Jump to content

Bluetooth ακουστικά (Hands-Free)


moderndrummer
 Κοινοποίηση

επιλογή bluetooth  

6 members have voted

  1. 1. επιλογή bluetooth

    • Jawbone Icon
      0
    • Jabra Extreme
      0
    • Plantronics 975
      3
    • Jawbone Era
      0
    • Samsung Modus 3500
      0
    • Motorola HX550
      0
    • 'Αλλο
      3

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Το πήρα τελικά! Όμορφο και μια χαρά ο ήχος. Πρέπει να κατεβάσω την εφαρμογή που έχει στο playstore; Θα κάνει κάποιο update στο bluetooth; Γενικά βγάζουν update γι αυτά τα bluetooth;

 

Είναι πολύ απλό και όμορφο στο σχεδιασμό.

Δεν ξέρω για android, έχω Iphone. :O

 

Με γειά!!

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 13,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Γειά σας! Έχω αγοράσει αυτό το πληκτρολόγιο [ATTACH]59611[/ATTACH]και ενώ αλλάζει γλώσσα επιλογής, δεν την πληκτρολογεί. Μπορείτε να βοηθήσετε;
Link to comment
Share on other sites

Το πήρα τελικά! Όμορφο και μια χαρά ο ήχος. Πρέπει να κατεβάσω την εφαρμογή που έχει στο playstore; Θα κάνει κάποιο update στο bluetooth; Γενικά βγάζουν update γι αυτά τα bluetooth;

 

Η εφαρμογή έχει οδηγίες χρήσης, δυνατότητα εντοπισμού του BT (τίποτα συγκλονιστικό), ένδειξη μπαταρίας και ρυθμίσεις. Αναβαθμίσεις σε κάποια μοντέλα γίνονται μόνο από τον υπολογιστή.

Link to comment
Share on other sites

Πείτε καμία ιδέα για Bluetooth αξιοπρεπές, φθηνό, καλή μπαταρία και οπωσδήποτε με καλώδιο.

-Αγγελίες επιτρέπονται μόνο στο Buy&Sell.

-οκ, δεν θα το ξανακανω !!!

Link to comment
Share on other sites

Πείτε καμία ιδέα για Bluetooth αξιοπρεπές, φθηνό, καλή μπαταρία και οπωσδήποτε με καλώδιο.

 

δεν υπαρχει φιλε, δυστυχως

Link to comment
Share on other sites

Πείτε καμία ιδέα για Bluetooth αξιοπρεπές, φθηνό, καλή μπαταρία και οπωσδήποτε με καλώδιο.

 

Nokia Bh-118;

Link to comment
Share on other sites

S bh50 vs mw1 ανάμεσα σε αυτά τα 2 πιο παιρνω;;

Το mw1,είναι καλύτερο,αλλά δεν ξέρω αν δουλέυει με το τηλέφωνο σου,γιατί το είχα κι εγώ,και με το που άλλαξε το android σε 4.3,έπαψε να δουλεύει καλά.Τουλάχιστον σε μένα.

Αν μπορείς να κάνεις δοκιμή,και δουλεύει,πάρτο.

Το 50,από την άλλη μεριά,θα δουλεύει σίγουρα.

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Το mw1,είναι καλύτερο,αλλά δεν ξέρω αν δουλέυει με το τηλέφωνο σου,γιατί το είχα κι εγώ,και με το που άλλαξε το android σε 4.3,έπαψε να δουλεύει καλά.Τουλάχιστον σε μένα.

Αν μπορείς να κάνεις δοκιμή,και δουλεύει,πάρτο.

Το 50,από την άλλη μεριά,θα δουλεύει σίγουρα.

σε ευχαριστώ για την απάντηση σου. Παράγγειλα το πρώτο που λες και αν έχω προβλήματα θα το στείλω πίσω και θα πάρω το άλλο.

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Πείτε καμία ιδέα για Bluetooth αξιοπρεπές, φθηνό, καλή μπαταρία και οπωσδήποτε με καλώδιο.

 

Δες και το sbh-20 της Σονυ. Το είχα πάρει πριν 4 μήνες περίπου κάπου στα 22 ευρώ. Πολύ τίμιο για τα λεφτά του. Μπαταρία μη περιμένεις θαύματα, αλλά ένα 4ωρο περίπου θα στο βγάζει.

---Θάνος---

Huawei Mate 20 Pro

Huawei Mediapad M3

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα !!! Έχει αγοράσει κάποιος αυτός το bluetooth? Samsung Gear Circle R130.

