Jump to content

iPhone 11


energetic
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχει κάνει κάποιος το Antutu ver 8.1.0

(Καθαρά από περιέργεια )

537.211 βγάζει απόδοση

 

http://www.imagebam.com/image/aeec041340508669

Στο δικό μου με 128Gb έβγαλε 486732.

Link to comment
Share on other sites

Στο δικό μου με 128Gb έβγαλε 486732.

 

Γιατί έχει αυτή την απόκλιση?

iPhone 11

Apple Watch Series 5

iPad Air 3 (2019)

Link to comment
Share on other sites

Γιατί έχει αυτή την απόκλιση?

Δεν ξέρω να σου απαντήσω. Έκανα πάλι πριν λίγο και έβγαλε 500122.

Link to comment
Share on other sites

Για τους λάτρεις του «υγεία μπαταρίας»:

11αρι, αγορασμένο 15/11/19, φορτίζει μόνο με τον μαμά φορτιστή ή από την USB θύρα του mac (1A). Φόρτιση κάθε 2 μέρες.

 

Μπαταρία 99% σήμερα.

 

Μήπως ήρθε η ώρα να πάρω ταχυφορτιστή και να του πιω το αίμα. Χεχε....

 

 

from my iPhone 11

iphone 11 pro max αγορασμένο στις 10/11/19 σήμερα 16/04/2020

στο 98%

Καλό η κακό?

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
iphone 11 pro max αγορασμένο στις 10/11/19 σήμερα 16/04/2020

στο 98%

Καλό η κακό?

Δεν υπάρχει καλό ή κακό... αυτό είναι το ποσοστό για την εκάστοτε συσκευή και δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι για αυτό.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Έχω την εντύπωση ότι μετά την αναβάθμιση μου τρώει μπαταρία το βράδυ. Drain λέγεται ;

Περίπου 10 με 12% στο κινητο εν αντίθεση με το iPad που από 95% μετά από 12 h πήγε στο 93%

iPhone 11

Apple Watch Series 5

iPad Air 3 (2019)

Link to comment
Share on other sites

Έχω την εντύπωση ότι μετά την αναβάθμιση μου τρώει μπαταρία το βράδυ. Drain λέγεται ;

Περίπου 10 με 12% στο κινητο εν αντίθεση με το iPad που από 95% μετά από 12 h πήγε στο 93%

 

Με την 13.4 υπήρχαν όντως θέματα battery drain που διορθώθηκαν όμως με την 13.4.1...

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Με την 13.4 υπήρχαν όντως θέματα battery drain που διορθώθηκαν όμως με την 13.4.1...

 

Το ανάποδο ισχύει, υπάρχουν αναφορές παντού γιαυτο.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Το ανάποδο ισχύει, υπάρχουν αναφορές παντού γιαυτο.

 

Στις δικές μου συσκευές πάντως με την 13.4.1. η μπαταρία είναι σίγουρα ένα επίπεδο καλύτερα από την 13.4...

Link to comment
Share on other sites

Στις δικές μου συσκευές πάντως με την 13.4.1. η μπαταρία είναι σίγουρα ένα επίπεδο καλύτερα από την 13.4...

Και στο δικό μου η 13.4.1 είναι καλύτερη στο θέμα της μπαταρίας.

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω απολυτα

 

Θα συμφωνήσω και εγώ και οι 3 φίλοι/ες που έχουμε την ίδια συσκευή.

 

11 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Τις τελευταίες μέρες θέλω πραγματικά να το σπάσω. Δεν ξέρω αν φταίει το iOS 13 που τα έχει κάνει π#$τανα όλα, αλλά έχω απίστευτο reload εφαρμογών και κυρίως του YouTube και μάλιστα χωρίς να έχω εφαρμογές στο παρασκηνιο. Άκουγα πριν λίγο τραγούδια, μπαίνω ίνστα, τραβάω ένα boomerang, το ανεβάζω , γυρνάω και τσουπ πάλι το YT reload από την αρχή. Έχει καταντήσει αηδία τον τελευταίο καιρό πραγματικά.

 

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Τις τελευταίες μέρες θέλω πραγματικά να το σπάσω. Δεν ξέρω αν φταίει το iOS 13 που τα έχει κάνει π#$τανα όλα, αλλά έχω απίστευτο reload εφαρμογών και κυρίως του YouTube και μάλιστα χωρίς να έχω εφαρμογές στο παρασκηνιο. Άκουγα πριν λίγο τραγούδια, μπαίνω ίνστα, τραβάω ένα boomerang, το ανεβάζω , γυρνάω και τσουπ πάλι το YT reload από την αρχή. Έχει καταντήσει αηδία τον τελευταίο καιρό πραγματικά.

