Jump to content

Bluetooth ακουστικά (Hands-Free)


moderndrummer
 Κοινοποίηση

επιλογή bluetooth  

6 members have voted

  1. 1. επιλογή bluetooth

    • Jawbone Icon
      0
    • Jabra Extreme
      0
    • Plantronics 975
      3
    • Jawbone Era
      0
    • Samsung Modus 3500
      0
    • Motorola HX550
      0
    • 'Αλλο
      3

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Δυστυχώς όχι..Το συγκεκριμένο μοντέλο δεν υποστηρίζει αυτή την λειτουργεία ..

 

σε ευχαριστω πολυ

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 13,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Siemens hhb-750

 

Thnx, θα τα τσεκάρω. :)

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Siemens hhb-750

 

Φαίνεται πολύ καλή πρόταση!

 

Δυστυχώς δεν κατάφερα να τα βρω σε κανένα από τα γνωστά ελληνικά καταστήματα με online αναζήτηση... καμιά ιδέα?

 

Στο amazon.co.uk τα βρήκα με μόλις 10 λίρες αλλά δεν θέλω να μπλέξω με τις ακατανόητες χρεώσεις τους και τα κόλπα που κάνουν με τις αποστολές...προτιμώ από Ελλάδα!

Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά η Plantronics έβγαλε κανένα handsfree που να συνδέεται με δύο συσκευές ταυτόχρονα, μετά το Discovery 640? Έρχεται επιδότηση και σκέφτομαι να πάρω καινούριο..
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά η Plantronics έβγαλε κανένα handsfree που να συνδέεται με δύο συσκευές ταυτόχρονα, μετά το Discovery 640? Έρχεται επιδότηση και σκέφτομαι να πάρω καινούριο..

Μπορείς μέσω της επιδότησης να πάρεις BΤ αντί για συσκευή?

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια μας δουλευετε ???? βλεπω ολες τις σελιδες τοση εδω και μερες που λετε οτι το καλυτερο ειναι το PLANTRONICS 650..

Ε και το αγοραζω εδω και μερικες μερες και δε μ αρεσει καθολου!!!

 

Αυτοι που μ ακουνε αλλες φορες μ ακουνε καλα και αλλες χαλια!!

Βασικα μονο οταν το εχω σχεδον πληρως φορτισμενο νομιζω οτι μ ακουνε καλα..

 

Καλα οτι δε χωραει στο αυτι μου δε το συζηταω.. Αναγκαστικα να βαλω το γατζακι για να το φοραω..

 

Ενταξει ο χρονος λειτουργιας ειναι πολυ μικρος αλλα αυτο το ξεραμε απο πριν..

 

Το κυριοτερο ειναι οτι δεν μ ακουνε και απορω γιατι αλλο παιδι εδω ελεγε οτι σ ακουνε πιο καλα και απο κινητο.. Τι να πω ρε παιδια απογοητευτικα.. Τι να παρω επιτελους??????????????????

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια μας δουλευετε ???? βλεπω ολες τις σελιδες τοση εδω και μερες που λετε οτι το καλυτερο ειναι το PLANTRONICS 650..

Ε και το αγοραζω εδω και μερικες μερες και δε μ αρεσει καθολου!!!

 

Αυτοι που μ ακουνε αλλες φορες μ ακουνε καλα και αλλες χαλια!!

Βασικα μονο οταν το εχω σχεδον πληρως φορτισμενο νομιζω οτι μ ακουνε καλα..

 

Καλα οτι δε χωραει στο αυτι μου δε το συζηταω.. Αναγκαστικα να βαλω το γατζακι για να το φοραω..

 

Ενταξει ο χρονος λειτουργιας ειναι πολυ μικρος αλλα αυτο το ξεραμε απο πριν..

 

Το κυριοτερο ειναι οτι δεν μ ακουνε και απορω γιατι αλλο παιδι εδω ελεγε οτι σ ακουνε πιο καλα και απο κινητο.. Τι να πω ρε παιδια απογοητευτικα.. Τι να παρω επιτελους??????????????????

Για να χωρέσει στο αυτί σου μπορείς να βάλεις και άλλο ear gel πιο μικρό. Μέσα στο κουτί έχει 3 μεγέθη.

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς μέσω της επιδότησης να πάρεις BΤ αντί για συσκευή?

Όχι. Το ξέρω γιατί το ρώτησα

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά η Plantronics έβγαλε κανένα handsfree που να συνδέεται με δύο συσκευές ταυτόχρονα, μετά το Discovery 640? Έρχεται επιδότηση και σκέφτομαι να πάρω καινούριο..

Ναι, το Plantronics 650

Link to comment
Share on other sites

Φαίνεται πολύ καλή πρόταση!

