Jump to content

OnePlus 7 Pro


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ποια Samsung , γελάνε οι πέτρες , ως και καλά γνωστής έκαψα φίλο καλο και συγγενή που ήθελαν δυνατές συσκευές στο θέμα φωτό , μετα την αγορά τους από όταν έπεσε δίπλα τους το P30 και το σύγκριναν δεν έχουν σταματήσει να με βρίζουν.

 

Στάλθηκε από το GM1913 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

χαχαχαχχαχαχαχαχαχ δωστους μια καλη τιμουλα να το παρεις εσυ και καλα και πες τους τωρα ηρθε η ωρα για το p30 pro παιδια χαχαχαχαχ:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Έχει αφαιρεθεί το Google lens από την κάμερα; Με την Pie θυμάμαι πατούσες στην οθόνη παρατεταμένα πάνω στο αντικείμενο που στοχευες και εμφανιζε πληροφορίες.

 

Στάλθηκε από το GM1913 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει φόβος μέσω PayPal σε καμία περίπτωση.

Τώρα με τις θήκες δεν ξέρω τι παίζει διότι έχω να πάρω από 5Τ προ 2 ετών και δεν το πολύ θυμάμαι.

Το 7 Pro το πήρα από Amazon.

 

Sent from my OnePlus 7 Pro using Tapatalk

Έτσι πιστεύω και εγώ ότι δεν υπάρχει φόβος μέσω paypal, οπότε θα το κοιτάξω.

Μόνο 1 voucher μπορείς να χρησιμοποιήσεις και αυτό είναι μόνο της έκπτωσης τα 130ευρω. Επίσης μπορείς για δώρο να επιλέξεις την bumper carbon αντί για την nylon.

Α για αυτό μου βγάζει ότι το voucher έχει χρησιμοποιηθεί. Όσο για την bumber carbon, τώρα το βράδυ πρέπει να την έβαλαν γιατί το μεσημέρι υπήρχε μόνο η νάιλον.

 

Τέλος να πω ότι ακόμα το σκέφτομαι. Χρησιμοποιώ δύο κινητά (5Τ και 6Τ) και πάνε και τα δύο πολύ καλά, οπότε σκέφτομαι να το αφήσω προς το παρόν, παρά την προσφορά. Μάλλον θα περιμένω το καλοκαίρι για το 8 και βλέπουμε.

Πάντως σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τις διευκρινήσεις.

Edited by ostvarivanje
ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

Κι εκεί που κάθομαι σε ένα μαγαζί με ένα φίλο και έχω το κινητό πάνω στο τραπέζι, κάνω ένα tap για να δω την ώρα (ambient screen). Το βλέπει ο φίλος και βλέπει το δακτυλικό. Και βάζει για πλάκα τον αντίχειρα του. Και ξεκλείδωσε... Αυτά. Όσες φορές κι αν το κάνει ξεκλειδώνει.. Έχω ξενερώσει λίγο η αλήθεια είναι.
Link to comment
Share on other sites

Κι εκεί που κάθομαι σε ένα μαγαζί με ένα φίλο και έχω το κινητό πάνω στο τραπέζι, κάνω ένα tap για να δω την ώρα (ambient screen). Το βλέπει ο φίλος και βλέπει το δακτυλικό. Και βάζει για πλάκα τον αντίχειρα του. Και ξεκλείδωσε... Αυτά. Όσες φορές κι αν το κάνει ξεκλειδώνει.. Έχω ξενερώσει λίγο η αλήθεια είναι.

 

Πλάκα κάνεις. Το δοκίμασα κι εγώ και με αλλά δάχτυλα μου και με άλλων, αλλά τίποτα. Ποια έκδοση λογισμικού έχεις; Έχεις προστασία οθόνης και αν ναι, τι τύπου και ποιας μάρκας.

Και αν μπορείς ανέβασε ένα βίντεο να το δούμε.

Nokia 6110->Nokia 3310->Ericsson T20e->Nokia 3510i->SE T68i->Panasonic GD87->SE K700->Siemens CX75->SE K750->SE W850->SE K800->SE C702->SE K850->SE C902->SE Yari->SE Satio->Samsung Galaxy S II->HTC One->Nokia Lumia 930->Galaxy S6->Galaxy S7->HTC U11->Oneplus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

σε εμενα συνεχίζονται τα θεμετακια, σε τακτα χρονικά διαστήματα η οθόνη ανοίγει μόνη της. τι να συμβαίνει;
Link to comment
Share on other sites

Πλάκα κάνεις. Το δοκίμασα κι εγώ και με αλλά δάχτυλα μου και με άλλων, αλλά τίποτα. Ποια έκδοση λογισμικού έχεις; Έχεις προστασία οθόνης και αν ναι, τι τύπου και ποιας μάρκας.

