Jump to content

Samsung Galaxy Note 10 Plus


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σπουδαίες δυνατότητες στη φωτογραφική, ειδικά το single take και το pro video. Λένε ότι έχουν βελτίωσει και τη βραδινή φώτο.

 

Μεγειά μας!

 

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σας βγάζει αυτήν την επιλογή στις κλήσεις εσας ?c0a4ae514029b6e52ec51a4232486d38.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εμένα όχι, τι είναι αυτό;

 

Ούτε εμένα, είναι για να επιλέγουμε ποια εφαρμογή θα κάνει βίντεο κλήσεις το τηλέφωνο γιατί προς στιγμήν μας έχει το google duo αμα το παρατηρήσεις, λογικά θα αλλάξει με update

Link to comment
Share on other sites

Έχω τζαμακι και νομίζω έχει θεαματική βελτίωση στο ξεκλείδωμα με δακτυλικο αποτύπωμα

 

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το δικό μου πάλι έγινε έτσι

https://ibb.co/M5Vz8fH

Δύο πραγματάκια παιδιά επειδή ψάχνω και δεν τα βρίσκω.

1) Πως όταν ξεκλειδώνουμε την οθόνη να πηγαίνει κατευθείαν στην αρχική χωρίς να χρειάζεται η επιπλέον κίνηση και

2) Πιο DNS βάζουμε για αποφυγή διαφημίσεων;

Ευχαριστώ.

Edited by makouin
Link to comment
Share on other sites

Έχω τζαμακι και νομίζω έχει θεαματική βελτίωση στο ξεκλείδωμα με δακτυλικο αποτύπωμα

 

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

 

Αυτό παρατήρησα και εγώ, και νομίζω πως ήταν η πιο ευχάριστη έκπληξη! Έγινε ταχύτερο και με λιγότερες αστοχίες.

1998 - 2015: Πάνω από 50 συσκευές, ουτε θυμάμαι ποιες... 2015: Nokia Lumia 930, 2016: Samsung S6 Edge Plus, 2017: LG G6, Sony Xperia XA1 Ultra, 2018: Xiaomi Mi A1, Samsung Note 8, 2019: Samsung Note 10 Plus
2023: Moving to IOS, iPhone 14 Pro Max, iPhone 15 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Σας έχει έρθει η ΟΤΑ εμένα με ελληνικό cosmote οχι

 

Έχει έρθει για τις ελληνικές συσκευές που δεν ανήκουν σε κάποιο παροχο... Θα κάνεις λίγο υπομονή παραπάνω μέχρι να δώσει την αναβάθμιση η cosmote

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Το δικό μου πάλι έγινε έτσι

https://ibb.co/M5Vz8fH

Δύο πραγματάκια παιδιά επειδή ψάχνω και δεν τα βρίσκω.

1) Πως όταν ξεκλειδώνουμε την οθόνη να πηγαίνει κατευθείαν στην αρχική χωρίς να χρειάζεται η επιπλέον κίνηση και

2) Πιο DNS βάζουμε για αποφυγή διαφημίσεων;

Ευχαριστώ.

 

Εχεις ενεργοποιημενο το face id για ξεκλειδωμα?αν ναι,τοτε πας βιομετρικα δεδομενα-αναγνωριση προσωπου-παραμονη στην οθονη κλειδωματος και απενεργοποιεις

Edited by vasilakis13

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Ναι το έχω..είχα διαβάσει κάπου εδώ την ρύθμιση το είχα κάνει αλλά μετά το hard reset επανήλθε ψάχνω και δεν την βρίσκω.
Link to comment
Share on other sites

Ναι το έχω..είχα διαβάσει κάπου εδώ την ρύθμιση το είχα κάνει αλλά μετά το hard reset επανήλθε ψάχνω και δεν την βρίσκω.

 

Δοκιμασε αυτο που εγραψα παραπανω..

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει Παιδιά Καμία εφαρμογή που να βγάζει καπιον ήχο το τηλέφωνο κάθε φορά που ακουμπάω την οθόνη;

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασε αυτο που εγραψα παραπανω..

 

Ευχαριστώ πολύ...πέρασα 10 φορές πάνω από τη ρύθμιση και δεν....πωωωω τι να πω..

