Jump to content

Καλοκαιρινό myPhone meeting 10/7/05


vampyre
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Νέο thread.

 

Προσπαθείστε να αποφύγετε τα off topic και απλά κάντε τις προτάσεις σας για ημερομηνία και μέρος. Προφανώς το project του WaterLand στο Λουτράκι δεν παίζει λόγω δυσκολιών στην μετακίνηση.

 

=======

 

edit by rigasnic:

 

Το meeting είναι αυτή τη Κυριακή 10/7 στις 18.00 στο "ΝΑΙ" στο ΣΕΦ και είστε όλοι ευπρόσδεκτοι. τηλ. επικοινωνίας για το meeting 6944752670

 

Τρόπος προσέλευσης με ΜΜΜ (by lemanis):

Με τον ηλεκτρικό, κατεβαίνουμε στο Νέο Φάληρο (Καραϊσκάκη), περνάμε από την πεζογέφυρα πάνω από την Ποσειδώνος και βγαίνουμε μέσα στο ΣΕΦ. Από εκεί είναι 300 μέτρα το πολύ, έχει ταμπέλες και επίσης "Ρωτώντας πας στην πόλη"! :p :)

 

Ομοίως και αν έρθει κανείς με τραμ.

 

Αν χρησιμοποιήσετε λεωφορείο, ΟΛΑ τα λεωφορεία για Πειραιά κάνουν στάση στο Καραϊσκάκη.

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 232
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Προφανώς σε κάποιο κεντρικό σημείο οπου θα έχει δημόσια μεσα μεταφοράς(Μετρο κτλ)
Link to comment
Share on other sites

Βασικα αργησαμε να το οργανωσουμε, ελπιζω να εχουν μεινει μερικοι στο κλεινον αστυ για να κανουμε το meeting :worry: Ας το οργανωσουμε για οσο πιο συντομα γινεται!

 

Τι θα λεγατε για καποιο Σαββατο η Κυριακη στο Οστρια; Προσβαση εχει με τραμ και λεωφορεια, ενω εχει και σχετικα ανετο παρκινγκ για οσους ερθουν με τουτου. Ειναι λιγο μακρια απο τα Βορεια προαστεια αλλα αν δε δουμε και λιγο θαλασσα τωρα το καλοκαιρι, ποτε θα τη δουμε;

Link to comment
Share on other sites

Εγω ούτως η άλλως είμαι πολύ μακριά απο την Αθήνα και δεν μπορώ να εκφέρω γνώμη :p Μένω Ηράκλειο...
Link to comment
Share on other sites

Βασικα αργησαμε να το οργανωσουμε, ελπιζω να εχουν μεινει μερικοι στο κλεινον αστυ για να κανουμε το meeting :worry: Ας το οργανωσουμε για οσο πιο συντομα γινεται!

Τι θα λεγατε για καποιο Σαββατο η Κυριακη στο Οστρια; Προσβαση εχει με τραμ και λεωφορεια, ενω εχει και σχετικα ανετο παρκινγκ για οσους ερθουν με τουτου. Ειναι λιγο μακρια απο τα Βορεια προαστεια αλλα αν δε δουμε και λιγο θαλασσα τωρα το καλοκαιρι, ποτε θα τη δουμε;

Δεν είναι άσχημη ιδέα. :) Μέσα είμαι. ;)

http://img404.imageshack.us/img404/9686/bestiolnv6nd7.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλή η ιδέα του Eye. Εκτός από την Όστρια, εναλλακτικά προτείνω Olympico ή κάποιο από τα κοντινά του. Και αυτό έχει εύκολη πρόσβαση από παντού καθώς και πιο άνετο parking από την Όστρια. Και επειδή έχουμε όντως καθυστερήσει, προτείνω να γίνει το meeting είτε μέσα στο ΣΚ που μας έρχεται είτε στο επόμενο.
Link to comment
Share on other sites

Κι εσείς τώρα βρήκατε να το κάνετε;;;;;; Δε γινόταν να το κάνετε τέλη Ιουνίου έστω; Γιατί να μην το κάνουμε τον Σεπτέμβριο που θα έχουν γυρίσει πολλοί κι επιπλέον θα έχει και καλό καιρό και η μέρε θα είναι ιδανική για μπάνιο;

 

Εξάλλου και οι αρχές Σεπτεμβρίου καλοκαίρι θεωρούνται :D :D :)

