Jump to content

Redmi Note 8 Pro


DragonD
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έστειλα το mi 9 t κ πήρα αυτό . Για πείτε κάτι που πρέπει να προσέξω . Η Κάμερα συμπαθητική μου φαίνεται

Τι εννοείς έστειλες Mi 9t; Το άνοιξες ή πριν το ανοίξεις το έστειλες; Τι σε έκανε να το αλλάξεις;

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς έστειλες Mi 9t; Το άνοιξες ή πριν το ανοίξεις το έστειλες; Τι σε έκανε να το αλλάξεις;

Το είχα για ένα 5 μηνο και απλά είπα να το αλλάξω . Πήρα μια σχετικά καλή διάφορα κ έκανα ανταλλαγή. Δεν βλέπω μεγάλες διαφορές . Φαντάζομαι στο video και στην ultra wide θα έχει χαώδεις διαφορές υπέρ του mi 9 t

Link to comment
Share on other sites

Το είχα για ένα 5 μηνο και απλά είπα να το αλλάξω . Πήρα μια σχετικά καλή διάφορα κ έκανα ανταλλαγή. Δεν βλέπω μεγάλες διαφορές . Φαντάζομαι στο video και στην ultra wide θα έχει χαώδεις διαφορές υπέρ του mi 9 t

το mi9t είναι κλάσης ανώτερο τηλέφωνο σε όλα, μόνο αν είχα ανάγκη λεφτά θα έκανα τέτοια αλλαγή.

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

το mi9t είναι κλάσης ανώτερο τηλέφωνο σε όλα, μόνο αν είχα ανάγκη λεφτά θα έκανα τέτοια αλλαγή.

 

Ναι ρε μια χαρά είναι δεν διαφωνώ απλα το βαρέθηκα . Πολύ ωραία συσκευή αλλά έχω αυτό το σαράκι με την αλλαγή . Κ επέιδη το ΧΑ πληρώσει καλα είπα να βγάλω κ κάνα φράγκο κ να δοκιμάσω κ το rn8 pro . Φαίνεται πολύ τίμια συσκευή πάντως

Link to comment
Share on other sites

Το 9t έχει και telephoto κάτι που δεν έχει το 8pro. Εγώ δεν θα το άλλαζα. ;) Αλλά γενικά δεν έχω πρόβλημα με την κάμερα του 8pro. Μόνο ένα ois θα ήθελα να είχε.

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Λέτε αυτήν την εβδομάδα να μας έρθει το 12;

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Σε επιδόσεις κ γενικα ταχύτητα είναι ένα κλικ πάνω το 8 όπως επίσης κ το δαχτυλικο του πολύ πιο γρήγορο

Μιας και είχες το 9t θα ξέρεις καλύτερα τις διαφορές. Εκπλήσσομαι ευχάριστα! ;)

Λέτε αυτήν την εβδομάδα να μας έρθει το 12;

Μακάρι! Πώς σου ήρθε αυτό;

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Κάπου είχα διαβάσει αλλά δεν θυμάμαι τώρα την πηγή, ότι μετά τις 13 Ιουλίου θα έχουμε νέα διανομή miui 12 και μπορεί να περιλαμβάνεται και η συσκευή μας σε αυτήν τη διανομή.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Μιας και είχες το 9t θα ξέρεις καλύτερα τις διαφορές. Εκπλήσσομαι ευχάριστα! ;)

 

Μακάρι! Πώς σου ήρθε αυτό;

ναι έχει αισθητή διαφορά σε απόκριση κ ταχύτητα.
Link to comment
Share on other sites

 

Ωραια πραγματα....Για να δουμε,θα τα παρει το δικο μας??

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Ευελπιστώ πως θα το πάρουν όλες οι συσκευές Xiaomi με 48άρες και 64άρες κάμερες.

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Τιμή σπέσιαλ για όποιον ενδιαφέρεται για αγορά από Κίνα.

Με το κουπόνι : BG78P200 πάει στα 175 ευρώ τελική τιμή, για χρώματα πράσινο, μπλέ και γκρι !!!

Σε 20 μέρες παραλαμβάνετε μέσω Γερμανίας (DHL-SPEEDEX)

Εγώ το ξαναπήρα.....

Εννοείται το 6/128 GB.

Link to comment
Share on other sites

Τιμή σπέσιαλ για όποιον ενδιαφέρεται για αγορά από Κίνα.

Με το κουπόνι : BG78P200 πάει στα 175 ευρώ τελική τιμή, για χρώματα πράσινο, μπλέ και γκρι !!!

