Jump to content

Samsung Galaxy Note 10 Plus


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σχετικά με τις τιμές: δεν μπορώ να καταλάβω ώρες ώρες γιατί συμπεριφέρονται σαν μικρές εταιρίες ενώ είναι κολοσσοί. Ειδικά στην top σειρά σου, ακολουθείς τακτική που ταιριάζει σε bazaar. Μπράβο στην Apple. Και ο νοών, νοείτω.

 

Γιατι ετσι η Samsung καταφερει και γινεται ανταγωνιστικη.Τα χουμε πει 100φορες.

 

Κυκλοφορει νωριτερα απο ολους τις ναυαρχιδες της(S σειρα τους πρωτους μηνες καθε χρονο και Note σειρα τον Αυγουστο)επιτηδες για να ριχνει μετα την τιμη και να βγαζει KO τις αλλες εταιρειες.

 

Το S10+ ειχε αρχικη τιμη τα 1050ευρω τελος Μαρτιου.

Μετα απο 3μηνες ειχε πεσει στα 650ευρω με αποτελεσμα καθε νεα ναυαρχιδα της αγορας να θεωρειται αισθητα ακριβοτερη σε σχεση με το S10+.

 

Γιαυτο και πολλοι εχουν πει οτι δεν αξιζει να δωσεις για Android ναυαρχιδα πανω απο 600περιπου ευρω.Γιατι απαξιωνονται γρηγορα και δεν εχουν και μεγαλη software υποστηριξη.

 

Οπως και να εχει για οποιον καταφερει να αγορασει το note10+ με τιμολογιο στην τωρινη τιμη,απλα τον ζηλευω. Σχεδον day one αγορα note στα 750ευρω. :love:

Link to comment
Share on other sites

Γιατι ετσι η Samsung καταφερει και γινεται ανταγωνιστικη.Τα χουμε πει 100φορες.

 

Κυκλοφορει νωριτερα απο ολους τις ναυαρχιδες της(S σειρα τους πρωτους μηνες καθε χρονο και Note σειρα τον Αυγουστο)επιτηδες για να ριχνει μετα την τιμη και να βγαζει KO τις αλλες εταιρειες.

 

Το S10+ ειχε αρχικη τιμη τα 1050ευρω τελος Μαρτιου.

Μετα απο 3μηνες ειχε πεσει στα 650ευρω με αποτελεσμα καθε νεα ναυαρχιδα της αγορας να θεωρειται αισθητα ακριβοτερη σε σχεση με το S10+.

 

Γιαυτο και πολλοι εχουν πει οτι δεν αξιζει να δωσεις για Android ναυαρχιδα πανω απο 600περιπου ευρω.Γιατι απαξιωνονται γρηγορα και δεν εχουν και μεγαλη software υποστηριξη.

 

Οπως και να εχει για οποιον καταφερει να αγορασει το note10+ με τιμολογιο στην τωρινη τιμη,απλα τον ζηλευω. Σχεδον day one αγορα note στα 750ευρω. :love:

 

Ουσιαστικα βγαινει η ιδια τιμη με τιμολογιο και την εκπτωση cosmote των 100€.περυσι ειπα ποτε day one,φετος την ξαναεκανα..:blink::mad::mad::)

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Με την έκπτωση των 100€ και τιμολογιο έβγαινε 845€

 

Τωρα αν ισχύσει επιπλέον η αποφορολογηση πάει στα 747€

 

Επιπλέον 100€ κάτω...

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Όντως με τιμολόγιο στα 747 όποιος μπορεί να το πάρει έτσι πιστεύω είναι σε αυτά τα χρήματα αχτύπητο

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

Όντως με τιμολόγιο στα 747 όποιος μπορεί να το πάρει έτσι πιστεύω είναι σε αυτά τα χρήματα αχτύπητο
Και πουλώντας μαζί το 9αρι κάπου στα 450 με 500 έρχεται στα 250 με 300 ευρά..... Όχι μόνο καλά... πάρα πολύ καλά θα έλεγα.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Γιωργος και.....