 

Δυστυχώς δεν κατάφερα να τα βρω σε κανένα από τα γνωστά ελληνικά καταστήματα με online αναζήτηση... καμιά ιδέα?

 

Στο amazon.co.uk τα βρήκα με μόλις 10 λίρες αλλά δεν θέλω να μπλέξω με τις ακατανόητες χρεώσεις τους και τα κόλπα που κάνουν με τις αποστολές...προτιμώ από Ελλάδα!

Δες στο http://www.ebay.de. Θα το βρείς πανφθηνα

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια μας δουλευετε ???? βλεπω ολες τις σελιδες τοση εδω και μερες που λετε οτι το καλυτερο ειναι το PLANTRONICS 650..

Ε και το αγοραζω εδω και μερικες μερες και δε μ αρεσει καθολου!!!

 

Αυτοι που μ ακουνε αλλες φορες μ ακουνε καλα και αλλες χαλια!!

Βασικα μονο οταν το εχω σχεδον πληρως φορτισμενο νομιζω οτι μ ακουνε καλα..

 

Καλα οτι δε χωραει στο αυτι μου δε το συζηταω.. Αναγκαστικα να βαλω το γατζακι για να το φοραω..

 

Ενταξει ο χρονος λειτουργιας ειναι πολυ μικρος αλλα αυτο το ξεραμε απο πριν..

 

Το κυριοτερο ειναι οτι δεν μ ακουνε και απορω γιατι αλλο παιδι εδω ελεγε οτι σ ακουνε πιο καλα και απο κινητο.. Τι να πω ρε παιδια απογοητευτικα.. Τι να παρω επιτελους??????????????????

 

Λίγη ευγένεια δεν βλάπτει;)

Όσο για το ακουστικό,είσαι ο μόνος που είχε και έχει παράπονα..μήπως πρέπει να το ψάξεις:)

Link to comment
Share on other sites

Κωνσταντινε λες να μη δοκιμασα το μικροτερο? τυφλος δεν ειμαι ειδα τα 3 μεγεθη... μηπως πρεπει να αλλαξω αυτι? ...

 

Ναι εχω παραπονα τι μπορει να φταιει?? γτ μια ακουγομαι καλα μια οχι.. ολοι ακουτε καλα με το bluetooth Plantronics 650 ???

 

Eχω το Nokia N76 ... ακολουθησα τις οδηγιες του forum και απογοητευτηκα πληρως.. Αν ξερει κανεις τι μπορει να συμβαινει ας βοηθησει.. Θα το δω και σε αλλα κινητα και θα σας πω..

 

Απ το eshop το πηρα.. Ο τι εχω παρει απ το καταστημα αυτο μου βγηκε σκαρτο.........................

 

Υπαρχει καποιο in- ear ακουστικο που να παρεχει εγγυημενα καλο ηχο ??????????? ...

Link to comment
Share on other sites

Φίλε το 650 κ μένα αστέρι μου έχει βγεί.. Άν διαβάσεις τις προηγούμενες σελίδες θα δείς οτι είσαι ο μόνος δυσαρεστημένος..

Δοκίμασέ το κ σε άλλη συσκευή κι αν σου κάνει τα ίδια ίσως πρόκειτε για ελλατωματικό προιόν..

Κι εγώ τη γνώμη των παιδιών εδώ άκουσα κ το πήρα. Απο κει κ πέρα μη ρίχνεις εδώ ευθύνες αφού 10 στους 10 είμαστε απόλυτα ικανοποιημένοι με το 650.

Link to comment
Share on other sites

Ισως το αλλαξω τοτε.. να το γυρισω πισω ως ελλατωματικο.

 

Μηπως εσεις ειστε λιγο ανεκτικοι με τα Bluetooth ??? παντα ακουγεστε καλα δλδ ??? οταν ειστε στο carrefour σας ακουνε μια χαρα?? ..

Link to comment
Share on other sites

Φίλος μου έχει συνδέσει το 650 με δύο συσκευές νοκια symbian. Μια τον ακούω καλά μία όχι. ΕΙχα και γω το ν73 και δεν έπαιζαν όλα τ'ακουστικά καλά. Οτι ακουστικά έχω δοκιμάσει σε sonyericsson παίζουν τέλεια. Επομένως μεγάλο ρόλο παίζει η συμβατότητα ακουστικού τηλεφώνου
Gilles smiles!
Link to comment
Share on other sites

Φίλος μου έχει συνδέσει το 650 με δύο συσκευές νοκια symbian. Μια τον ακούω καλά μία όχι. ΕΙχα και γω το ν73 και δεν έπαιζαν όλα τ'ακουστικά καλά. Οτι ακουστικά έχω δοκιμάσει σε sonyericsson παίζουν τέλεια. Επομένως μεγάλο ρόλο παίζει η συμβατότητα ακουστικού τηλεφώνου

 

Γενικά τα symbian 60/90 έχουνε μεγάλο πρόβλημα με το software των bluetooth τους.

