Jump to content

Bluetooth ακουστικά (Hands-Free)


moderndrummer
 Κοινοποίηση

επιλογή bluetooth  

6 members have voted

  1. 1. επιλογή bluetooth

    • Jawbone Icon
      0
    • Jabra Extreme
      0
    • Plantronics 975
      3
    • Jawbone Era
      0
    • Samsung Modus 3500
      0
    • Motorola HX550
      0
    • 'Αλλο
      3

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Εχω το hc touch diamond

μπορει καποιος να μου προτεινει καποιο bluetooth Μεχρι 30 ευρω περιπου και να ειναι καλο? (να ακους καλα,να ποιανει καλο σημα και να ειναι ωραιο εμφανισιακα)

 

auto pistevo tha se volepsei arketa. http://www.plaisio.gr/product.aspx?product=1054716&page=1&category=69978020&catalog=22 . alla gia rikse mia matia k edo http://www.e-shop.gr/search_tel.phtml?category=%C1%CE%C5%D3%CF%D5%C1%D1&category2=BLUETOOTH%20HEADSET

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 13,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

pedia gia sas.signomi gia ta greeklish ala grafo apo to iphone ke den exo greek keyboard.

8a i8ela na vro ena bluetooth me poli megali emvelia se sima.peripu 15 metra se anixto xoro.perimeno protasis

 

Την καλύτερη και μεγαλύτερη εμβέλεια την έχουν τα SE;)

Link to comment
Share on other sites

eyxaristo gia tis mexri tora apantisis sas.opote as poume sta 10 metra.pio exi to kalitero sima.giati exo pari 2 bluetooth ena sony ericsson ke ena nokia gia to iphone 1st gen ke exo provlima.eno exo to kinito mu stin tzepi ke milao kani pola parasita san na ime 10 metra makria apo to kinito.
Link to comment
Share on other sites

παιδια για ν95 τι ακουστικό καλο που να πιανει καλα θα μου προτεινατε.....????

 

εχω το παρακατω....

http://www.e-shop.gr/show_tel.phtml?id=TEL.003721 αλλα πραγματικα δεν ειμαι ευχαριστημένος....

μολις βαλω το κινητο στην τζεπη ακούγονται παρασιτα...κτλ......

Link to comment
Share on other sites

ενα που εχει το πλαισιο που συνδεεται με 2 κινητα το εχει δοκιμασει κανενας αν οντως δουλευει καλα???

(με καλωδιο ειναι)

http://www.myspace.com/deadbydawngr

Μπορείτε να προσθέσετε μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb

Link to comment
Share on other sites

Eχεις μηπως κανεις αυτο το bluetooth http://www.kotsovolos.gr/site/product.jsp?catid=13061 ?

Καμια γνωμη για το συγκεκριμενο?

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μετά τη μεγάλη απογοήτευση που μου προσέφερε σε ποιότητα ήχου το BH-201 της Νοkia αποφάσισα να πάρω κι εγώ το i.Tech Bluetooth Clip Vibrate. Ελπίζω να μην έχω πρόβλημα με τα δύο κινητά που θέλω να το συνδέσω Ν95 και Ν90. Θα σας πω εντυπώσεις κι εγώ μόλις το πάρω στα χέρια μου.

 

Edit------->

Την παρασκευή πήρα το i.Tech Bluetooth Clip Vibrate silver. Αρχικά αρνούταν πεισαμτικά να συνδεθεί με τη δεύτερη συσκευή μου (Ν90) και μετά από λίγο συνειδητοποίησα πως δεν φορτίζει. Ούτε από μπρίζα ούτε από USB. Σάββατο πρωί το επέστρεψα και σήμερα μου δώσαν καινούριο (πήρα το red αυτή τη φορά:p). Όλα μέχρι στιγμής είναι τέλεια και με τα δύο κινητά και η ποιότητα του ήχου είναι άψογη.

Ευχαριστώ τα παιδιά που με τα σχόλιά τους με βοήθησαν να πάρω (επιτέλους) ένα αξιοπρεπές bluetooth. To συστήνω κι εγώ ανεπιφύλακτα:)

 

A επίσης πολύ βολικό που στο "μάνταλο" προσαρμόζεται και το ακουστικό και δεν κρέμεται δεξιά αριστερά...

Λεωνίδας
Link to comment
Share on other sites

To 925 είναι πολύ άνετο στο αυτί (το δικό μου τουλάχιστον :p ).

 

πες τις εντυπωσεις απο το ακουστικο,μου αρεσει πολυ και ενδιαφερομαι.εχει καλη ποιοτητα ηχου,ειναι ανετο ακομα και σε συνομιλια που ξεπερνα τη μια ωρα,μπορεις να μιλας ψιθυριστα και να σε ακουνε.

 

θα με ενδιεφερε η γνωμη ολων οσων εχουν αυτο το ακουστικο

My History:

Ericsson 337-Ericsson 768-Nokia 5110-Ericsson 788-Nokia 8210-Nokia 8510-Nokia 6510-Sharp Gx20-Sharp SH703-Nokia 6288-Samsung i560-HTC Diamond-Nokia E51-HTC Hero-HTC Legend-Sony Xperia S-Sony Xperia Z1-HTC 10-Samsung Note 9-Samsung Galaxy S23 UTRA

Link to comment
Share on other sites

πες τις εντυπωσεις απο το ακουστικο,μου αρεσει πολυ και ενδιαφερομαι.εχει καλη ποιοτητα ηχου,ειναι ανετο ακομα και σε συνομιλια που ξεπερνα τη μια ωρα,μπορεις να μιλας ψιθυριστα και να σε ακουνε.

