Jump to content

Bluetooth ακουστικά (Hands-Free)


moderndrummer
 Κοινοποίηση

επιλογή bluetooth  

6 members have voted

  1. 1. επιλογή bluetooth

    • Jawbone Icon
      0
    • Jabra Extreme
      0
    • Plantronics 975
      3
    • Jawbone Era
      0
    • Samsung Modus 3500
      0
    • Motorola HX550
      0
    • 'Αλλο
      3

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Παίζει να είμαι από τους λίγους τυχερούς που δεν μου έχει τίποτα απολύτως με το Plantronics Voyager Edge. 4+ χρόνια και δε μου έχει βγάλει το παραμικρό, πέρα από το ότι δεν κουμπώνει καλά στη θήκη (δεν ξέρω αν η χαλάρωση του κουμπώματος οφέιλεται στη θήκη ή στο ίδιο το ακουστικό). Και να ήθελα να το αλλάξω με κάτι άλλο, ακόμα και για το 3240 διστάζω, δεν ξέρω αν θα κρατήσει τόσο. Άσε που η τιμή του είναι πολύ υψηλή ακόμα.
Πανο, πριν 4 μερες πηρα το 3200.

Τι να λεμε τωρα, δεν εχει καμια σχεση με οτιδηποτε αλλο εχω χρησιμοποιησει. Η ακουστικη του ειναι ποιημα. Ενταση ? καθαροτητα? Δεν παιζεται.... Και το stealth που εχω ειναι πολυ καλο, αλλα οχι σε αυτο το επιπεδο.

Πιστευω οτι και το edge ειναι το ιδιο.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 13,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Πανο, πριν 4 μερες πηρα το 3200.

Τι να λεμε τωρα, δεν εχει καμια σχεση με οτιδηποτε αλλο εχω χρησιμοποιησει. Η ακουστικη του ειναι ποιημα. Ενταση ? καθαροτητα? Δεν παιζεται.... Και το stealth που εχω ειναι πολυ καλο, αλλα οχι σε αυτο το επιπεδο.

Πιστευω οτι και το edge ειναι το ιδιο.

Γιάννη, έχω το Edge και το Stealth. Προσωπικά το Stealth με χαλάει που δε μου δίνει τη δυνατότητα να το στερεώσω σε βάση στο αυτοκίνητο όπως το Edge, συν το γεγονός που αναφέρουν αρκετοί χρήστες, ότι με τον καιρό πέφτει η ένταση, άσε που δεν έχει και πλήκτρα volume, που για μένα είναι μέγα μείον. Κατά τα άλλα είναι σούπερ, αλλά το χρησιμοποιώ κυρίως ως backup ακουστικό.

Από ακουστική και αυτονομία πώς τα πάει το 3200 σε σχέση με το Edge; Απ' ό,τι έχω διαβάσει οι βασικές τους διαφορές είναι η έκδοση του BT και το ότι μπορείς να κάνεις αναβάθμιση κατευθείαν από το application. Πάντως με τη βάση φόρτισης είναι πολύ τσιμπημένη η τιμή του, αλλά αν με αφήσει το Edge κάποια στιγμή, είναι ακριβώς ό,τι χρειάζομαι, οπότε αναγκαστικά θα τα σκάσω για το 3240 (η έκδοση με τη βάση φόρτισης). Ο σχεδιασμός του και όσα προσφέρει είναι στο 101% των όσων ζητάω από ένα ΒΤ ακουστικό ομιλίας.

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Γιάννη, έχω το Edge και το Stealth. Προσωπικά το Stealth με χαλάει που δε μου δίνει τη δυνατότητα να το στερεώσω σε βάση στο αυτοκίνητο όπως το Edge, συν το γεγονός που αναφέρουν αρκετοί χρήστες, ότι με τον καιρό πέφτει η ένταση, άσε που δεν έχει και πλήκτρα volume, που για μένα είναι μέγα μείον. Κατά τα άλλα είναι σούπερ, αλλά το χρησιμοποιώ κυρίως ως backup ακουστικό.

Από ακουστική και αυτονομία πώς τα πάει το 3200 σε σχέση με το Edge; Απ' ό,τι έχω διαβάσει οι βασικές τους διαφορές είναι η έκδοση του BT και το ότι μπορείς να κάνεις αναβάθμιση κατευθείαν από το application. Πάντως με τη βάση φόρτισης είναι πολύ τσιμπημένη η τιμή του, αλλά αν με αφήσει το Edge κάποια στιγμή, είναι ακριβώς ό,τι χρειάζομαι, οπότε αναγκαστικά θα τα σκάσω για το 3240 (η έκδοση με τη βάση φόρτισης). Ο σχεδιασμός του και όσα προσφέρει είναι στο 101% των όσων ζητάω από ένα ΒΤ ακουστικό ομιλίας.