Αν ναι θα ήθελα εντυπώσεις ! Ευχαριστώ πολύ !!! http://www.kotsovolos.gr/site/mobile-phones-gps/mobile-phones/bluetooth-headsets/145653-samsung-sm-r130-black

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα !!! Έχει αγοράσει κάποιος αυτός το bluetooth? Samsung Gear Circle R130.

Αν ναι θα ήθελα εντυπώσεις ! Ευχαριστώ πολύ !!! http://www.kotsovolos.gr/site/mobile-phones-gps/mobile-phones/bluetooth-headsets/145653-samsung-sm-r130-black

Διάβασε σε Amazon η best bay αξιολογήσεις χρηστών.

http://www.bestbuy.com/site/samsung-gear-circle-wireless-headset-black/1206104.p?id=1219478147279&skuId=1206104

http://www.amazon.com/Samsung-Gear-Circle-Bluetooth-Headset/dp/B00OV5BINS

 

Για εμένα στα πολυ αρνητικά οτι δεν εχει music player κουμπιά πράγμα απαράδεκτο για stereo bt.

Αν δεν σε νοιάζει ειναι πολυ καλή προταςη σε γενικές γραμμές.

 

Επιςης δεν αξίζει αγορά απο Κωτσόβολο προτίμησε ευρωπαϊκό amazon(de,uk,fr,it) η αντίστοιχα eBay που το βρίσκεις πιο φθηνά.

 

Εγω προσωπικά εχω εδω και 1 χρόνο το Sony sbh80 και είμαι απόλυτα ευχαριστημένος σαν εναλλακτική προταςη.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλημερα. Θέλω την βοήθεια σας για την επιλογή ενός bluetooth μόνο για το αυτοκίνητο. Λόγω δουλειάς χρειάζεται να μπαίνω βγαίνω πάνω από 30 φορες την ημερα στο αυτοκίνητο και θέλω ένα bluetooth μόνο για το αυτοκίνητο, εκτός αυτού θέλω να μιλάω κανονικά από το τηλέφωνο. Είχα το nokia bh310 το οποίο το είχα μόνιμα στο αυτοκίνητο, όταν με επαιρναν τηλέφωνο το nokia ήταν απενεργοποιημενο στην θήκη του, το έβγαζα απο την θήκη, αυτο αστραπιαία συνδέονταν στο τηλέφωνο μου και μεχρι να το βαλω στο αυτί μου είχε απαντήσει και την κλήση, μιλουσα και οταν τελειωνα το εβαζα στην θήκη του και αυτό απενεργοποιουνταν. Δηλαδή θέλω ένα bluetooth να ειναι μονιμα απενεργοποιημενο και μονο οταν με καλούν να το χρειάζομαι, δηλαδή να συνδέεται γρήγορα όταν με καλούν και να απαντάει και την κλήση. Το plantronics m1100 που εχω δεν μου το κάνει, πρέπει να το έχω από πριν συνδεση στο τηλέφωνο για το μιλησω.
Link to comment
Share on other sites

Nokia BH 806

Nokia BH 217

 

Pisons σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση. Σε κάτι εκτός nokia υπάρχει;

Πολλές φορές μου έκαναν παράπονα οτι δεν με ακούνε καλα και ήθελα κάτι με πιο καλά χαρακτηριστικά.

Το ποσό που μπορώ να δώσω είναι μέχρι 50-60 ευρώ.

Γνωρίζεις αν το jabra stelth η το plantronics marque 2 m165 γινετε αυτο που θέλω;

Link to comment
Share on other sites

Pisons σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση. Σε κάτι εκτός nokia υπάρχει;

Πολλές φορές μου έκαναν παράπονα οτι δεν με ακούνε καλα και ήθελα κάτι με πιο καλά χαρακτηριστικά.

Το ποσό που μπορώ να δώσω είναι μέχρι 50-60 ευρώ.

Γνωρίζεις αν το jabra stelth η το plantronics marque 2 m165 γινετε αυτο που θέλω;

 

Τα plantronics voyager γενικά, και τα παλιότερα over the ear και το legend έχουν αισθητήρα και απαντάει αυτόματα με το που βάλεις στο αυτί χωρίς να χρειάζεται να πατήσεις τίποτα. Αρκετά αξιόπιστα και καλή μπαταρία. Το καινούριο ξεφευγει από το μπάτζετ σου αλλά τα λίγο παλιότερα παίζει να τα βρεις μεταξύ 60 και 70 ευρώ. Και πρόσεξε ακόμη και όταν τα έχεις συνδεδεμένα και απαντησεις από το τηλέφωνο μιλάς κανονικά από το τηλέφωνο.