 

Και αν μπορείς ανέβασε ένα βίντεο να το δούμε.

Δεν έχω τίποτα πάνω. Μόλις επιστρέψω Ελλάδα θα ανεβάσω και βιντεάκι..
Link to comment
Share on other sites

Προσπάθησα να παραγγείλω το τηλέφωνο με PayPal και μου έβγαλε ότι δεν είναι δυνατή η πληρωμή με το PayPal και να προσθέσω μια πιστωτική; Βρε πάμε καλά; Να σου ζητάει πιστωτική ενώ την έχουν κάνει σουρωτήρι για δεύτερη φορά;
ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

Προσπάθησα να παραγγείλω το τηλέφωνο με PayPal και μου έβγαλε ότι δεν είναι δυνατή η πληρωμή με το PayPal και να προσθέσω μια πιστωτική; Βρε πάμε καλά; Να σου ζητάει πιστωτική ενώ την έχουν κάνει σουρωτήρι για δεύτερη φορά;

 

Μια χαρά γίνεται με paypal. Μήπως το όριο της κάρτας σου που έχεις συνδέσει στο paypal έχει οριο online αγορών εως 600ευρω?

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά γίνεται με paypal. Μήπως το όριο της κάρτας σου που έχεις συνδέσει στο paypal έχει οριο online αγορών εως 600ευρω?

Από πού το βλέπω αυτό;

ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

Από πού το βλέπω αυτό;

Στην τράπεζα σου. Μπορείς να το αλλάξεις και μέσω της ιστοσελίδας της Τράπεζας.

Link to comment
Share on other sites

Στην τράπεζα σου. Μπορείς να το αλλάξεις και μέσω της ιστοσελίδας της Τράπεζας.

Ναι, σε ευχαριστώ, αυτό ήταν. Είχε όριο από πέρυσι στα 500 ευρώ και δεν το είχα αλλάξει επειδή δεν το χρειάστηκα. Από το e-banking μου το είδα.

ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

σε εμενα συνεχίζονται τα θεμετακια, σε τακτα χρονικά διαστήματα η οθόνη ανοίγει μόνη της. τι να συμβαίνει;

 

Απο καμια εφαρμογη ισως?? Πχ. εχω το huawei health και ξυπναει συχνα πυκνα την ambient.

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς θέμα με τα recent apps gestures?

Σε android 9 έκανε κύκλο τις 2 τελευταίες εφαρμογές που είχαν χρησιμοποιηθεί.

Σε 10 τις κάνει κύκλο όλες.

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς θέμα με τα recent apps gestures?

 

Σε android 9 έκανε κύκλο τις 2 τελευταίες εφαρμογές που είχαν χρησιμοποιηθεί.

 

Σε 10 τις κάνει κύκλο όλες.

Δεν δουλεύει πλέον όπως με 9.

Αλλαξαν το τρόπο με 10.

 

Πλεον μόνο με τριτη εφαρμογή αν θες να δουλέψει όπως με 9.

 

Το είχα αναφέρει από developer beta 10 μάλιστα άλλαξαν τον τρόπο το καλοκαίρι.

 

Δες και post 2683/2685 στην 179 σελίδα.

 

Sent from my GM1913 using Tapatalk

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν δουλεύει πλέον όπως με 9.

Αλλαξαν το τρόπο με 10.

 

Πλεον μόνο με τριτη εφαρμογή αν θες να δουλέψει όπως με 9.

 

Το είχα αναφέρει από developer beta 10 μάλιστα άλλαξαν τον τρόπο το καλοκαίρι.

 

Δες και post 2683/2685 στην 179 σελίδα.

 

Sent from my GM1913 using Tapatalk

Αυτό εννοείς?

 

https://drive.google.com/file/d/10OOzda8cfj83fbXpMPwmPVRQclRT0Xz_/view?usp=drivesdk

Link to comment
Share on other sites

Δεν δουλεύει πλέον όπως με 9.

Αλλαξαν το τρόπο με 10.