 

Το stealth δεν το έχω πολύ καιρό για να επιβεβαιώσω αν πέφτει η έντασή του ή όχι. Το κυριότερο πρόβλημα που έχω με αυτό το ακουστικό είναι ότι, όταν είναι κοντά στο κινητό και δεχτώ κλήση, συχνά απαντάει μόνο του την κλήση , λόγω voice answer (το οποίο δεν απενεργοποιείται με καμία Παναγία). Δηλαδή ακούει το ringtone και το περνάει για τη φράση "answer". Δεν φαντάζεσαι πόσο σπαστικό είναι.

 

Κατά τα άλλα, πολύ καλό το stealth, κορυφαίο, αλλά το 3200 είναι ένα επίπεδο πιο πάνω.

Πράγματι, αναβαθμίζεται απευθείας από την εφαρμογή (το έκανα). Από μπαταρία είναι μέτριο (δεν ειχα το edge για να συγκρίνω) αλλά σε σχέση με το stealth μου φαίνεται ένα κλίκ πιο κάτω. Ίσως πρέπει να στρώσει και η μπαταρία του λίγο με τον καιρό. Αυτό όμως που μου τίναξε τα μυαλά, είναι ο ήχος του ακουστικού του. Α Ρ Ι Σ Τ Ο Σ!!!! Δεν έχω ξανακούσει κάτι τέτοιο. Είχα και το 975 πιο παλιά (άλλο διαμάντι και αυτό) αλλά το 3200 έχει καλύτερη ακουστική από τα περισσότερα ακριβά κινητά που έχω χρησιμοποιήσει.

Το αγόρασα 80 ευρώ και παρήγγειλα τη θήκη από ebay ως refurbished, την οποία και περιμένω.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Γειά σε όλους, έχω ένα θέμα με το Bluetooth. Όταν είναι συνδεδεμένο με το τηλέφωνο και δέχομαι κλήση δεν ακούγεται από την συσκευή μου καθόλου ο ήχος κλήσης. Ακούγετε μόνο από το ακουστικό του Bluetooth. Όταν το κλείνω ακούγετε κανονικά ο ήχος. Το τηλέφωνο είναι το Samsung J5 2016. Το κάνει με ότι Bluetooth και να συνδεθώ. Παλιότερα ακουγόταν κανονικά και από τα δύο ταυτόχρονα. Μάλλον κάτι θα πείραξα αλλά δεν μπορώ να βρω τι; Κάθε βοήθεια δεκτή, ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Htc wilfire,samsung galaxy ace s5839i,galaxy core i8260, lumia 640 ds 8gb,samsung galaxy j5(2016)
Link to comment
Share on other sites

Γειά σε όλους, έχω ένα θέμα με το Bluetooth. Όταν είναι συνδεδεμένο με το τηλέφωνο και δέχομαι κλήση δεν ακούγεται από την συσκευή μου καθόλου ο ήχος κλήσης. Ακούγετε μόνο από το ακουστικό του Bluetooth. Όταν το κλείνω ακούγετε κανονικά ο ήχος. Το τηλέφωνο είναι το Samsung J5 2016. Το κάνει με ότι Bluetooth και να συνδεθώ. Παλιότερα ακουγόταν κανονικά και από τα δύο ταυτόχρονα. Μάλλον κάτι θα πείραξα αλλά δεν μπορώ να βρω τι; Κάθε βοήθεια δεκτή, ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

Τελικά έστρωσε με μια εναλλαγή σύνδεσης με άλλο κινητό. Δεν χτυπούσε και στο άλλο τηλέφωνο. Όταν επανασυνδεθηκε με το δικό μου ακούγετε κανονικά. Ελπίζω να ήταν αυτό μόνο. Τέλος καλό.