Link to comment
Share on other sites

Κι εσείς τώρα βρήκατε να το κάνετε;;;;;; Δε γινόταν να το κάνετε τέλη Ιουνίου έστω; Γιατί να μην το κάνουμε τον Σεπτέμβριο που θα έχουν γυρίσει πολλοί κι επιπλέον θα έχει και καλό καιρό και η μέρε θα είναι ιδανική για μπάνιο;

 

Εξάλλου και οι αρχές Σεπτεμβρίου καλοκαίρι θεωρούνται :D :D :)

 

Αν είναι να λέμε "γιατί δεν το κάνατε ήδη" και "ας το κάνουμε Σεπτέμβριο" δεν θα συνεννοηθούμε ποτέ. Η... παράδοση επιτάσσει να κάνουμε ένα meeting μέσα στο καλοκαίρι :up: Από εκεί και πέρα, όσοι είναι να έρθουν θα έρθουν.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το είπα για να έρθει και κόσμος. Κάντε το όποτε θέλετε και να κάνετε παρέα με τα βότσαλα και τη θάλασσα! Ούτε μία κουβέντα να μην πει κανείς.... :mad:
Link to comment
Share on other sites

K700i_maniakos, καλό είναι να μην αρπάζεσαι τόσο εύκολα. Ο Vampyre είπε στην αρχή κάτι σαφές:

 

Προσπαθείστε να αποφύγετε τα off topic και απλά κάντε τις προτάσεις σας για ημερομηνία και μέρος. Προφανώς το project του WaterLand στο Λουτράκι δεν παίζει λόγω δυσκολιών στην μετακίνηση.

 

Στα πλαίσια αυτά, καλό είναι να καταλάβεις πως αν αρχίσει ο καθένας μας να λέει "κάντε το τον Σεπτέμβριο" ή "κάντε το τον Οκτώβριο" ή οτιδήποτε άλλο, δεν θα βγει άκρη. Take it easy, man... εξάλλου, κανείς δεν απαγορεύει να κάνουμε και φθινοπωρινό meeting, εάν το θελήσουμε.

Link to comment
Share on other sites

FREAK :) Πρέπει πάντως να γίνει κάτι κ εδώ... Σε όσα είχαν γίνει νωρίτερα δεν μπόρεσα να πάω λόγω υποχρεώσεων με το σχολείο... Τώρα που τελείωσα όμως δεν θα αφήσω meeting για meeting!!
Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω να ξέρετε ότι πλέον ελέω καλοκαιριού στο Όστρια γίνεται ένας πανικός ε;Πόσο εύκολο θα είναι να βρεθούν τραπέζια και πόσο εύκολο θα είναι να δεχτούν κιόλας οι υπεύθυνοι εκεί;Μην έχουμε τα ίδια με το Ολύμπικο παλαιότερα

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα και από μένα στην ομήγυρη....

 

Η σκέψη η δικιά μου είναι πως εφόσον ούτως ή άλλως με ευνοϊκές ή μη συνθήκες μαζευόμαστε στάνταρ γύρω στα είκοσι άτομα, δεν πρωτοτυπούμε αυτή τη φορά να το κάνουμε κάπως μακρύτερα στο Λουτράκι ή στο καράβι του Σχοινιά φερειπείν;;; :w00t:

 

Η αλήθεια είναι πως η Όστρια δεν είναι το ιδανικό μέρος, λόγω της λαοθάλασσας που συγκεντρώνει και της πολύ δυνατής μουσικής, ιδίως κατα τις βραδυνές ώρες....

 

Να προτείνω το περσινό σημείο (δεν θυμάμαι πως λέγεται) και ακόμα Τουριστικό Περίπτερο στην παραλία της Γλυφάδας και Νότος προς Βούλα....

 

Μην ξεκινήσουμε δημοσκοπήσεις και χάνουμε χρόνο....Ας οριστεί μια ημερομηνία και θα πρότινα αυτή τη φορά να είναι καθημερινή, γιατί τα Σ/Κ πολύς κόσμος τα χρησιμοποιεί για μπάνια και δεν είναι ό,τι καλύτερο....Μην ξεχάσετε επίσης ως ώρα προσέλευσης να είναι μετά τις οχτώ το απόγευμα, λόγω ήλιου και ζέστης....

 

Επιθυμία όλων των μόνιμων θαμώνων των myphone meetings είναι να γνωρίσουμε νέα άτομα, όχι απαραίτητα καινούργια στο myphone, πλην μόνιμα απομακρυσμένων από τέτοιου είδους συναθροίσεις.....

