Jump to content

Huawei Watch GT 2


makismakis2004
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

rollback γίνεται ;δεν ξέρω!

 

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

 

Σκέφτομαι να το πάω στη Huawei να του κάνουν εκεί. Φαντάζομαι θα μπορούν. Έτσι λίγο που το έψαξα δεν βρήκα κάτι που να μπορώ να κάνω μόνος μου. Στο μεταξύ πρέπει να γυρίσει δύο εκδόσεις πίσω! Άστα!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Κανένας δεν έχει πρόβλημα με την μέτρηση του ύπνου μετά το update;

 

Στάλθηκε από το Mi Note 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κανένας δεν έχει πρόβλημα με την μέτρηση του ύπνου μετά το update;

 

Στάλθηκε από το Mi Note 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Τι πρόβλημα;Δεν καταγράφει;

Link to comment
Share on other sites

Το ρολόι καταγράφει αλλά δεν συγχρονιζει με την εφαρμογή, όλα τα άλλα συγχρονίζουν μια χαρά

 

Στάλθηκε από το Mi Note 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εμενα και καταγραφει και συγχρονιζει

 

Opto

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

Το ρολόι καταγράφει αλλά δεν συγχρονιζει με την εφαρμογή, όλα τα άλλα συγχρονίζουν μια χαρά

 

Στάλθηκε από το Mi Note 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Kαθάρισε data απο την εφαρμογή.Κάνει κάτι τετοια τρελά απο αναβάθμιση σε αναβάθμιση.Αν και είχε κάμποσο καιρό να συμβέι.

Link to comment
Share on other sites

Μια από τα ίδια και εγώ κανονικά έχω καταγραφή και σύγχρονισμο με την νέα έκδοση. Το Pro δεν μπορώ να καταλάβω γιατί στοιχίζει τόσο ακριβά.. Στην ουσία είναι ένα gt2 με ελαφρώς διαφορετική σχεδίαση και πιο καλά υλικά μαζί με την ασύρματη φόρτιση... Ούτε κάποιο σοβαρό νέο χαραχτηριστικο, ούτε μεγαλύτερη μπαταρία

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Kαθάρισε data απο την εφαρμογή.Κάνει κάτι τετοια τρελά απο αναβάθμιση σε αναβάθμιση.Αν και είχε κάμποσο καιρό να συμβέι.
Καλημέρα σήμερα είναι οκ με τον ύπνο απλά λείπει η χθεσινή ημέρα από το πρόγραμμα, περίεργα πράγματα, κάτι θα κόλλησε με το update

 

Στάλθηκε από το Mi Note 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά καλό μήνα μια ερώτηση το ρολόι δεν έχει πουθενά απενεργοποιηση του Bluetooth κ να το δουλέψω κάποια στιγμή σαν ρολόι απλό μόνο;
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σήμερα είναι οκ με τον ύπνο απλά λείπει η χθεσινή ημέρα από το πρόγραμμα, περίεργα πράγματα, κάτι θα κόλλησε με το update

 

Στάλθηκε από το Mi Note 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Πρέπει να φταίει το update.

Εμένα συνεχίζει να καταγράφει τον βραδινό ύπνο όπως το έκανε και πριν το update, απλά μπερδεύει τον απογευματινό.

Έχει τύχει να μην τον κάνει καθόλου sync με το Health, και έχει τύχει να το κάνει σε λάθος ώρα. Αντί πχ. για 18:30-20:00 το έβαλε 0:30-2:00 οπότε υπολόγισε τις ώρες σε λάθος μέρα !!!!!!!!!

Καλημέρα παιδιά καλό μήνα μια ερώτηση το ρολόι δεν έχει πουθενά απενεργοποιηση του Bluetooth κ να το δουλέψω κάποια στιγμή σαν ρολόι απλό μόνο;
Όχι, δεν έχει.

