Jump to content

iPhone 11 Pro Max


energetic
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

να φανταστω με αυθεντικη μπαταρια και αδιαβροχοποιηση σωστα?

Σωστά!
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπερ παιδια κ χρονια πολλα! Δυστυχως εχω θεμα με το κινητο ενω δουλευε σωστα μεχρι σημερα.Το εχω παρει μεταχειρισμενο πριν 1,5 χρονο αλλα με οθονη ΟΕΜ.Παρολα αυτα χωρις προβλημα.Ομως μαυριζει η οθονη στην κληση κ δεν μπορεις να την τερματισεις.Δοκιμασα σχδον ολα οσα διαβασα στο ιντερνετ αλλα ματαια.Καλεσα την γραμμη της Απλ κ μου ειπαν οτι εχει βλεβη στον proximity sensor κ η επισκευη του παει γυρω στα 95 ευρω με μια ματια που εριξα! Οποτε τι κανω? Εχουμε καποιο αξιολογο μαγαζι  με καλυτερη τιμη η δεν το γλυτωνω με τιποτα?:(

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, josuts said:

Καλησπερ παιδια κ χρονια πολλα! Δυστυχως εχω θεμα με το κινητο ενω δουλευε σωστα μεχρι σημερα.Το εχω παρει μεταχειρισμενο πριν 1,5 χρονο αλλα με οθονη ΟΕΜ.Παρολα αυτα χωρις προβλημα.Ομως μαυριζει η οθονη στην κληση κ δεν μπορεις να την τερματισεις.Δοκιμασα σχδον ολα οσα διαβασα στο ιντερνετ αλλα ματαια.Καλεσα την γραμμη της Απλ κ μου ειπαν οτι εχει βλεβη στον proximity sensor κ η επισκευη του παει γυρω στα 95 ευρω με μια ματια που εριξα! Οποτε τι κανω? Εχουμε καποιο αξιολογο μαγαζι  με καλυτερη τιμη η δεν το γλυτωνω με τιποτα?:(

Καλά σου είπαν πιθανόν αυτό είναι το πρόβλημα 

Καλυτερη τιμή εννοείται θα βρεις όπου και να πας 

Αποκλείεται να ξεπεράσει τα 30€

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, Tasos19s said:

Καλά σου είπαν πιθανόν αυτό είναι το πρόβλημα 

Καλυτερη τιμή εννοείται θα βρεις όπου και να πας 

Αποκλείεται να ξεπεράσει τα 30€

Καλησπερα Τασο κ Χρονια Πολλα! Αν ειναι η ζημια ενα 30αρι τοτε οοκ.Για παραπανω τωρα ζοριζομαι.Ομως σε αναζητηση μου  2-3 μαγαζια μου το βγαζει την επισκευη στα 95.Εχεις καποιο αξιοπιστο υποψην? Αν ναι στειλε το μου σε προσωπικο μηνυμα.Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, josuts said:

Καλησπερα Τασο κ Χρονια Πολλα! Αν ειναι η ζημια ενα 30αρι τοτε οοκ.Για παραπανω τωρα ζοριζομαι.Ομως σε αναζητηση μου  2-3 μαγαζια μου το βγαζει την επισκευη στα 95.Εχεις καποιο αξιοπιστο υποψην? Αν ναι στειλε το μου σε προσωπικο μηνυμα.Ευχαριστω

Θα το ψάξω λίγο 

Σε κανένα μαγαζί της γειτονιάς θα πας 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πριν, Tasos19s said:

Θα το ψάξω λίγο 

Σε κανένα μαγαζί της γειτονιάς θα πας 

Ειμαι στην Αιγιινα κ μονο Γερμανο εχει που δεν νομιζω να το αναλαβει.Οποπε Αθηνα αν εχει καποιο αξιοπιστο κ ειτε να το παω ειτε να το στειλω με κουριερ

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, josuts said:

Ειμαι στην Αιγιινα κ μονο Γερμανο εχει που δεν νομιζω να το αναλαβει.Οποπε Αθηνα αν εχει καποιο αξιοπιστο κ ειτε να το παω ειτε να το στειλω με κουριερ

Γερμανό όχι μην το πας άδικα 

Τι να σου πω δεν ξέρω τα κατατόπια της περιοχής σου 

Θα βρεις πάντως μαγαζί αν ψάξεις δεν θα δυσκολευτείς 

Δεν είναι και δύσκολη εργασία. Είναι εύκολη σχετικά 

 

https://www.ebay.com/itm/124711088899?mkcid=16&mkevt=1&mkrid=711-127632-2357-0&ssspo=KWZDx5jzQaG&sssrc=2349624&ssuid=_TwER-5DQzq&var=426090568328&widget_ver=artemis&media=COPY

 

Αυτο είναι το ανταλλακτικό που χρειάζεσαι 

Να γνωρίζεις περίπου τι θα πρέπει να πληρώσεις και τι πιθανόν θα σου ζητήσουν 

Σιγουρα δεν αξίζει για 95€

Edited by Tasos19s
Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, Tasos19s said:

Γερμανό όχι μην το πας άδικα 

Τι να σου πω δεν ξέρω τα κατατόπια της περιοχής σου 

Θα βρεις πάντως μαγαζί αν ψάξεις δεν θα δυσκολευτείς 

Δεν είναι και δύσκολη εργασία. Είναι εύκολη σχετικά 

 

https://www.ebay.com/itm/124711088899?mkcid=16&mkevt=1&mkrid=711-127632-2357-0&ssspo=KWZDx5jzQaG&sssrc=2349624&ssuid=_TwER-5DQzq&var=426090568328&widget_ver=artemis&media=COPY