 

Αναμένω τις απόψεις σας..... :)

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει περιπτωση να βρεθει κατι που εξυπηρετει ολους.

Εγω πχ δουλευω με βαρδιες ,καποιος αλλος πρωινο ωραριο,εγω μενω κεντρο καποιος αλλος νοτια ή βορεια προαστια οποτε ας προσπαθησουμε ολοι να βολευτουμε,ενα ξερω σιγουρα οτι θελω να ερθω!μακαρι να μπορεσω!

«Έφυγα,ψάχνοντας το σήμερα...και χάθηκα....

»

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω να ξέρετε ότι πλέον ελέω καλοκαιριού στο Όστρια γίνεται ένας πανικός ε;Πόσο εύκολο θα είναι να βρεθούν τραπέζια και πόσο εύκολο θα είναι να δεχτούν κιόλας οι υπεύθυνοι εκεί;Μην έχουμε τα ίδια με το Ολύμπικο παλαιότερα

 

 

τι ειχε γινει τοτε?

«Έφυγα,ψάχνοντας το σήμερα...και χάθηκα....

»

Link to comment
Share on other sites

Μπορούσατε να το κάνετε τον Ιούνιο,πολλοί μπορεί να θέλουν να φύγουν για διακοπές,προτείνω να το κάνετε στο olympico,εμένα βγαλτε με έξω.....

ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΤΙΣ ΚΑΚΕΣ ΣΥΝΗΘΕΙΕΣ...

ΠΙΝΩ...

...ΚΑΠΝΙΖΩ...

ΚΑΙ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ...

ΕΧΩ ΜΠΛΕΞΕΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ!!!

Link to comment
Share on other sites

ααα μπράβο. meeting.

 

 

Ας ακουστούνε γνώμες για την ιδέα που ειπώθηκε περί να μη γίνει σ/κ.

Πάντως προτείνω αν γίνει σ/κ να γίνει 16 του μήνα. Όχι δηλαδή αυτό το σ/κ επειδή δε προλαβαίνουμε, αλλά το άλλο ώστε μη φύγουν όλοι για διακοπές.

 

Το όστρια ωραίο, αλλά πήζει και το πάρκιγνκ του μόνο άνετο δεν είναι το καλοκαίρι! Αν θέλετε παρόμοιο, τότε μπορούμε να διαλέξουμε κάποιο από τα club που το απογευματάκι διαθέτουν τον χώρο για καφέ. Αυτό σημαίνει πολύ πιο άνετο πάρκινγκ και χώρο τραπεζιών. π.χ. προτείνω το kitchen&bar το αντίστοιχο καφέ του bebek. (από τα πρώτα στη παραλιακή)

καλό θα ταν να γινει οργανωμένη συνενόηση και με το μαγαζί.

μην βρίσκετε δικαιολογίες, ελάτε όσοι περισσότεροι για να γνωριστούμε!

[imgalign]http://www.rigasplastika.gr/nicolas/320ci.jpg[/imgalign]

rigasnic :: The ex-night shift ::

Link to comment
Share on other sites

episis na simioso (kati pou tha ithele na prosthesei kai o nikos_s3 alla paradoksos den exei grapsei akomi)... opoios de mporei na erthei... de peirazei! mporei na pei stin kopela tou, tin adelfi tou, tin ksaderfi tou... kai genika se opoia gineka apo 17 os 29 gnorizei na erthei anti aftou!!! :p

 

xo xo xo...

Link to comment
Share on other sites

energy θα φερω μια φιλη μου να σου την γνωρισω την λενε andrianna....

sklenarikova...σου κανει???????

 

να ρωτησω κατι? γιατι ειμαι λιγο ασχετη,δεν εχω ξαναπαει σε τετοιο meeting

μονο στη δουλεια κανουμε

αν συναντηθουμε στο meeting θα πουμε και ποιοι ειμαστε?

πχ ειμαι η Ελευθερία στο myphone γνωστη ως mona-liza ή λειτουργουμε με ψευδονυμα?δεν εχω προβλημα απλα ρωταω.

απο τα μεχρι τωρα meetings μαζευτηκατε πολλα ατομα?

θελω να ερθω !!!

«Έφυγα,ψάχνοντας το σήμερα...και χάθηκα....

»

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...