Jump to content

Ποιο αυτοκίνητο δε θα αγοράζατε ποτέ;


HellasLover
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εγω δε 8α αγοραζα ποτε πορσε βοχτερ..........η παιρνεις πορσε η δε παιρνεις

επισις μερsεδες c class τα απλα μοντελα και βμw 1 σεριες. Γενικα προτιμω να παρω ενα honda η τοuota με φυλλ εχτρα παρα ενα αμαξι ονομα για το ονομα

Επισις σιχενομαι τα οπελ τιγρα και κατι citroen pluriel, c1, c2 και τετοια Και οτι αλλο βγαινει σε διαφορα παρδαλα χρωματα...

 

Συμφωνώ απόλυτα!!! Και με όλα τα ποστ, πραγματικά κι εγω τα πιο ασχημα αμαξια θεωρώ όλα τα citroen c,1c,2,c3,c4,c5, piccaso, pluriel, τα seat cordoba, altea, toledo, peugeot 106,407 αλλά τα κορυφαία όλων που δέν τα φτάνει κανείς και παίρνουν το χρυσσό μετάλλιο στην ασχήμια, είναι τα RENAULT!! Γι'αυτό κλείνουν σιγά σιγά τα εργοστάσιά της..

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 207
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Συμφωνώ απόλυτα!!! Και με όλα τα ποστ, πραγματικά κι εγω τα πιο ασχημα αμαξια θεωρώ όλα τα citroen c,1c,2,c3,c4,c5, piccaso, pluriel, τα seat cordoba, altea, toledo, peugeot 106,407 αλλά τα κορυφαία όλων που δέν τα φτάνει κανείς και παίρνουν το χρυσσό μετάλλιο στην ασχήμια, είναι τα RENAULT!! Γι'αυτό κλείνουν σιγά σιγά τα εργοστάσιά της..

 

 

seat toledo και peugeot 407 ασχημα αμαξια??? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

TOYOTA IQ:down::down: Πολυ μικρο και μεσα δεν χωραει ανθροπος. Εχω μπει και μεσα στα 130km/h και κουνετε απιστευτα δεν ειναι καθολου σταθερο.http://www.imageshack.gr/files/xsa8gi6wpn8lanlsfioq_thumb.jpg' alt='xsa8gi6wpn8lanlsfioq_thumb.jpg'>

[sIGPIC][/sIGPIC]

My bikepics member

http://www.bikepics.com/members/akis236/

Tα παντα για τα scooter

http://greekscooters.50.forumer.com

Link to comment
Share on other sites

TOYOTA IQ:down::down: Πολυ μικρο και μεσα δεν χωραει ανθροπος. Εχω μπει και μεσα στα 130km/h και κουνετε απιστευτα δεν ειναι καθολου σταθερο.http://www.imageshack.gr/files/xsa8gi6wpn8lanlsfioq_thumb.jpg' alt='xsa8gi6wpn8lanlsfioq_thumb.jpg'>

 

Ακριβως και μαζι με το Smart Fortwo ειναι τα 2 πιο ακριβα gadjet που ονομαζονται αυτοκινητα.

Link to comment
Share on other sites

Κανένας από τους δυό σας δε μένει Αθήνα έτσι?

Το Smart, και σε μικρό βαθμό το ΙQ, δε χρησιμοποιούνται ως κλασσικά αυτοκίνητα στην Αθήνα αλλά ως εναλλακτικά των ΜΜΜ ή του ταξί.

Με το Smart μπορείς να πας σε σταθμό του Μετρό ώρα αιχμής ή στο Κολωνάκι ένα απόγευμα ή απλά στην εργασία σου αν είναι σε ένα σημείο με δύσκολο πάρκινγκ.

Με άλλο αυτοκίνητο απλά ΔΕΝ μπορείς!

Link to comment
Share on other sites

seat toledo και peugeot 407 ασχημα αμαξια??? :rolleyes:

 

Αυτό το μοντέλο από πίσω θεωρείται όμορφο αμάξι?? Δέ θυμάμαι ποιά χρονολογία είναι ακριβώς αλλά το συγκεκριμένο εννοούσα...

http://www.security-gadgets.co.uk/photos/seat-toledo-2005-1.jpg

Όσο για το peugeot 407 αυτό κι άν το θεωρώ άσχημο!! Εντάξει γνώμες υπάρχουν πολλές σε άλλους μπορεί ν'αρέσει.. αλλά απ'ότι βλέπω συμφωνώ και με άλλους:D

Link to comment
Share on other sites

Κανένας από τους δυό σας δε μένει Αθήνα έτσι?

Το Smart, και σε μικρό βαθμό το ΙQ, δε χρησιμοποιούνται ως κλασσικά αυτοκίνητα στην Αθήνα αλλά ως εναλλακτικά των ΜΜΜ ή του ταξί.

Με το Smart μπορείς να πας σε σταθμό του Μετρό ώρα αιχμής ή στο Κολωνάκι ένα απόγευμα ή απλά στην εργασία σου αν είναι σε ένα σημείο με δύσκολο πάρκινγκ.