 

θα με ενδιεφερε η γνωμη ολων οσων εχουν αυτο το ακουστικο

Πολύ καλή ποιότητα ήχου. Όταν μιλάω κανένας δε μου έχει παραπονεθεί εκτός από μια φίλη μου (που μου παραπονιέται συνεχως). Μάλλον δεν έχουμε καλή χημεία.:p Πολυ άνετο στο αυτί. Ψιθυριστά δεν έχω δοκιμάσει να μιλήσω, αλλά γενικά ποτέ δεν είχα πρόβλημα και μιλάω στο 95% των κλήσεων με το headset.

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλή ποιότητα ήχου. Όταν μιλάω κανένας δε μου έχει παραπονεθεί εκτός από μια φίλη μου (που μου παραπονιέται συνεχως). Μάλλον δεν έχουμε καλή χημεία.:p Πολυ άνετο στο αυτί. Ψιθυριστά δεν έχω δοκιμάσει να μιλήσω, αλλά γενικά ποτέ δεν είχα πρόβλημα και μιλάω στο 95% των κλήσεων με το headset.

 

κορυφαίο το 925. Εγώ το κράτησα μόνο μια μέρα γιατί με βόλευε καλύτερα το 650,το πουλησα σ'εναν φίλο μου και είναι απίστευτή η ποιότητα που τον ακούω όταν μιλάμε. Αφου στην αρχή δεν πίστευα οτι μου μιλούσε απ'το bluetooth:)

Gilles smiles!
Link to comment
Share on other sites

διαβαζοντας αρκετα απο παρων thread ..."ψηνομαι" για νεο bluetooth....καταληγω σε 925 plantronics ή blueant z9i....

 

τωρα χρησιμοποιω το plantronics 640..(θα το "πασαρω στην γυναικα:happy:)

 

με ενδιαφερει να συνδεεται σε 2 κινητα..(ιphone & N73)

 

διαβασα καποια reviews sto net..αλλα οποιαδηποτε γνωμη απο καποιο φιλο θα ηταν ευπροσδεκτη...

 

Y.Γ To z9i παιζει να το βρω ελλαδα?

 

Ευχαριστω!:)

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, θέλω να ρωτήσω αν γνωρίζει κάποιος για ασύρματα ακουστικά παρα πολυ μικρα, ψείρες....τα οποία θα μπαίνουν στο αυτι και δεν θα φαίνονται.
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, θέλω να ρωτήσω αν γνωρίζει κάποιος για ασύρματα ακουστικά παρα πολυ μικρα, ψείρες....τα οποία θα μπαίνουν στο αυτι και δεν θα φαίνονται.

καταλαβαίνετε για ποιο λόγο τα θέλω.....

Link to comment
Share on other sites

Kατι πολυ ποιοτικο σε ηχο και ταυτοχρονης συνδεσης σε δυο συσκευες http://www.e-shop.gr/show_tel.phtml?id=TEL.003903

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Νagata σωστή η πρότασή σου. Το αγόρασα, καλό δείχνει, κανένα πρόβλημα και με τα δύο κινητά (ΝΟΚΙΑ Ε66 και Ν73). Καλή ποιότητα ήχου, τώρα για τον εξωτερικό ήχο που λέει ότι... κόβει, δεν μπορώ να ξέρω, μου λένε οι συνομιλητές μου πως όλα είναι ΟΚ. Πολύ καλή πρόταση, λίγο στη μπαταρία δεν το παλεύει γιατί κάθε ημέρα το φορτίζω. Βέβαια, για να τα λέμε και όλα, μιλάω πολύ...
Υγεία να έχουμε και προχωράμε...
Link to comment
Share on other sites

κορυφαίο το 925. Εγώ το κράτησα μόνο μια μέρα γιατί με βόλευε καλύτερα το 650,το πουλησα σ'εναν φίλο μου και είναι απίστευτή η ποιότητα που τον ακούω όταν μιλάμε. Αφου στην αρχή δεν πίστευα οτι μου μιλούσε απ'το bluetooth:)

 

Πόσο κάνει ,εισάγεται στην Ελλάδα?

Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

Πόσο κάνει ,εισάγεται στην Ελλάδα?

 

90 ευρω,το e shop το εχει

My History:

Ericsson 337-Ericsson 768-Nokia 5110-Ericsson 788-Nokia 8210-Nokia 8510-Nokia 6510-Sharp Gx20-Sharp SH703-Nokia 6288-Samsung i560-HTC Diamond-Nokia E51-HTC Hero-HTC Legend-Sony Xperia S-Sony Xperia Z1-HTC 10-Samsung Note 9-Samsung Galaxy S23 UTRA

Link to comment
Share on other sites

Νagata σωστή η πρότασή σου. Το αγόρασα, καλό δείχνει, κανένα πρόβλημα και με τα δύο κινητά (ΝΟΚΙΑ Ε66 και Ν73). Καλή ποιότητα ήχου, τώρα για τον εξωτερικό ήχο που λέει ότι... κόβει, δεν μπορώ να ξέρω, μου λένε οι συνομιλητές μου πως όλα είναι ΟΚ. Πολύ καλή πρόταση, λίγο στη μπαταρία δεν το παλεύει γιατί κάθε ημέρα το φορτίζω. Βέβαια, για να τα λέμε και όλα, μιλάω πολύ...

 

To ειχα δοκιμασει καποια στιγμη απο εναν φιλο που μου το δανεισε,και μου εκανε μεγαλη εντυπωση για αυτο του το προτεινα του φιλου μας παραπανω.

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...