεν φορτίζει.

Υποψιάζεται κανείς τι μπορεί να έχει πάθει;

Πιθανόν να μπρικαρε. Άφησε το ώρα με το φορτιστή και ας μην δείχνει να φορτίζει. Μετά δοκίμασε να μπεις σε recovery και από εκεί κάνε επαναφορά.

 

Sent from my Huawei Mate S using Tapatalk

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλησπερα σε ολους,

εχω αγορασει εδω και 1 χρονο το ONDA V820W 8 Inch Dual OS Windows10 & Android4 με τον Intel Z3735F , θελω να βγαλω τα windows διοτι πιανουν πολυ χωρο στο σκληρο (το περισοτερο) , γινετε αυτο και πως ???

Αν δεν γινετε να ξηλωσω τα windows , γινετε να μειωσω τα γιγα που πιανουν για να δωσω περισσοτερο χωρο στο android .... ???

Link to comment
Share on other sites

Στο αρχικό μήνυμα ο χρήστης αναφέρει τη χρήση της επιλογής "express" για αποστολή πακέτου στη Κίνα και πως παρελήφθη σε μόλις μια βδομάδα

 

...δυστυχώς - δεν ξέρω από πότε - πρέπει αυτή η επιλογή για τη συγκεκριμένη χώρα να έχει καταργηθεί.

 

Χρειάστηκε να στείλω ταμπλέτα πίσω, και ήθελα να τη στείλω με "εξπρες" που κοστίζει μόλις 2,5€ παραπάνω, αλλά μου είπαν στα ΕΛΤΑ πως δεν διατίθεται αυτή η υπηρεσία για τη συγκεκριμένη χώρα.

Link to comment
Share on other sites

Στο αρχικό μήνυμα ο χρήστης αναφέρει τη χρήση της επιλογής "express" για αποστολή πακέτου στη Κίνα και πως παρελήφθη σε μόλις μια βδομάδα

 

...δυστυχώς - δεν ξέρω από πότε - πρέπει αυτή η επιλογή για τη συγκεκριμένη χώρα να έχει καταργηθεί.

 

Χρειάστηκε να στείλω ταμπλέτα πίσω, και ήθελα να τη στείλω με "εξπρες" που κοστίζει μόλις 2,5€ παραπάνω, αλλά μου είπαν στα ΕΛΤΑ πως δεν διατίθεται αυτή η υπηρεσία για τη συγκεκριμένη χώρα.

Και τώρα μια βδομάδα κάνουν περίπου. Η κίνα έχει ελάχιστες εισαγωγές οπότε δε καθυστερούν. Όλη η καθυστέρηση είν να πάνε απ τα κωλομάγαζα να παραλάβουν.

Link to comment
Share on other sites

Και τώρα μια βδομάδα κάνουν περίπου. Η κίνα έχει ελάχιστες εισαγωγές οπότε δε καθυστερούν. Όλη η καθυστέρηση είν να πάνε απ τα κωλομάγαζα να παραλάβουν.

 

Μια βδομάδα μπορεί να κάνουν να φθάσουν Κίνα (να καταγραφούν) βάσει της εμπειρίας μου, αλλά και στην Ελλάδα άλλο να φθάσει στη χώρα κι άλλο να έρθει στο υποκατάστημα της περιοχής σου, έτοιμο για παραλαβή.

 

...σε μια μεγάλη χώρα σαν τη Κίνα η διαδικασία μπορεί να είναι πιο χρονοβόρα...

 

Όπως είπα σε προηγούμενη ταμπλέτα που είχα στείλει, έκανε γύρω στις 10-13 μερες για να φθάσει στο τοπικό υποκατάστημα, κι αυτοί κάνανε μια επιπλέον βδομάδα να πάνε να παραλάβουν.

...ήλπιζα με Συστημένο + Εξπρές να περιόριζα αυτό το χρονικό διάστημα....

Link to comment
Share on other sites

Δεν έγινα κατανοητός. Μια βδομαδα κάνει για να φτάσει στο ταχυδρομειο του παραλήπτη. Όχι στην Κίνα. Δεν είναι χρονοβόρα η διαδικασία στην Κίνα, καθώς όπως ανέφερα, εχουν μικρό όγκο εισαγωγών .
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά κατανοητός έγινες, απλά διαφωνώ με τη γενική δήλωση ότι εντός 7 ημερών από την αποστολή είναι διαθέσιμο προς παραλαβή για τον παραλήπτη στη Κίνα...

