Jump to content

Samsung Galaxy Note 10/10+


doganos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Oχι. Τα 100 ευρω τα ενσωματωνουν στην αξια της συσκευης που θα ανταλλαξεις.Οι τιμες που βγαινουν στη σελιδα https://www.public.gr/cat/corporate/ypiresies/trade-n-save/ και αφορουν αγορα καποιου μοντελου Note 10/10+ εχουν ενσωματωμενα τα 100 ευρω.

Το Νοτε 9 (128GB) εχει 397 ευρω και τελος.

 

Μολις τελειωσει αυτη η προωθητικη ενεργεια,θα αρχισουν τα εκπτωτικα κουπονια ανα μοντελο και το trade n save θα πεσει. Οταν θα τρεχει η επιστροφη 20% συνηθως σταματουν καθε αλλη εκπτωση-κουπονι επισης.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 115
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δεν το λέω με σιγουριά αλλά μάλλον όχι.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Τα 100αρικα αυτα ειναι προωθητικες ενεργειες που εχουν "αποφασισει" στο μαρκετινγκ της samsung hellas να τα διαθεσουν "αφειδως".

Για κανα μηνα 100, μετα 20% με καρτες και στο 6μηνο πανω συνδυασμος 20% επιστροφη και 100-150 κουπονια. Το μοτιβο των samsung, huawei hellas ειναι απολυτα προβλεψιμο, πλεον (εδω και 3-4 χρονια βασικα).

Στο δια ταυτα. Φυσικα το απαιτει και θα το εχει (ενα κωδικο βαζουν που εχουν απο samsung hellas - ειτε πας συσκευη, ειτε... τιποτα, ειναι στην διακριτικη ευχερεια του καταστηματος που θελει την πωληση (1000αρικο ζεστο) και την εχει ευκολη με τις ευλογιες της samsung hellas)...

Link to comment
Share on other sites

Πάντως αν λένε ότι σαπακι9 κόστος είναι 400 τόσο είναι άσχετο μεταχειρισμένο πάτε να το πουλήσετε παραπάνω... για μεταχειρισμένο πολλά είναι. 450
Link to comment
Share on other sites

Μου προκαλει εντυπωση παντως που στο release των S10 ειχαμε δωρεαν τα galaxy buds και στην περιπτωση των note δεν υπαρχει κανενα pre order δωρο(τουλαχιστον σε εμας στην Ελλαδα).
Link to comment
Share on other sites

Πάντως εγώ πήρα πέρυσι το note 9 δίνοντας το note 8 στο σύνολο 550 και επιπλέον επιστροφή 20% από πλαίσιο. Το 20% δεν έχει σχέση με την εταιρεία αλλά με το κατάστημα.

Και φυσικά μόνο έτσι θα έπαιρνα note 10

Link to comment
Share on other sites

Απο οτι ακουγεται τα note10 μαλλον δεν θα εχουν ουτε θυρα υπερυθρων(ir blaster)που ειχε ακουστει παλιοτερα.

 

Οχι οτι αλλαζει πολυ η κατασταση αν ισχυει αυτο αλλα λεμε τωρα.

 

Ειλικρινά τώρα περίμενες να χουν υπέρυθρες; Ρωτάω γιατι άμα είναι να γράφουμε για να ανεβάζουμε τα σχόλια μας να πω κι εγώ ότι περίμενα να χει φυσικά κουμπιά και απογοητεύτηκα που δεν έχει...κρίμα θα χαντακωθεί το μοντέλο! Κατά τα άλλα, το μικρό μου αρέσει και θα πάρω και μπράβο στη σάμυ που δίνει τη δυνατότητα σε όσους είναι νοτάδες και βαρεθήκανε τα τούβλα, να απολαμβάνουν πενάκι και βάρος μικρότερο του α8. Αυτά!

Link to comment
Share on other sites

Τι έχουν οι ναυαρχίδες πια?

Σορυ αλλά όλο βγάζουν βγάζουν ,σε λίγο δεν θα υποστηρίζουν ούτε καν πληκτρολόγιο επειδή μπορείς να εκφωνείς το κείμενο

Θα βγείτε μερικοί να πείτε πάλι ...σοβαρά τώρα....

