Jump to content

Huawei Watch GT 2


makismakis2004
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ένα θεμα σχετικά με το Bluetooth κ τις κλήσεις που είχε αναφερθεί πιο πάνω (δεν θυμάμαι αν ήταν σε αυτό το νήμα ή στο αντίστοιχο του κινητού που έχω - poco f2) όταν με κάλεσαν βιντεοκληση μέσω duo μου χτύπησε στο ρολόι κλήση "άγνωστος αριθμός"... Απάντησα την βιντεοκλήση απ το κινητό κ τον συνομιλητή τον άκουγα απ το ρολόι!!! Τελικά εκείνη την στιγμή έκλεισα το Bluetooth να να μπορέσω να μιλήσω κανονικά!! Να σημειώσω ότι την εφαρμογή "Duo" στις ειδοποιήσεις του ρολογιού μεσω "health" την έχω απενεργοποιημενη.

Φαντάζομαι ότι μου έρχεται ειδοποίηση στο κινητό επειδή έχω κ το Google dialer στο κινητό... Καμία ιδέα κανείς;;

 

Στάλθηκε από το POCO F2 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Στο health δεν μου εμφανίζει τις διαδρομές που κάνω στο google Maps. Υπάρχει τρόπος να εμφανίζονται?
Link to comment
Share on other sites

Στο health δεν μου εμφανίζει τις διαδρομές που κάνω στο google Maps. Υπάρχει τρόπος να εμφανίζονται?
Δεν στο εμφανίζει έτσι;

Ανέβασε μια φωτογραφία πως στο εμφανίζει. de3ca4c7d4e56f19ca2345323993ba89.jpg

 

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πας στο ρολόι και πατας προπόνηση μετα του δηλώνεις εξωτερικο χωρο για προπονηση (π.χ περπατημα) και αυτο ψαχνει για gps και οταν βρει πατας να ξεκινήσεις.

Οταν τελειώσεις πατας διακοπη στο ρολοι και ανοιγεις το health και θα δεις το χαρτη.

Εσενα τι απο αυτα δεν σου δείχνει;

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώ εδώ και ώρες να περάσω custom faces στο gt2 χωρίς καμία επιτυχία.

Ακολουθώ τις οδηγίες από αυτό το βίντεο

όμως όταν ανοίγω το Health στις τελίτσες δεν εμφανίζεται τίποτα που να έχει να κάνει με faces όπως βλέπετε στην εικόνα https://ibb.co/tx4gwHb

Υπάρχει περίπτωση να φταίει το κινητό μου; είναι Xiaomi

Link to comment
Share on other sites

Όλα ωραία μέχρι το σημείο που ανοίγω το health και δεν ανοίγει το google Maps στο διαδρομή(route στα αγγλικά)
Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώ εδώ και ώρες να περάσω custom faces στο gt2 χωρίς καμία επιτυχία.

Ακολουθώ τις οδηγίες από αυτό το βίντεο

όμως όταν ανοίγω το Health στις τελίτσες δεν εμφανίζεται τίποτα που να έχει να κάνει με faces όπως βλέπετε στην εικόνα https://ibb.co/tx4gwHb

Υπάρχει περίπτωση να φταίει το κινητό μου; είναι Xiaomi

 

Οχι. Εχω Xiaomi και δουλεύει μια χαρά ο παραπάνω τρόπος.

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώ εδώ και ώρες να περάσω custom faces στο gt2 χωρίς καμία επιτυχία.

Ακολουθώ τις οδηγίες από αυτό το βίντεο

όμως όταν ανοίγω το Health στις τελίτσες δεν εμφανίζεται τίποτα που να έχει να κάνει με faces όπως βλέπετε στην εικόνα https://ibb.co/tx4gwHb

Υπάρχει περίπτωση να φταίει το κινητό μου; είναι Xiaomi

 

Κάνε πάλι την διαδικασία με τα αρχεία που δίνει, εδώ και καιρό στο GT1 μου έτσι τα περνάω,με Α2 λαιτ συσκευη

Nokia 3210//Nokia 7110 //Nokia 5210 //Nokia 8310 //Nokia N-Gage //SE K700i //SE W800i //SE W550i //SE K850i //SE Aino //Nokia 206 DS //Lumia 435 DS //Moto G4 Play 2/16 // Mi A2 Lite 4/64 // 1+ Nord 8/128 // 1+ 11 16/256

Link to comment
Share on other sites

Κάνε πάλι την διαδικασία με τα αρχεία που δίνει, εδώ και καιρό στο GT1 μου έτσι τα περνάω,με Α2 λαιτ συσκευη

Με τα αρχεία που δίνει το έκανα, πολλές φορές μάλιστα. Δεν χρησιμοποιώ το κινητό μου γιατί το taichi το φοβάμαι λίγο. Σε εφεδρικό κινητό το περνάω, παίζει ρόλο; Δεν ξέρω τι πάει στραβά

Link to comment
Share on other sites

Με τα αρχεία που δίνει το έκανα, πολλές φορές μάλιστα. Δεν χρησιμοποιώ το κινητό μου γιατί το taichi το φοβάμαι λίγο. Σε εφεδρικό κινητό το περνάω, παίζει ρόλο; Δεν ξέρω τι πάει στραβά
Τα αρχεία πρέπει να είναι σε άλλο φάκελο, από το download.