Htc wilfire,samsung galaxy ace s5839i,galaxy core i8260, lumia 640 ds 8gb,samsung galaxy j5(2016)
Link to comment
Share on other sites

Τόσο καιρό παιδευομουν με ότι να είναι ακουστικά. Τελικά πήρα τα Sennheiser Presence UC/ML και σωθηκα. ούτε αποσυνδέσεις σε ακούν και τους ακούς πεντακάθαρα δεν παίζει να έχεις ανοιχτά παράθυρα.40492a74b7c9712416924826e319b85e.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τόσο καιρό παιδευομουν με ότι να είναι ακουστικά. Τελικά πήρα τα Sennheiser Presence UC/ML και σωθηκα. ούτε αποσυνδέσεις σε ακούν και τους ακούς πεντακάθαρα δεν παίζει να έχεις ανοιχτά παράθυρα.40492a74b7c9712416924826e319b85e.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

πρώτη φορά τα ακούω! που τα πήρες;

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

πρώτη φορά τα ακούω! που τα πήρες;

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Από Αγγλία τα πήρα στα 100 ευρώ. Εδώ έχουν πάνω από 200 ευρώ. Αλλά πιστεύω είναι τα καλύτερα που υπάρχουν σε ακουστικά. Η συγκεκριμένη εταιρεία απευθύνεται σε επαγγελματίες και είναι από τις καλύτερες του χώρου. (Μικρόφωνα και ακουστικά)

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Από Αγγλία τα πήρα στα 100 ευρώ. Εδώ έχουν πάνω από 200 ευρώ. Αλλά πιστεύω είναι τα καλύτερα που υπάρχουν σε ακουστικά. Η συγκεκριμένη εταιρεία απευθύνεται σε επαγγελματίες και είναι από τις καλύτερες του χώρου. (Μικρόφωνα και ακουστικά)

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

έλα ρε συ θα τα ψάξω

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

έλα ρε συ θα τα ψάξω

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Κοίτα ο ήχος είναι απίστευτος, τεράστια διάρκεια η μπαταρια, ποιότητα που απλά αλλου δεν υπάρχει,σοβαρή εταιρία που απευθύνεται σε επαγγελματίες,τα αρνητικά είναι η τιμή,πολλά τα λεφτά αλλά ότι πληρώνεις παίρνεις και την ένταση θα την ήθελα λίγο παραπάνω.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τα ξέρω και τα μελετάω αρκετούς μήνες τα Presence. Εννοείται ότι μιλάμε για κορυφαίο brand. Μαζί με την αυστριακή AKG είναι στις top-5 εταιρίες του επαγγελματικού ήχου. Τα λογάριαζα για εναλλακτική μετά το Edge, αλλά χωρίς βάση στήριξης είναι deal-breaker για τη χρήση που τα θέλω. Επίσης δε μου γεμίζουν πολύ το μάτι ως προς τη στερέωσή τους στο αυτί.
Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Τα ξέρω και τα μελετάω αρκετούς μήνες τα Presence. Εννοείται ότι μιλάμε για κορυφαίο brand. Μαζί με την αυστριακή AKG είναι στις top-5 εταιρίες του επαγγελματικού ήχου. Τα λογάριαζα για εναλλακτική μετά το Edge, αλλά χωρίς βάση στήριξης είναι deal-breaker για τη χρήση που τα θέλω. Επίσης δε μου γεμίζουν πολύ το μάτι ως προς τη στερέωσή τους στο αυτί.
Όταν λες βάση στήριξης τι εννοείς;

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Τα ξέρω και τα μελετάω αρκετούς μήνες τα Presence. Εννοείται ότι μιλάμε για κορυφαίο brand. Μαζί με την αυστριακή AKG είναι στις top-5 εταιρίες του επαγγελματικού ήχου. Τα λογάριαζα για εναλλακτική μετά το Edge, αλλά χωρίς βάση στήριξης είναι deal-breaker για τη χρήση που τα θέλω. Επίσης δε μου γεμίζουν πολύ το μάτι ως προς τη στερέωσή τους στο αυτί.
Μήπως εννοείς κάτι τέτοιο;4811404932b7392712535626f896385c.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω ακουστικό ΒΤ με ραδιόφωνο τι προτείνετε;

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | Kenwood DP-2050 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | Nokia 3210 4G (2024) | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα! 3,5 χρονια εχω το sony sbh20 https://www.skroutz.gr/s/3322001/Sony-SBH20.html?from=catspan&keyphrase=sbh20

το ειχα παρει στα 20ευρω τοτε.

ευχαριστημενος θα ελεγα συνολικα. λιγο μεγαλυτερη διαρκεια στη μπαταρια θα ηθελα αλλα και παλι με καλυψε.

πλεον εχω παρατηρησει οτι ξεφορτιζει πολυ γρηγορα και λογικα συντομα θα χρειαστω κατι νεο να αγορασω.

εχετε να προτεινετε κατι παρομοιο? απο λεφτα δεν θα με χαλαγε να δωσω παλι κανα 20ρι αλλα μεχρι 50ευρω τα δινω. αν αξιζει κατι για λιγο παραπανω θα τα δωσω.