...σύμφωνα με τη δική μου εμπειρία, χρειάζεται παραπάνω χρόνο...όχι πολύ παραπάνω, όχι όμως εντός 7 ημερών.

Edited by vgiozo
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους,

εχω αγορασει εδω και 1 χρονο το ONDA V820W 8 Inch Dual OS Windows10 & Android4 με τον Intel Z3735F , θελω να βγαλω τα windows διοτι πιανουν πολυ χωρο στο σκληρο (το περισοτερο) , γινετε αυτο και πως ???

Αν δεν γινετε να ξηλωσω τα windows , γινετε να μειωσω τα γιγα που πιανουν για να δωσω περισσοτερο χωρο στο android .... ???

Επειδή σε βλέπω και επιμένεις σ'αυτο και δε παίρνεις κάποια απάντηση,από όσους έχουν ένα τέτοιο μηχάνημα,λέω να σου εξηγήσω πως παν τα πράγματα.

Το προβλημα ξεκινα στο πως ειναι διαρρυθμισμένα τα partitions των δυο λογισμικών.

Όταν ένα partition που είναι σε δεύτερο σε σειρά θέλουμε να το ενσωματώσουμε με αυτό που είναι πρώτο,απλα διαγραφουμε το 2ο partition με ένα απλό προγραμμα partition manager και με το ίδιο πρόγραμμα απλα το ενσωματώνουμε με το πρώτο.

Τα προβλήματα ξεκινούν όταν θέλουμε να ενσωματώσουμε το πρώτο partition στο δεύτερο,όπως συμβαίνει στην περίπτωση σου,που είναι πολύ μπελαλιτικη διαδικασία.

Εκεί θες ένα πολύ εξειδικευμένο προγραμμα που θα πρέπει να τρέχει στο λογισμικό που βρίσκεσαι στο partition που θες να κρατήσεις και μέσο αυτού να γίνει η όλη διαδικασία,που πάλι δν είναι καθόλου απλή.

Το προβλημα σ'αυτο που θες να κανεις ειναι ότι δεν υπάρχει στο android ένα τέτοιο προγραμμα που να μπορεί να διαγραφει και ενσωματώνει αντεστραμμένα partitions.

Αυτό που δεν ξέρω αν αυτό μπορεί να γίνει με την χρήση ενως Linux(desktop) από live sd/usb.

 

Η πιο "απλή" λύση ειναι να βρεις την rom και την διαδικασία εγκατάστασης της για το tablet σου και αφού διαγράψεις και ενσωματώσεις όλα τα partitions σε ένα,τότε να περάσεις την rom του android στο ένα ενιαίο partition που έφτιαξες.

 

Αν υπάρχουν οδηγίες στο πως γίνεται η όλη διαδικασία,θα πρέπει να την ψάξεις σε φόρουμ που ασχολούνται με τέτοιου μηχανήματα και επεμβάσεις,όπως είναι το xda.

Link to comment
Share on other sites

Χρειαζεται να προσεξουμε κατι πριν στειλουμε το ταμπλετ κινα ,περα απο διευθυνση ,κατι αλλο;
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά κατανοητός έγινες, απλά διαφωνώ με τη γενική δήλωση ότι εντός 7 ημερών από την αποστολή είναι διαθέσιμο προς παραλαβή για τον παραλήπτη στη Κίνα...

...σύμφωνα με τη δική μου εμπειρία, χρειάζεται παραπάνω χρόνο...όχι πολύ παραπάνω όχι εντός 7 ημερών.

 

Καθώς έχω στείλει δέματα σε γνωστό μου στην Shenzhen, σε 5-6 μέρες βρίσκονται στο ταχυδρομείο και μπορεί να τα παραλάβει, πάντα. Σε άλλες περιοχές δε γνωρίζω τί γίνεται, πάντως συχνά σε αποστολές σε εμπόρους λιανικής, υπάρχει καθυστέρηση γιατί απλά δεν πάνε να τα παραλάβουν σύντομα

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω πολυ φιλε μου αλλα ολα αυτα σε μενα φαινονται πολυ πολυπλοκα και δεν ξερω να κανω τιποτα ... πιστευα να υπηρχε καποιος πιο απλος τροπος ...