[sIGPIC][/sIGPIC]

φυσικα....

Link to comment
Share on other sites

Ρωτησα cosmote /germano δεν εχουν ενημερωση.παιζει να εγινε μονο στις αλλες αλυσιδες η προσφορα?

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Το μόνο που με χαλάει είναι εκείνη τ αναθεματισμένη τρύπα στο πάνω μέρος διαφορετικά θα το είχα ήδη στα χέρια μου. Προς το παρόν προσπαθώ να το συνηθίσω απλά βλέποντας το.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Γιωργος και.....

[sIGPIC][/sIGPIC]

φυσικα....

Link to comment
Share on other sites

Το μόνο που με χαλάει είναι εκείνη τ αναθεματισμένη τρύπα στο πάνω μέρος διαφορετικά θα το είχα ήδη στα χέρια μου. Προς το παρόν προσπαθώ να το συνηθίσω απλά βλέποντας το.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στην πράξη νομίζω ότι σπάνια θα την παρατηρείς.

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχει βρει κανείς τρόπο να απενεργοποιήσετε το WiFi άμα δεν είναι κάπου συνδεδεμένο μέσω routines?

 

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχει βρει κανείς τρόπο να απενεργοποιήσετε το WiFi άμα δεν είναι κάπου συνδεδεμένο μέσω routines?

 

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Νομίζω ότι αυτό γίνεται, π.χ. βάζεις όταν είσαι σπίτι συνδεδεμένος μόλις φύγεις από την τοποθεσία σπίτι να κλείνει.

 

Στάλθηκε από το SM-T835 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση μιας και με αυτή την έκπτωση ίσως το πάρω και σήμερα: έχει στη συσκευασία αντάπτορα για συμβατικά ακουστικά;
Καμιά καλή πράξη δεν μένει ατιμώρητη!
Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση μιας και με αυτή την έκπτωση ίσως το πάρω και σήμερα: έχει στη συσκευασία αντάπτορα για συμβατικά ακουστικά;
Δυστυχώς όχι. Και ο αντάπτορας που θα πάρεις πρέπει να έχει δικό του DAC.

 

Note 10+

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς όχι. Και ο αντάπτορας που θα πάρεις πρέπει να έχει δικό του DAC.

 

Note 10+

 

ΟΚ φίλε μου, σ' ευχαριστώ!

Καμιά καλή πράξη δεν μένει ατιμώρητη!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά για android 10 στο Νοτελι πότε προβλέπεται χρονικά??? Πάντα στο περίπου μιας και η σαμμυ στις αναβαθμίσεις μας έχει λίγο στην ξενερα γενικά.

Από ότι είδα κυκλοφορεί από αύριο επίσημα στα pixel

 

Note 10+

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι αυτό γίνεται, π.χ. βάζεις όταν είσαι σπίτι συνδεδεμένος μόλις φύγεις από την τοποθεσία σπίτι να κλείνει.

 

Στάλθηκε από το SM-T835 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ναι έτσι δουλεύει αλλά μόνο άμα είμαι σπίτι. Αυτό που θέλω να καταφέρω είναι να κλείνει γενικά, όχι μόνο όταν είναι η όχι σπίτι.

 

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά για android 10 στο Νοτελι πότε προβλέπεται χρονικά??? Πάντα στο περίπου μιας και η σαμμυ στις αναβαθμίσεις μας έχει λίγο στην ξενερα γενικά.

Από ότι είδα κυκλοφορεί από αύριο επίσημα στα pixel

 

Note 10+

Σίγουρα θα έρθει με την παρουσίαση/κυκλοφορία του S11.

 

Note 10+

Link to comment
Share on other sites

Ναι έτσι δουλεύει αλλά μόνο άμα είμαι σπίτι. Αυτό που θέλω να καταφέρω είναι να κλείνει γενικά, όχι μόνο όταν είναι η όχι σπίτι.

 

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Να κλείνει γενικά πως ακριβώς το εννοείς, ονταν π.χ. αποσυνδέεται απο οποιονδήποτε wifi; Αν εννοείς αυτο μπορείς να ορίσεις ενα το wifi πέσει κατω απο το επίπεδο ισχυος που θα ορίσεις να κλείνει.