Με άλλο αυτοκίνητο απλά ΔΕΝ μπορείς!

 

Και μερικά άλλα τα βλέπεις στις εθνικές οδούς να πηγαίνουν με 120. Να μη μιλήσω και για τα brabus.http://www.thegamerplanet.com/forums/images/smilies/whatever.gif

Link to comment
Share on other sites

Κανένας από τους δυό σας δε μένει Αθήνα έτσι?

Το Smart, και σε μικρό βαθμό το ΙQ, δε χρησιμοποιούνται ως κλασσικά αυτοκίνητα στην Αθήνα αλλά ως εναλλακτικά των ΜΜΜ ή του ταξί.

Με το Smart μπορείς να πας σε σταθμό του Μετρό ώρα αιχμής ή στο Κολωνάκι ένα απόγευμα ή απλά στην εργασία σου αν είναι σε ένα σημείο με δύσκολο πάρκινγκ.

Με άλλο αυτοκίνητο απλά ΔΕΝ μπορείς!

 

Εχει και αλλα στην κατηγορια μινι που ειναι βεβαια πιο μεγαλα σε διαστασεις αισθητα αλλα ειναι βεβαια αυτοκινητα.

Link to comment
Share on other sites

Πές τα αρχηγέ!!!.Απορώ πώς πούλησε τόσο πολύ αυτό το αυτοκίνητο..

 

Αφου εχουν φτασει στο σημειο να το δινουν δωρεαν...:rolleyes:

"When grubbing for necessities man is still an animal. He becomes uniquely human when he reaches out for the superfluous and extravagant."- Eric Hoffer.
Link to comment
Share on other sites

νεο σκαραβαιο. με τιποτα ομως. παταγωδης αποτυχια η αναβιωση του κλασσικου.

 

επισης κατι mercedes SLK CLK. δεν θα εδινα ποτε λεφτα για mercedes. οχι οτι δεν ειναι καλα αυτοκινητα, απλα θα τα χαλαγα σε αλλες μαρκες αν τα ειχα.

Desktop: Acer Aspire X-Cruiser, ThermalTake PurePower460W, Core 2 Duo E6400, Gigabyte 965PS3, 2xCrucial 2GB (800MHz, CL4), Gigabyte 9600GT

http://www.cardomain.com/ride/2667388

Link to comment
Share on other sites

Και μερικά άλλα τα βλέπεις στις εθνικές οδούς να πηγαίνουν με 120. Να μη μιλήσω και για τα brabus.http://www.thegamerplanet.com/forums/images/smilies/whatever.gif

 

Eγω δεν εχω προβλιμα με τα smart το iq δεν με αρεσει γιατι smart brabus εχει και ο πατερας μου ενα με 81αλογα και πας ανετα 160 και ειναι και πιο σταθερο απο τα iq και εχουν πιο βολικο σαλονι γιατι ειναι 2θεσια ενω το iq ειναι 4θεσιο

[sIGPIC][/sIGPIC]

My bikepics member

http://www.bikepics.com/members/akis236/

Tα παντα για τα scooter

http://greekscooters.50.forumer.com

Link to comment
Share on other sites

Eγω δεν εχω προβλιμα με τα smart το iq δεν με αρεσει γιατι smart brabus εχει και ο πατερας μου ενα με 81αλογα και πας ανετα 160 και ειναι και πιο σταθερο απο τα iq και εχουν πιο βολικο σαλονι γιατι ειναι 2θεσια ενω το iq ειναι 4θεσιο

 

Το iQ είναι κλάσεις καλύτερο από το Smart ειδικά σε μεγάλες ταχύτητες.Γι αυτό και το πήρα.:)

Link to comment
Share on other sites

Eγω δεν εχω προβλιμα με τα smart το iq δεν με αρεσει γιατι smart brabus εχει και ο πατερας μου ενα με 81αλογα και πας ανετα 160 και ειναι και πιο σταθερο απο τα iq και εχουν πιο βολικο σαλονι γιατι ειναι 2θεσια ενω το iq ειναι 4θεσιο

 

Πιο σταθερό το Smart από το IQ....

:lol: :lol:

 

Το ακούσαμε και αυτό.

Βέβαια λόγω ηλικίας δεν σε παρεξηγούμε...

Proud owner of: Master System III , SNES , Mega Drive , Saturn , PSone , N64 , Dreamcast , PS2 , GameCube , XBox , XBox 360 , Wii , PS3 , PSP , DS .....

PC: CPU Phenom II 955 - MB MSI 790FX-GD70 - Corsair Vengeance 1x4GB - Sapphire 5850 Xtreme - WD800ADFD - COOLERMASTER RS-1000 SILENT PRO M 1000W

Link to comment
Share on other sites

Δε θα έπαιρνα ποτέ οποιοδήποτε μοντέλο renault megane.Μα ήμαρτον ένα αυτοκίνητο της προκοπής δε μπορούν να φτιάξουν;Είναι το ένα χειρότερο από το άλλο.