Κριμα τα 32ROM που αγορασα και για χρηση εχω μονο τα 8 ...

Thanks και παλι ....

Link to comment
Share on other sites

Πιθανόν να μπρικαρε. Άφησε το ώρα με το φορτιστή και ας μην δείχνει να φορτίζει. Μετά δοκίμασε να μπεις σε recovery και από εκεί κάνε επαναφορά.

 

Έχω ένα 10αρι μαϊμού lenovo, ξεκίνησα τη διαδικασία επαναφοράς εργοστασιακών ρυθμίσεων και έμεινε από μπαταρία. Το βάζω να φορτιστεί (με διάφορους φορτιστες) και αναβοσβηνει το σήμα της μπαταρίας ανά διαστήματα και δεν φορτίζει.

Υποψιάζεται κανείς τι μπορεί να έχει πάθει;

 

Δεν κάνει τίποτα πάλι :( Υπάρχει περίπτωση να χάλασε η μπαταρία (είναι ενσωματωμένη) και να θέλει αλλαγή; Το ταμπλετ ήταν παρατημένο για κανένα τρίμηνο αλλά την τελευταία φόρα φόρτισε.

Καμία ιδέα κανείς;

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Καθώς έχω στείλει δέματα σε γνωστό μου στην Shenzhen, σε 5-6 μέρες βρίσκονται στο ταχυδρομείο και μπορεί να τα παραλάβει, πάντα. Σε άλλες περιοχές δε γνωρίζω τί γίνεται, πάντως συχνά σε αποστολές σε εμπόρους λιανικής, υπάρχει καθυστέρηση γιατί απλά δεν πάνε να τα παραλάβουν σύντομα

 

Όπως είπα η γενίκευσήσου δεν στέκει και για του λόγου το αληθές ιδού το tracking δέματος που έστειλα τη προηγούμενη Τρίτη 17/5 στο Banggood (Shenzhen)...συστημένο και Α΄προτεραιότητας, ό,τι γρηγορότερο επιτρέπουν τα ΕΛΤΑ στο επιστολικό για Κίνα

 

http://www.17track.net/en/track?nums=RE616522496GR

 

Στις 23 Μαΐου (6 μέρες μετά) ανοίχτηκε ο σάκος στη Κίνα - αφίχθηκε επίσημα (κι έφυγε μάλλον για Μονάδες Διαλογής) κι έκτοτε δεν είχα νεώτερη εξέλιξη

 

Κατά τη δική μου εμπειρία, συνήθως θέλει από 10 μέρες και πάνω αλλά όχι περισσότερες από 14....

 

Αν σου έχει τύχει να φθάσει στο τοπικό ταχυδρομείο προς παράδοση ΕΝΤΟΣ 7 ημερών, μάλλον ήσουν τυχερός κι αυτό που συνέβη σε σένα, σε όποιο βαθμό συνέβη, δεν είναι διόλου κανόνας όπως το παρουσιάζεις.

Edited by vgiozo
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση.

 

Τους έστειλα ήδη στο μήνυμα φωτογραφίες και βίντεο του προβλήματος

Επειδή φαίνεται να είναι πρόβλημα μόνο της οθόνης (μπλε γραμμές κατά μήκος) κι όχι κάτι άλλο, λογικά θα θέλουν να σταλεί και δεν έχω πρόβλημα μ' αυτό, αλλά δεν πληρώνω κερατιάτικα...αν θέλουν οπωσδήποτε να μοιραστούμε τα έξοδα, θα καταφύγω στο Paypal και θα δεχθώ μόνο επιστροφή χρημάτων...

http://postimg.org/image/nhcij2if7/

...την ταμπλέτα την πήρα μόνο και μόνο λόγω εκπτωτικού κουπονιού, αν καλυφθεί η διαφορά με περιττά έξοδα, τότε ξενερώνω διπλά...