 

Πλεον μόνο με τριτη εφαρμογή αν θες να δουλέψει όπως με 9.

 

Το είχα αναφέρει από developer beta 10 μάλιστα άλλαξαν τον τρόπο το καλοκαίρι.

 

Δες και post 2683/2685 στην 179 σελίδα.

 

Sent from my GM1913 using Tapatalk

Δεν έχει να κάνει με τον αριθμό των εφαρμογών, το slide up & δεξιά θα σε πάει στην αμέσως παλιότερη εφαρμογή.

Ευχαριστώ δεν ήξερα ότι άλλαξαν το να πηγαίνεις στην προηγούμενη εφαρμογή. Αυτό ήταν χρήσιμο, το να πηγαίνεις στην λιγότερο πρόσφατη κάθε φορά που κάνεις το gesture, δεν έχει νόημα, πηγαίνεις καθευθείαν στα recents και επιλέγεις που θες να πας...

Link to comment
Share on other sites

Εχω ανεβασει video στα post που εγραψα

Εσυ πηγαινεις στα recent με το τροπο αυτο.

Με 9 κάνεις κοφτή κίνηση και έκανες εναλλαγή μεταξύ 2 εφαρμογών χωρίς να πηγαίνεις στα recent.

 

Δεν έχει να κάνει με τον αριθμό των εφαρμογών, το slide up & δεξιά θα σε πάει στην αμέσως παλιότερη εφαρμογή.

Ευχαριστώ δεν ήξερα ότι άλλαξαν το να πηγαίνεις στην προηγούμενη εφαρμογή. Αυτό ήταν χρήσιμο, το να πηγαίνεις στην λιγότερο πρόσφατη κάθε φορά που κάνεις το gesture, δεν έχει νόημα, πηγαίνεις καθευθείαν στα recents και επιλέγεις που θες να πας...

Εγινε λιγότερο χρηστικό με 10 αναμφίβολα.

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Έχω μεγάλη κατανάλωση στην μπαταρία θα ήθελα να ρωτήσω πώς μπορώ να κάνω wipe data και επανεγκατάσταση του android 10 έχω περάσει μέσα την 10.0.2.

Δεν ξέρω τη διαδικασία για να κάνω clean install

Link to comment
Share on other sites

Έχω μεγάλη κατανάλωση στην μπαταρία θα ήθελα να ρωτήσω πώς μπορώ να κάνω wipe data και επανεγκατάσταση του android 10 έχω περάσει μέσα την 10.0.2.

Δεν ξέρω τη διαδικασία για να κάνω clean install

 

Απο τις ρυθμισεις.. Στο μενου Συστημα εχει..

1+7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Είναι φοβερό πώς κολλάει το κινητό σε chrome και Τουίτερ. Κρασαρισματα αβερτα. Αδιανόητο.

 

Δεν έχω λόγια για την απογοήτευση με αυτό. Πρέπει να φορσαρω να κλείσω τo/τα app.

 

Sent from my GM1913 using Tapatalk

Edited by zidane72003
Link to comment
Share on other sites

Είναι φοβερό πώς κολλάει το κινητό σε chrome και Τουίτερ. Κρασαρισματα αβερτα. Αδιανόητο.

 

Δεν έχω λόγια για την απογοήτευση με αυτό. Πρέπει να φορσαρω να κλείσω τo/τα app.

 

Sent from my GM1913 using Tapatalk

Το έχω διαβάσει κι από άλλους, για τον Chrome τουλάχιστον, μιας και δεν έχω Twitter, αλλά δεν μου έχει τύχει ακόμη, ούτε έχω συναντήσει τέτοια συμπεριφορά. Ρολαρει άψογα η 10.0.2 μέχρι τώρα.

 

Στάλθηκε από το GM1913 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Κι εκεί που κάθομαι σε ένα μαγαζί με ένα φίλο και έχω το κινητό πάνω στο τραπέζι, κάνω ένα tap για να δω την ώρα (ambient screen). Το βλέπει ο φίλος και βλέπει το δακτυλικό. Και βάζει για πλάκα τον αντίχειρα του. Και ξεκλείδωσε... Αυτά. Όσες φορές κι αν το κάνει ξεκλειδώνει.. Έχω ξενερώσει λίγο η αλήθεια είναι.

 

https://drive.google.com/file/d/1SQJC18bnj6mhB1VEtqv4hmjRUrpfNgr5/view?usp=sharing

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to OnePlus 7 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...