 

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τα αρχεία πρέπει να είναι σε άλλο φάκελο, από το download.

 

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Έκανα απεγκατασταση τα πάντα, μετακίνησα τον φάκελο με τα αρχεία από τον φάκελο download. Τίποτα φίλε μου

Link to comment
Share on other sites

Έκανα απεγκατασταση τα πάντα, μετακίνησα τον φάκελο με τα αρχεία από τον φάκελο download. Τίποτα φίλε μου
Τι έκδοση Android έχεις;

 

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τι έκδοση Android έχεις;

 

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

 

https://ibb.co/XsyqypC

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μάλλον αυτό φταίει. Με 7 μάλλον δεν πας πουθενα!

Link to comment
Share on other sites

Με τα αρχεία που δίνει το έκανα, πολλές φορές μάλιστα. Δεν χρησιμοποιώ το κινητό μου γιατί το taichi το φοβάμαι λίγο. Σε εφεδρικό κινητό το περνάω, παίζει ρόλο; Δεν ξέρω τι πάει στραβά

 

Κι εγώ άρχισα είχα θέμα. Πατησα την πρώτη φορά μέσω taiChi και μπηκα στο health και μετά έβγαζε την επιλογή να βάζω τα watchfaces. Έβαλα καμια 20αρια και το γύρισα στα κανονικά health& ΗΜS. Έσβησα και το taiChi εννοείται

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ άρχισα είχα θέμα. Πατησα την πρώτη φορά μέσω taiChi και μπηκα στο health και μετά έβγαζε την επιλογή να βάζω τα watchfaces. Έβαλα καμια 20αρια και το γύρισα στα κανονικά health& ΗΜS. Έσβησα και το taiChi εννοείται

Είναι όντως ρε παιδιά το taichi πρόγραμμα που πρέπει να το "φοβόμαστε" όταν το έχουμε εγκατεστημένο στα κινητά μας; το έψαξε κανείς;

Edited by Dep0n
Link to comment
Share on other sites

Είναι όντως ρε παιδιά το taichi πρόγραμμα που πρέπει να το "φοβόμαστε" όταν το έχουμε εγκατεστημένο στα κινητά μας; το έψαξε κανείς;

Έχει αποδεχθεί ότι έχει κάποιο πρόβλημα; Το βάζεις, κατεβάζεις τα watchfaces και το βγάζεις πάλι.

Edited by SAKISART2
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Ξέρεις κανείς πώς μπορούμε να βρούμε τα faces του gt2 pro σε .hwt, όπως πχ το moon phases, για να τα βάλουμε στο gt2; Το έχει κάνει κανείς; Δεν τα βρίσκω πουθενά και είναι φανταστικά κάποια!

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Το παλεύει πάντως η Huawei!!!! έβαλε 6 νέα watchfaces... κάνα καλό δεν βάζει όμως!!! 6f58c5d47715e21df8ad55b836a913db.jpg

 

Στάλθηκε από το RMX1931 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

(Realme X2 pro)Mi 9,Mi Max 3,Mi A2,LG V10 H901,Mi Note 2,Samsung Galaxy S7 Edge, LG V10 , LG G Flex 2 ,Lenovo Vibe Z2 Pro, LG G3,Lenovo Vibe X2, Coolpad F1, Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S3,

(Samsung Galaxy Tab Pro 8,4)

Link to comment
Share on other sites

Το κακο είναι ότι δεν έχει κανένα στην εφαρμογή για ios
Με ios δεν μπορείς να περάσεις wf.

Μπορείς όμως με άλλο Android τηλέφωνο να περάσεις οποίο θέλεις και μετα να το συνδέσεις με το iPhone.

:)
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Να ρωτήσω, η αυτόματη φωτεινότητα πως συμπεριφέρεται στο φως του ήλιου στα δικά σας, γιατί στο gt2 ενός φίλου, δεν φτάνει στο 5 από μόνο του. Από το επίπεδο 1-2, άντε να πάει μέχρι το 3.

1998 - 2015: Πάνω από 50 συσκευές, ουτε θυμάμαι ποιες... 2015: Nokia Lumia 930, 2016: Samsung S6 Edge Plus, 2017: LG G6, Sony Xperia XA1 Ultra, 2018: Xiaomi Mi A1, Samsung Note 8, 2019: Samsung Note 10 Plus
2023: Moving to IOS, iPhone 14 Pro Max, iPhone 15 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei Watch GT 2

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...