 

Άσε κι εγώ τα ίδια προβλήματα είχα έκανα επαναφορά και πάλι τα ίδια

Έκανα σήμερα restore και το έβαλα αγγελία απλά έχω παλιότερο όχι το 11αρι

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Άσε κι εγώ τα ίδια προβλήματα είχα έκανα επαναφορά και πάλι τα ίδια

Έκανα σήμερα restore και το έβαλα αγγελία απλά έχω παλιότερο όχι το 11αρι

 

Φίλε μου έχω απογοητευτεί τελείως πλέον. Μία αυτό, μία τα προβλήματα στο Viber το οποίο νεκρώνει ώρες ώρες και η μπαταρία που (για μένα) έχει χειροτερέψει , με κάνουν να σκέφτομαι για πώληση.

 

Και το περίεργο έιναι ότι νόμιζω πως μόνο εμείς οι δύο είμαστε οι γκαντέμηδες :lol:

 

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου έχω απογοητευτεί τελείως πλέον. Μία αυτό, μία τα προβλήματα στο Viber το οποίο νεκρώνει ώρες ώρες και η μπαταρία που (για μένα) έχει χειροτερέψει , με κάνουν να σκέφτομαι για πώληση.

 

Και το περίεργο έιναι ότι νόμιζω πως μόνο εμείς οι δύο είμαστε οι γκαντέμηδες :lol:

 

Μπα πολλοί έχουν προβλήματα απλά οι περισσότεροι δεν δίνουν σημασία

Τα προβλήματα είναι και χοντρά κιόλας σε όσους έχουν εμφανιστεί

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Εγώ από το 11 παραμένω ενθουσιασμένος 5,5 μήνες μετά. Οκ αν ανοίξω κάμερα πάνε όλα reload, αλλά αν δεν ανοίξω μένω εντυπωσιασμένος από το πόση ώρα μετά κι ακόμα τις κρατάει stand by. Αυτό με το viber αν δε το πιστεύετε το παρατήρησα σήμερα το πρωί για πρώτη φορά, και τώρα το διαβάζω πρώτη φορά από εδώ :) θα επανέλθω. Η μπαταρία παραμένει βράχος, όχι όπως πρώτη μέρα, αλλά 7,5 ώρες SOT βγάζει για πλάκα

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

Εγώ από το 11 παραμένω ενθουσιασμένος 5,5 μήνες μετά. Οκ αν ανοίξω κάμερα πάνε όλα reload, αλλά αν δεν ανοίξω μένω εντυπωσιασμένος από το πόση ώρα μετά κι ακόμα τις κρατάει stand by. Αυτό με το viber αν δε το πιστεύετε το παρατήρησα σήμερα το πρωί για πρώτη φορά, και τώρα το διαβάζω πρώτη φορά από εδώ :) θα επανέλθω. Η μπαταρία παραμένει βράχος, όχι όπως πρώτη μέρα, αλλά 7,5 ώρες SOT βγάζει για πλάκα

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

Είσαι στην τελευταία έκδοση iOS?

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Είσαι στην τελευταία έκδοση iOS?

 

 

 

Ναι 13.4.1, θεωρώ στη 13.4 είχα ένα τσικ καλύτερη μπαταρία

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

Εμενα πάντως στην αρχική οθόνη χωρίς να κάνω τίποτα γυρίζει ο κύκλος

Πάει να πει κάτι μένει κολλημένο

Πριν το restore τα ίδια με έκανε

Η εφαρμογή mail εμφανίζει αδικαιολόγητη χρήση στο παρασκήνιο αλλά και πιο πριν που την είχα σβήσει ο κύκλος πάλι συνέχιζε να γυρίσει στην αρχική

 

Σημείωση ότι έκανα restore, set up as new, μόνο Apple ID, Apple Watch και δεν έχω ούτε καν μέσα sim

 

Βέβαια μιλάω για το 6s αλλά πιθανά προβλήματα υπάρχουν και σε αλλά μοντέλα τηλεφώνων της εταιρείας

Δεν λέω ότι όλοι έχουν παρόμοια προβλήματα. Άλλοι πιθανόν και καθόλου

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 11
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...