Jump to content

OnePlus 7 Pro


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όποιος θέλει την καινούργια stable μέσω VPN Italy και oxygen updater

 

VPN ITALY και κανονικό update 108mb (οχι μεσω του oxygen updater) είχα ήδη την 10

Ωραιος!!

Link to comment
Share on other sites

VPN ITALY και κανονικό update 108mb (οχι μεσω του oxygen updater) είχα ήδη την 10

Ωραιος!!

 

Αυτό ήθελα να πώ. Και μέσω oxygen και κανονικό αλλά μόνο μέσω Ιταλία προς το παρών

Link to comment
Share on other sites

Αυτό ήθελα να πώ. Και μέσω oxygen και κανονικό αλλά μόνο μέσω Ιταλία προς το παρών

 

σε εμενα το βρηκε με vpn Germany.. ολα καλα πήγαν..

Link to comment
Share on other sites

Για VPN Ιταλίας πιο έχετε??

 

May the power of Oneplus 7 Pro be with you

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Για VPN Ιταλίας πιο έχετε??

 

May the power of Oneplus 7 Pro be with you

 

Με Thunder Vpn το έκανα

Link to comment
Share on other sites

Για VPN Ιταλίας πιο έχετε??

 

May the power of Oneplus 7 Pro be with you

 

Κι εγώ έχω το Express VPN, λειτούργησε κανονικά με Ιταλία.

 

Επίσης, για όποιον ενδιαφέρεται, gmail και messenger εμφανίζονται κανονικά στην οθόνη περιβάλλοντος πλέον.

Nokia 6110->Nokia 3310->Ericsson T20e->Nokia 3510i->SE T68i->Panasonic GD87->SE K700->Siemens CX75->SE K750->SE W850->SE K800->SE C702->SE K850->SE C902->SE Yari->SE Satio->Samsung Galaxy S II->HTC One->Nokia Lumia 930->Galaxy S6->Galaxy S7->HTC U11->Oneplus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Για πείτε γνώμες?

1η φωτο με στοκ κάμερα.

2η φώτο με gcam

 

Στάλθηκε από το GM1913 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Τις ανοιξα στον υπολογιστη σε ξεχωριστο παραθυρο για να σιγουρευτω.

Στοκ καμερα,να υποθεσω στο αυτοματο. Πολυ καλυτερη λεπτομερια και σωστη η λαμψη στα φωτα.

Πιο καλη πληφορια η στοκ,το οποιο μαλλον οφειλεται στην ιδια την gcam και σε κακη εστιαση αυτης.

Ανοιξε μεν τις σκιες η gcam αλλα κοντα σε φως, βλεπεις λαμψη και θολουρα (πχ.στο βαθος κεντρο,κατω απο την γεφυρα).

Τα χρωματα ελαφρα πιο ατονα η gcam αλλα εσυ θα μας πεις ποια ειναι πιο κοντα στα πραγματικα. Αυτα ρυθμιζονται.

Στη συγκεκριμενη φωτο,ξεκαθαρα επιλεγω στοκ. Θα δοκιμαζα και το νυχτερινο τοπιο της στοκ οπως και το νυχτερινο τοπιο της gcam.

Link to comment
Share on other sites

Έτοιμος και εγώ!! Το volume panel ακόμη γκρι είναι..

Βάλανε πάλι 4k video στην wide και επίσης το κουμπί από την διαγραφή ειδοποίησεων είναι μαύρο!!

Επίσης μπήκε πάλι το color code

 

 

 

May the power of Oneplus 7 Pro be with you

a5d5be7c829ab09cecf43b57a1484be5.jpg

Edited by johnnyman25

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα νέος κάτοχος καί εγώ..... προερχόμενος από note 9 .......Όλα εδώ γίνονται πιο γρήγορα. Μια ερώτηση : Το κουμπί στα πλάγια της αθόρυβης λειτουργίας απενεργοποιήτε με κάποιο τρόπο γιατί όταν το βάζω στη τσέπη μετακινήτε μόνο τού από το τρίψιμο της συσκευής.......

 

Στάλθηκε από το GM1913 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εκανα και εγω την αναβαθμιση μεσω oxygen updater!

Ολα καλα μεχρι στιγμης!

Για να δουμε πως θα παει η μπαταρια!

Stupidity RuleZ Την Σημερον Ημεραν...
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω ένα πρόβλημα με το κινητό . Όταν ανοίγω ενα game πχ και είναι να γυρίσει σε landscape το κινητό δεν κάνει τίποτα μαυρίζει η οθόνη και δεν δείχνει τίποτα . Αναγκάζομαι να κάνω hard reset ... Γιατί ;;;

Έκανα και την αναβάθμιση σε 10.0.1 τα ιδια

Link to comment
Share on other sites

Αυτην την ΟΡΕΝ ΒΕΤΑ 3 την κατεβασα και θα την βαλω κι εγω. Απο το επισημο site την κατεβασα

https://www.oneplus.com/gr/support/softwareupgrade/details?code=11

Link to comment
Share on other sites

Έχουμε κανένα link με ολόκληρη την 10.0.1;

EDIT βρήκα εδώ

διόρθωσαν τις ειδοποιήσεις στην ambient display όπως είδα.

Δεν διόρθωσαν το θέμα με το "C" και επίσης δεν διόρθωσαν στον καιρό την Δευτέρα την λέει "Μήνα"

Edited by teosard
Link to comment
Share on other sites

Διόρθωσαν επίσης το θέμα με το gesture για το μενού του multitasking!

