Jump to content

Xiaomi Mi 9 Lite


DragonD
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ευχαριστώ, όντως το είχα ενεργοποιημενο αυτό, τώρα το έβγαλα, για να δω πως θα τα πάει.

 

 

Mi 9 Lite via Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 100 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παιδιά ήρθε σήμερα ενημέρωση για την εργοστασιακή εφαρμογή Always On Mode αλλά πάτησα κατά λάθος το "αγνόηση" ενημέρωσης. Πως την βρίσκω πάλι την ενημέρωση για να την περάσω;;

 

Mi 9 Lite via Tapatalk

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

Settings -> System app updater
Δεν την επανεμφανιζει.....

 

Mi 9 Lite via Tapatalk

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

Δεν την επανεμφανιζει.....

 

Mi 9 Lite via Tapatalk

Κάνε εκκαθάριση δεδομένων της εφαρμογήςf8e276a8eb947096d3d195439394cf1c.jpg

 

From my Mi 9 Lite via Tapatalk

No root->No problem
Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ για την βοήθεια αλλά δεν βρίσκω άκρη... Δεν μπορώ να βρω πως θα πάω στο μενού που δείχνει η εικόνα αυτή, για την εκκαθάριση που ανέφερε ο φίλος minotavros πιο πάνω dab24858970860b5cd413f6483d2f00d.jpg

 

Mi 9 Lite via Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Επίσης, στο ιστορικό ενημέρωσης βγάζει για σήμερα μόνο αυτήν που έκανα, όχι την άλλη που πάτησα αγνόηση (1η φώτο).

 

Η αμέσως προηγούμενη ενημέρωση της εν λόγω εφαρμογής ήταν αυτή στη 2η φώτο b3cf22ac0544f2a8991d9cd3a37e2d59.jpg8e36488d1f99449168c870b3bbbe3e8b.jpg

 

Mi 9 Lite via Tapatalk

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους!

 

Παρέλαβα το ασπρούλη Mi9 Lite απο Kaizer... σφαίρα ήρθε, Κυριακή έβαλα παραγγελία!

To βράδυ εχει ξενύχτι ;)

(ευπρόσδεκτη καμιά συμβουλή πριν το ανοίξω...εχω διαβάσει μονο τις τελευταίες 15 σελίδες του νήματος εδω :O)

2020 - Vote China again :p Go Xiaomi Mi 9 lite

2018 - Back in the Android World...Honor 8 Black

Iphone 5s think different..

LG G2- Samsung S4 - Samsung S1 - Alfawise S92 !

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ για την βοήθεια αλλά δεν βρίσκω άκρη... Δεν μπορώ να βρω πως θα πάω στο μενού που δείχνει η εικόνα αυτή, για την εκκαθάριση που ανέφερε ο φίλος minotavros πιο πάνω dab24858970860b5cd413f6483d2f00d.jpg

 

Mi 9 Lite via Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Επίσης, στο ιστορικό ενημέρωσης βγάζει για σήμερα μόνο αυτήν που έκανα, όχι την άλλη που πάτησα αγνόηση (1η φώτο).

 

Η αμέσως προηγούμενη ενημέρωση της εν λόγω εφαρμογής ήταν αυτή στη 2η φώτο b3cf22ac0544f2a8991d9cd3a37e2d59.jpg8e36488d1f99449168c870b3bbbe3e8b.jpg

 

Mi 9 Lite via Tapatalk

 

Αφού έχεις ανοίξει την εφαρμογή με την αναβάθμιση εφαρμογών συστήματος

-πας στις πρόσφατες

-πατάς συνεχόμενα πάνω στην εφαρμογή που τρέχει

-πατας στο γρανάζι

-κατω δεξιά αυτό που μοιάζει σαν γόμα έχει τις επιλογες για εκκαθάριση

 

 

From my Mi 9 Lite via Tapatalk

No root->No problem
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους!

 

Παρέλαβα το ασπρούλη Mi9 Lite απο Kaizer... σφαίρα ήρθε, Κυριακή έβαλα παραγγελία!

To βράδυ εχει ξενύχτι ;)

(ευπρόσδεκτη καμιά συμβουλή πριν το ανοίξω...εχω διαβάσει μονο τις τελευταίες 15 σελίδες του νήματος εδω :O)

 

Να κάτσεις να διαβάσεις.... Τις υπόλοιπες σελίδες

Link to comment
Share on other sites

Αφού έχεις ανοίξει την εφαρμογή με την αναβάθμιση εφαρμογών συστήματος

-πας στις πρόσφατες

-πατάς συνεχόμενα πάνω στην εφαρμογή που τρέχει

-πατας στο γρανάζι

-κατω δεξιά αυτό που μοιάζει σαν γόμα έχει τις επιλογες για εκκαθάριση

 

From my Mi 9 Lite via Tapatalk

 

Φίλε είσαι πολύ εξυπηρετικός, σε ευχαριστώ πολύ, το έκανα και το βρήκε το update μετά, είσαι πρώτος!!