Κλείσε το bluetooth από το κινητό, ή αν το χρειάζεσαι για άλλη δουλειά αποσύνδεσε απλά ρολόι μέχρι να θελήσεις να έχεις και πάλι όλες του τις λειτουργίες

 

Sent from my Huawei Mate 20 Pro by using Tapatalk

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

Φίλε εχθές έκανα το update, μόλις μπήκα και καταγράφει κανονικά τον ύπνο!Όμως παράλληλα έκανα και ένα μεγάλο update χειροκίνητα το HMS core , το έκανες?Δεν ξέρω αν παίζει ρόλο αλλά τσεκαρέ το..
Xiaomi Mi Mix 3
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά καλό μήνα μια ερώτηση το ρολόι δεν έχει πουθενά απενεργοποιηση του Bluetooth κ να το δουλέψω κάποια στιγμή σαν ρολόι απλό μόνο;

 

Αποσυνδεσε το απο το κινητό.:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Φίλε εχθές έκανα το update, μόλις μπήκα και καταγράφει κανονικά τον ύπνο!Όμως παράλληλα έκανα και ένα μεγάλο update χειροκίνητα το HMS core , το έκανες?Δεν ξέρω αν παίζει ρόλο αλλά τσεκαρέ το..
Το hms core από πού το κάνεις ενημέρωση;

 

Στάλθηκε από το Mi Note 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1.0.9.58 πρεπει να ειναι η τελευταια

 

Opto

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ κανένα θέμα ούτε με τον μεσημεριανό.

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Το hms core από πού το κάνεις ενημέρωση;

 

Στάλθηκε από το Mi Note 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Πήγαινε στην εφαρμογή , πάτα εκεί που λέει δεξια κάτω "εγώ", μετά επάνω δεξιά γωνία το βελάκι ,μετά ρυθμίσεις και έλεγχος για ενημερώσεις , κοίτα να δείς αν έχει κάποια ενημέρωση να κάνει..

Xiaomi Mi Mix 3
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους... Μια ερώτηση επειδή έκανα μετάβαση από Huawei κινητό στο poco f2... Παρατήρησα ότι όταν με καλεί κάποιος βλέπω κανονικά το όνομα του στο ρολόι, αλλά όταν δεν το σηκώνω η αναπάντητη στο ρολόι φαίνεται μόνο το νούμερο κ όχι το όνομα... Δεν θυμάμαι όμως αν γινόταν το ίδιο και στο Huawei... Γνωρίζει κάποιος;;;

 

Στάλθηκε από το POCO F2 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλού κακού πήγαινε στο Bluetooth του τηλεφώνου σου και στη σύζευξη κοίτα να δεις αν είναι τικαρισμενο η κοινοποίηση επαφών.. Ίσως παίζει ρόλο..
Xiaomi Mi Mix 3
Link to comment
Share on other sites

Καλού κακού πήγαινε στο Bluetooth του τηλεφώνου σου και στη σύζευξη κοίτα να δεις αν είναι τικαρισμενο η κοινοποίηση επαφών.. Ίσως παίζει ρόλο..
Ειναι τικαρισμενα κ τα τρία.. Κάτι άλλο πρέπει να είναι.. Που έχει σχέση με την εφαρμογή τηλεφώνου της Google...

 

Στάλθηκε από το POCO F2 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

εάν έχουμε ενεργό το aod δεν υπάρχει κίνδυνος burn in; γιατί βλέπω οι ενδείξεις του ρολογιού είναι ακίνητες δεν αλλάζουν έστω και λίγο θέση

 

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

εάν έχουμε ενεργό το aod δεν υπάρχει κίνδυνος burn in; γιατί βλέπω οι ενδείξεις του ρολογιού είναι ακίνητες δεν αλλάζουν έστω και λίγο θέση

 

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

 

Τι εννοείς οι ενδείξεις είναι ακίνητες; Αφού αλλαζει η ώρα , άρα οι ενδείξεις μεταβάλλονται τόσο στο αναλογικό όσο και στο ψηφιακό ρολόι.

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς οι ενδείξεις είναι ακίνητες; Αφού αλλαζει η ώρα , άρα οι ενδείξεις μεταβάλλονται τόσο στο αναλογικό όσο και στο ψηφιακό ρολόι.

οι ωρες ειναι ακινητες μονο οι δεικτες κουνιουνται

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei Watch GT 2

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...