Jump to content

Xiaomi Mi A3


kiriakosk
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εμεινε κανεις με την 9??? Απλα να ξερω αν θε εχω να μιλαω με καποιον....:lol:

 

Μόνος έμεινες, θα σε βάλουμε σε καραντίνα.

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Αλτσχάιμερ έχεις voliotis δεν λέγαμε πάντα στην 9 δε βάζω τη 10 ούτε επί πληρωμή

 

----- προσθήκη μηνύματος 60 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Και μου έλεγες "μαζί σου" χαχα

Link to comment
Share on other sites

για το θέμα του ρολογιού που δεν φαίνεται τι να κάνω; φορματ η να περιμένω update μπας και διορθωθεί; τι λέτε;

 

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αλτσχάιμερ έχεις voliotis δεν λέγαμε πάντα στην 9 δε βάζω τη 10 ούτε επί πληρωμή

 

----- προσθήκη μηνύματος 60 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Και μου έλεγες "μαζί σου" χαχα

Ειπα μηπως "παρασύρθηκες" κι εσυ.... :lol:

OK Ειμαστε δυο... Τρεις με τον adi32

 

----- προσθήκη μηνύματος 87 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μόνος έμεινες, θα σε βάλουμε σε καραντίνα.

:lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

μετα απο την αναβαθμιση στη 10 ολα δουλευουν καλα, δεν μου εχει παρουσιασει κανενα προβλημα μεχρι στιγμης (για μπαταρια ειναι πολυ νωρις για να πω).
Link to comment
Share on other sites

Πριν και μετά το πρώτο swipe.

 

Προσπαθω να ανεβασω φωτο αλλα ματαια.

Edited by papsr6
Link to comment
Share on other sites

Ειπα μηπως "παρασύρθηκες" κι εσυ.... :lol:

OK Ειμαστε δυο... Τρεις με τον adi32

 

----- προσθήκη μηνύματος 87 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

:lol::lol::lol::lol:

 

Μη λυγισετε και τη βάλετε.

Το κινητό μας θα είναι συλλεκτικό μεγάλης αξίας σαν το μόνο που θα δουλεύει σωστά

Link to comment
Share on other sites

Όσο τη βάλανε ας τσεκάρουν αν δουλεύει η ηχογράφηση κλήσεων με το https://play.google.com/store/apps/details?id=com.catalinagroup.callrecorder

 

Και αν με gcam μπορούν να βάλουν shutter speed μεγάλο

Link to comment
Share on other sites

Μπήκε και από εμένα και εδώ και κάνα 4ωρο δεν φαίνεται να υπάρχει πρόβλημα σε κάτι πιο smooth θα έλεγα τρέχει το dark καλό.θα δείξει ο χρόνος!
Link to comment
Share on other sites

Μπήκε και από εμένα και εδώ και κάνα 4ωρο δεν φαίνεται να υπάρχει πρόβλημα σε κάτι πιο smooth θα έλεγα τρέχει το dark καλό.θα δείξει ο χρόνος!
ρολόι φαίνεται πάνω αριστερά;

 

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κανονικά όπως ηταν
γ@μω την γκαντεμιά μου μέσα μόνο σε εμένα ρε φουστη μου! θυμάμαι κάποια εφαρμογή η κρυφό μενού που εκρυβες η όχι το ρολόι ξέρει κανείς;

 

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

ξέρει κανείς που μπορώ να βρω την τελευταία ρομ για την EU; μπορώ να την ξανά περάσω από πάνω χειροκίνητα η όχι;

 

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

γ@μω την γκαντεμιά μου μέσα μόνο σε εμένα ρε φουστη μου! θυμάμαι κάποια εφαρμογή η κρυφό μενού που εκρυβες η όχι το ρολόι ξέρει κανείς;

 

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

ξέρει κανείς που μπορώ να βρω την τελευταία ρομ για την EU; μπορώ να την ξανά περάσω από πάνω χειροκίνητα η όχι;

 

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

 

Κανε ενα καθαρισμα στα δεδομενα και το κασε της εφαρμογης του ρολογιου μπας και στρωσει.

Εκανες hard reset μετα την αναβαθμιση?

Link to comment
Share on other sites

ξέρει κανείς που μπορώ να βρω την τελευταία ρομ για την EU; μπορώ να την ξανά περάσω από πάνω χειροκίνητα η όχι;

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

δεν έχει βγει ακόμα σε fastboot , άσε που για να την περάσεις πρέπει να ξεκλειδώσεις bootloader είναι βαβουρα, καλύτερα κάνε μια επαναφορά.