Δικαίωμα σας να μη σας νοιάζει η έλλειψη κάποιων πραγμάτων αλλά .....

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Προσωπικα βρισκω υπερπληρη τη νεα προταση της sammy και θα προχωρησω σε day 1 αγορα του note 10 plus... Αντε να δουμε τι θα δουμε...
Link to comment
Share on other sites

Μόλις γύρισα από Κωτσοβολο,το έβαλα σε δόσεις με προκαταβολή τα μισά χρήματα (δεν ήθελα για κανέναν λόγο να τα δώσω όλα) και προστασία από κλοπή και έκπτωση σε θραύση κλπ για ένα χρόνο.Μου είπαν υπομονή περίπου ένα 20ημερο..Για να δούμε,πρώτη φορά σε Note τι θα βγει.
Link to comment
Share on other sites

Προσωπικα βρισκω υπερπληρη τη νεα προταση της sammy και θα προχωρησω σε day 1 αγορα του note 10 plus... Αντε να δουμε τι θα δουμε...
Το ίδιο και εγώ. Πόσο είναι μια τίμια τιμή περίπου και για εμενα και για τον αγοραστή για να δώσω το 128αρι μου; Φυσικά σαν καινούργιο, Ελληνικό 9μηνων περίπου.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 33 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μόλις γύρισα από Κωτσοβολο,το έβαλα σε δόσεις με προκαταβολή τα μισά χρήματα (δεν ήθελα για κανέναν λόγο να τα δώσω όλα) και προστασία από κλοπή και έκπτωση σε θραύση κλπ για ένα χρόνο.Μου είπαν υπομονή περίπου ένα 20ημερο..Για να δούμε,πρώτη φορά σε Note τι θα βγει.
Με το καλό να παραλάβεις φίλε μου.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σου επιβεβαιωσε δηλαδη και ο Κωτσοβολος οτι δεν παιζει κανενα pre order δωρο?
Δεν υπάρχει περίπτωση να δίνουν κάτι και να μην είχε ανακοινωθεί επίσημα από την Samsung.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ.. 100€ έκπτωση μου είπε ο Κωτσοβολος τα οποία έβαλα την ασφάλεια για 1 χρόνο με περίπου 90€.
Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ.. 100€ έκπτωση μου είπε ο Κωτσοβολος τα οποία έβαλα την ασφάλεια για 1 χρόνο με περίπου 90€.

 

100ευρω εκπτωση σου κανει επι τοπου ο Κωτσος χωρις να δωσεις καποιο αλλο κινητο?Δηλαδη στο αφηνει το κινητο αν θες απο 1150,1050ευρω?

Συγνωμη για τις ερωτησεις απλα δεν βλεπω να αναφερει τιποτα στο site του και τους υπαλληλους τους δεν τους πολυ εμπιστευομαι.

Link to comment
Share on other sites

100ευρω εκπτωση σου κανει επι τοπου ο Κωτσος χωρις να δωσεις καποιο αλλο κινητο?Δηλαδη στο αφηνει το κινητο αν θες απο 1150,1050ευρω?

Συγνωμη για τις ερωτησεις απλα δεν βλεπω να αναφερει τιποτα στο site του και τους υπαλληλους τους δεν τους πολυ εμπιστευομαι.

Αν ισχύει αυτό, πολύ ενδιαφέρον.

 

Στάλθηκε από το SM-T835 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

100ευρω εκπτωση σου κανει επι τοπου ο Κωτσος χωρις να δωσεις καποιο αλλο κινητο?Δηλαδη στο αφηνει το κινητο αν θες απο 1150,1050ευρω?

Συγνωμη για τις ερωτησεις απλα δεν βλεπω να αναφερει τιποτα στο site του και τους υπαλληλους τους δεν τους πολυ εμπιστευομαι.

 

Ακριβώς,100€ μου είπαν έκπτωση επι τόπου.Δεν μου ανέφεραν τίποτα για συσκευές κλπ.Συγκεκριμένα στο χαρτί μου γράφει έκπτωση Telecom -100€

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικα βρισκω υπερπληρη τη νεα προταση της sammy και θα προχωρησω σε day 1 αγορα του note 10 plus... Αντε να δουμε τι θα δουμε...