 

----- προσθήκη μηνύματος 11 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αυτό είναι το update στην εφαρμογή Always On και τι αλλάζει.... 1eb27e3a81ec43c3b51f08494956d872.jpg

 

Mi 9 Lite via Tapatalk

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

Φίλε είσαι πολύ εξυπηρετικός, σε ευχαριστώ πολύ, το έκανα και το βρήκε το update μετά, είσαι πρώτος!!

 

----- προσθήκη μηνύματος 11 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αυτό είναι το update στην εφαρμογή Always On και τι αλλάζει.... 1eb27e3a81ec43c3b51f08494956d872.jpg

 

Mi 9 Lite via Tapatalk

Τίποτα φίλε μου, να σαι καλά!

 

From my Mi 9 Lite via Tapatalk

No root->No problem
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους!

 

Παρέλαβα το ασπρούλη Mi9 Lite απο Kaizer... σφαίρα ήρθε, Κυριακή έβαλα παραγγελία!

To βράδυ εχει ξενύχτι ;)

(ευπρόσδεκτη καμιά συμβουλή πριν το ανοίξω...εχω διαβάσει μονο τις τελευταίες 15 σελίδες του νήματος εδω :O)

 

Κάνε όλες τις ενημερώσεις που έχει, ώστε αν σου τύχει η σπάνια περίπτωση που κάτι πάει στραβά, το Reset θα "πονέσει" λιγότερο τώρα που είναι αρχή. :p

 

Ρυθμίσεις > Σχετικά με το τηλέφωνο > Ενημέρωση συστήματος.

Link to comment
Share on other sites

Τα βγάζει έγχρωμα και ψείρες…

 

Ειναι αναλογα τα εικονιδια που εχεις επιλεξει απο τα θεματα,εμενα μου τα βγαζει κανονικα.

Link to comment
Share on other sites

Έχεις την καλοσυνη νά μού προτείνεις κάποιο θέμα που τα δείχνει μεγάλα; Γιατι σε ένα με απλό ρολόι μου βγάζει πχ το whatsapp πρασινο και πολυυυυυ μικρο
Link to comment
Share on other sites

Έχεις την καλοσυνη νά μού προτείνεις κάποιο θέμα που τα δείχνει μεγάλα; Γιατι σε ένα με απλό ρολόι μου βγάζει πχ το whatsapp πρασινο και πολυυυυυ μικρο

 

Pixel black icons ειναι αυτο που εχω εγω.

Μην περιμενεις να είναι σαν τα εικονιδια στην αρχικη οθονη αλλα ειναι ευδιακριτα μια χαρα.

Link to comment
Share on other sites

Τιποτα να σε καλα,δοκιμασε το και πες μου αν ειναι καλύτερα

 

Όταν πήγα να το κατεβάσω μου είπε ότι δεν είναι πλήρως συμβατό οπότε κατέβασα ένα άλλο. Πράγματι τα εικονίδια είναι μεγαλύτερα

 

Σε ευχαριστώ ιδιαιτέρως

Link to comment
Share on other sites

Ένω είναι ενεργό το led για τις ειδοποιήσεις και μέσα σε κάθε εφαρμογή δεν ανάβει όταν έρχονται νέες ειδοποιήσεις. Με την νέα 10αρα είμαι. Κάποια ιδέα;

 

Στάλθηκε από το Mi 9 Lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Επίσης δεν μπορώ να αντιληφθώ αν ξαναειδοποιει η aod ότι έχεις μηνύματα αν δεν την σηκώσεις ή ξεκλειδώσεις την συσκευή.

 

Στάλθηκε από το Mi 9 Lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα στην ομάδα καμμια gcam με άστρο φωτογραφία θα βγει για το τηλέφωνο μας έχω φέρει ανάποδα το ιντερνετ αλλά τιποτα

 

Στάλθηκε από το Mi 9 Lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

παιδια ατομα σαν και εμενα που δεν εχουν βαλει την 10αρα ακομα.

τι να κανω? να την μπουμπουνισω?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα στην ομάδα καμμια gcam με άστρο φωτογραφία θα βγει για το τηλέφωνο μας έχω φέρει ανάποδα το ιντερνετ αλλά τιποτα

 

Στάλθηκε από το Mi 9 Lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Έχω αυτήν. Αλλά δεν έχει configs για το lite. Πιστεύω θα βγάλει άστρο..

https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/f/changelog1016/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...