Επίσης ποτέ δε θα έπαιρνα το smart for2.Δε χωράς ούτε να αναπνεύσεις.

Chrysler το πιο φτηνό που έχει μου διαφεύγει το όνομά του.Είναι άσχημο και το πίσω μέρος του είναι σα γυναίκα που θέλει να ουρήσει και σκύβει σε επίπεδο μέρος.

Αυτοκίνητα παρόμοια με opel zafira,xcara picasso.Είναι πολύ ογκώδης.

Link to comment
Share on other sites

NISSAN & CITROEN. Ειδικα απ'την πρωτη το TIIDA & το PRIMERA. To μoνo NISSAN που θα αγοραζα ειναι το MICRA. Και απο CITROEN Θα αγοραζα το CI.

 

nissan gtr:whistle:

 

 

Δε θα έπαιρνα ποτέ οποιοδήποτε μοντέλο renault megane.Μα ήμαρτον ένα αυτοκίνητο της προκοπής δε μπορούν να φτιάξουν;Είναι το ένα χειρότερο από το άλλο.

Επίσης ποτέ δε θα έπαιρνα το smart for2.Δε χωράς ούτε να αναπνεύσεις.

Chrysler το πιο φτηνό που έχει μου διαφεύγει το όνομά του.Είναι άσχημο και το πίσω μέρος του είναι σα γυναίκα που θέλει να ουρήσει και σκύβει σε επίπεδο μέρος.

Αυτοκίνητα παρόμοια με opel zafira,xcara picasso.Είναι πολύ ογκώδης.

 

επειδη οδηγω ενα τετοιο αρκετο καιρο τωρα..να σου πω οτι αξιζει τα λεφτα του&με το παραπανω!!πιο ανετο αυτοκινητο δεν υπαρχει..αλλα λογω ηλικιας δεν αρμοζει ουτε σε εσενα ουτε σε εμενα..ουτε εγω θα το επαιρνα:p!!!αλλα σαν πολυμορφικο αμαξι ειναι παρα πολυ καλο...

[sIGPIC][/sIGPIC]TOYOTA COROLLA AE86..&τα μυαλα στα καγκελα!!!
Link to comment
Share on other sites

Χμμμμ εγω δεν θα επερνα οτιδηπoτε σε μερσεντες κ αρκετα μοντελα φιατ.Για τα μερσεντες εχω ακουσει ζημιες που για το κοστος αγορας τους που δεν δικαιολογουνται ,ε για τα φιατ δεν μ αρεσουν πολλα σα καλουπι εκτος απο μερικα uno.Θα επερνα ασυζητητη ομως toyota και nissan
Yeaha :cool:
Link to comment
Share on other sites

Τα κινεζικα. Υπαρχουν καλυτεροι τροποι αυτοκτονιας:shifty:
Ericsson R380s ,Sony Ericsson T68 , Sagem MyX6 , Sharp GX30, Sharp V802 ,Sony Ericsson K810i, Motorola Milestone , Motorola Razr, LG Nexus 5, Samsung S8
Link to comment
Share on other sites

Τα κινεζικα. Υπαρχουν καλυτεροι τροποι αυτοκτονιας:shifty:

 

+1.Ειχε προσφατα αφιερωμα για ενα κινεζικο αμαξι που πηρε 0 αστερια στο Euro NCap.:lol:

Link to comment
Share on other sites

+1.Ειχε προσφατα αφιερωμα για ενα κινεζικο αμαξι που πηρε 0 αστερια στο Euro NCap.:lol:

 

ρε παιδια το κινεζικο αμαξι ειναι σαν το μηχανακι!! ζητας αστερια απο ενα μηχανακι?? οχι!! χτυπας και ο θεος ας βαλει το χερι του απλα με τα κινεζικα θελει κρανος!! εγω θα φορουσα!

 

ρε αυτο ειναι μηχανη του κιμα τι κρανος και βλακιες ουτε για συνεπηβατης δεν θα εμπαινα!!

Link to comment
Share on other sites

+1.Ειχε προσφατα αφιερωμα για ενα κινεζικο αμαξι που πηρε 0 αστερια στο Euro NCap.:lol:

 

Οντος δεν ειναι καλη λυση αν μαλιστα το θελεις για οικογενεια.Απο την αλλη ομως για απλες μετακινησεις δεν θα ηταν και ασχημο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ποιό; To κινέζικο; :worry: Και 3 χιλιάρικα να έχει, είναι προτιμότερο να πάρεις ευρωπαίο 20ετίας παρά αυτό. Πόσο μάλλον αν κοστίζουν 10+.
Link to comment
Share on other sites

Ποιό; To κινέζικο; :worry: Και 3 χιλιάρικα να έχει, είναι προτιμότερο να πάρεις ευρωπαίο 20ετίας παρά αυτό. Πόσο μάλλον αν κοστίζουν 10+.

 

Ναι,αν ηταν κατι αρκετα φτηνο εννοω.Αν ειναι για τοσα λεφτα φυσικα οχι.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...