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά για android 10 στο Νοτελι πότε προβλέπεται χρονικά??? Πάντα στο περίπου μιας και η σαμμυ στις αναβαθμίσεις μας έχει λίγο στην ξενερα γενικά.

Από ότι είδα κυκλοφορεί από αύριο επίσημα στα pixel

 

Note 10+

 

Φλεβαρη, κρατα το μηνυμα μου να ανατρεξεις τοτε. Ενα μηνα πριν βγει το s11 θα ερθει android 10...;)

Link to comment
Share on other sites

Να κλείνει γενικά πως ακριβώς το εννοείς, ονταν π.χ. αποσυνδέεται απο οποιονδήποτε wifi; Αν εννοείς αυτο μπορείς να ορίσεις ενα το wifi πέσει κατω απο το επίπεδο ισχυος που θα ορίσεις να κλείνει.

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ναι αυτο λεω, αλλα δεν εχει επιλογή για wifi off εαν εχεις επιλεξει στο IF - wifi strength.

Link to comment
Share on other sites

γνωριζει κανεις να μου πει αν εχουν εφαρμόσει στο λειτουργικο του χειρονομίες πλοήγησης με τον αντίχειρα μπρος πισω οπως στο iphone και στο p30 της Huawei ή πάλι με τα βελάκια στο κάτω μέρος της οθόνης γίνεται η εναλλαγή των σελίδων?
samsung galaxy tab s 10.5 lte, nokia lumia 730, lenovo vibe shot, nokia lumia 930, motorola moto x style, iphone 6s plus, samsung note 9, iphone xs max...
Link to comment
Share on other sites

γνωριζει κανεις να μου πει αν εχουν εφαρμόσει στο λειτουργικο του χειρονομίες πλοήγησης με τον αντίχειρα μπρος πισω οπως στο iphone και στο p30 της Huawei ή πάλι με τα βελάκια στο κάτω μέρος της οθόνης γίνεται η εναλλαγή των σελίδων?

 

Αυτα (gestures) εχουν μπει σε ολες τις συσκευες με android pie, εδω και καιρο...

Link to comment
Share on other sites

Αυτα (gestures) εχουν μπει σε ολες τις συσκευες με android pie, εδω και καιρο...
Σήμερα το περιεργαζόμουν για κάμποση ώρα στο public Συντάγματος και δεν βρήκα αν έχει gestures. Ήμουν στο τσακ να το πάρω αμέσως (έχουν αποθέματα) αλλά με κράτησε η παρουσίαση του νέου iphone σε λίγες ημέρες.

Τούμπανο είναι πάντως!!

 

Στάλθηκε από το G8341 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το περιεργαζόμουν για κάμποση ώρα στο public Συντάγματος και δεν βρήκα αν έχει gestures. Ήμουν στο τσακ να το πάρω αμέσως (έχουν αποθέματα) αλλά με κράτησε η παρουσίαση του νέου iphone σε λίγες ημέρες.

Τούμπανο είναι πάντως!!

 

Στάλθηκε από το G8341 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Εχει gestures, φυσικα, κανονικα. Το νεο μηλο με 128gb base model, A13, 6GB RAM, night mode, apple pencil support θα ξεσκιστει να πουλαει...;)

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το περιεργαζόμουν για κάμποση ώρα στο public Συντάγματος και δεν βρήκα αν έχει gestures. Ήμουν στο τσακ να το πάρω αμέσως (έχουν αποθέματα) αλλά με κράτησε η παρουσίαση του νέου iphone σε λίγες ημέρες.

Τούμπανο είναι πάντως!!

 

Στάλθηκε από το G8341 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν μπαινει σε συγκριση με iphone.Διαφορετικες φιλοσοφιες...Δεν ειναι θεμα αν καποιο ειναι καλυτερο ειναι απλα διαφορετικη φιλοσοφια η καθε μια με τα + και -

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 10 Plus

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...