 

Δεν θα ρίσκαρα επίσης μερική επιστροφή, γιατί αν προκλήθηκε από χτύπημα κατά το ταξίδι, τότε μπορεί να χειροτερεύσει...οπότε απλώς θα καθυστερούσα το αναπόφευκτο, μόνο που αργότερα την αλλαγή ή την επιδιόρθωση θα τη πλήρωνα ακριβότερα κι από πιο αδύναμη διαπραγματευτική θέση.

 

Όπως και νά'χει, αναμένω να δω τί θα μου προτείνουν

 

Το ίδιο ακριβώς πρόβλημα έχω και εγώ στην οθόνη ενός Teclast Dual Plus που παρέλαβα εχθές από το Everbuying.

Αν καταλαβαίνω σωστά από όσα γράφονται η καλύτερη λύση είναι να το επιστρέψω και να ζητήσω full refund.

@vgiozo Να υποθέσω ότι αυτό έκανες και εσύ με το προβληματικό tablet;

Edited by mobilefan123
Link to comment
Share on other sites

Παιδια, θελω να στειλω πισω στην Κινα (σε πωλητη του Aliexpress) μια ηλεκτρονικη συσκευη. Για να γλιτωσουμε χωρο ειπαμε να στειλουμε μονο τις δυο βασικες πλακετες που ειναι σε μεγεθος περιπου οσο ενα σκληρος δισκος και βαρος 200gr περιπου.

 

Πως ειναι το ιδανικο να τις στειλω; Μπορω ως επιστολη; Τι να προξεχω πριν την αποστολη; Να βγαλω φωτο και βιντεο;

Σορρυ για τις πολλες ερωτησεις αλλα με εμπλεξε αυτος ο Κινεζος!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια, θελω να στειλω πισω στην Κινα (σε πωλητη του Aliexpress) μια ηλεκτρονικη συσκευη. Για να γλιτωσουμε χωρο ειπαμε να στειλουμε μονο τις δυο βασικες πλακετες που ειναι σε μεγεθος περιπου οσο ενα σκληρος δισκος και βαρος 200gr περιπου.

 

Πως ειναι το ιδανικο να τις στειλω; Μπορω ως επιστολη; Τι να προξεχω πριν την αποστολη; Να βγαλω φωτο και βιντεο;

Σορρυ για τις πολλες ερωτησεις αλλα με εμπλεξε αυτος ο Κινεζος!

 

Καμια ιδεα? Σορρυ, για τα επαναλαμβανομενα posts. :(

Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο ακριβώς πρόβλημα έχω και εγώ στην οθόνη ενός Teclast Dual Plus που παρέλαβα εχθές από το Everbuying.

Αν καταλαβαίνω σωστά από όσα γράφονται η καλύτερη λύση είναι να το επιστρέψω και να ζητήσω full refund.

@vgiozo Να υποθέσω ότι αυτό έκανες και εσύ με το προβληματικό tablet;

 

Αν θες τη συγκεκριμένη ταμπλέτα, γιατί η επιστροφή χρημάτων να είναι η καλύτερη λύση;

 

Έτσι κι αλλιώς, για να σου επιστρέψουν τα χρήματα πρέπει να παραλάβουν πρώτα...οπότε την αναμονή θα την υποστείς έτσι κι αλλιώς.

Αν είναι να παραγγείλεις πάλι (από το ίδιο ή άλλο κατάστημα, την ίδια ή άλλη ταμπλέτα), ίσως πιο γρήγορα να προχωρήσει σε μια δρομολογημένη συναλλαγή.

 

Εγώ ζήτησα τότε πίσω τα χρήματα γιατί με απογοήτευσε η συμπεριφορά τους και ήθελα να διακόψω τη συνεργασία.

Link to comment
Share on other sites

Αν θες τη συγκεκριμένη ταμπλέτα, γιατί η επιστροφή χρημάτων να είναι η καλύτερη λύση;

 

Έτσι κι αλλιώς, για να σου επιστρέψουν τα χρήματα πρέπει να παραλάβουν πρώτα...οπότε την αναμονή θα την υποστείς έτσι κι αλλιώς.