με βολευει να εχει υποδοχη jack3.5 γιατι συνδεω και στο αμαξι για να ακουσω μουσικη και επισης αλλαζω και ακουστικα οταν χαλανε ή πιο μακρια/κοντα για μηχανη, αμαξι κλπ

ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Όταν λες βάση στήριξης τι εννοείς;

Εννοώ τη βάση φόρτισης που έχουν τα κορυφαία Plantronics, π.χ. Voyager 3200, Voyager Edge Τη στερεώνω με velcro στο ταμπλό του αυτοκινήτου και έτσι έχω το ακουστικό διαθέσιμο ανά πάσα στιγμή όταν οδηγώ.

images?q=tbn%3AANd9GcTiMA_BH6QcbuPdwujgPiU_dbT9Pq6gwlpy7GuR1Hc33MQ2t7jZ

61uH7wShA-L._SX522_.jpg

Edited by panosz75
Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Εννοώ τη βάση φόρτισης που έχουν τα κορυφαία Plantronics, π.χ. Voyager 3200, Voyager Edge Τη στερεώνω με velcro στο ταμπλό του αυτοκινήτου και έτσι έχω το ακουστικό διαθέσιμο ανά πάσα στιγμή όταν οδηγώ.

images?q=tbn%3AANd9GcTiMA_BH6QcbuPdwujgPiU_dbT9Pq6gwlpy7GuR1Hc33MQ2t7jZ

61uH7wShA-L._SX522_.jpg

Και πρεπει να το κανεις αυτο με ταινια διπλης οψης? Σιγα μωρε, εγω συνηθως το αφηνω στη φουσκα του λεβιε ή μεσα στην ποτηροθηκη που εχω στο αυτοκινητο.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους. Πριν λιγο καιρο αγορασα τα Wireless Bluetooth 4.2 + EDR In-ear Headphone απο TomTop μεσο ενος μειλ που ελαβα απο την xiaomi-miui hellas , δουλευουν πολυ καλα και σε μουσικα κομματια και σε τηλεφωνικες κλησεις, το μονο προβλημμα που εχω (και ειναι σημαντικο) ειναι οτι αυτος με τον οποιο συνομιλω στο τηλεφωνο ακουει και την δικη μου και την δικη του την φωνη και μαλιστα σε επαναληψη (σαν αντιλλαλο). Δεν ξερω αν καποιος εχει συναντησει κατι παρομοιο και μπορει να βοηθησει..... και συγνωμη αν η ερωτηση δεν βρισκετε σε σωστο μερος αλλα δεν μπορεσα να βρω κατι σχετικο στην αναζητηση!!!Το κινητο μου ειναι ενα Redmi note 4 της Xiaomi.
Link to comment
Share on other sites

Και πρεπει να το κανεις αυτο με ταινια διπλης οψης? Σιγα μωρε, εγω συνηθως το αφηνω στη φουσκα του λεβιε ή μεσα στην ποτηροθηκη που εχω στο αυτοκινητο.

Βασικά το στερεώνω δεξιά από την οθόνη του στέρεο του αυτοκινήτου, σε εύλογη απόσταση από την πρίζα του αναπτήρα, ώστε αν χρειαστεί να βάλω τη βάση να φορτίζει κιόλας. Αν χτυπήσει κλήση, με μία κίνηση το βάζω στο αυτί και απαντάει αυτόματα (είναι το καλό με τους σένσορες που έχει και το 3200 και το Edge, που αντιλαμβάνονται πότε το φοράς). Έτσι έχω το μυαλό μου στο δρόμο και τα χέρια μου στο τιμόνι, αν και όταν χρειάζεται να μιλήσω καθ' οδόν. ;)

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Βασικά το στερεώνω δεξιά από την οθόνη του στέρεο του αυτοκινήτου, σε εύλογη απόσταση από την πρίζα του αναπτήρα, ώστε αν χρειαστεί να βάλω τη βάση να φορτίζει κιόλας. Αν χτυπήσει κλήση, με μία κίνηση το βάζω στο αυτί και απαντάει αυτόματα (είναι το καλό με τους σένσορες που έχει και το 3200 και το Edge, που αντιλαμβάνονται πότε το φοράς). Έτσι έχω το μυαλό μου στο δρόμο και τα χέρια μου στο τιμόνι, αν και όταν χρειάζεται να μιλήσω καθ' οδόν. ;)
Καταλαβα...