Σε 20 μέρες παραλαμβάνετε μέσω Γερμανίας (DHL-SPEEDEX)

Εγώ το ξαναπήρα.....

Εννοείται το 6/128 GB.

 

Kαλη φαση,αλλά εσενα μεχρι να σου ερθει στην Αλασκα που εισαι θα εχει βγαλει η Xiaomi άλλα 10 μοντελα.... :lol::lol:

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,ειμαι σε κατασταση αναζητησης κινητου. το 8 προ ειναι στις σκεψεις μου . αξιζει; για πειτε μουσας παρακαλω
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,ειμαι σε κατασταση αναζητησης κινητου. το 8 προ ειναι στις σκεψεις μου . αξιζει; για πειτε μουσας παρακαλω

 

Oσοι το εχουν παρει,συμπεριλαμβανομενου και εμενα ειναι πολυ ευχαριστημενοι,παρα τις αρχικες εκτιμησεις για τον επεξεργαστη που ειναι mediatek...Και τωρα που εχει πεσει αρκετα η τιμη του ειναι τρελλο vfm.Επισης το 9 pro,που βγηκε προσφατα,δεν ειναι τιποτα καινοτομο ή πολύ διαφορετικο περαν της μπαταριας απο το 8...Eγω το αγορασα την προηγουμενη εβδομαδα,και το προτιμησα συνειδητα αντι του 9 προ...

Edited by nikaki71
Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,ειμαι σε κατασταση αναζητησης κινητου. το 8 προ ειναι στις σκεψεις μου . αξιζει; για πειτε μουσας παρακαλω

Τώρα είναι η ώρα !!!

Αν μπορείς από Κίνα, χρησιμοποίησε το κουπόνι που αναφέρω πιο πάνω...το κινητό είναι vfm!!!!

3 έχω πάρει κι άστους να λένε για τον mediatek!!!

 

----- προσθήκη μηνύματος 8 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Kαλη φαση,αλλά εσενα μεχρι να σου ερθει στην Αλασκα που εισαι θα εχει βγαλει η Xiaomi άλλα 10 μοντελα.... :lol::lol:

Πεστο ψέματα!!!

Ήδη έχουν πάει στο 10Χ -- τουλάχιστον για την αγορά της Κίνας -- και εδώ με MediaTek, τον Dimensity 820.

https://www.kimovil.com/el/khoro-agora-xiaomi-redmi-10x

Αδιάβαστο σε βρίσκω όμως ...η Αλάσκα δίπλα είναι, πολύ κοντά στην Κίνα !!!!

Link to comment
Share on other sites

Ναι, από τον Ειρηνικό ωκεανό είσαι πιο κοντά στη Κίνα, αλλά παρεμβαίνουν η Σιβηρία και Ιαπωνία!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Αυτή τη στιγμή πάντως σε αυτά τα χρήματα δεν αξίζει κάποιος να πάρει το 8 pro, υπάρχουν άλλα κινητά που είναι μεγαλύτερο επίπεδο...

signaturegif.gif.db6a042404483db25bb662dad73cd036.gif

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα.θα ήθελα να ρωτήσω το εξής:όταν βλέπετε YouTube ή έστω κάποιο βίντεο από το διαδίκτυο όταν το βάζετε στη πλήρη οθόνη η εικόνα καταλαμβάνει όλη την οθόνη;;
Link to comment
Share on other sites

Αυτή τη στιγμή πάντως σε αυτά τα χρήματα δεν αξίζει κάποιος να πάρει το 8 pro, υπάρχουν άλλα κινητά που είναι μεγαλύτερο επίπεδο...

 

Στα κοντά 200 ποιο είναι καλύτερο ; Στο μόνο που χάνει σε αυτή την κατηγορία είναι στο βίντεο κ στην ultra wide

Link to comment
Share on other sites

Στα κοντά 200 ποιο είναι καλύτερο ; Στο μόνο που χάνει σε αυτή την κατηγορία είναι στο βίντεο κ στην ultra wide

Τι έχουν αυτά τα 2 δηλαδή;

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Τι έχουν αυτά τα 2 δηλαδή;

 

Η ultra wide κ το βίντεο του είναι μέτρια προς κακα. Η φωτογραφία του όμως , γενικά είναι εξαιρετικη , ειδικά στις βραδινές φωτό κ low light δεν έχει σχέση με redmi . Ούτε καν με το νέο 9αρι .

Link to comment
Share on other sites

οταν κανω κληση μου βγαζει μηνυμα οτι ειναι μεσω wifi αυτο απο που απενεργοποιειται?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...