Αν είναι να παραγγείλεις πάλι (από το ίδιο ή άλλο κατάστημα, την ίδια ή άλλη ταμπλέτα), ίσως πιο γρήγορα να προχωρήσει σε μια δρομολογημένη συναλλαγή.

 

Εγώ ζήτησα τότε πίσω τα χρήματα γιατί με απογοήτευσε η συμπεριφορά τους και ήθελα να διακόψω τη συνεργασία.

 

Έχω δει ότι το συγκεκριμένο πρόβλημα παρουσιάζεται σε αρκετές περιπτώσεις και φοβάμαι μήπως, αφού περιμένω πολύ καιρό, μου ξαναστείλουν προβληματική συσκευή. Τέλος πάντων, θα δω πως θα εξελιχθεί η επικοινωνία μαζί τους.

Edited by mobilefan123
Link to comment
Share on other sites

Εχω στελει ενα ταμπλετ τεκλαστ κινα απο δευτερα που εφυγε χθες εφτασε πεκινο.ξερει κανεις ποσο καιρο κανει περιπου επισκευη και επιστροφη ελλαδα;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,εχω στην κατοχη μου εδω και 8-9 μερες το συγκεκριμενο ταμπλετ,στο σκρουτζ αρχιζει απ77-78 ευρω,εγω το πηρα 60 ευρω απο τον Κωτσο.Δεν ειδα πουθενα να υπαρχει νημα με το συγκεκριμενο ταμπλετ.Να πω δυο λογακια για την συσκευη,πρωτον στην τιμη που το πηρα 59.90 ευρω ειναι value for money,το μονο του αρνητικο ειναι η οθονη του ,που εχει και χαμηλη αναλυση και δεν ειναι ips...

Κατ'αλλα για απλη χρηση ιντερνετ -ταινιες -απλα παιχνιδακια κτλ ειναι μια χαρα,Μου εκανε εντυπωση η μπαταρια του (5000 mah),μου βγαζει πανω απ 6 ωρες on screen time και η φορτιση του κανει σχεδον μια ωρα λογω 2Α φορτιστη που εχει στην συσκευασια...Ηρθε με Playstore και android 5.1.1

Θελω να ρωτησω κατι

1. Γνωριζουμε μηπως ποια κινεζικη εταιρια κανει τα bitmore tablets??απο υποστηριξει πως παει??Βγαζει updates??

2.ROM για το συγκεκριμενο μοντελο που βρισκουμε??

 

Παρακατω παραθετω τα χαρακτηριστικα του ταμπλετ.

 

Κατασκευαστής: Bitmore

Μέγεθος οθόνης: 10.1''

Ανάλυση οθόνης: 1024x600

Ασύρματη Σύνδεση: WiFi

WiFi Version: Wi-Fi b/g/n

Χωρητικότητα: 8GB

Bluetooth: Όχι

USB: Ναι

USB Version: Micro USB host

Λειτουργικό σύστημα: Android

Έκδοση Λειτουργικού συστήματος: Android 5.1

Ενσωματωμένη Μνήμη: 1GB

Τύπος Μνήμης: Micro SD

Μοντέλο Επεξεργαστή: Cortex A7 Quad Core

Ταχύτητα Επεξεργαστή: 1.30GHz

GPS: Όχι

Τύπος Μπαταρίας: 5000mAh

Επιπλέον εξοπλισμός: Καλώδιο USB

Διαστάσεις (ΠxΥxΜ): 259X151X13mm

Part Number: COLTAB108RED

Βάρος: 1.080

Εγγύηση: 1 έτος

Link to comment
Share on other sites

Φίλος πήρε ενα MLS 8'' και απο τη πρώτη μέρα, το WiFi, μετά απο 15-20 λεπτά, κολλάει.

Δείχνει ανοικτό, αλλά δεν έχει μεταφορά δεδομένων. Πρέπει να το κλείσεις, να το ανοίξεις 2-3 φορές για να συνεχίσει. Και μετά απο λίγο, πάλι το ίδιο. Αλλοτε θέλει πλήρη επανεκκίνηση τη συσκευή, άλλοτε μόνο το WiFi.

Δηλαδή, για να δείς ενα ντοκιμαντέρ 2 ώρες, πρέπει να κάνεις τουλάχιστο 4-5 επανεκινήσεις.