Αυτο με τους σενσορες ειναι πολυ ωραιο και το χρησιμοποιω.

Να ρωτησω και κατι: νομιζω οτι καπου ειχα διαβασει, πως αν κατα τη διαρκεια της κλησης βγαλεις το ακουστικο απο το αυτι, μεταφερει αυτοματα την κληση στο κινητο. Ισχυε? Γιατι το εκαναν και δεν επαιξε.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

πάνω σε αυτό το θέμα, εχω μια ερωτηση για το edge.

Στο G2 και στο XZ1 τώρα παίζουν τα πάντα κομπλέ. Στο nokia 216 όμως όταν το βάζω στο αυτί και αυτόματα απαντάει στην κλήση, ο ήχος γυρνάει στο κινητο :wacko:. Το ίδιο και όταν το έχω ήδη στο αυτί, απαντάω με το κουμπί και μου μεταφέρει τον ήχο στο κινητό.

Στα άλλα κινητά δεν έχω αυτό το θέμα :confused:

 

----- προσθήκη μηνύματος 69 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καταλαβα...

Αυτο με τους σενσορες ειναι πολυ ωραιο και το χρησιμοποιω.

Να ρωτησω και κατι: νομιζω οτι καπου ειχα διαβασει, πως αν κατα τη διαρκεια της κλησης βγαλεις το ακουστικο απο το αυτι, μεταφερει αυτοματα την κληση στο κινητο. Ισχυε? Γιατι το εκαναν και δεν επαιξε.

ναι, σε μένα παίζει κανονικά. δοκίμασε να αφήσεις το hands free επάνω σε μια επίπεδη επιφάνεια, πχ τραπέζι

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

Παίζει να είμαι από τους λίγους τυχερούς που δεν μου έχει τίποτα απολύτως με το Plantronics Voyager Edge. 4+ χρόνια και δε μου έχει βγάλει το παραμικρό, πέρα από το ότι δεν κουμπώνει καλά στη θήκη (δεν ξέρω αν η χαλάρωση του κουμπώματος οφέιλεται στη θήκη ή στο ίδιο το ακουστικό). Και να ήθελα να το αλλάξω με κάτι άλλο, ακόμα και για το 3240 διστάζω, δεν ξέρω αν θα κρατήσει τόσο. Άσε που η τιμή του είναι πολύ υψηλή ακόμα.

 

Εγώ είμαι στο δεύτερό μου Edge, δυστυχώς το πρώτο το έχασα μετά από μια 3τία. Εξαιρετικά ευχαριστημένος, αν και το δεύτερο που πήρα μεταχειρισμένο είναι λίγο ταλαιπωρημένο και η μπαταρία δεν κρατάει όσο θα ήθελα.

Μία συμβουλή που σε εμένα δουλεύει 100% είναι φύσημα στα pins της βάσης και φύσημα στα pins του Edge πριν το κουμπώσεις επάνω.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι στο δεύτερό μου Edge, δυστυχώς το πρώτο το έχασα μετά από μια 3τία. Εξαιρετικά ευχαριστημένος, αν και το δεύτερο που πήρα μεταχειρισμένο είναι λίγο ταλαιπωρημένο και η μπαταρία δεν κρατάει όσο θα ήθελα.

Μία συμβουλή που σε εμένα δουλεύει 100% είναι φύσημα στα pins της βάσης και φύσημα στα pins του Edge πριν το κουμπώσεις επάνω.

 

Λες να έχουν πιάσει σκόνη μέσα και εμποδίζεται το κούμπωμα; Θα το δοκιμάσω ! :)

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

ναι, σε μένα παίζει κανονικά. δοκίμασε να αφήσεις το hands free επάνω σε μια επίπεδη επιφάνεια, πχ τραπέζι

Εννοεις να κανω calibration? Νομιζω θελει να ειναι και στην πριζα παραλληλα. Τελος παντων, τα υπολοιπα που εχουν να κανουν με τους αισθητηρες δουλευουν μια χαρα, μονο αυτο δεν δουλεψε (μια φορα που το προσπαθησα).

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Όχι calibration, απλά όταν το βγάλεις από το αυτί για να μεταφερθεί η κλήση στο κινητό, άσε το hands-free σε μια επίπεδη επιφάνεια

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

Όχι calibration, απλά όταν το βγάλεις από το αυτί για να μεταφερθεί η κλήση στο κινητό, άσε το hands-free σε μια επίπεδη επιφάνεια
Α, καταλαβα. Δεν το εκανα ετσι. Το κρατουσα στο χερι μου.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...