 

Αυτο είναι το ανταλλακτικό που χρειάζεσαι 

Να γνωρίζεις περίπου τι θα πρέπει να πληρώσεις και τι πιθανόν θα σου ζητήσουν 

Σιγουρα δεν αξίζει για 95€

Σε ευχαριστω Τασο.Δυστυχως δεν το εχω να επισκευαζω κ ουτε τα εργαλεια διαθετω.Θα κοιταξω αν ειναι να παρω το ανταλλακτικο κ μετα να ρωτησω κ ενα ακομα μικρο μαγαζι εδω που επισκευαζει κινητα κ υπολογιστες κ αν γνωριζει κ μπορει καλως.Αλλιως Αθηνα μετα αλλα μετα τις γιορτες.Να εισαι καλα Κ Καλη Πρωτοχρονια με υγεια πανω απο ολα!

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, josuts said:

Σε ευχαριστω Τασο.Δυστυχως δεν το εχω να επισκευαζω κ ουτε τα εργαλεια διαθετω.Θα κοιταξω αν ειναι να παρω το ανταλλακτικο κ μετα να ρωτησω κ ενα ακομα μικρο μαγαζι εδω που επισκευαζει κινητα κ υπολογιστες κ αν γνωριζει κ μπορει καλως.Αλλιως Αθηνα μετα αλλα μετα τις γιορτες.Να εισαι καλα Κ Καλη Πρωτοχρονια με υγεια πανω απο ολα!

Στο έστειλα απλά για να γνωρίζεις περί τίνος πρόκειται 

Τωρα που ξέρεις ότι κάνει 15€ θα έδινες 95€ για να το φτιάξεις;

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πριν, Tasos19s said:

Στο έστειλα απλά για να γνωρίζεις περί τίνος πρόκειται 

Τωρα που ξέρεις ότι κάνει 15€ θα έδινες 95€ για να το φτιάξεις;

Σε αυτο το κοματι δεν εχεις αδικο:)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
On 30/12/2022 at 8:40 ΠΜ, josuts said:

Σε αυτο το κοματι δεν εχεις αδικο:)

Aλλαξα προχθες την μπαταρία σε Kotsovolo όπου με χρέωσαν 79€ και μου είπαν ότι θα βγάζει στις ρυθμίσεις ότι υπάρχει πρόβλημα στην μπαταρία αλλά επειδή η apple δεν κατασκευάζει μπαταρίες αυτή είναι ακριβώς όπως η γνήσια ( έκανε και τον σχετικό διαγνωστικό μετά και ήταν όλα οκ ) και είναι σαν την μπαταρία που είχε εξ αρχής, τι γνώμη έχετε ?

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
52 minutes ago, ekontax said:

Aλλαξα προχθες την μπαταρία σε Kotsovolo όπου με χρέωσαν 79€ και μου είπαν ότι θα βγάζει στις ρυθμίσεις ότι υπάρχει πρόβλημα στην μπαταρία αλλά επειδή η apple δεν κατασκευάζει μπαταρίες αυτή είναι ακριβώς όπως η γνήσια ( έκανε και τον σχετικό διαγνωστικό μετά και ήταν όλα οκ ) και είναι σαν την μπαταρία που είχε εξ αρχής, τι γνώμη έχετε ?

Ότι με τόσα χρήματα, θα έπρεπε να το πας / στείλεις σε επίσημο εξουσιοδοτημένο service για να μην έχεις αυτά τα θέματα και να βάλεις πραγματικά γνήσια μπαταρία και όχι σαν τη γνήσια.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, ekontax said:

Aλλαξα προχθες την μπαταρία σε Kotsovolo όπου με χρέωσαν 79€ και μου είπαν ότι θα βγάζει στις ρυθμίσεις ότι υπάρχει πρόβλημα στην μπαταρία αλλά επειδή η apple δεν κατασκευάζει μπαταρίες αυτή είναι ακριβώς όπως η γνήσια ( έκανε και τον σχετικό διαγνωστικό μετά και ήταν όλα οκ ) και είναι σαν την μπαταρία που είχε εξ αρχής, τι γνώμη έχετε ?

Όπως σου τα είπε ο από πάνω 

Τι λένε στο κάθε κατάστημα είναι αλλά λόγια να αγαπιόμαστε 

Μπορεί να σου βγει και καλύτερη από την αυθεντική δεν μπορεί κανένας να στο πει αυτό αλλά το μόνο σίγουρο είναι ότι μέσα στις ρυθμίσεις θα βγάζει αυτό που σου είπαν επειδή η μπαταρία δεν είναι αυθεντική 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, ekontax said:

Aλλαξα προχθες την μπαταρία σε Kotsovolo όπου με χρέωσαν 79€ και μου είπαν ότι θα βγάζει στις ρυθμίσεις ότι υπάρχει πρόβλημα στην μπαταρία αλλά επειδή η apple δεν κατασκευάζει μπαταρίες αυτή είναι ακριβώς όπως η γνήσια ( έκανε και τον σχετικό διαγνωστικό μετά και ήταν όλα οκ ) και είναι σαν την μπαταρία που είχε εξ αρχής, τι γνώμη έχετε ?

Γιατί δεν πηγές σε επίσημο service αφού έδωσες τόσα λεφτά; 🤔 

ff.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...