 

 

 

Δεν περίμενα κάτι διαφορετικό;Τι γνώμη έχεις για το μοντέλο με το 5g αν το βρούμε διαθέσιμο;Θα είναι οκ για εμάς εδώ στην φτωχή Ελλάδα ή να μην ασχοληθούμε καθόλου Βαγγέλη;Η εγγύηση δεν με ενδιαφέρει.

 

 

Νίκος Mate 20 pro

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο και εγώ. Πόσο είναι μια τίμια τιμή περίπου και για εμενα και για τον αγοραστή για να δώσω το 128αρι μου; Φυσικά σαν καινούργιο, Ελληνικό 9μηνων περίπου.

 

Στα 420 πιστευω μπορεις να το δωσεις...

 

----- προσθήκη μηνύματος 30 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ακριβώς,100€ μου είπαν έκπτωση επι τόπου.Δεν μου ανέφεραν τίποτα για συσκευές κλπ.Συγκεκριμένα στο χαρτί μου γράφει έκπτωση Telecom -100€

 

Ακριβως αυτο που εγραφα παραπανω δηλαδη... ;)

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς,100€ μου είπαν έκπτωση επι τόπου.Δεν μου ανέφεραν τίποτα για συσκευές κλπ.Συγκεκριμένα στο χαρτί μου γράφει έκπτωση Telecom -100€
Να είσαι καλά για την ενημέρωση. Επιβεβαιώνω, μιλησα τηλεφωνικά με Κωτσοβολο.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν περίμενα κάτι διαφορετικό;Τι γνώμη έχεις για το μοντέλο με το 5g αν το βρούμε διαθέσιμο;Θα είναι οκ για εμάς εδώ στην φτωχή Ελλάδα ή να μην ασχοληθούμε καθόλου Βαγγέλη;Η εγγύηση δεν με ενδιαφέρει.

 

 

Νίκος Mate 20 pro

 

Αν δεν ειχαν δωσει νεο exynos και υστερουσε το μοντελο ελληνικης εισαγωγης απο τον σναπ855 (ο νεος εξυνος, θα επιφερει ισορροπια με τον 855) θα ειχε νοημα Νικολα να αγορασουμε απο εξωτερικο, ακομα και χωρις εγγυηση. Τωρα πλεον δεν εχει νοημα, αφου το 5g δε θα το δεις εμπορικα μεχρι το note 11.

Καρφι για note 10+ 512 ειμαστε... ;)

Link to comment
Share on other sites

Στα 420 πιστευω μπορεις να το δωσεις...

 

----- προσθήκη μηνύματος 30 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

 

 

Ακριβως αυτο που εγραφα παραπανω δηλαδη... ;)

Συμφωνώ, εκεί σκέφτομαι και εγώ.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ, εκεί σκέφτομαι και εγώ.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Προσωπικα, ειναι η τελευταια φορα που δινω το νοτε για το αντιστοιχο s την ανοιξη (δηλαδη κλασικα εδωσα το note 9 για το σ10+).

Φετος θα παω σερι μεχρι το note 11. Ο βασιλιας ειναι ενας...

Link to comment
Share on other sites

Να είσαι καλά για την ενημέρωση. Επιβεβαιώνω, μιλησα τηλεφωνικά με Κωτσοβολο.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Να σαι καλά..Υπομονή τώρα μέχρι την παραλαβή,μακάρι να κάνει λιγότερο από 20 μέρες που μου είπαν.

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικα, ειναι η τελευταια φορα που δινω το νοτε για το αντιστοιχο s την ανοιξη (δηλαδη κλασικα εδωσα το note 9 για το σ10+).

 

Φετος θα παω σερι μεχρι το note 11. Ο βασιλιας ειναι ενας...

Εμένα δεν με άγγιξε καν το S...Note all the way.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Να σαι καλά..Υπομονή τώρα μέχρι την παραλαβή,μακάρι να κάνει λιγότερο από 20 μέρες που μου είπαν.
Για 23 του μήνα μου είπαν, παραλαβή από κατάστημα.

Πάω για Aura Glow, για πείτε γνώμες.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...