Σε καμιά όμως περίπτωση δεν οφείλεται στο ακουστικό,το ίδιο συμβαίνει και με το ΝΟΚΙΑ 6300,πράγμα που όπως λες δεν συμβαίνει με κανένα sonyericsson;)

 

Η συμβατότητα όλων των ακουστικών ΒΤ είναι ίδια,τα τηλέφωνα διαφέρουν και δημιουργούν προβλήματα..

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα πείρα το Plantronics 650, πολύ καλές εντυπώσεις … δυνατό ακουστικό και αρκετά ελαφρύ. Το σύνδεσα χωρίς πρόβλημα με ένα Siemens S65 και ένα ericsson w880i.

Αυτό που δεν κατάφερα είναι να συνδέσω και τα 2 κινητά ταυτόχρονα …πώς το κάνεις αυτό ; Το έχεις κλειστό και το ανοίγεις κρατώντας το κουμπί 10 δευτερόλεπτά ή πρέπει να είναι ανοιχτό ;

Αν το έχεις κλειστό πάντως και το κρατήσεις πατημένο από τα 4 δευτερόλεπτα αναβοσβήνει μπλε – κόκκινο, δεν αλλάζει κάτι αν το κρατήσεις παραπάνω…

Link to comment
Share on other sites

Το βρήκα, μόλις το ανοίξεις και συνδεθεί με την πρώτη συσκευή πρέπει να πατήσεις το κουμπί για να συνδεθεί και με την δεύτερη.
Link to comment
Share on other sites

Το βρήκα, μόλις το ανοίξεις και συνδεθεί με την πρώτη συσκευή πρέπει να πατήσεις το κουμπί για να συνδεθεί και με την δεύτερη.

 

σωστα οπως στο 640! απροβληματιστα αρκει να πατας το κουμπακι για να ξανασυνδεθει και με τα 2. Προσοχη οταν μιλας με το ενα και χτυπησει το αλλο...:!:

Link to comment
Share on other sites

ισως ειναι ετσι με τα νοκια.. δλδ και τα αλλα bluetooth ακουστικα θα εχουν προβλημα με το κινητο μου ? nokia n76 εχω. υπαρχει καποιο in-ear ακουστικο που δε θα χω προβλημα με τα νοκια? καποιος που να το χει δοκιμασει?

 

ευχαριστω.

 

επισης δε καταλαβα πως συνδεω και τις δυο συσκευες μαζι στο plantronics? βασικα τα εχω συνδεσει αλλα καθε φορα που τ ανοιγω το ακουστικο , συνδεεται με το ενα αυτοματα και μετα με το αλλο κινητο πρεπει να το κανω χειροκινητα.. ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

ισως ειναι ετσι με τα νοκια.. δλδ και τα αλλα bluetooth ακουστικα θα εχουν προβλημα με το κινητο μου ? nokia n76 εχω. υπαρχει καποιο in-ear ακουστικο που δε θα χω προβλημα με τα νοκια? καποιος που να το χει δοκιμασει?

 

ευχαριστω.

 

επισης δε καταλαβα πως συνδεω και τις δυο συσκευες μαζι στο plantronics? βασικα τα εχω συνδεσει αλλα καθε φορα που τ ανοιγω το ακουστικο , συνδεεται με το ενα αυτοματα και μετα με το αλλο κινητο πρεπει να το κανω χειροκινητα.. ευχαριστω

 

Στο Ν76 οφείλονται όλα τα προβλήματα σου..άλλαξε κινητό για να μην έχεις κανένα πρόβλημα:)

Τα ΝΟΚΙΑ S40 δεν αντιμετωπίζουν κανένα πρόβλημα(Πλήν του 6300);)

Link to comment
Share on other sites

Στο Ν76 οφείλονται όλα τα προβλήματα σου..άλλαξε κινητό για να μην έχεις κανένα πρόβλημα:)

Τα ΝΟΚΙΑ S40 δεν αντιμετωπίζουν κανένα πρόβλημα(Πλήν του 6300);)

Καλά, δεν είναι λύση αυτό ρε Μήτσο:). Να αλλάξει κινητό? Για όνομα του θεού. Εγώ π.χ. με N95 δεν αντιμετωπίζω τέτοιο πρόβλημα. Ας πάει το ακουστικό εκεί που το πήρε και να απαιτήσει άλλο ακόμα και με extra χρήματα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...