Δεν έχουν διορθώσει το animation όταν ανοίγεις κάποια ειδοποιήση καθώς και το fade out του clear all notifications button!

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά σε κάθε ειδοποίηση ξύπνα η οθόνη στο lock screen. Θέλω να έρχεται η ειδοποίηση μόνο στο widget της ambient display χωρίς να ξυπνά η οθόνη ξέρει κανείς κανένα τρόπο?

 

Έχω δοκιμάσει να απενεργοποιήσω τα notifications από lock screen όπως και να τα ενεργοποιήσω από το ambient display με το edge lighting αλλά πάντα μου γίνεται το αντίθετο.

 

Ευχαριστώ

 

Sent from my GM1913 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ετοιμος με την ΟΒ3.

Βουτυρενιο και επιτελους εχω τα gestures που δουλευα τοσο καιρο με το fluid gestures αλλα με ταχυτερη αποκριση.

Κανενα θεμα επανεκκινησεων που ειχαν μερικοι χρηστες στο community.

Oι τραπεζικες εφαρμογες δουλευουν μια χαρα γιατι ηταν ενας φοβος. Μαλλον ομως θελει να ξαναπερασω το κινητο στην μνημη του συναγερμου του αυτοκινητου.Ειχα το ιδιο θεμα και με την Q Beta στο ΧΖ3 πριν μερικους μηνες γιατι κατι παιζει με το ονομα της συσκευης κλπ

Ολα καλα μεχρι τωρα.Γνωριμο περιβαλλον

Edited by r31134
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά σε κάθε ειδοποίηση ξύπνα η οθόνη στο lock screen. Θέλω να έρχεται η ειδοποίηση μόνο στο widget της ambient display χωρίς να ξυπνά η οθόνη ξέρει κανείς κανένα τρόπο?

 

Έχω δοκιμάσει να απενεργοποιήσω τα notifications από lock screen όπως και να τα ενεργοποιήσω από το ambient display με το edge lighting αλλά πάντα μου γίνεται το αντίθετο.

 

Ευχαριστώ

 

Sent from my GM1913 using Tapatalk

 

Η ambient display δουλεύει όταν έρχεται ειδοποίηση, δεν ανάβει η οθόνη. Σε 10 και open beta 3 που δουλέυω τώρα τουλάχιστον, δεν ξέρω στην 9 τι γινόταν

Link to comment
Share on other sites

Σε cu δουλεύει το vowifi στην 10αρα??

 

May the power of Oneplus 7 Pro be with you

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Παίδες δουλέψτε το zen mode εκτιμώ οτι θα βοηθήσει πολλούς εδώ μέσα......θα κάνω μια δοκιμή και εγώ Edited by scorpio3

IPhone 15 Pro 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ετοιμος με την ΟΒ3.

Βουτυρενιο και επιτελους εχω τα gestures που δουλευα τοσο καιρο με το fluid gestures αλλα με ταχυτερη αποκριση.

Κανενα θεμα επανεκκινησεων που ειχαν μερικοι χρηστες στο community.

Oι τραπεζικες εφαρμογες δουλευουν μια χαρα γιατι ηταν ενας φοβος. Μαλλον ομως θελει να ξαναπερασω το κινητο στην μνημη του συναγερμου του αυτοκινητου.Ειχα το ιδιο θεμα και με την Q Beta στο ΧΖ3 πριν μερικους μηνες γιατι κατι παιζει με το ονομα της συσκευης κλπ

Ολα καλα μεχρι τωρα.Γνωριμο περιβαλλον

 

Μπορώ να σε ρωτήσω, στην ΒΕΤΑ3 που έχεις η stock camera app ποια έκδοση είναι και αν έχουν βάλει το macro mode;

Link to comment
Share on other sites

Μπορώ να σε ρωτήσω, στην ΒΕΤΑ3 που έχεις η stock camera app ποια έκδοση είναι και αν έχουν βάλει το macro mode;

 

3.8.71 εκδοση. Δεν εχει macro αλλα απο πολυ προχειρη χρηση αυτης και μερικων δοκιμαστικων φωτο, τα χρωματα του νυχτερινου τοπιου δεν ειναι εντονα οπως πριν.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά να ρωτήσω. Σήμερα το πρωί ενώ ήμουν στο συρτάρι των εφαρμογών άνοιξε και αμέσως ξανακλεισε η μπροστινή κάμερα. Έχετε καμία ιδεα για το πως μπορώ να βρω ποια εφαρμογή την χρησιμοποίησε;
Nokia 6110->Nokia 3310->Ericsson T20e->Nokia 3510i->SE T68i->Panasonic GD87->SE K700->Siemens CX75->SE K750->SE W850->SE K800->SE C702->SE K850->SE C902->SE Yari->SE Satio->Samsung Galaxy S II->HTC One->Nokia Lumia 930->Galaxy S6->Galaxy S7->HTC U11->Oneplus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Η ambient display δουλεύει όταν έρχεται ειδοποίηση, δεν ανάβει η οθόνη. Σε 10 και open beta 3 που δουλέυω τώρα τουλάχιστον, δεν ξέρω στην 9 τι γινόταν
Ούτε στην 9 γινόταν ούτε μια φορά.

Ούτε σε 5Τ με 7.1 και 8.

Γενικά δεν υπάρχει τέτοιο feature σε oxygen.

 

Μόνο μέσω τριτη εφαρμογή στυλ glimpse notification.

 

Sent from my GM1913 using Tapatalk

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to OnePlus 7 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...