 

Το πήγε 2 φορές στην MLS. Τους είπε το θέμα, το τσεκάρανε και είπαν οτι ήταν ΟΚ (είναι προφανές, οτι δεν το άφησαν να παίζει - Απλά του άνοιξαν το WiFI).

 

Τη τρίτη φορά, τους είπα να καθήσουν εκεί, στο σαλονάκι και μόλις κολλήσει, να το πάνε στο τεχνικό.

Ετσι κι έγινε. Και μόλις κόλλησε, το πάνε στον τεχνικό και εδώ είναι ΟΛΗ η ουσία της βλακείας ενός πωλητή !!! Η κολοσσιαία αποστομωτική απάντηση : "Ναι το βλέπω οτι έχει κολήσει, αλλα αυτό δεν είναι πολύ σημαντικό πρόβλημα για να σας αλλάξω τη συσκευή"!!!!!!! :blink: :wacko:

 

ΤΑΒΛΕΤ ΧΩΡΙΣ WIFI ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ !!!!! :wacko: :blink: :angry: :rocket:

 

Οργισμένος τελικά , τους το αφήνει εκεί (για να μην πολυλογώ το τι εγινε μετα) και κάνουμε καταγγελία.

 

Μας παίρνουν την επομένη, να πάρουμε το καινούριο. Το Focus.

 

Ελα που και αυτό κάνει τα ίδια.

 

Το ερώτημα είναι :

Γνωρίζει κανείς απο εδώ τι ακριβώς παίζει με τα νεά MLS?

Γιατί προσωπικά έχω 2, και άλλοι φίλοι έχουν πάρει μέσα στο 2015 και είναι ΟΚ.

 

Ο μόνος με αγορά το 2016 είναι αυτός που έχει και το πρόβλημα. Οχι σε 1 αλλα σε 2 συσκευές. Και μάλιστα καινούριες.

Κατα την MLS. Το εαν τις είχαν κάνει επισκευή και τις μεταπώλησαν ως απολύτως καινουργή, δεν μπορώ να το ξέρω.

 

Εαν δεν βρούμε άκρη απο αυτό το forum, δεν νομίζω να βρούμε πουθενά.

 

Υπάρχον tablet = MLS iQTab Focus

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Link to comment
Share on other sites

ξανα μανα πισω και κραξιμο μεχρι να σας δωσουν ένα που να δουλευει όπως πρεπει. Σπαστους τα νευρα μεχρι τελικης πτωσεωσ
Link to comment
Share on other sites

Ναι. Αυτο θα ηταν (και ισως γινει) απαιτουμενο. Αλλα το θεμα ειναι, εαν γνωριζουμε κατι γι' αυτο το προβλημα, ουτος ωστε να το εχουμε στα υπ' οψην.
Link to comment
Share on other sites

Εχω στελει ενα ταμπλετ τεκλαστ κινα απο δευτερα που εφυγε χθες εφτασε πεκινο.ξερει κανεις ποσο καιρο κανει περιπου επισκευη και επιστροφη ελλαδα;

 

Kαλημερα! νομιζω οτι ειναι 100% αδυνατον καποιος να σου απαντησει ποσο κανει η επισκευη! δεν μπορει κανεις να ξερει ποτε και αν θα το πιασει γρηγορα ο κινεζος, ή τι δυσκολια εχει η επισκευη!!!

τωρα για την επιστροφη οσο κανει και να παει. Αμα απο δευτερα εφτασε χτες ειναι ΠΟΛΥΥΥΥ γρηγορα!

οτι εχω στειλει εγω κινα οταν χαλασε κατι εκανε 15-20μερες.....:blink: μερικες μερες επισκευη στην δικια μου περιπτωση ηταν 3-4 για ipcamera και αλλες τοσες μερες δλδ 15-20 να ερθει παλι πισω. Με κινεζικο ταχυδρομειο μιλαω οχι courier.

Link to comment
Share on other sites

Παρελαβαν σημερα 13 μερες εκανε η αποστολη,θα επανελθω οταν εχω νεωτερα σχετικα με τον χρονο επισκευης και παραδοσης
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για Tablets
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...