---Θάνος---

Huawei Mate 20 Pro

Huawei Mediapad M3

Link to comment
Share on other sites

Με τα χαρακτηριστικά που θες δεν γνωρίζω σε άλλη μάρκα, παντός το πρώτο το έχω και ούτε έχω παράπονο ούτε έχει τύχη να μου κάνουν παράπονα, βέβαια γνώμες πάρε και από τη γνώμη σου μη φεύγεις
Aν δεν έχεις αυτό που αγαπάς, αγάπα αυτό που έχεις.
Link to comment
Share on other sites

Διάβασε σε Amazon η best bay αξιολογήσεις χρηστών.

http://www.bestbuy.com/site/samsung-gear-circle-wireless-headset-black/1206104.p?id=1219478147279&skuId=1206104

http://www.amazon.com/Samsung-Gear-Circle-Bluetooth-Headset/dp/B00OV5BINS

 

Για εμένα στα πολυ αρνητικά οτι δεν εχει music player κουμπιά πράγμα απαράδεκτο για stereo bt.

Αν δεν σε νοιάζει ειναι πολυ καλή προταςη σε γενικές γραμμές.

 

Επιςης δεν αξίζει αγορά απο Κωτσόβολο προτίμησε ευρωπαϊκό amazon(de,uk,fr,it) η αντίστοιχα eBay που το βρίσκεις πιο φθηνά.

 

Εγω προσωπικά εχω εδω και 1 χρόνο το Sony sbh80 και είμαι απόλυτα ευχαριστημένος σαν εναλλακτική προταςη.

 

Θα τα πάρω από εκεί γιατί έχω κάτι δώρο επιταγές από Vodafone .

Είδα και αυτά βέβαια και δεν ξέρω τι να κάνω . Δεν ξέρω κατά πόσο θα με βολέψουν. :O

Έψαξα να βρω να έχει και ράδιο αλλά δεν βρήκα κάτι ενδιαφέρον .:O

http://www.kotsovolos.gr/site/mobile-phones-gps/mobile-phones/handsfree/142723-energy%20sistem-es-bt-sport-green

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά.

Πρόσφατα πήρα note 4 και χθες ήθελα να χρησιμοποιήσω το nw600 για να ακούσω μουσική. Δυστυχώς δεν μπορούσα να το κάνω να βγει η μουσική στα ακουστικά. Σε κλήσεις δεν έχω θέμα δουλεύει μια χαρά.

Έχω τικαρει την επιλογή για έξοδο πολυμέσων στο Bluetooth

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά.

Πρόσφατα πήρα note 4 και χθες ήθελα να χρησιμοποιήσω το nw600 για να ακούσω μουσική. Δυστυχώς δεν μπορούσα να το κάνω να βγει η μουσική στα ακουστικά. Σε κλήσεις δεν έχω θέμα δουλεύει μια χαρά.

Έχω τικαρει την επιλογή για έξοδο πολυμέσων στο Bluetooth

Πάρε κανένα σοβαρό bt ρε φίλε!

Χαχαχχα.

Κάνε το μια απ εγκατάσταση και ξαναπερασε το από την αρχή.

Μπορεί να έχει φάει κανένα κόλλημα.

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά.

Πρόσφατα πήρα note 4 και χθες ήθελα να χρησιμοποιήσω το nw600 για να ακούσω μουσική. Δυστυχώς δεν μπορούσα να το κάνω να βγει η μουσική στα ακουστικά. Σε κλήσεις δεν έχω θέμα δουλεύει μια χαρά.

Έχω τικαρει την επιλογή για έξοδο πολυμέσων στο Bluetooth

Συνήθως στα bt ειναι τικαρισμενο απο προεπιλογή για multimedia.

Δοκίμασε επανεκκίνηση το hand free και το κινητό,κατάργηση και απο την αρχή pair.

 

Αλλιως με πιο νέο bt οπως το sbh20 που ειναι αξιόπιστο και οικονομικό διότι το mw600 ειναι κοντά 5ετια μοντέλο.

http://www.skroutz.gr/s/3322001/Sony-SBH20.html

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Με το sbh 50 και note 4 κανονικά ακούω μουσική από το κινητό. Καμία διακοπή σε κλήσεις κλπ.
Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Σε κλησεις δεν εχω θέμα όλα δουλευουν ρολόι θα του ρίξω ένα reset μηπως στρώσει

 

edit το έκανα reset και pair ξανά με το τηλέφωνο και όλα καλά.

Edited by tpal
Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Σε κλησεις δεν εχω θέμα όλα δουλευουν ρολόι θα του ρίξω ένα reset μηπως στρώσει

 

edit το έκανα reset και pair ξανά με το τηλέφωνο και όλα καλά.

To mw 600 δουλεύει όποτε θέλει και με όποιο κινητό θέλει.

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...