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

γ@μω την γκαντεμιά μου μέσα μόνο σε εμένα ρε φουστη μου! θυμάμαι κάποια εφαρμογή η κρυφό μενού που εκρυβες η όχι το ρολόι ξέρει κανείς;

 

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

ξέρει κανείς που μπορώ να βρω την τελευταία ρομ για την EU; μπορώ να την ξανά περάσω από πάνω χειροκίνητα η όχι;

 

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

 

Δοκίμασε αυτό

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.zacharee1.systemuituner

Link to comment
Share on other sites

πρέπει να δώσω adb εντολές μέσω πισι;

 

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 37 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Κανε ενα καθαρισμα στα δεδομενα και το κασε της εφαρμογης του ρολογιου μπας και στρωσει.

 

Εκανες hard reset μετα την αναβαθμιση?

όχι δεν έκανα hard reset.... ακόμα! αυτό βαριέμαι

 

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

πρέπει να δώσω adb εντολές μέσω πισι;

 

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 37 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

όχι δεν έκανα hard reset.... ακόμα! αυτό βαριέμαι

 

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

 

Ναι δεν ειναι τιποτα

Link to comment
Share on other sites

Έκανα και εγώ την αναβάθμιση χθες, όλα πήγαν καλά, δε βλέπω κανένα θέμα μέχρι τώρα.

Μπαταρία αν και νωρίς, 3h screen on time, 21h εκτός φορτιστή και είναι 63% το κινητό, οπότε ακούγεται promising.

 

Φαίνεται stable πάντως από τη πλευρά μου! Επιτέλους, γιατί με όλα αυτά που διάβαζα τόσο καιρό, ήμουν σε φάση ότι θα ψάχνω για κινητό αν αναβαθμίσω, αλλά ευτυχώς κομπλέ.

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ με την μπαταρία δεν έχω παράπονο. Έχω 30 ώρες που το έβγαλα από τον φορτιστή, έχει πάει στο 15% με λίγο παραπάνω από 5 ώρες οθόνη, με όλα ανοιχτά, κανένα 5ωρο λειτουργία μόνο με 4G, τα υπόλοιπα WiFi, γύρω στα 20 λεπτά με gps, και 2,5 ώρες μουσική με Bluetooth. Την ημέρα την βγάζει πολύ άνετα.

Η δε αναβάθμιση σου δίνει την αίσθηση της ανανέωσης χωρίς να βλέπω κάποιο ενοχλητικό bug. Κάποια χαζά που κάνει το Bluetooth τα ίδια έκανε και πριν, αλλά έχω μάθει να τα αντιμετωπίζω.

 

Sent from my Mi A3

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ με την μπαταρία δεν έχω παράπονο. Έχω 30 ώρες που το έβγαλα από τον φορτιστή, έχει πάει στο 15% με λίγο παραπάνω από 5 ώρες οθόνη, με όλα ανοιχτά, κανένα 5ωρο λειτουργία μόνο με 4G, τα υπόλοιπα WiFi, γύρω στα 20 λεπτά με gps, και 2,5 ώρες μουσική με Bluetooth. Την ημέρα την βγάζει πολύ άνετα.

Η δε αναβάθμιση σου δίνει την αίσθηση της ανανέωσης χωρίς να βλέπω κάποιο ενοχλητικό bug. Κάποια χαζά που κάνει το Bluetooth τα ίδια έκανε και πριν, αλλά έχω μάθει να τα αντιμετωπίζω.

 

Sent from my Mi A3

 

5 ωρες οθονη ειναι πολυ λιγο νομιζω

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν είναι, γιατί παίζει ρόλο και η αυτονομία. Αν ήθελα μπορούσα να γράψω άνετα 8-9 ώρες, αλλά θα έπρεπε να το δουλεύω συνεχώς και με WiFi. Αλλά θα έπρεπε να πετύχω ένα τέτοιο νούμερο σε συνολικά αρκετά λιγότερο από 24ωρο. Επίσης αυτό το 15% που έχω θα μου έβγαζε μια ώρα ακόμη οθόνης πριν εξαντληθεί, αλλά δεν θέλω να ζορίσω την μπαταρία. Επίσης είμαι με φρέσκια εγκατάσταση, αφού έκανα reset, πράγμα που σημαίνει ότι ακόμη μαθαίνει την χρήση μου ακόμη, και ενδέχεται να βελτιωθεί μετά από κάποιους κύκλους φόρτισης η αυτονομία.

 

Sent from my Galaxy S10e

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...