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ...πέρασα 10 φορές πάνω από τη ρύθμιση και δεν....πωωωω τι να πω..

 

Xaxaaxxa!να εισαι καλα!μην ανησυχεις..συνεχεια το παθαινω..ερωτηση..ξερει καποιος πως μενει η θονη ενεργη οταν την κοιτας?

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις την πέρασα και εγώ.. Ευχαριστημένος μπορω να πω. Όντως το δακτύλικο αποτύπωμα είναι ποιο γρήγορο. Το τηλ που έχω είναι αγορασμένο από Κορέα. Και ήρθε εχθές το update
Link to comment
Share on other sites

Ούτε εμένα, είναι για να επιλέγουμε ποια εφαρμογή θα κάνει βίντεο κλήσεις το τηλέφωνο γιατί προς στιγμήν μας έχει το google duo αμα το παρατηρήσεις, λογικά θα αλλάξει με update

 

Οκ ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Xaxaaxxa!να εισαι καλα!μην ανησυχεις..συνεχεια το παθαινω..ερωτηση..ξερει καποιος πως μενει η θονη ενεργη οταν την κοιτας?
Μπορείς από εδώ 6b44bcd503fc49e5dda87dcb04e227eb.jpg

 

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς από εδώ 6b44bcd503fc49e5dda87dcb04e227eb.jpg

 

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

 

Ενεργο το εχω αλλα νομιζω δεν μενει ενεργη!θα το προσεξω παλι.ευχαριστω

Edit:ολα οκ!ευχαριστω!

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, χρειάζεται να κάνουμε εργοστασιακές ρυθμίσεις;

 

Καλησπέρα. Επειδή είναι μεγάλη η αναβάθμιση καλό είναι να κάνεις για να δουλεύουν όλα σωστά μετά.

Link to comment
Share on other sites

Μετά το τελευταίο update παρατηρώ περισσότερες αλλαγές, για παράδειγμα στο μενού της μπαταρίας έχει προστεθεί ένα νέο μενού εκτός από τις εφαρμογές σε αδράνεια έχει μπει το νεο εφαρμογές σε πλήρη αδράνεια

Να πω την αλήθεια δεν μπορώ να καταλάβω ποιος ο λόγος ύπαρξης και των δύο μενού..

Επίσης παρατηρώ ότι στην εφαρμογή τηλέφωνο όταν μπαίνω στο μενού πρόσφατα μου εμφανίζει πάνω στις τρεις τελείες στην ένδειξη Ν αλλά δεν μπορώ να βρω τι είναι το καινούργιο που έχει προστεθεί Εκτός αν αυτό είναι η εμφάνιση μηνυμάτων

Στο πληκτρολόγιο swiftkey παρατήρησα ότι πάνω από το πληκτρολόγιο Ενώ είναι ανοιχτό μπορείς να κάνεις back στο ύψος όμως του πληκτρολογίου δεν μπορείς

Εν τω μεταξύ αν βάλεις στην πλήρη αδράνεια την εφαρμογή bixby routines τότε αυτη στην κουρτίνα σύντομων εφαρμογών μένει μόνιμα αναμμένη

Αυτό μου θυμίζει το ίδιο που έκανε η εφαρμογή όταν την έκλεινες οριστικά από τα services της....

Edited by tsiglas
Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Ωραιο βιντεο που εξηγει ολες τις αλλαγες σε 2.1

 

Ericsson GF 768...Nokia 6110...Nokia 6510....Alcatel OT 700...Nokia 3410...Sony Ericsson K850...Sony Ericsson P800...HTC Touch Diamond 2...HTC Desire...Samsung Galaxy S...Samsung Galaxy Nexus...Samsung Note 3...Samsung S8 plus Duos...Samsung Note 9...Samsung Mote 20 Ultra...Samsung Fold 3

Link to comment
Share on other sites

Tο zoom της κάμερας στο παραπάνω βίντεο από 05Χ, 1Χ ,2Χ πάει στο 05Χ, 1Χ, 5Χ ; Γιατί δεν το βλέπω. :this: Edited by makouin
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 10 Plus

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...